ملکی

بهترین وکیل ملکی تهران

 

برای اعطای وکالت به بهترین وکیل ملکی تهران با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از بهترین وکیل ملکی تهران سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان حقوقی مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

پرونده های ملکی به دلایل نکات و شرایط زیادی که دارند از اهمیت زیادی برخوردار هستند و عامه مردم بر قوانین مربوط به ملک تسلط کافی ندارند و اگر درگیر پرونده های ملکی هستید برای افزایش شانس پیروزی خود بهتر است از وکیل ملکی کمک بگیرید.

پرونده های موفق بهترین وکیل ملکی تهران در گروه وکلای بزرگمهر

لیست عناوین

از آنجا که در گروه وکلای بزرگمهر، وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت می کنند و به طور مثال بهترین وکیل ملکی تهران، به صورت تخصصی تنها در این زمینه فعالیت کرده و از پذیرش پرونده هایی در زمینه های دیگر (به طور مثال خانواده، کیفری و…) معذور هستند، تعداد پرونده هایی که وکیل متخصص در هر زمینه پیگیری نموده است، از دیگر وکلای سایر مجموعه ها بیشتر بوده و همچنین به دلیل فعالت تخصصی، تجربه بسیار بالاتر و حرفه ای تری در این زمینه دارند. از جمله پرونده های شاخصی که بهترین وکیل ملکی تهران در گروه وکلای بزرگمهر در آن ها موفق بوده است می توان به:

پرونده های شاخص موفق بهترین وکیل ملکی تهران در گروه وکلای بزرگمهر

 

 ۱. پرونده ۱۰ هکتار زمین اراضی ملی اعلام شده که موفق به بازپس گیری زمین شد.

 ۲. پرونده تصرف عدوانی ملکی به ارزش ۱۰ میلیارد تومان که منجر به محکومیت متهمین و باز پس گیری ملک از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

 ۳. پرونده فروش مال غیر و کلاهبرداری از طریق وکالت فروش ملک که ملکی به ارزش ۳ میلیارد تومان، به ارزش ۵۰ میلیون تومان معامله شده بود منجر به محکومیت متهم به ۵ سال حبس و بازپس گیری ملک به همراه خسارت برای موکل شد.

۴. پرونده تهاتر ملکی به ارزش ۲۴ میلیارد تومان

 ۵. پرونده انحصار وراثت و سهم الارث ملک به ارزش ۱۴ میلیارد تومان

۶. پرونده زمینخواری املاکی به ارزش مجموعا ۳۰۰ میلیارد تومان که منجر به دستگیری و محکومیت متهمین و بازپس گیری املاک شد.

و…

منشا دعاوی ملکی مربوط به ملک یا مسائل ملکی می باشد که به دلیل نداشتن بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران باعث ایجاد اختلافات و دعاوی میان طرفین می شود. دعاوی ملکی می تواند هم جنبه طرح شکایت کیفری به خود بگیرد و هم جنبه حقوقی که این موضوع بستگی به رفتار طرفین دعوا نسبت به ملک مورد اختلاف دارد در این مواقع افراد دچار مشکلات حقوقی و کیفری می شوند و به دنبال بهترین وکیل ملکی تهران هستند تا برای احقاق حق خود اقدام به اعطای وکالت ملکی و اخذ بهترین وکیل ملکی تهران مرتبط با پرونده کنند.

