شکایتکیفری

وکیل شکایت کیفری

برای اعطای وکالت به وکیل شکایت کیفری با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل شکایت کیفری سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان حقوقی مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

همانطور که میدانید جرایم مربوط به کیفری بسیار در جامعه افزایش پیدا کرده است. و پرونده هایی که در این امور وجود دارند بسیار حساس هستند و پیچیدگی های خاص خود را دارند. در نتیجه دفاع و اثبات در پرونده های کیفری بسیار دشوار می باشد و بدون حضور یک وکیل متخصص و مجرب غیر ممکن می باشد.

 

پرونده های موفق وکیل شکایت کیفری در گروه وکلای بزرگمهر

لیست عناوین

از آنجا که در گروه وکلای بزرگمهر، وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت می کنند و به طور مثال وکیل شکایت کیفری، به صورت تخصصی تنها در این زمینه فعالیت کرده و از پذیرش پرونده هایی در زمینه های دیگر (به طور مثال خانواده، ملکی و…) معذور هستند، تعداد پرونده هایی که وکیل متخصص در هر زمینه پیگیری نموده است، از دیگر وکلا بیشتر بوده و همچنین به دلیل فعالت تخصصی، تجربه بسیار بالاتر و حرفه ای تری در این زمینه دارند. از جمله پرونده های شاخصی که وکیل شکایت کیفری گروه وکلای بزرگمهر در آن ها موفق بوده است می توان به:

پرونده های شاخص موفق وکیل شکایت کیفری در گروه وکلای بزرگمهر

 

 ۱. پرونده سرقت از منازل با ۷۳ شاکی خصوصی که موفق به تبرئه متهم از تمامی اتهامات شد.

 ۲. پرونده کلاهبرداری ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

 ۳. پرونده سوزاندن دختر جوان توسط نامزد وی که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی بسیار جنجال به پا کرده بود منجر به دریافت دیه و مجازات متهم برای موکل شد.

۴. پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که منجر به محکومیت متهم به اعدام و دریافت دیه برای شاکی از سوی وکیل شکایت کیفری شد.

 ۵. پرونده قتل با سلاح گرم که منجر به تبرئه متهم از تمامی اتهامات شده است.

۶. پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر به همراه کشف ۴۰۰ کیلوگرم شیشه 

۷. پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

۸. پرونده زمین خواری به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان 

۹. پرونده رابطه نامشروع و زنای محصنه که منجر به رفع اتهام متهم گردید

۱۰. پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

و…

 


لیست وکیل شکایت کیفری

 

وکیل سعید ستوده تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

تصویر جناب وکیل آقای سعید ستوده پارسا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۱۳ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل مرجانه فشنگچی تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

مرجانه فشنگچی وکیل پایه یک دادگستری⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ رتبه دو رقمی آزمون وکالت و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۱۵ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل محمد فرخی تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

تصویر وکیل محمد فرخی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۲۲ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل ملیحه سنگ سفیدی تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم ملیحه سنگ سفیدی وکیل دادگستری

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق

⚖️ عضو وکلای مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل منا محمدی سام
⭐️⭐️⭐️

تصویر سرکار خانم وکیل منا محمدی سام

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق دانشگاه تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۱۱ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل امیر بهادر عامری
⭐️⭐️⭐️

تصویر جناب وکیل آقای امیر بهادر عامری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۵ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل اصغر قنبری
⭐️⭐️⭐️

تصویر جناب وکیل آقای اصغر قنبری

⚖️ کارآموز وکالت
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه آزاد اسلامی اهر
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


خانم فریبا رنجبر
⭐️⭐️

تصویر خانم فریبا رنجبر؛ کارشناس حقوقی

⚖️ مشاور حقوقی
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه شهید بهشتی

⚖️بیش از 4 سال سابقه مشاوره حقوقی

 

تماس جهت مشاوره


خانم نسترن صادقی گندم آباد
⭐️⭐️

تصویر خانم نسترن صادقی گندم آباد؛ کارشناس حقوقی

⚖️ مشاور حقوقی
⚖️ کارشناس ارشد حقوق بین الملل
⚖️ پژوهشگر شرکت انتقال گاز ایران

⚖️بیش از 4 سال سابقه مشاوره حقوقی

 

تماس جهت مشاوره


آقای مهدی مصفا
⭐️⭐️

تصویر مهدی مصفا کارشناس حقوق

⚖️ مشاور حقوقی
⚖️ کارشناس حقوق

⚖️بیش از 2 سال سابقه مشاوره حقوقی

 

تماس جهت مشاوره

چرا باید وکالت شکایت کیفری خود را به گروه وکلای بزرگمهر بسپاریم

از آنجا که در شکایت کیفری، تخصص و تجربه وکیل معیار و ملاک بسیار مهمی در تعیین سرنوشت پرونده است، تجربه بالا و همچنین موفقیت وکیل شکایت کیفری در پرونده های کیفری در زمینه مشابه و یکسان، بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند شکایت کیفری شما را به بهترین نتیجه ممکن هدایت کند. با در نظر گرفتن این اصل مهم، ما در گروه وکلای بزرگمهر در تلاش هستیم تا با هدف افزایش کیفیت و افزایش هرچه بیشتر آمار موفقیت پرونده ها، وکالت شکایت کیفری شما را وکیل شکایت کیفری با تجربه که سابقه موفقیت در پرونده مشابه پرونده شما را در زمینه شکایت کیفری شما داشته باشد. در صورتی که تنها قصد اعطای وکالت شکایت کیفری دارید با گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تنظیم وقت جلسه شما با وکیل متخصص در زمینه شکایت کیفری شما، اقدام نمایند.

از جمله مشکلاتی که مردم برای طرح شکایت خود با مسائل قانونی و دادگاهی با آن رو به رو می شوند تفاوت میان شکایت کیفری و حقوقی است. شکایت کیفری زمانی طرح می شود که عملی علیه فرد دیگری رخ دهد و در نتیجه آن مجازاتی تعیین می شود یا به عبارت دیگر فردی مرتکب جرمی شده باشد و می توان پس از رضایت قطعی، مجدد شکایت کرد مانند شکایت مجدد پس از منع تعقیب اما شکایت حقوقی زمانی مطرح می شود که وقوع جرم مد نظر نباشد بلکه فقط شاکی و متهم در خصوص حق و حقوق خود اختلاف داشته باشند. برای اطمینان بیشتر از این موضوع از وکیل شکایت کیفری که در این زمینه تخصص زیادی دارد می توان بهره برد.

شکایت کیفری

کیفر و یا مجازات به معنای عملی رنج آور است که قانون این مجازات را برای کسانی در نظر گرفته است که قوانین و مقررات جامعه را زیر پا گذاشته باشد و کاری خلاف با قانون انجام داده باشند. شکایت از شخصی که مرتکب کار خلافی شده باشد که طبق قانون این خلاف جرم به حساب بیاید را شکایت کیفری می گوییم. وظیفه وکیل شکایت کیفری رسیدگی به شکایت های کیفری است و می توان برای رسیدگی به پرونده از وکیل شکایت کیفری متخصص کمک خواست تا نتیجه مطلوبی به همراه داشته باشد. وکیل پرونده کیفری با توجه به تجربه بالا و تخصص خود، می تواند پرونده شما را به بهترین نحو پیگیری نماید تا بهترین نتیجه برای شما حاصل شود.

تفاوت های شکایت کیفری و حقوقی

برای موفقیت در دادگاه دانستن تفاوت های این دو عنوان خیلی موثر و سرنوشت ساز است. وکیل شکایت کیفری در این زمینه آگاه بوده و دارای تجربه چندین ساله است، برخی از آن ها عبارت است از:

در شکایت کیفری عملی را در نظر داریم که برای مرتکب شدن به آن دادگاه مجازات تعیین می کند ولی در شکایت حقوقی دادگاه مجازاتی را در نظر نمی گیرد و فقط شخص متخلف را ملزم به انجام تکلیف و دادن حقوق دیگران می کند.

شکایت کیفری را حتما باید ابتدا برای رسیدگی به دادسرا برد و پس از انجام تحقیقات در کلانتری و دادسرا، جهت رسیدگی به دادگاه فرستاده می شود ولی دادخواست حقوقی مستقیما به دادگاه فرستاده می شود.

شکایت حقوقی حتما باید در کاغذی مخصوص به اسم دادخواست نوشته شود در غیر این صورت مورد پذیرش نیست اما شکایت کیفری را در هر کاغذی می توان نوشت و تنظیم کرد و به مراجع قضایی برد.

شکایت حقوقی اکثرا باید توسط وکیل دادگستری یا وکیل حقوقی مطرح شود، ولی شکایت های کیفری را می توان بدون استفاده از وکیل شکایت کیفری انجام داد.

برای دعوت کردن متهم در شکایت کیفری به دادگاه از احضاریه استفاده می شود ولی در دعوت کردن از خوانده در شکایت حقوقی از اخطاریه استفاده می شود.

در بسیاری از پرونده های شکایت کیفری حتی با پس گرفتن شکایت کیفری شاکی پرونده بسته نمی شود مانند شکایت کیفری در موضوع قتل، رشوه ولی در شکایت های حقوقی با پس گرفتن شکایت، موضوع کاملا به پایان می رسد. در این پرونده ها، حضور وکیل کیفری نیاز بوده تا بتواند از متهم در خصوص اتهامات وارده دفاع نماید.

در شکایت های کیفری، به شکایت کننده شاکی گفته می شود و به طرف مقابل متشاکی یا متهم می گویند و به موضوع پرونده اتهام گفته می شود اما در شکایت های حقوقی، به شکایت کننده خواهان می گویند و به طرف مقابل خوانده گفته می شود و موضوع پرونده را خواسته می نامند.

همچنین بخوانید:  طرح شکایت کیفری

در شکایت کیفری اگر متهم به احضاریه توجه نکند و در زمان تعیین شده خود را به مراجع قضایی معرفی نکند، حکم جلب او صادر شده و به اجبار به دادگستری می برند. در شکایت های حقوقی اگر خوانده در زمان تعیین شده حاضر نشود، منتظر وی نمی مانند و امکان دارد حق را به خواهان بدهند.

رسیدگی به شکایت کیفری در دادسرا و دادگاه

 • مرحله اول طرح شکایت کیفری و شروع تحقیقات است.
 • مرحله دوم رسیدگی ابتدائی دادگاه اولیه یا دادگاه بدوی است.
 • مرحله سوم رسیدگی به تجدید نظر در دادگاه تجدید نظر است.

۴ نکته مهم در تنظیم شکایت و اقامه دعوی کیفری:

اهلیت داشتن از اولین شرایط لازم است. یعنی در جرم هایی که پیگیری آن نیازمند شکایت فرد زیان دیده از جرم است، فرد باید اهلیت داشته باشد. در قانون جمهوری اسلامی اهلیت داشتن به این معنی است که سن لازم یعنی در دختران سن 9 سالگی و در پسران سن 15 سالگی باشد. اما معمولا سن رویه عملی در دادگاه 18 سالگی است. وقتی که فرد هنوز به سن لازم نرسیده باشد باید ولی و سرپرست فرد و یا وکیل شکایت کیفری نسبت به شکایت اقدام کند.

جرایمی هستند که فقط با شکایت شاکی قابل پیگیری است و فاقد جنبه های عمومی هستند مانند توهین، افترا و فحاشی و دعوای تصرف عدوانی کیفری در این مسائل بلافاصله پس از تقدیم شکایت به دادسرا تحقیقات و تعقیب آغاز می شود.

در جرایم عمومی و غیر قابل گذشت با اعلام و گزارش ضابطین دادگستری یعنی همان نیروی انتظامی و یا در برخی موارد نیروی مقاومت بسیج، سپاه پاسدارن تعقیب جرایم را دنبال می کند.

اظهار و اعتراف متهم، جرم های مشخص و شکوائیه کیفری از دیگر نکات مهم در تنظیم شکایت است و وکیل شکایت کیفری به تمام نکات مهم مطلع است.

برای اعطای وکالت به وکیل شکایت کیفری با شماره 02144428277 و 093748074471 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل شکایت کیفری سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان حقوقی مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

پیگیری شکایت کیفری

بر اساس وکیل شکایت کیفری، در روند پیگیری شکایت کیفری، ابتدا شکایت در دادسرا طرح می شود که بهتر است وکیلی مجرب، موضوع پیگیری شکایت کیفری را انجام دهد. نوشتن یک شکایت کیفری گرچه شیوه خاصی ندارد و مانند دعوای حقوقی نیاز به فرم خاصی نیست اما بهتر است که منظم و مرتب و با ارائه دلایل و مدارک موثق باشد چرا که چنانچه شکایت کیفری شما مورد تایید قرار نگیرد، متهم می تواند علیه شما شکایت اعاده حیثیت مطرح کند. با توجه به موضوع فوق، نیاز به وکیل شکایت کیفری در خصوص طرح و پیگیری شکایت کیفری و وکیل اعاده حیثیت در دادگاه بیشتر احساس می شود.

مجازات در دعاوی کیفری

مجازات یک واکنش از سمت جامعه و حکومت است و به علت رسیدن به حق و حقوق عمومی و یا خصوصی در قبال یک رفتار مشخص صورت می گیرد. حکم به مجازات باید در چهارچوب و اساس قانون باشد. در عنوان های مختلفی اعم از حبس، جزای نقدی، شلاق و دیگر مجازات می تواند ظاهر شود. وکیل خوب شکایت کیفری در این پرونده ها می توانند نقش بزرگی داشته باشند.

مجازات کیفری دربرگیرنده موارد زیر است:

 • حد و حدود مجازات که موجب نوع، کیفیت و مقدار آن در شرع مقدس تعیین شده است.
 • مجازات اصلی جنایت های عمدی بر نفس، اعضا و منافع قصاص تعیین شده است.
 • دیه مالی است که در شرع مقدس برای گناه، ایراد، جنایات غیر عمد، نفس، اعضا و منافع و یا گاهی برای جنایت های عمدی و در مواردی که به هر دلیلی قصاص مطرح نیست، به موجب قانون مشخص می شود. نقش وکیل شکایت کیفری در اثبات و یا رفع اتهام در این موارد بسیار حیاتی بوده و می تواند سرنوشت پرونده را به طور کلی دگرگون کند.
 • تعزیر نیز مجازاتی است که شامل عنوان حد، قصاص یا دیه نیست و به موجب قانون در موارد مرتکب شدن به محرمات شرعی و یا نقض مقررات و قوانین حکومتی، تعیین و اعمال می گردد. وکیل شکایت کیفری در خصوص احکام تعزیری می تواند مجازات را بسته به شرایط به مجازات نقدی تبدیل نماید. همچنین وکیل شکایت کیفری می تواند در احکام تعزیری، تخفیف مجازات و عفو و آزادی مشروط و دیگر موارد را از دادگاه خواستار شود تا از این طریق برای موکل خود مفید واقع شود.

دادگاه های کیفری به چند دسته تقسیم می شوند، عبارت است از: دادگاه کیفری شماره یک، دادگاه کیفری شماره دو، دادگاه نظامی، دادگاه اطفال و نوجوانان و دادگاه انقلاب.

جرایمی که در دادگاه کیفری شماره یک مورد بررسی قرار می گیرند عبارت است از: جرایمی که مجازات آن قصاص، اعدام، سنگسار و یا سلب حیات باشد. جرایمی مانند سرقت که مستحق مجازات حد سوم مرتکب شدن سرقت یا حبس ابد باشد. جرایم سرقتی که مستحق مجازات حد برای بار اول و دوم و یا قطع عضو است. در آخر جنایت های عمدی علیه تمامیت جسمانی با میزان ثلث دیه کامل یا بیش از آن بیان می گردد.

اما در دادگاه کیفری دو تمام جرایم قابل بررسی است، مگر آنچه به موجب قانون در صلاحیت مرجع دیگری باشد.

مطابق قانون، دادگاه کیفری یک با حضور رئیس و دو مستشار و در غیاب رئیس دادگاه با حضور سه مستشار تشکیل میگردد، اما در دادگاه کیفری دو دادگاه با حضور رئیس و یا دادرسی علی البدل در حوزه قضایی هر شهرستان تشکیل می گردد.

پس گرفتن شکایت کیفری

بر اساس اطلاعات وکیل شکایت کیفری، شاکی می تواند اقدام به پس گرفتن شکایت کیفری خود نماید اما حتی پس از این کار نیز پرونده کیفری بسته نمی شود. برای مثال در شکایت کیفری در موارد قتل، رشوه و… به دلیل اهمیت بسیار حیاتی این موارد، پس گرفتن شکایت کیفری تاثیری در بسته شدن پرونده ندارد و پرونده کیفری روند قانونی خود را طی خواهد کرد. همواره این نکات دقیق در پرونده های شکایت کیفری می تواند بر روند پرونده شما تاثیری سرنوشت ساز داشته باشد. گروه وکلای بزرگمهر پیشنهاد می کند که در پرونده های کیفری همواره از بهترین وکیل شکایت کیفری بهره مند شوید.

رسیدگی به جرایم متهم در شکایت های متعدد کیفری

گاهی اوقات پیش می آید که یک متهم مرتکب جرم های معتددی باهم دیگر می شود که رسیدگی به برخی از این جرایم در صلاحیت دادگاه کیفری یک و یا دادگاه کیفری دو و بعضی دیگر در صلاحیت دادگاه نظامی و یا دادگاه انقلاب ممکن است باشد، برای همین در اینگونه موارد متهم ابتدا در دادگاهی که صلاحیت رسیدگی به مهم ترین اتهام را دارد محاکمه می شود و سپس بعد از این محاکمه برای رسیدگی به اتهامات دیگر به دادگاه مربوطه اعزام می شود.

شکایت وکیل کیفری در صورت مشخص نبودن متهم

طرح شکایت ارائه شده توسط وکیل کیفری غرب تهران در صورت مشخص نبودن متهم تا مدت 2 سال قابل پیگیری است و وکیل شاکی میتواند از تمامی ظرفیت های قانونی برای پیش برد طرح شکایت استفاده کند و در صورتی که مدت اعتبار 2 ساله شکایت به پایان برسد طبق دستور مقام قضایی پرونده بایگانی خواهد شد و چنانچه در هر زمانی متهم پرونده مشخص شود امکان به جریان انداختن پرونده وجود خواهد داشت.

مدت زمان رسیدگی به شکایت کیفری

بر اساس اطلاعات وکیل شکایت کیفری رسیدگی به شکایت کیفری به دلیل تعداد بالای این نوع شکایت ها فرایندی زمان بر و طولانی است. داشتن یک وکیل شکایت کیفری مجرب می تواند تا حد بسیار زیادی روند رسیدگی به پرونده شکایت کیفری را تسریع کند. یک وکیل شکایت کیفری متخصص با بررسی دقیق پرونده شما از بروز هز گونه مشکل و بی دقتی در ارائه مدارک شکایت کیفری جلوگیری می کند و با ارائه ادله محکم و فن بیان قوی شما را در احقاق حقوقتان یاری می کند.

مزایای وکیل شکایت کیفری

از مهم ترین ویژگی های یک وکیل شکایت کیفری داشتن صداقت، امانت، رازداری و احساس مسئولیت پذیری او در خصوص پرونده های کیفری است، بهترین وکلای تهران اگر از نظر اخلاقی و تخصصی شرایط لازم را نداشته باشند نمی توانند در دادگاه نماینده خوبی برای دفاع از شکایت باشند. در این راستا زمانی یک موکل می تواند وکیل شکایت کیفری خوبی برای شکایت کیفری خود انتخاب کند که بتواند در کنار تخصص یک وکیل شکایت کیفری، درصد موفقیت وکیل در خصوص پرونده های کیفری و رزومه آن را به طور کامل مشاهده کند.

بهترین وکیل شکایت کیفری کسی است که در زمینه شکایت کیفری تخصص دارد. برای انتخاب یک وکیل شکایت کیفری مناسب که بتواند حق را در دادگاه بازگرداند ابتدا رزومه و درصد موفقیت های آن در پرونده های کیفری اش را مورد بررسی قرار می دهیم تا بهترین نتیجه را بتوانیم در دادگاه کسب کنیم.

 

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفاف مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقرای ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روزترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از اخرین قوانین کشور
 • برخود مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده و…)، کیفری و…

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه چندین ساله و داشتن وکلای مجرب و متخصص در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری آماده ارائه خدمات و رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری شما می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. 02144428277

 

به وکیل شکایت کیفری امتیاز دهید

68

امتیاز کل وکیل شکایت کیفری

از طریق دکمه زیر به وکیل شکایت کیفری امتیاز دهید

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

 1. سلام داداش من به جرم قتل گرفتنش منتهی زمان بازجویی مامورای کلانتری برای اینکه از اعتراف بگیرن کتکش زن و به زور ازش اعتراف گرفتن میشه از مامورا تو دادگاه به قاضی شکایت کنم یا نه؟

  1. با سلام و وقت بخیر. چنانچه شهود و مدارک موجود باشد، امکان طرح شکایت وجود خواهد داشت. مدارکی همچون تاییدیه پزشکی قانونی موثر خواهد بود.

 2. سلام
  در یک پرونده کیفری رضایت دادم ولی متهم بعداز گذشت ۷ سال هنوز طلب منو نداده میخواستم مجدد شکایت کیفری کنم امکانش هست ممنون میشم
  راهنمایی کنید

  1. با سلام و وقت بخیر با توجه به مدت زمان گذشته، این امکان میسر نیست. میتوانید در خصوص طلب خود، دادخواست مطالبه وجه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا