حقوقیکیفریملک و ساخت و سازملکی

حکم تصرف مال غیر

حکم تصرف مال غیر

برای اعطای وکالت به وکیل حکم تصرف مال غیر با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل حکم تصرف مال غیر سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در قسمت کامنت ها و نظرات در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا وکلای مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

همانطور که میدانید امروزه یکی از مسائلی که در جامعه بسیار افزایش پیدا کرده است مربوط به کلاهبرداری ها و تصرف مال غیر و… می باشد. و از آنجایی که این نوع از جرایم افزایش پیدا کرده است باعث شده تا قانون حساسیت های بالایی نسبت به این مسائل پیدا کند. در نتیجه دفاع کردن در این پرونده ها بسیار دشوار می باشد و بدون حضور یک وکیل متخصص و مجرب غیرممکن است.

پرونده های موفق وکیل حکم تصرف مال غیر در گروه وکلای بزرگمهر

از آنجا که در گروه وکلای بزرگمهر، وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت می کنند و به طور مثال وکیل حکم تصرف مال غیر، به صورت تخصصی تنها در این زمینه فعالیت کرده و از پذیرش پرونده هایی در زمینه های دیگر (به طور مثال خانواده و…) معذور هستند، تعداد پرونده هایی که وکیل متخصص در هر زمینه پیگیری نموده است، از دیگر وکلای سایر مجموعه ها بیشتر بوده و همچنین به دلیل فعالت تخصصی، تجربه بسیار بالاتر و حرفه ای تری در این زمینه دارند. از جمله پرونده های شاخصی که وکیل حکم تصرف مال غیر گروه وکلای بزرگمهر در آن ها موفق بوده است می توان به:

پرونده های شاخص موفق وکیل حکم تصرف مال غیر در گروه وکلای بزرگمهر

 

 ۱. پرونده کلاهبرداری و فروش مال غیر که با فروش یک ملک به چندین نفر صورت گرفته بود، منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت از آن برای موکل شد.

۲. پرونده جعل سند و تصرف مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

۳. پرونده زمین خواری به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان 

۴. پرونده اتهام کلاهبرداری و تصرف مال غیر در خصوص ملکی به ارزش ۱۰ میلیارد تومان که، منجر به تبرئه متهم از تمامی اتهامات شده است.

و…

به زبان ساده یکی از مشکلاتی که برای مالکان در امور ملکی به وجود می آید و موجب دردسر و مشکلات می شود رو به رو شدن با افرادی است که بدون رضایت و اجازه مالک حقیقی و بدون مجوز، ملکی را به تصرف در می آورند. به اصطلاح بحث تصرف مال غیر یا تصرف عدوانی مطرح می گردد.

آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟دانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟
آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟

 


لیست وکیل حکم تصرف مال غیر

 

وکیل دکتر حسین مروج تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

حسین مروج وکیل پایه یک دادگستری
حسین مروج وکیل پایه یک دادگستری
 •  وکیل پایه یک دادگستری
 • بیش از ۴۰ سال سابقه حقوقی
 • دکترای حقوق خصوصی
 • دکترای حرفه ای مشاوره حقوقی DBA
 • استاد دانشگاه های آزاد و دانشکده علوم و فنون نیروهای مسلح از سال ۱۳۶۱
 • مدیر حقوقی نیروهای مسلح از سال ۱۳۶۱
 • عضو مرکز مشاوران قوه قضاییه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

وکیل حامد شاکری نیا تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

جناب آقای حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری
جناب آقای حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
 • بیش از ۱۵ سال سابقه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل مرجانه فشنگچی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

مرجانه فشنگچی وکیل پایه یک دادگستری

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • رتبه دو رقمی آزمون وکالت و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۱۵ سال سابقه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل مونا الماسی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری
مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری
 •  وکیل پایه یک دادگستری
 • بیش از ۶ سال سابقه حقوقی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

وکیل محمد فرخی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

تصویر وکیل محمد فرخی

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۲۲ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

دکتر مهرداد محمدی (بخش بین الملل) تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

دکتر مهرداد محمدی وکیل بین الملل
دکتر مهرداد محمدی وکیل بین الملل
 • مشاور حقوقی و امور قراردادهای شرکت‌هایی چون هواپیمایی قطر و …
 • داوری اختلافات قراردادی فدراسیون فوتبال ایران
 • داور مرکز بین‌المللی مرکز داوری شانگهای (SHIAC)

 

تماس جهت اعطای وکالت

وکیل ملیحه سنگ سفیدی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

خانم ملیحه سنگ سفیدی وکیل دادگستری

 

 • وکیل دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق
 • عضو وکلای مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

 

وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ۴ ستاره

تصویر جناب وکیل آقای امیر بهادر عامری

 • وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۵ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل اصغر قنبری
امتیاز ۴ ستاره

تصویر جناب وکیل آقای اصغر قنبری

 • کارآموز وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه آزاد اسلامی اهر
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کمتر از 2 سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

خانم فریبا رنجبر
امتیاز ۳ ستاره

تصویر خانم فریبا رنجبر؛ کارشناس حقوقی

 • کارآموز وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری البرز
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه شهید بهشتی

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه

چرا باید وکالت پرونده حکم تصرف مال غیر خود را به گروه وکلای بزرگمهر بسپاریم

از آنجا که در پرونده های حکم تصرف مال غیر، تخصص و تجربه وکیل معیار و ملاک بسیار مهمی در تعیین سرنوشت پرونده است، تجربه بالا و همچنین موفقیت وکیل حکم تصرف مال غیر در پرونده های حکم تصرف مال غیر در زمینه مشابه و یکسان، بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند پرونده شما را به بهترین نتیجه ممکن هدایت کند. با در نظر گرفتن این اصل مهم، ما در گروه وکلای بزرگمهر در تلاش هستیم تا با هدف افزایش کیفیت و افزایش هرچه بیشتر آمار موفقیت پرونده ها، وکالت پرونده حکم تصرف مال غیر شما را وکیل حکم تصرف مال غیر با تجربه که سابقه موفقیت در پرونده مشابه پرونده شما را در زمینه پرونده حکم تصرف مال غیر شما داشته باشد. در صورتی که تنها قصد اعطای وکالت حکم تصرف مال غیر دارید با گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تنظیم وقت جلسه شما با وکیل متخصص در زمینه پرونده حکم تصرف مال غیر شما، اقدام نمایند.

تعریف تصرف مال غیر یا تصرف عدوانی چیست؟

کسی که از روی تعدی و جبر مال دیگری را تصرف کند به طوری که با زور و بدون رضایت مالک اصلی ملک باشد تصرف عدوانی یا تصرف مال غیر می گویند. این تصرف مال غیر به دو قسمت تصرف عدوانی کیفری و تصرف عدوانی حقوقی تقسیم می شود.

تصرف عدوانی کیفری

یعنی بدون رضایت و مجوز مالک اصلی ملک یا مالی که قابل نقل و انتقال نباشد (در اصطلاح غیر منقول باشد) را از روی عمد تصرف کند. این جرم از جمله جرایم مرتبط به مال و اموال و مالکیت است که آن را مال غیر منقول متعلق به دیگری است. در ماده 690 قانون مجازات اسلامی در صورتی که هر سه نوع عناصر جرم که شامل عناصر قانونی، مادی و معنوی مرتکب شوند مجازاتی از یک ماه تا یک سال را دارد.

در صورتی که فرد اقدام به فروش ملک مشاع بدون اجازه شریک نماید شامل شکایت کیفری می شود و همچنین تصرف مال غیر محسوب می شود.

تصرف عدوانی حقوقی

ادعایی است از طرف متصرف سابق مبنی بر اینک دیگری بدون رضایت او مال غیر منقول وی را تصرف کرده و از دسترس او خارج کرده در این صورت اعاده تصرف مال خود را درخواست می کند. این موضوع در ماده 158 قانون آیین دادرسی مدنی آمده است که در حکم تصرف مال غیر ملک تصرف شده باید حتما غیر منقول باشد.