 

 


لیست بهترین وکیل ملکی تهران

 

وکیل سعید ستوده تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

تصویر جناب وکیل آقای سعید ستوده پارسا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۱۳ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل مرجانه فشنگچی تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

مرجانه فشنگچی وکیل پایه یک دادگستری⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ رتبه دو رقمی آزمون وکالت و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۱۵ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل محمد فرخی تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

تصویر وکیل محمد فرخی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۲۲ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل ملیحه سنگ سفیدی تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم ملیحه سنگ سفیدی وکیل دادگستری

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق

⚖️ عضو وکلای مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل منا محمدی سام
⭐️⭐️⭐️

تصویر سرکار خانم وکیل منا محمدی سام

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق دانشگاه تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۱۱ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل امیر بهادر عامری
⭐️⭐️⭐️

تصویر جناب وکیل آقای امیر بهادر عامری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۵ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل اصغر قنبری
⭐️⭐️⭐️

تصویر جناب وکیل آقای اصغر قنبری

⚖️ کارآموز وکالت
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه آزاد اسلامی اهر
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


خانم فریبا رنجبر
⭐️⭐️

تصویر خانم فریبا رنجبر؛ کارشناس حقوقی

⚖️ مشاور حقوقی
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه شهید بهشتی

⚖️بیش از 4 سال سابقه مشاوره حقوقی

 

تماس جهت مشاوره


خانم نسترن صادقی گندم آباد
⭐️⭐️

تصویر خانم نسترن صادقی گندم آباد؛ کارشناس حقوقی

⚖️ مشاور حقوقی
⚖️ کارشناس ارشد حقوق بین الملل
⚖️ پژوهشگر شرکت انتقال گاز ایران

⚖️بیش از 4 سال سابقه مشاوره حقوقی

 

تماس جهت مشاوره


آقای مهدی مصفا
⭐️⭐️

تصویر مهدی مصفا کارشناس حقوق

⚖️ مشاور حقوقی
⚖️ کارشناس حقوق

⚖️بیش از 2 سال سابقه مشاوره حقوقی

 

تماس جهت مشاوره

چرا باید وکالت پرونده ملکی خود را به گروه وکلای بزرگمهر بسپاریم

 

از آنجا که در پرونده های ملکی، تخصص و تجربه وکیل معیار و ملاک بسیار مهمی در تعیین سرنوشت پرونده است، تجربه بالا و همچنین موفقیت بهترین وکیل ملکی تهران در پرونده های ملکی در زمینه مشابه و یکسان، بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند پرونده شما را به بهترین نتیجه ممکن هدایت کند. با در نظر گرفتن این اصل مهم، ما در گروه وکلای بزرگمهر در تلاش هستیم تا با هدف افزایش کیفیت و افزایش هرچه بیشتر آمار موفقیت پرونده ها، وکالت پرونده ملکی شما را به بهترین وکیل ملکی تهران که سابقه موفقیت در پرونده مشابه پرونده شما را در زمینه پرونده ملکی شما داشته باشد، ارجاع دهیم. در صورتی که تنها قصد اعطای وکالت ملکی دارید با گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تنظیم وقت جلسه شما با بهترین وکیل ملکی تهران متخصص در زمینه پرونده ملکی شما، اقدام نمایند.

وکیل ملکی غرب تهران

امروزه به دلیل گستردگی و وسعت شهر تهران اشخاص ترجیح می دهند که برای حل مشکلات ملکی خود به نزدیک ترین دفاتر حقوقی برای وکالت مراجعه کنند. همانطور که میدانید با توجه به پیچیدگی پرونده های ملکی و همچنین عدم آشنایی افراد به قوانین و با توجه با افزایش قیمت املاک بیش از هر زمانی نیاز به وکیل ملکی غرب تهران احساس می شود، لذا وجود یک وکیل ملکی غرب تهران که تجربه و تخصص بیشتری در این زمینه داشته باشد امری ضروری است.

ساکنین غرب تهران و افرادی که در غرب تهران دارای ملک می باشند، می توانند از تجربه و تخصص بهترین وکیل ملکی غرب تهران استفاده کنند. بدون شک انتخاب وکیلی که دارای تجربه باشد و از نظر بعد مسافت نزدیک به محل سکونت موکل باشد بسیار حائز اهمیت است.

گروه وکلای بزرگمهر با در نظر گرفتن وکلای خبره و متخصص در امر مشاوره حقوقی امور ملکی، این شرایط را برای اشخاصی که در غرب تهران ساکن هستند فراهم کرده که به راحتی بتوانند دعوی ملکی خود را مطرح و با استفاده از راه حل های قانونی و مناسب به بهترین نتیجه مطلوب دست یابند.

بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران

با توجه به تجربه و تخصص کافی علی الخصوص  در پرونده های ملکی که گاهی مواقع پیچیدگی هایی که این پرونده های ملکی دارد تنها بهترین وکیل ملکی تهران می تواند کمک کند. بهترین وکیل ملکی تهران اشراف کامل به تمامی قوانین و آیین نامه های ثبت دارد و با توجه به به همین آگاهی و تجربه ای که بهترین وکیل ملکی تهران دارد می تواند تمام جوانب پرونده های ملکی را بسنجد و دفاع مناسبی برای موکل خود داشته باشد.

بهترین وکیل ملکی متخصص در تهران

حال ممکن است که این سوال برای افراد پیش آید که بهترین وکیل ملکی متخصص در تهران چه خصوصیاتی باید داشته باشد و از چه طریقی می توان بهترین وکیل ملکی متخصص در تهران را یافت؟ بهترین وکیل ملکی متخصص در تهران وکیلی است که علاوه بر داشتن تجربه کافی باید ریزبین باشد یعنی به جزئیات پرونده توجه کند و اشراف به تمامی جوانب و زوایای مختلف پرونده را داشته باشد در کنار این خصوصیات بهترین وکیل ملکی متخصص در تهران می بایست در برابر مشکلات و چالش های که در طول بررسی و رسیدگی به پرونده ممکن است دچار آن شود بتواند نسبت به این مشکلات صبور باشد تا بتواند تحلیل مناسبی بر مسائل داشته باشد و راه حل های مناسبی را ارائه دهد.

مهم ترین خصوصیات بهترین وکیل ملکی متخصص در تهران

از خصوصیات مهمی که می توان برای بهترین وکیل ملکی متخصص در تهران اشاره کرد این است که بهترین وکیل ملکی متخصص در تهران از طرح شکایت و دعوای بی مبنا خودداری کند و برای سرعت بخشیدن به سیر دادرسی و روشن شدن موضوع و ماهیت امر با دادگاه همکاری کرده و صدور رای را که منطبق بر موضوع و موافق قانون می باشد را امکان پذیر می کند. در این صورت احتمال موفقیت پرونده با اعتماد به بهترین وکیل ملکی متخصص در تهران بیشتر خواهد بود.

همچنین بخوانید:  وکیل متخصص امور ملکی

در صورتی که قصد اخذ بهترین وکیل ملکی متخصص در تهران را دارید گروه وکلای بزرگمهر برای انتخاب بهترین وکیل ملکی متخصص تهران به شما کمک خواهند کرد. گروه وکلای بزرگمهر با پیشینه ای درخشان در راستای حفظ و رعایت حقوق موکلین و مراجعه کنندگان خود با استفاده از بهترین و متخصص ترین وکلا در زمینه های مختلف کیفری و حقوقی در تلاش است تا خدمات و سرویس های لازم در اختیار مراجعه کنندگان خود قرار دهد در کنار این موارد بهترین وکیل ملکی متخصص در تهران این ویژگی ها را نیز باید دارا باشد اینکه هیج وقت به موکل خود قول تضمین صددرصد نمی دهد چرا که باید به تعهد چنین وکیل ملکی شک کرد چرا که بهترین وکیل ملکی متخصص در تهران نیز می داند که نتیجه صدور رای کاملا بستگی به تصمیم قاضی و دفاعیات نفر مقابل از طریق بهترین وکیل ملکی تهران بستگی دارد.

وکیل مشکلات ملکی:

وکیل مشکلات ملکی وکیلی است که به حل مسائل پیش آمده در دعاوی ملکی می پردازد.

به طور کلی مشکلات ملکی به 2 دسته تقسیم می شوند: 1- دعاوی حقوقی ملکی 2- دعاوی کیفری ملکی

با توجه به گستردگی و پیچیدگی مشکلات ملکی افراد نمی توانند به حل این مشکلات بپردازند در نتیجه در این مواقع وجود یک وکیل مشکلات ملکی ضروری است. برای مثال اگر ملکی خریداری شود و در این ملک جرمی صورت بگیرد برای پیگیری این دعاوی باید از طریق دعاوی کیفری ملکی اقدام کرد. در این زمان برای شکایت در این زمینه شما نیاز به یک وکیل مشکلات ملکی که در این زمینه متخصص است دارید. وکیلی که دانش کافی از قوانین خرید و فروش املاک، جعل سند، تغییر دادن کاربری زمین و… داشته باشد. در ادامه به بررسی مفهوم دعاوی ملکی می پردازیم.

دعاوی ملکی

برای توصیف دعاوی ملکی می توان اینگونه بیان کرد که دعاوی ملکی مجموعه ای از دعاوی می باشد که به نوعی به موضوع ارتباط بین انسان و اموال غیر منقول دارد. اموال منقول شامل اموالی است که امکان جابجایی و انتقال این اموال وجود ندارد و در یک تقسیم بندی شامل املاک و اراضی در یک تقسیم بندی دیگر اراضی را می توان به اراضی داخل محدوده شهری و خارج محدوده شهری تقسیم بندی کرد و یا حتی می توان در تقسیم بندی دیگر املاک را به املاک مسکونی و تجاری منفک کرد وکیل ملکی در حوزه دعاوی ملکی تخصص دارد و بهترین وکیل ملکی تهران به تمامی این دعاوی ملکی آگاه و تخصص و تجربه کافی را دارد. دعاوی ملکی شامل اراضی و بحث اثبات مالکیت زمین و موارد مربوط به آن، دعاوی مربوط به انواع املاک مسکونی، تجاری، صنعتی و…، بحث ارث در املاک، خرید و فروش ملک ورثه ای از جمله پرونده هایی است که وکیل ملکی می تواند شما را در آن ها یاری کند.

 

وکیل دعاوی ملکی

همانگونه که ذکر شد دعاوی ملکی وجود اختلافات بین چند نفر برای دعاوی ملکی انواع متعددی دارد ما در این مقاله چندین مورد ازانواع دعاوی ملکی را بازگو خواهیم کرد برای داشتن اطلاعات بیشتر نیازمند وجود بهترین وکیل ملکی تهران می باشد. از آنجا که بحث املاک در زمینه های مختلفی همچون مهریه، ارث، توقیف اموال (مثل بحث توقیف ملک وکالتی) رخ می دهد، وکیل دعاوی ملکی موظف است که در خصوص این موارد نیز اطلاعات کافی و جامع داشته باشد.

وکیل ملکی ابطال سند رسمی

دعوای ابطال سند رسمی جز آن دسته دعاوی هست که هدف بی اثر کردن یا از اعتبار انداختن یک یا چند سند رسمی می باشد در صورتی که سندی ابطال شود تمام نقل و انتقالاتی که بعد از تنظیم سند که توسط بهترین وکیل ملکی تهران صورت گرفته بی اثر و باطل می شود و این موضوع ابطال هم اسناد رسمی را شامل می شود و هم اسناد عادی.

وکیل ملکی دعوی سر قفلی

یکی از دعاوی های رایج در مراجع قضایی مربوط به دعاوی سر قفلی می باشد این نوع دعاوی به دلیل پیچیدگی زیادی که دارد افراد به دلیل آگاه نبودن به قوانین دچار مشکلات بسیاری می شوند اینگونه مسائل و دعاوی نیازمند وجود بهترین وکیل ملکی تهران می باشد.

وکیل ملکی حق شریک ملک (حق شفعه)

هر گاه بین دونفر مال غیر منقول قابل تقسیمی مشترک بود و یکی از شرکا سهم خود را به شخص دیگری بفروشد شریک دیگر حق دارد قیمتی را که مشتری داده است به او بدهد و مالک سهم فروخته شده شود. موضوع حق شفعه به دلیل گستردگی که دارد نیازمند وکیل متخصص ملکی است.

وکیل ملکی اموال موقوفه

به دلیل حساسیت پرونده های موقوفی مشاهده شده که حتی دادسراها و محاکم رسیدگی به این پرونده ها را در الویت خود قرار داده اند دعاوی وقفی همانند دیگر دعاوی در محاکم مدنی رسیدگی می شود افراد برای درخواست طرح دعوی می توانند به دادسرا مراجعه کرده و طرح دعوی خود را ارائه دهند برای تنظیم دادخواست پرونده پیشنهاد می شود از طریق بهترین وکیل ملکی تهران اقدام کنند

وکیل ملکی دعوی تخلیه

دعاوی تخلیه بین موجر و مستاجر اتفاق می افتد مثلا مستاجر بعد از انقضای قرارداد حاضر به تخلیه کردن نباشد که در این صورت موجر خواهان تخلیه ملک توسط او می باشد دعاوی تخلیه به دعاوی اطلاق می شود که مالک مال غیرمنقول علیه متصرفی طرح می شود که مالک زمانی خودش اجازه و رضایت کامل نسبت به تصرف را به او داده است .

وکیل ملکی فروش ملک مشاع

در برخی مواقع ممکن است که یک ملک چندین مالک داشته شاد که در این صورت ملک مشاع گفته می شود اگر مالکین ملک مشاع اختلافاتی بر سر چگونگی بهره برداری داشته باشند یا حتی قصد فروش ملک را داشته باشند می توانند با طرح خواسته خود از طریق بهترین وکیل ملکی تهران به دادگاه ارائه دهند. از جمله موارد شایع در بحث املاک مشاع، فروش ملک مشاع بدون اجازه شریک هست که در این مورد، یکی از مالکین، به طور غیر قانونی اقدام به فروش ملک مشاع بدون اجازه دیگر مالکین می نماید که تخلف می باشد و اگر فرد اقدام به فروش سهم شریک خود کند شامل قوانین حکم تصرف مال غبر نیز می گردد.

وکیل ملکی با تجربه

تفاوت وکیل ملکی با تجربه و متخصص با دیگر وکلا، در موارد بسیاری قابل احساس است. مواردی همچون:

 • آشنایی نسبت به دادخواست و طرح دعوا
 • اطلاع داشتن از نظریات مشورتی
 • آگاهی از آرای وحدت رویه
 • آگاهی از آرای اصراری
 • آگاهی از آرای شعب دیوان عالی کشور
 • آگاهی از قوانین ثبت
 • آگاهی و اطلاع از آرای دادگاه های بدوی و تجدید نظر

این ها چند نمونه از مواردی هستند که بهترین وکیل ملکی تهران باید نسبت به آن ها آگاهی و تجربه کافی را داشته باشد.

برای اعطای وکالت به بهترین وکیل ملکی تهران با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از بهترین وکیل ملکی تهران سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان حقوقی مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

مزایای بهره گیری از بهترین وکیل ملکی تهران

حتی اگر شما فکر کنید که نیاز به بهترین وکیل ملکی تهران ندارید و برای خرید و فروش املاک و مستغلات بسیار سنجیده و دقیق عمل می کنید اما باید بدانید که بسیاری از همین دعاوی ملکی که امروزه شاهد آن هستیم بخاطر بی احتیاطی اشخاص یاری نگرفتن از وکیل خوب ملکی تهران قبل از اقدام و طی نکردن روال عادی در معاملات ملکی اتفاق افتاده است. داشتن بهترین وکیل ملکی تهران می تواند مزایایی بسیاری برای شما داشته باشد از جمله اینکه اگر شخصی قصد خرید یا فروش ملکی را داشته باشد با همکاری با بهترین وکیل ملکی تهران میتواند شرایط قانونی قرارداد را برای شما بازگو می کند مثل چگونگی تسلیم شدن در مقابل شرایط طرف مقابل بطوری که این تسلیم کمترین ضرر را برای شما داشته باشد محاسبه مالیات خرید و فروش املاک برای شخص، اگر شخصی آگاهی و اطلاع دقیقی از چگونگی بازبینی قراردادها و یا اسناد دیگر که به منظور حفاظت از آن ها صورت می گیرد نداشته باشد نقش بهترین وکیل ملکی تهران دراین قسمت مشخص می شود.

 

هزینه بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران

برای هزینه بهترین وکیل ملکی تهران نمی توان قسمت مشخص و ثابتی را بیان کرد هزینه وکالت بهترین وکیل ملکی تهران کاملا بستگی به سختی و پیچیدگی پرونده شخص می باشد که برآورد هزینه وکالت برعهده وکیل ملکی می باشد.

 

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن
 • ساده سازی مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم تا زمان حل شدن پرونده موکل خود
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقرای ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روزترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از اخرین قوانین کشور
 • برخود مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی،کیفری و….

 

 

وکالت تخصصی

 

کانون وکلای بزرگمهر با سابقه چندین ساله و داشتن بهترین وکلای مجرب و متخصص در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری آماده ارائه خدمات و رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری شما می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

تلفن: 44428277-021

به بهترین وکیل ملکی تهران امتیاز دهید!

469

امتیاز کل بهترین وکیل ملکی تهران

از طریق دکمه زیر به بهترین وکیل ملکی تهران امتیاز دهید!

امتیاز کاربران: 4.78 ( 64 رای)

نوشته های مشابه

13 دیدگاه

  1. با سلام و وقت بخیر. بله در سریعترین زمان به سوالات شما پاسخ داده میشود.

 1. سلام ، ملک ما در عظیمیه کرج با اعمال نفوذ ناطق‌نوری با سندسازی به نفع دامادش حسن دهقان فرد در آمده است رابطه ناسالم از قبیل رشوه سنگین به مدیران دادگستری کرج که هیچکدام به شکوائیه ما رسیدگی نمی‌کنند و حق و حقوق ما بدین طریق پایمال شده است و قاضی پرونده به حقوق ما لباس باطل پوشانیده است با استناد به آیه شریفه ۷۱سوره مبارکه آل عمران . آیا میتوانید به ما کمک بفرمائید تا مشکل ملکی ما حل و فصل گردد ؟ با سپاس فراوان ذبیح الله امینی چهرق

  1. با سلام و وقت بخیر. با ما تماس بگیرید تا همکاران جلسه وکالت برای شما تنظیم نمایند تا انشاالله به بهترین نتیجه ممکن در این خصوص برسید.

 2. در انتظار مساعدت خداپسندانه شما نسبت به چندین خانوار سادات هستیم .

 3. سلام خسته نباشید. پدر بنده در زمان شاه یک ملک رو با سند خریداری کرد و بعد از اون ملک چندین بار به صورت قولنامه ای دست به دست شده اما ما خبر نداشتیم. حالا که پدرم فوت شده برای انحصار وراثت میخواستیم اقدام بکنیم متوجه شدیم. حالا چیکار باید بکنیم؟

  1. با سلام و وقت بخیر. در خصوص مواردی که شامل ماده 147 قانون ثبت املاک و ابطال اسناد مربوطه می شوند، چنانچه مجددا سند ملک شما پس از قولنامه تنظیم نشده باشد، این امکان وجود دارد که بتوان معاملات انجام شده را باطل نمود. هرچند در امور ملکی این موضوع جزو پیچیده ترین موارد بوده و نیازمند تسلط بالا به قوانین حوزه ملکی بوده پیشنهاد میکنیم در این مورد حتما اقدام به اخذ وکیل با تجربه بالا بفرمایید.

 4. با سلام، من و برادرم سیزده سال پیش اقدام به خرید ملک پیش فروشی در تهران کرده ایم، اما بنابر اعتماد برادرانه، واحد به اسم ایشان بوده، و متاسفانه من فقط فیش مبلغ واریزی و کپی مدارک قرارداد منعقدشده و آدرس مکان مورد نظر که تحت پروژه معتبر است و سلامت مدارک قابل تایید است را دارم، حالا ایشان چندین سال است دست دست می‌کند برای تعیین تکلیف و طبق پیگیری های شخصی کاشف به عمل آمده که ملک را قولنامه ای فروخته. و اما پیش شهود ابراز می‌دارد که ملک موجود است و منتظر سند اصلی است، .حال من میخواستم بدانم با شکایت، چند درصد به پولم میرسم؟ 100 درصد هست؟

  1. با سلام و وقت بخیر. ابتدا باید مشخص نمایید که آیا برای این ملک سند تنظیم شده و یا خیر. و اگر که تنظیم شده است، به نام چه کسی تنظیم شده. چنانچه برادر شما سند رو به نام خودشون تنظیم کرده باشد باید در خصوص این موضوع شکایت کنید. مدارک کپی شما توسط دادگاه پذیرفته نخواهد شد. باید اصل مدارک را داشته باشید. اما فیش های واریزی و اگر که شهودی در این خصوصی دارید میتوانید به دادگاه ارائه کنید. در ابتدا باید قولنامه را باطل نموده و سپس اقدام به تنظیم سند به نام خود بفرمایید

 5. سلام.من بهمن سال۹۷اقدام به پیش خرید یک واحد آپارتمان در بنگاه با قولنامه قدیمی که در بنگاه ها قبلا استفاده میشددر تهران کردم که فروشنده اعلام کرد کارهای پایانی پروانه در حال انجامه و تا پایان سال پروانه گرفته میشه و قولنامه محضری بهم تحویل میدن که متاسفانه تا بعد از چند ماه هم خبری نشد و پس از پیگیری گفتن که صدور پروانه تو شهرداری به مشکل خورده و در حال پیگیری هست و تا اون موقع ۵۰درصد کل قرار داد رو پرداخت کردم بعد تو مرداد ماه یه توافق دستی با سازنده نوشتیم که تا مرداد ۹۸ الباقی چکها اقدام نشه و اگر تا یکسال آینده پروانه صادر نشده توافق جدید انجام بدیم.الان که اسفند ۹۹هستیم هنوز پروانه صادر نشده ولی سازنده میگه شما چکهاتونو‌پاس کنین من نهایتش خسارت تحویل رو میدم.میخواستم بدونم اگه چکهامو پاس نکنم میتونه قرار داد رو فسخ کنه با توجه به اینکه هموز پروانه نگرفته؟ ممنون میشم راهنمایی کنین????

  1. با سلام و وقت بخیر. اگر در قرارداد شما دقیقا کلمه فسخ ذکر شده باشد، ایشان به شخصه و یک طرفه نمی توانند این قرارداد را فسخ نمایند. و ضمنا در صورت فسخ، هر دو طرف باید به تعهدات و شرایط بند فسخ قرارداد پایبند باشید. شما می توانید در خصوص بحث الزام به ایفای تعهد شکایت خود را مطرح و پیگیری نمایید.

 6. سلام خسته نباشید خدمت گروه وکلای بزرگمهر
  سوالی داشتم از وکیل ملکی
  بنده آپارتمانم در رهن بانک است و همسرم به دلیل ازدواج موقت پنهانی قصد دارد برای مهریه اقدام کند می تواند آن را بگیرد؟ اگر به نام فرد دیگری کنم مثلا پدر یا مادرم چطور؟ ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید

  1. با سلام و وقت بخیر. خیر چنانچه ملک شما رهن بانک باشد امکان این موضوع میسر نیست. چنانچه مالکیت ملک را به فرد دیگری منتقل کنید ایشان می توانند در خصوص فرار از دین از شما شکایت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا