وکیل کلاهبرداری

 1. خانه
 2. Blogs
 3. وکیل کلاهبرداری
تماس با ما

وکیل کلاهبرداری

 

کلاهبرداری جرمی پیچیده است که و مشورت با یک وکیل کلاهبرداری برای کسب نتیجه بهتر در این زمینه، از نکات اساسی است. برای آنکه بتوان جرم کلاهبرداری را اثبات کرد راه های بسیاری وجود دارد و داشتن وکیل کلاهبرداری خوب و باتجربه می تواند بسیار موثر باشد.

در انواع مختلف کلاهبرداری، وکیل کلاهبرداری متخصص این توانایی را دارد تا روند پرونده را کاهش داده و بتواند اموال فرد مال باخته را به او برگرداند. در مواردی نیز با دخالت وکیل خوب و متخصص در حوزه کلاهبرداری، امکان تخفیف مجازات در کلاهبرداری وجود دارد.

برای اعطای پرونده به وکیل کلاهبرداری با شماره 44428277-021 تماس حاصل فرمایید.

در صورتی که سوالی درباره وکیل کلاهبرداری داشته و یا نیاز به مشاوره با وکیل کلاهبرداری دارید سوال خود را در انتهای این مقاله بپرسید تا مشاوران حقوقی ما در سریع ترین زمان به شما پاسخ دهند.

جرم کلاهبرداری

کلاهبرداری جرمی است که در آن شخصی با فریب، مال و دارایی شخصی دیگر را به تصاحب خود در بیاورد. در این روش شخص از طریق یک دروغ و صرفا دادن وعده ای دروغین اموالش را با رضایت شخصی در اختیار کلاهبردار قرار نمی دهد.

منظور از کلاهبرداری این است شخص مال باخته با رضایت و آگاهی خود و هم چنین بدون هیچ اجبار و یا زوری و یا حتی استفاده از وسایل خشونت آمیز در اختیار فرد کلاهبردار قرار می دهد. در ماده یک قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشا و اختلاس و کلاهبرداری جرم کلاهبرداری طبق تعریف قانون گذاراین گونه است:

هرکس از راه حیله و تقلب مردم را به وجود شرکت ها یا تجارت خانه ها یا کارخانه ها یا موسسات موهوم یا به داشتن اموال و اختیارات واهی فریب دهد یا به امور غیر واقع امیدوار نماید یا از حوادث و پیشامد های غیر واقع بترساند و یا اسم و یا عنوان مجعول اختیار کند و به یکی از وسایل مذکور ویا وسایل تقلبی دیگر،وجوه و یا اموال یا اسناد یا حوالجات یا قبوض یا مفاصا حساب و امثال آن ها را تحصیل کرده و از این راه مال دیگری را ببرد کلاهبردار محسوب علاوه بر رد اصل مال به صاحبش به حبس از 1 تا 7 سال و پرداخت جزای نقدی معادل مالی که اخذ کرده محکوم می­شود.

 

وکیل کلاهبرداری متخصص

وکیل متخصص کلاهبرداری وظیفه پیگیری پرونده هایی که مربوط به کلاهبرداری هستند را بر عهده دارد. وکیل کلاهبرداری باید دانش، مهارت و تخصص های فراوانی داشته باشد که زیرا این زمینه دایره بسیار وسیعی دارد که تنها یک وکیل کلاهبرداری خوب می تواند از پس آن بر بیاید.

از زمینه های فعالیت کلاهبرداری می توان به انحصار وراثت، جعل اسناد، ثبت ملک، تقسیم منافع سازمان، معامله معارض، فروش ارز دولتی و … اشاره کرد. بررسی موارد گفته شده بر عهده وکیل کلاهبرداری است تا رسیدن به نتیجه مطلوب. وکیل دارای وظایفی است مثل توانایی وکالت در زمینه جرم کلاهبرداری، آشنایی و تسلط به حقوق و قوانین مدنی برای اثبات ادعای موکل خود.

همچنین از دیگر وظایف وکیل کلاهبرداری مشاوره با موکل خود است تا بتواند بهترین راه حل را به او بدهد. وکیل کلاهبرداری به موارد مربوط به کلاهبرداری می پردازد و هم چنین وکیل کلاهبرداری باید در حوزه های جرم و جرم شناسی دارای مهارت بسیار بالایی باشد و تجربه کافی برای اثبات ادعای خود را داشته باشد و از طریق کسب تجربه از پرونده های مختلف توانسته باشد مهارت بالایی را در حوزه وکیل کلاهبرداری به دست آورده باشد.

با کسب مشورت از یک وکیل کلاهبرداری می توان حل پرونده را بسیار کاهش داد و اثبات جرم سریع تر صورت بگیرد و با توجه به ماده های قانونی مختلف وکیل کلاهبرداری می تواند دلایل بسیار محکمی را برای کاهش زمان حل پرونده ارائه دهد. وکیل کلاهبرداری می تواند به اموری مثل باز گرداندن مال غیر و یا حتی به تصرف در آوردن اموال کلاهبردار پس از اعلام نتیجه قاضی نیز رسیدگی کند.

از یک تا هفت سال زندان و هم چنین پرداخت جریمه نقدی با توجه به مالی از مالباخته کلاهبرداری شده است از دیگر قوانین قانون مجازات کلاهبرداری است. در بسیاری از موارد کلاهبرداری چون پرونده ها بسیار پیچیده می شوند وجود یک وکیل کلاهبرداری ضروری است. کلاهبرداری از جرایمی است که که از طریق حیله و فریب فرد مال باخته صورت می گیرد و اموال او از این طریق به سرقت می رود. وکیل کلاهبرداری با داشتن دانش و مهارت بالا در زمینه های حقوقی، کیفری و مدنی می تواند مصادیقی چون فروش مال غیر، فریب مال باخته و غیره را در دادگاه ثابت کند.

وکیل کلاهبرداری اینترنتی

باید در نظر داشت کلاهبرداری اینترنتی با کلاهبرداری سنتی متفاوت است، امروزه با گسترش فضای اینترنت بروز جرایمی مانند کلاهبرداری اینترنتی هم بیشتر رونق گرفته است، جرایمی که یک وکیل کلاهبرداری اینترنتی متخصص و با تجربه باید از موارد و شکل های مختلف آن آگاهی کامل را داشته باشد.

اغلب بروز این جرایم از دید وکیل کلاهبرداری اینترنتی تنها به دلیل نا آگاهی و فریب افراد در اینترنت است چرا که کلاهبرداران با فریب این افراد اطلاعات شخص را با ساختن سایت ها، نرم افزارها، سامانه ها و یا درگاه های تقلبی بانکی بدون حتی متوجه شدن مال باخته سرقت می کنند؛ در این صورت حضور وکیل کلاهبرادی در این پرونده ها به دلیل آشنا بودن با شیوه های مختلف کلاهبرداری و قوانین مربوط به آن بسیار لازم و ضروری است.

مجازات در نظر گرفته شده برای چنین جرایمی که وکیل کلاهبرداری اینترنتی می تواند از دادگاه درخواست کند، یک تا پنج سال حبس و جریمه نقدی 20 میلیون ریالی است.

یکی از این پرونده های کلاهبرداری اینترنتی که به تازگی با پیشرفت تکنولوژی در جامعه بیشتر به دادسرا ارجاع داده می شود پیدایش سایت هایی است نیازمند وکیل شکایت از سایت شرط بندی و یا همان وکیل کلاهبرداری اینترنتی می باشد.

جرم کلاهبرداری

جرم کلاهبرداری شامل تعریف قانونی و مادی می شود، که وجود یک وکیل کلاهبرداری متخصص، می تواند بسیار در پیش برد صحیح پرونده شاکی راه گشا باشد. مجازات جرم کلاهبرداری از دید قانون بین 2 تا 10 سال حبس می باشد؛ که البته در متهمین به این جرم می توانند درخوایت تخفیف در مجازات کلاهبرداری کنند.

تعریف قانونی کلاهبرداری:

طبق ماده ۱ قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشا و اختلاس و کلاهبرداری، تعریف قانونی جرم کلاهبرداری می باشد و همچنین برای افراد مرتکب به این جرم حکم جلب کیفری سیار نیز صادر می شود.

طبق ماده ۱ قانونی که در بالا به آن اشاره شد، هر کس از راه حیله و تقلّب، مردم را به وجود شرکت ها، تجارتخانه ها، کارخانه ها، مؤسسات موهوم و یا به داشتن اموال و اختیارات واهی فریب دهد یا به امور غیرواقعی امیدوار نماید یا از حوادث و پیش آمدهای غیرواقعی بترساند و یا اسم و یا عنوان مجعول (جعلی) اختیار کند و به هر طریقی مال دیگری را ببرد، کلاهبردار نامیده می شود.

تعریف مادی کلاهبرداری:

در تعریف مادی فعل انجام کار حتما باید صورت گیرد و ترک آن فعل برای این که بتوان آن را کلاهبرداری نامید کافی نخواهد بود.

تعریف مادی جرم کلاهبرداری شامل موارد زیر است که وکیل کلاهبرداری متخصص این توان را دارد که به راحتی جرم های صورت گرفته را جبران کند:

 • توسل به وسایل متقلبانه ( فعل مثبت)
 • متقلبانه بودن وسایل مورد استفاده
 • اغفال و فریب قربانی
 • تعلق مال برده شده به دیگری
 • حصول نتیجه

 

شرایط کلاهبرداری:

اولین شرط تحقق کلاهبرداری دروغ گفتن و گول زدن فرد مال باخته است برای مثال فرد خود را به عنوان مامور اداره آگاهی معرفی می کند و از این طریق سعی در فریفتن افراد می کند یا اینکه به دروغ خود را طبیب معرفی کرده و با نصب یک پروانه طبابت دروغین اقدام به طبابت می کند. شرط دوم این است که فرد سیاد اقدام به فریب و اغفال مال باخته می کند برای مثال فرد با انجام کارهایی فرد مال باخته را فریب دهد و بتواند در او این کار ها در او موثر واقع شود. سومین شرط این است که مال توسط کلاهبردار به سرقت برده شود. نکته بسیار مهمی که در این جا وجود دارد این است در صورتی می توان جرم کلاهبرداری را به شخصی نسبت داد که وی هر سه شرط بالا را هم زمان انجام داده باشد در غیر این صورت نمی توان اتهام کلاهبرداری را به کسی وارد کرد و طبیعتا وکیل کلاهبرداری در صورت وجود نداشتن هم زمان هر سه شرط نمی تواند در دادگاه حکم کلاهبرداری به فردی نسبت دهد و در صورت انجام این جرم ها کلاهبردار علاوه بر رد اصل مال به صاحبش، از دو سال تا ده سال و انفصال ابد از خدمات ‌دولتی و پرداخت جزای نقدی معادل مالی که اخذ کرده است، محکوم می‌شود.

تبصره اول: در کلیه موارد مذکور در این ماده، در صورت وجود جهات و کیفیات مخففه دادگاه می‌تواند با اعمال ضوابط مربوط به تخفیف، مجازات ‌مرتکب را فقط تا حداقل مجازات مقرر در این ماده (‌حبس) و انفصال ابد از خدمات دولتی تقلیل دهد اما نمی‌تواند به تعلیق اجرای کیفر حکم دهد.‌

تبصره دوم: مجازات شروع به کلاهبرداری حسب مورد حداقل مجازات مقرر در همان مورد خواهد بود و در صورتی که نفس عمل انجام شده نیز‌ جرم باشد، شروع کننده به مجازات آن جرم نیز محکوم می‌شود. ‌مستخدمان دولتی علاوه بر مجازات مذکور چنانچه در مرتبه مدیرکل یا بالاتر یا همطراز آنها باشند، به انفصال دائم از خدمات دولتی و در صورتی که در‌ مراتب پایین‌تر باشند به شش ماه تا سه سال انفصال موقت از خدمات دولتی محکوم خواهند شد.

 

نمونه های کلاهبرداری:

از جمله مثال های دیگری که می توان برای جرم کلاهبرداری زد این است که فرد در جرم کلاهبرداری مشارکت داشته باشد. مشارکت در جرم کلاهبرداری زمانی اتفاق می افتد که فردی به عنوان شخص سوم وارد دعوا می شود و یا به طور مستقیم در حکم مجرم اقامه دعوی می کند و یا نسبت به حکم مجرم اعتراض می کند که در صورتی که این کار برای ضایع کردن حق طرف دیگر باشد و یا برای هم دست شدن با مجرم باشد از نظر دادگاه مجرم شناخته شده و کلاهبردار است و مجازات او همانند فردی است که کلاهبرداری را مرتکب شده است. گاهی این اتفاق می افتد که شخص کلاهبردار اقدام به فروش مال غیر به دیگری (که آن مال را مال خود معرفی کرده است) و یا انتقال مال غیر به فرد دیگر اقدام به کلاهبرداری خواهد کرد. در این جا وظیفه وکیل کلاهبرداری این است که با جمع آوری مدارک لازم و هم چنین ثابت کردن این موضوع که مال به سرقت رفته متعلق به مال باخته است، از موکل خود دفاع کند. در حقیقت برای انجام این کار و اثبات حقانیت مال باخته تبحر و تجربه وکیل کلاهبرداری بسیار مهم است که در صورت داشتن یک وکیل کلاهبرداری ماهر امکان این که بتوان به مال به سرقت رفته را به صاحب آن باز گرداند بسیار سریع تر است.

 

جرایم کلاهبرداری :

جرم های گوناگونی وجود دارند که کلاهبرداری محسوب می شوند و وجود یک وکیل کلاهبرداری در این موارد ضروری است. برای اثبات هر یک از این جرم ها به وکیل کلاهبرداری با تجربه نیاز است. در ادامه به تعدادی از کلاهبرداری های مرسوم که پیگیری آن ها از وظایف وکیل کلاهبرداری است می پردازیم:

 • فروش مال غیر
 • تبانی افراد برای بردن مال غیر
 • معرفی ملک غیر به عنوان مال خود
 • اشخاصی که با تبانی به عنوان وارد ثالث، اقدام به طرح دعوا می کنند،
 • انتقال گیرنده مال غیر در صورت علم و اطلاع
 • تحصیل انحصار وراثت بر خلاف واقع
 • تقسیم منافع موهوم شرکت
 • ثبت ملک توسط امین
 • جعل عنوان نمایندگی بیمه
 • فروش کالای تهیه شده با ارز دولتی به بهایی گرانتر
 • تقویم متقلبانه سهم الشرکه
 • فروش ارز دولتی در بازار آزاد
 • کلاهبرداری از طریق جرایم رایانه ای ( در این حوزه حضور وکیل جرایم رایانه ای نیز می تواند موثر باشد)

 

بهترین وکیل متخصص کلاهبرداری کیست؟

معیار های زیادی وجود دارد که باید در هنگام انتخاب وکیل کلاهبرداری خوب به آن توجه داشت. قبل از هرگونه تصمیم باید ابتدا در مورد سابقه و نحوه عملکرد وکیل کلاهبرداری در دعاوی کیفری مورد نظر تحقیق کرد و حتی می توان در صورت امکان جلسه مشاوره با وکیل کلاهبرداری برگزار کرد.

نکات مهمی که باید به آن توجه داشت میزان مهارت، سابقه کاری و تجربه و البته تخصص وکیل کلاهبرداری در حرفه خود است. منظور از سابقه کاری و تجربه کافی این مسئله نیست که شما حتما باید به دنبال وکیل کلاهبرداری با سن بالا باشید بسیاری از وکیل های متخصص و با تجربه با سن پایین هستند که با مهارت تمام، خیلی بهتر توانایی رسیدگی و سرعت بخشیدن به روند پرونده های کیفری کلاهبرداری را دارند.

 

مزایای داشتن وکیل کلاهبرداری

در صورتی که پرونده کیفری در حوزه کلاهبرداری دارید، قبل از هر گونه اقدامی تصمیم به اخذ وکیل کلاهبرداری متخصص بگیرید. چرا که موضوع کلاهبرداری در قانون بسیار حساس و دقیق بوده و بسیاری از موارد ممکن است سرنوشت پرونده شما را به طور کلی تغییر دهد و به همین دلیل اخذ وکیل کلاهبرداری متخصص و با تجربه مزایای خوبی برای شما به همراه خواهد داشت. لذا در صورتی که در پرونده ای با موضوع کلاهبرداری درگیر هستید، پیشنهاد ما به شما اخذ یکی از بهترین وکلای تهران، متخصص در حوزه کلاهبرداری می باشد.

وکیل کلاهبرداری متخصص و با تجربه، به تمامی امور دادگاهی آگاه است و قبل از انجام هرگونه دعوی یا شکایت آن موضوع را تحلیل و مورد بررسی قرار داده و این موضوعات را با شما در میان می گذارد. وکیل کلاهبرداری خود پیگیر پرونده شما می باشد و می کوشد بهترین دفاع برای پرونده شما داشته باشد بدون نیاز به حضور شما نیز می تواند تمامی کارهای شما را انجام داده و سبب آسودگی خاطر قوت قلب شما می شود.

از مزایای دیگر داشتن وکیل کلاهبرداری خوب صرفه جویی در وقت و هزینه شما می باشد. چرا که آگاهی به روند کلی پرونده های کلاهبرداری، همچنین تخصص در مواد و تبصره های قانون، می تواند بسیار سرنوشت ساز بوده و در وقت و هزینه های شما به میزان قابل توجهی صرفه جویی نماید، با آگاهی از این توضیحات و ویژیگی های یک وکیل کلاهبرداری خوب دفتر وکلای بزرگمهر بهترین وکیل کیفری غرب تهران را به شما معرفی خواهد نمود.

 

 هزینه وکیل کلاهبرداری

هزینه و حق الزحمه وکالت کلاهبرداری مبلغی توافق شده بین وکیل کیفری کلاهبرداری و موکل برای رسیدگی و به سرانجام رساندن پرونده کلاهبرداری موکل می باشد.

البته این هزینه ها به نوع پرونده و سختی کار بستگی دارد که باید مورد بررسی قرار بگیرد و نمی توان مبلغ دقیق و مشخصی را ذکر کرد.

به طور کلی وکیل کلاهبرداری می تواند با دارا بودن توانایی و تحصیلات لازم در پرونده های کیفری برای طرح شکایت و پیشبرد پرونده به ما کمک کند. در پایان امید است بدون داشتن وکیل کلاهبرداری و حتی مشاوره، در دادگاه کیفری اقدام به طرح شکایت نکنید.

 

 

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر

 

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفاف سازی مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقرای ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روزترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از اخرین قوانین کشور
 • برخود مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده،و…)، کیفری و….

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی از جمله دعاوی کیفری می باشد. با اعتماد به وکلای این مجموعه می توانید از استیفای کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

تلفن: 44428277-021

 

10 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام
  من چند روز پیش از یه شخصی پیج اینستاگرامش رو خریدم و ازش اسم و شماره کارت هم گرفتم اما الان متوجه شدم که کلاهبرداریه. الان من چی کار باید بکنم؟ میشه راهنماییم کنید.
  ممنون

  پاسخ
  • Avatar
   گروه وکلای بزرگمهر
   آبان 12, 1399 5:54 ق.ظ

   با سلام. در بسیاری از موارد حقوقی و کیفری، کلاهبرداری با تعریف عامه کاملا متفاوت است. این موضوع که میفرمایید در حوزه جرایم رایانه ایست. اما به طور کلی وکلای ما در حوزه جرایم رایانه ای نیز تخصص و تجربه بسیاری دارند. پیشنهاد میشود با ما تماس بگیرید تا بهترین وکیل متخصص در زمینه جرایم رایانه ای را برای پرونده شما توسط کارگروه تخصصی این حوزه انتخاب و به شما معرفی کنیم.

   پاسخ
 • Avatar
  محمد امین
  آبان 15, 1399 12:50 ب.ظ

  سلام همسر من مدتی توی نمایشگاه ماشین دوستش کار میکرد. دوستشون برای چندتا قرارداد بعنوان شاهد از همسرم امضا گرفت. حالا مدتیه که ایشون متواریه و پول هایی که گرفته بودن رو هم بدون اینکه سندهای ماشین هارو انتقال بدن بردن. حالا خریدارها از همسر من شکایت کردن که شاهد بودن و ایشون بازداشت هستن. آیا ممکنه ایشون همدست شناخته بشن یا براشون حکمی صادر بشه؟ از طریق وکیل کلاهبرداری پیگیری کنم؟

  پاسخ
  • Avatar
   گروه وکلای بزرگمهر
   آبان 15, 1399 1:50 ب.ظ

   موردی که میفرمایید کمی حساس هست. با ما تماس بگیرید تا از طریق وکیل کلاهبرداری، به پرونده شما رسیدگی شود.

   پاسخ
   • Avatar
    اشکان قادری
    بهمن 30, 1399 2:20 ب.ظ

    سلام یکی از کارگزاری های خارجی پولمو برده و موجودیمو صفر کرده مبلغش حدود شش میلیاردها . میشه پیگیری کنم ؟؟

    پاسخ
    • Avatar
     گروه وکلای بزرگمهر
     اسفند 1, 1399 1:19 ب.ظ

     با سلام و وقت بخیر. ابندا بفرمایید که شما با این کارگزاری خارجی از طریق واسطه در ایران در ارتباط بودید و از این طریق به حساب ایشان پرداخت داشتید و یا اینکه مستقیما بوده این موضوع. چنانچه از طریق واسطه و درگاهی در ایران این موضوع انجام میشده است،‌ میتوان از داخل کشور و از طریق دادسرای بین الملل اقدام نمود. چنانچه مستقیما با این کارگزاری در ارتباط بودید، باید از طریق بین الملل در کشوری که مکان فعالیت کارگزاریست، اقدام کرد. پیشنهاد میکنیم در این خصوص با ما تماس بگیرید تا دقیق تر موضوع پرونده کلاهبرداری شما مورد بررسی قرار بگیرد و بهترین راهکار ممکن برای احقاق حق شما در نظر گرفته شود.

     پاسخ
 • سلام وقت بخیر من برای ی آقای ماهشهر ق.ح تبلیغ کردم ولی ایشون رو نمیشناختم میگفت گوشی اقساط میدن و دوستام واسش پول واریز کردن با اینکه مبلغ خیلی زیادی نبود پولارو برده و دیگه جواب نمیده بعد فهمیدم ک از خیلیا ۳۰میلیون و۶میلیون برده ک وسایل اقساط بیاره واسشون …حالا اونایی ک من معرفیشون کردم میگن تورو میشناسم نمیدونم چکار کنم میشه راهنماییم کنین

  پاسخ
  • Avatar
   گروه وکلای بزرگمهر
   آذر 14, 1399 10:14 ق.ظ

   با سلام و وقت بخیر. تبلیغات شما از چه طریقی بوده؟ در این خصوص قطعا نیازمند وکیل هستید چرا که اتهام شراکت و یا معاونت در این عمل برای شما ممکن است. با ما تماس بگیرید تا بهترین وکیل در این خصوص شما را یاری کند.

   پاسخ
 • Avatar
  رسول صادقی
  فروردین 5, 1400 8:35 ق.ظ

  سلام من تو یکی از این شرکتای هرمی 10 میلیون تومان رو از دادم و الانم متواری هستند خواستم ببینم چطور میشه که شکایت کنم با توجه به متواری بودنشون؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مطالب مرتبط

فهرست
phone برای‌تماس‌کلیک‌کنید021-44428277