با توجه به تعاریفی که ازاین دو موضوع داشتیم مشاهده می کنیم که تفاوت هایی میان آن ها وجود دارد این تفاوت ها عبارت است از:

یکی از مهم ترین تفاوت هایی که میان حکم تصرف مال غیر یا عدوانی کیفری و حقوقی وجود دارد وجود یا عدم وجود رکن روانی در حکم تصرف مال غیر است که برای شخص باید مجرم شناخته شده باشد و باید برای قاضی ثابت شود وی از اینک مال متعلق به وی نبوده اگاهی داشته باشد.

برای رسیدگی و بررسی این نوع پرونده و موضوع باید با طرح شکایت حقوقی و تقدیم دادخواست حقوقی در تصرف مال غیر یا عدوانی حقوقی رسیدگی شود ولی در تصرف عدوانی کیفری صدور حکم رفع تصرف نیازی به دادخواست حقوقی ندارد و طرح شکایت کیفری برای رسیدگی به این موضوع توسط دادگاه کفایت می کند.

در حکم تصرف مال غیر در قانون آیین دادرسی مدنی نیازی به احراز مالکیت نیست ولی در قانون مجازات اسلامی احراز مالکیت ضرورت دارد. همچنین در قانون مجازات اسلامی نیازی به کشف و احراز سابقه تصرف شاکی نیست ولی در آیین دادرسی مدنی این موضوع یعنی احراز سابقه تصرف و یا تصرف جدید ملاک است.

در مسئله حکم تصرف مال غیرهم از لحاظ کیفری هم حقوقی قابل رسیدگی و شکایت و تعقیب است و در صورت نیاز برای او حکم جلب کیفری صادر میشود. هنگامی که در دادگاه دادخواست رفع تصرف بدهند در دادگاه کیفری متهم باید از حیث جرم تصرف عدوانی تحت تعقیب واقع شود و مطالبه رفع تصرف در شکایت کیفری عملی لغو شده به نظر می رسد.

مطرح  شدن شکایت کیفری و تقاضای رفع تصرف بستگی به احراز مالکیت شاکی دارد به همین دلیل از غیر مالک قابلیت استماع ندارد و اقامه دعوی در تصرف مال غیر در صورتی قابلیت بیان شدن دارد که چیز های خواسته شده سابقا در تصرف باشد.

سابقه تصرف خواهان که مدعی تصرف عدوانی شده است چه مقداری می باشد؟

در حکم تصرف مال غیر در قانون جدید مدت مشخص نشده است برای این موضوع و هر چقدر هم که کوتاه باشد مورد بررسی و حمایت قرار می گیرد اما در قانون قدیم حداقل یک سال گفته می شد ولی با توجه به نظرات مختلف مد نظر همان حداقل یک سال است.

حکم تصرف مال غیر یا دعوانی به صورت کلی برای اموال غیر منقول مانند ملک، زمین، مغازه و… مطرح می شود ولی اموالی مانند اتومبیل جزو اموال منقول تلقی می شود.

دعوای مالکیت یا خلع ید چیست؟

در این موضوع دادگاه زمانی حکم تصرف مال غیر صادر می کند که طرفین با ارائه ادله مناسب مالکیت خود را نسبت به آن ملک ثابت کنند و نیز قاصبانه بودن ید خوانده را اثبات می کند.

همچنین بخوانید:  وکیل فروش مال غیر

به طور کلی در بحث تصرف عدوانی خواهان قبلا ملک را در اختیار و تصرف داشته یا نداشته مهم و مطرح نیست مهم این است که خواهان ادعا دارد ملکی داشته که به زور از چنگ وی خارج شده است ولی در دعوای خلع ید خواهان ادعا دارد و آن را به زور از دست وی خارج کرده اند.

حکم تصرف مال غیر چیست و چه مجازاتی را دارد؟

در ماده 690 قانون مجازات اسلامی و در حقوق کیفری حکم تصرف مال غیر این طور بیان شده است که هر فردی که اقدام به تصرف مال غیر کند به هر نوعی از این تصرف باعث به وجود آمدن مزاحمت یا ضایع کردن حق و حقوق دیگری کند به مجازات یک ماه تا یک سال حبس محکوم می شود و دادگاه مسئولیت دارد تا رفع تصرف از حق فردی که مال او تصرف شده باشد اقدام کند.

این دعوی و شکایت یعنی تصرف مال غیر در مراجع قضایی رسیدگی و بررسی می شود. دادسرا و دادگاه محل وقوع این مال غیر منقول، مرجع صالحی برای رسیدگی به این جرم به حساب می آید. تصرف مال غیر در شورا های حل اختلاف قابل رسیدگی نمی باشند. در مواد 690 تا 693 قانون مجازات اسلامی عناصر قانونی جرم تصرف عدوانی بیان شده است. استفاده غیر مستقیم یا مستقیم از مال غیر منقول شخص دیگر یا بهره بردن از آن تصرف مال غیر یا عدوانی را مطرح می کند. در عنصر معنوی جرم تصرف عدوانی قصد اضرار به غیر، سو نیت مخصوص این جرم نیست.

حکم تصرف زمین مال غیر

در صورت اثبات تصرف زمین مال غیر، فرد شاکی می تواند شکایت نسبت به تصرف زمین توسط خاطی را ارائه نماید. مجازات و حکم تصرف زمین مال غیر از یک ماه تا یک سال حبس می باشد و پس از اثبات گناهکار بودن فرد، زمین تصرف شده نیز از دست فرد خاطی خارج شده و در تملک شاکی قرار خواهد گرفت. گروه وکلای بزرگمهر پیشنهاد می کند تا در این موارد همواره از مشورت یک وکیل تصرف زمین مال غیر مجرب بهره مند شوید تا بتوانید کار رسیدن یه حق خود در دادگاه را به نحو احسن و بدون کمترین ایرادی انجام دهید.

دعوای تصرف عدوانی از کدام راه مطرح می شود؟

هنگامی نیاز به اثبات مالکیت و دلایل مالکیت خود نداریم که خواهان حقوقی باشیم و فقط ملکی که داشته ایم را حداقل یک سال از تصرف ما خارج کنند برای اقامه دعوای حقوقی کافی است.

در رسیدگی به حکم تصرف مال غیرمعمولا روند دادرسی کیفری از دادرسی حقوقی کوتاه تر است.

در اکثر مواقع فردی که به دنبال حق خود است برایش باز پس گیری ملک و حق و حقوقش کفایت می کند و به دنبال مجازات و به زندان انداختن مجرم نیست.

به مدارک و اسناد نگاهی می اندازیم اگر سند مالکیت را داشته باشیم بهتر است از طریق دعوای کیفری اقدام کنیم چون سند در مراجع کیفری مورد توجه قرار می گیرد ولی در حقوقی به سند توجه نمی شود و فقط تصرف قبلی خواهان مشخص باشد کافی است تا حکم تصرف مال غیر را صادر کنند.

پس در دادگاه کیفری خواهان باید مالکیت خود را ثابت کند ولی در دادگاه حقوقی خواهان نیاز به اثبات مالکیت ندارد و تصرف قبلی خواهان و عدوانی بودن عمل خوانده برای طرح دعوا کفایت می کند.

رسیدگی به حکم تصرف مال غیر در شکایت دعوای تصرف عدوانی چگونه است؟

طبق ماده 177 قانون آیین دادرسی مدنی رسیدگی تابع نوبت رسیدگی و تشریفات نیس و بدون نوبت انجام می شود. در این موضوع خواهان وخوانده حق دفاع در مقابل یک دیگر را دارند. در دادگاه باید تصرف قبلی خواهان و تصرف عدوانی خوانده احراز شود. شخص سومی که در این دعوا حق خود را ضایع شده بداند می تواند وارد بحث و شکایت شوند. در دعوای تصرف عدوانی هنگامی که رای صادر می شود حکم تصرف مال غیر باید فورا اجرا شود و باید سریع رفع تصرف شود. در حکم تصرف مال غیر رای قابل تجدید نظر می باشد و تجدید نظر خواهی در این مورد برخلاف سایر دعاوی مانع اجرای حکم نیست.

برای اعطای وکالت به وکیل حکم تصرف مال غیر با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل حکم تصرف مال غیر سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان حقوقی مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

 

مجازات تصرف عدوانی یا تصرف مال غیر چیست؟

در ماده ۶۹۰ قانون مجازات اسلامی در حکم تصرف مال غیر عناصر قانونی هر سه جرم اشاره شده که به این صورت است: هر کسی به وسیله صحنه سازی از قبیل دیوار کشی، پی کندن، کرت بندی، امحای مرز، نهرکشی، زراعت یا امثال این کارها دست به تصرف زمین های زراعی، جنگل ها و مراتع ملی شده، کوهستان ها، باغ ها و یار اراضی متعلق به دولت یا شرکت های وابسته به دولت یا سازمان ها ویا شهرداری و یا مکان هایی که متعلق به عموم مردم باشد به منظور تصرف یا ذی حق معرفی کردن خود یا دیگری مبادرت نماید یا بدون مجوز عملی انجام دهد که موجب آسیب یا تخریب منابع شود یه مجازات یک ماه تا یک سال حبس محکوم می شود.

مزایای داشتن وکیل حکم تصرف مال غیر یا عدوانی:

در حکم تصرف مال غیر یا تصرف عدوانی دعاوی مربوط به اموال غیرمنقول بوده که به جهت اهمیت مال غیر منقول جز دعاوی پیچیده به حساب می آید. اهمیت تشخیص دعاوی تصرف از جهت نحوه و چگونگی طرح دعوا می باشد که در صورت اشتباه و عدم شخیص درست ممکن است با قرار رد و منع مواجه شود. با توجه به شباهت دعاوی تصرف تشخیص اینکه دعوای مربوط به مال غیر منقول تصرف عدوانی است یا ممانعت یا مزاحمت و مالکیت و… سخت می باشد. در طرح دعاوی تصرف معمولا با توجه به مدارک موجود تصمیم می گیریم طرح دعوای حقوقی یا کیفری کدام به نفع ما هست و این ایجاب می کند که حتما وکیل درپرونده حضور داشته باشد. درصورتی که دعوا در ابتدا به صورت صحیح مطرح نشود آثار منفی متعدد به دنبال خواهد داشت که حضور وکیل باعث جلوگیری این موضوع خواهد شد علاوه بر این موضوع حضور یک وکیل مجرب در موضوع جلوگیری از اجرای حکم قطعی کیفری تاثیر گذار خواهد بود. باتوجه ضمانت های زیادی که در مواد قانونی مطرح و همچنین مجازلات و مسئولیت های پیش بینی شده در قانون اقتضا دارد که شخص متخصص اقدام کند تا خواهان به همه حق و حقوق خود برسد. در دعاوی مربوط به اموال غیر منقول مثلا تصرف مال غیر یا عدوانی و سرقفلی و غیره حضور و مشاوره و اقدام وکیل بسیار اهمیت دارد و توصیه می شود، زیرا تعداد قوانین زیاد و روند دادرسی و مهلت ها و مواعد مختلف برای جلوگیری از ضایع شدن حق مهم است در ضمن برای اجرای حکم قطعی مهریه نیز حضور وکیل بسیار موثر خواهد بود.

 

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر

 

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفاف سازی مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقرای ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روزترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از اخرین قوانین کشور
 • برخود مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده،و…)، کیفری و….

وکالت تخصصی

 

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی از جمله دعاوی کیفری می باشد. با اعتماد به وکلای این مجموعه می توانید از استیفای کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

تلفن: 44428277-021

به وکیل حکم تصرف مال غیر امتیاز دهید

53

امتیاز کل وکیل حکم تصرف مال غیر

از طریق دکمه زیر به وکیل حکم تصرف مال غیر امتیاز دهید

امتیاز کاربران: 4.5 ( 2 رای)

لیست عناوین

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

 1. با سلام
  خودروی بنده توسط ۳ نفر تخریب شده بود که حکم ۲ نفر در دادگاه کیفری۲ قطعی شده و یک نفر اعتراض زده
  ماشینم تامین دلیل و کارشناسی شده حالا من میخوام ماشینمو بفروشم آیا میشه بعدا که حکم اون یک نفر هم قطعی شد واسه خسارت تخریب اقدام

 2. سلام مامقدارچندهکتارزمین کشاورزی گندم داریم که چندنفرازاقوام درروستا تصرف کرده بودن دردادگاه حقوقی محکومشون کردیم بعداز حکم اقدام به برداشت محصول کردن ایامیشودنصبت به این برداشت ازشون شکایت کرد.ممنون.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه : شماره تماس شما منتشر نخواهد شد

*

+ 57 = 64

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا