وکیل طلاق در تهران

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی می باشد. با اعتماد به وکلای ما می توانید از گرفتن کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.

هر ساعت از شبانه روز میتوانید با ما تماس بگیرید 02144428277

 • وکلا با تجربه
 • درصد موفقیت بالا
 • پیگیری مستمر
 • وکالت تخصصی
 • حق وکالت منصفانه
 • مطلع از تغییرات قوانین کشور
Blogsخانوادهطلاق

وکیل طلاق در تهران

لیست وکیل طلاق در تهران | وکیل طلاق کیست؟ | چرا باید برای پرونده طلاق خود وکیل بگیریم؟

برای اعطای وکالت به وکیل طلاق در تهران با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل طلاق در تهران  سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، ردر انتهای صفحه در قسمت “کامنت ها و نظرات” سوال خود را مطرح کنید  تا وکلای مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

وجود اختلاف و مشکل در زندگی مشترک امری اجتناب ناپذیر است، اما گاه شرایط یک زندگی به‌جایی میرسد که طرفین تصمیم به جدایی می‌گیرند. اگرچه طلاق بهترین و اولین راه‌حل مشکلات زندگی زناشویی نیست اما در بسیاری از مواقع آخرین و تنها راه حل است. در این صورت انتخاب وکیلی کارآموزده و باتجربه یکی از مهمترین تصمیمات در زمینه طلاق زوجین به‌ شمار می‌آید.

پرونده های شاخص موفق وکیل طلاق در تهران در گروه وکلای بزرگمهر

 

 ۱.پرونده طلاق یک طرفه بازیگر معروف که منجر به دریافت کامل مهریه و نفقه شد

 ۲.پرونده ترک انفاق و عدم تمکین همسر که منجر به موفقیت در پرونده شده و حکم طلاق برای همسر صادر شد.

 ۳. پرونده مهریه به ارزش ۱۵۰۰ سکه که منجر به دریافت کامل مهریه شد.

و ۸۰ پرونده موفق دیگر

پیشنهاد می کنیم قبل از هر گونه اقدامی تصمیم به اخذ وکیل متخصص بگیرید.

آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟دانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟
آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟

 


لیست وکیل طلاق در تهران

 

وکیل سعید ستوده تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

تصویر جناب وکیل آقای سعید ستوده پارسا

 •  وکیل پایه یک دادگستری
 •  کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۱۴ سال سابقه
تماس جهت اعطای وکالت

 

مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل حامد شاکری نیا تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

جناب آقای حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری
جناب آقای حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
 • بیش از ۱۵ سال سابقه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل مرجانه فشنگچی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

مرجانه فشنگچی وکیل پایه یک دادگستری

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • رتبه دو رقمی آزمون وکالت و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۱۵ سال سابقه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل محمد فرخی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

تصویر وکیل محمد فرخی

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۲۲ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

دکتر مهرداد محمدی (بخش بین الملل) تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

دکتر مهرداد محمدی وکیل بین الملل
دکتر مهرداد محمدی وکیل بین الملل
 • مشاور حقوقی و امور قراردادهای شرکت‌هایی چون هواپیمایی قطر و …
 • داوری اختلافات قراردادی فدراسیون فوتبال ایران
 • داور مرکز بین‌المللی مرکز داوری شانگهای (SHIAC)

 

تماس جهت اعطای وکالت

وکیل ملیحه سنگ سفیدی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

خانم ملیحه سنگ سفیدی وکیل دادگستری

 

 • وکیل دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق
 • عضو وکلای مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

 

وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ۴ ستاره

تصویر جناب وکیل آقای امیر بهادر عامری

 • وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۵ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل اصغر قنبری
امتیاز ۴ ستاره

تصویر جناب وکیل آقای اصغر قنبری

 • کارآموز وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه آزاد اسلامی اهر
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کمتر از 2 سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

خانم فریبا رنجبر
امتیاز ۳ ستاره

تصویر خانم فریبا رنجبر؛ کارشناس حقوقی

 • کارآموز وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری البرز
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه شهید بهشتی

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه

چرا باید وکالت پرونده طلاق در تهران خود را به گروه وکلای بزرگمهر بسپاریم

از آنجا که در پرونده های طلاق، تخصص و تجربه وکیل طلاق معیار و ملاک بسیار مهمی در تعیین سرنوشت پرونده طلاق است، تجربه بالا و همچنین موفقیت وکیل طلاق در پرونده های طلاق در زمینه مشابه و یکسان، بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند پرونده شما را به بهترین نتیجه ممکن هدایت کند. با در نظر گرفتن این اصل مهم، ما در گروه وکلای بزرگمهر در تلاش هستیم تا با هدف افزایش کیفیت و افزایش هرچه بیشتر آمار موفقیت پرونده ها و ارائه وکالت با وکیل طلاق در تهران با تجربه که سابقه موفقیت در پرونده مشابه پرونده طلاق شما را داشته باشد. در صورتی که تنها قصد اعطای وکالت طلاق در تهران دارید با گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تنظیم وقت جلسه شما با وکیل متخصص در زمینه پرونده طلاق شما، اقدام نمایند.

برخلاف تصورات اغلب مردم، پرونده‌ی طلاق (حتی طلاق توافقی) مانند سایر پرونده‌ های حقوقی، پیچ و خم‌ های خاص خود را دارد و سپردن چنین پرونده‌هایی به افراد بی‌تجربه و ناآشنا ممکن است خسارات مادی و معنوی زیادی به‌ همراه داشته باشد. بنابراین انتخاب بهترین وکیل طلاق از بروز صدمات روحی و روانی به زوجین در طول مراحل طلاق جلوگیری کرده و مانع اتلاف وقت آن‌ها میشود. امانتداری و قابل اعتماد بودن از دیگر ویژگی‌ هایی است که باید حین انتخاب وکیل طلاق به آن دقت شود.

اگر قصد اقدام قانونی برای طلاق را دارید و به‌دنبال یافتن وکیل طلاق در تهران هستید، مجموعه حقوقی بزرگمهر کارآزموده ‌ترین و بهترین وکیل طلاق در تهران را در اختیار شما میگذارد تا ضمن ارائه مشاوره حقوقی، در سریعترین زمان ممکن پرونده طلاق شما را به نتیجه مطلوب برساند.

همچنین ما در این مقاله به بررسی مهمترین نکاتی که قبل از انتخاب وکیل طلاق در تهران و سایر شهرها باید مد نظر قرار دهید، میپردازیم. پس تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

وکیل طلاق کیست؟

همانطور که یک پزشک پس از سال‌ها تحصیل در یک حوزه خاص تخصص پیدا کرده و مشغول به ‌کار میشود، وکلا نیز هرکدام در زمینه خاصی که دانش و مهارت بیشتری دارند به فعالیت میپردازند.

وکیل طلاق به شخصی اطلاق میشود که وکیل پایه یک دادگستری بوده و در زمینه طلاق و خانواده فعالیت میکند. بسیاری از زوجین وقتی تصمیم به جدایی میگیرند از جزئیات حقوقی پرونده طلاق آگاه نیستند و همین موضوع زمینه ساز بروز کشمکش ‌ها و خسارات زیادی برای طرفین میشود، بهترین راهکار برای پیشگیری از بروز هرگونه مشکل در طی مراحل طلاق، انتخاب وکیلی باتجربه و قابل اعتماد است.

بهترین وکیل طلاق کسی است که علاوه ‌بر وجدان کاری، صداقت و دلسوزی، اشراف کاملی هم بر قوانین طلاق و خانواده داشته باشد. قبل از پرداختن به نکات مهم انتخاب وکیل طلاق در تهران و سایر شهر ها، خوب است اشاره کوتاهی به انواع طلاق زوجین براساس قوانین کشورمان داشته باشیم.

انواع طلاق براساس قوانین

واژه طلاق از ریشه «طلق» گرفته شده و به‌ معنای آزاد کردن و رهایی است و به جدایی قانونی زن و شوهر گفته میشود. براساس ماده 1133 قانون مدنی طلاق از اختیارات مرد است و «زوج میتواند هر زمان که بخواهد زوجه را طلاق بدهد.»

ناگفته نماند که تبعیت از قوانین طلاق در قانون مدنی، بر پیروان مذاهب و اقلیت‌های به رسمیت شناخته شده واجب نیست و آن‌ها میتوانند در زمینه جدایی و طلاق بر اساس مذهب خودشان تصمیم گیری کنند. برای مثال پیروان ادیان مسیحی، زرتشی، کلیمی و مذاهبی چون شافعی،حنبلی و اسلامی حنفی در زمینه طلاق و جدایی بر اساس قوانین و آیین خودشان عمل میکنند.

طلاق هم مثل سایر دعاوی حقوقی انواع مختلفی دارد. در ماده 1143 قانون مدنی طلاق به دو نوع طلاق بائن و رجعی، تقسیم شده است که در ادامه مختصرا هرکدام را توضیح میدهیم. بدون شک باتوجه به تخصصی بودن امر طلاق، حتما باید از وکلای با تجربه برای طی مراحل جدایی زوجین کمک گرفته شود.

از این‌رو مجموعه بزرگمهر بهترین مشاور حقوقی و وکیل طلاق در تهران را در اختیارتان گذاشته تا در کمترین زمان ممکن رای طلاق برای پرونده شما صادر شود.

طلاق بائن چیست؟

طلاق بائن طلاقی است که در آن زوج (شوهر) قبل از اتمام مدت عده، نمیتواند به زوجه رجوع کند. در واقع اگر مرد پس از طلاق تصمیم به بازگشت به زندگی مشترک داشته باشد، باید مجددا با رضایت زن صیغه عقد را جاری کنند. براساس عقد نکاح جدید مهریه و شروط ضمن عقد جدیدی هم وضع میشود.

همچنین بخوانید:  وکیل مهریه و طلاق

طلاق رجعی چیست؟

طلاق رجعی طلاقی است که در آن مرد میتواند تحت شرایط خاصی در مدت عده به همسر سابق خود رجوع کند. در واقع چنان‌چه مرد پس از طلاق پشیمان شده و زمان عده نیز تمام نشده باشد، میتواند بدون نیاز به عقد مجدد به زندگی با زوجه برگردد. البته همان‌طور که گفته شد این نوع طلاق دارای شرایط و ضوابط خاصی است.

نکات مهم انتخاب وکیل طلاق در تهران و سایر شهرها

اقدام برای طلاق و جدایی به‌خودی خود فرآیندی سخت و نامطلوب است اما با انتخاب بهترین وکیل طلاق لحظات سخت و تلخ جدایی آسان‌تر و قابل تحملتر میشودد. از طرفی در بسیاری از موارد فرآیند طلاق مسالمت‌ آمیز نبوده و طرفین بر سر مسائلی همچون حضانت فرزندان، نفقه و مهریه زن و یا اموال اختلاف نظر دارند.

در چنین شرایطی حضور یک وکیل ماهر و با تجربه کمک میکند تا ضمن ضایع نشدن حقوق موکل، بدون کمترین فشار روحی زوجین از یکدیگر جدا شوند. اگر برای پیگیری مراحل طلاق خود به ‌دنبال بهترین وکیل طلاق در تهران هستید، وبسایت مجموعه حقوقی بزرگمهر اطلاعات و شماره تماس مجربترین وکلای طلاق و خانواده را به شما ارائه میکند.

در ادامه این مطلب نیز شما را با نکات مهم انتخاب وکیل طلاق در تهران آشنا میکنیم تا با استفاده از این موارد بتوانید تصمیم آگاهانه ‌ای بگیرید.

1- انتخاب وکیل متخصص

همان‌طور که گفتیم هر وکیل ممکن است در یک یا دو حوزه خاص متخصص باشد بنابراین شما نیز باید قبل از انتخاب وکیل طلاق در تهران و سایر شهرها حتما به تخصص و تبهر او دقت نمایید.

2- تعیین بودجه مالی برای انتخاب وکیل

یکی از مهمترین مواردی که در زمینه انتخاب وکیل طلاق در تهران و سایر شهرها باید به آن توجه کنید، میزان هزینه‌ ای است که به‌عنوان حق الوکاله باید بپردازید. بنابراین قبل از عقد قرارداد با هر وکیلی، به راحتی و بدون خجالت ایشان را در جریان توان مالی خود بگذارید.

مجموعه وکلای بزرگمهر این افتخار را دارد که بدون فوت وقت، بهترین وکلا را در تمامی زمینه‌ها در اختیار شما قرار ‌دهد.

3- مشورت با افراد باتجربه

مانند هر امر دیگری که در آن شک و تردید دارید، در زمینه انتخاب وکیل طلاق در تهران نیز میتوانید با بزرگترها و افراد با تجربه مشورت نمایید. با انتخاب وکیلی که توانسته پرونده طلاق یکی از بستگان شما را باموفقیت به پایان برساند، خیال شما نیز طی مراحل طلاق آسوده‌ تر خواهد بود.

4- بررسی سابقه و تجربه وکیل

سابقه و تجریه وکیل یکی از نکات بسیار مهم در انتخاب بهترین وکیل طلاق در تهران و سایر شهرها است. خوشبختانه امروزه وکلای باتجربه ‌ای هستند که با تسلط کامل به قوانین و تبصره‌های مختلف میتوانند پرونده طلاق را به نتیجه مطلوب برسانند.

از این‌رو در حین انتخاب وکیل طلاق در تهران و سایر شهرهای کشور، حتما توجه ویژه‌ ای به سوابق، تجربیات و تخصص وکیل موردنظر داشته باشید. همچنین در صورتی که وکیل شما آشنایی و تسلط کامل به تبصره‌ های مختلف و جدید داشته باشد، به‌آسانی و در مدت کوتاهی موفق به اخذ رای طلاق میشود.

5- اعتماد کامل به وکیل تا زمان صدور رای قاضی

وقتی وکالت پرونده حقوقی خود را به وکیل میسپارید دیگر جای هیچ نگرانی نیست و باید در تمام مراحل دادرسی اعتماد کامل به وکیلتان داشته باشید زیرا عدم اعتماد به وکیل و مراجعه به دادگاه بدون اطلاع او قطعا روند صدور رأی طلاق با مشکل جدی مواجهه خواهد شد. از سوی دیگر اعتماد به وکیل پرونده باعث میشود در مدت زمانی که منتظر رأی دادگاه هستید آرامش‌خاطر کامل داشته باشید.

اگر برای پیشبرد پرونده طلاق خود نیاز به مشاوره حقوقی دارید حتما با کارشناسان مجموعه وکلای بزرگمهر تماس حاصل فرمایید.

چرا باید برای پرونده طلاق خود وکیل بگیریم؟

امروزه با توجه به افزایش آمار طلاق، سخت و پیچیده بودن فرآیند جدایی و عدم آشنایی زوجین به مواد و تبصره‌ های قانونی کمک گرفتن از یک وکیل باتجربه برای پیشبرد دادخواست طلاق امری ضروری است.

البته ناگفته نماند که وکلا قدرت فراقانونی نداشته و در هرزمینه ‌ای صرفا میتوانند با تکیه برقانون حرکت کنند لذا موکل نباید توقع داشته باشد وکیل با دور زدن قانون یا استفاده از آشنایی با کادر قضایی پرونده حقوقی را به سرانجام برساند. وقتی بهترین وکیل طلاق را برای پرونده ‌تان انتخاب میکنید دیگر نگران روند کار نیستید زیرا وکلای ماهر با استفاده از قوانین و تبصره‌ های جدید میتوانند رای طلاق را از دادگاه اخذ نمایند.

ما تلاش کردیم در این مقاله شما را با نکات مهم انتخاب وکیل طلاق در تهران و سایر شهرها آشنا کنیم، با درنظر داشتن این نکات میتوانید بهترین وکیل طلاق در تهران را برای خود انتخاب کنید.

از آن‌جا که سپردن پرونده طلاق به وکلای بی‌ تجربه اصلا توصیه نمیشود، مجموعه حقوقی بزرگمهر این افتخار را دارد که مجرب ترین و بهترین وکیل طلاق در تهران را در اختیار شما قرار دهد تا با خیالی آسوده مراحل طلاق را طی کنید.

همراهان عزیز اگر در زمینه انتخاب وکیل طلاق در تهران و سایر شهرها سوال یا ابهامی دارید حتما در بخش کامنت‌ ها مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به آن پاسخ دهند.

[/box]

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر 

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفاف سازی مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقرای ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روزترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از آخرین قوانین کشور
 • برخود مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده،و…)، کیفری و

وکالت تخصصی

 

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی از جمله دعاوی کیفری می باشد. با اعتماد به وکلای این مجموعه می توانید از استیفای کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.  02144428277 

به وکیل طلاق در تهران امتیاز دهید

149

امتیاز کل وکیل طلاق در تهران

از طریق دکمه زیر به وکیل طلاق در تهران امتیاز دهید

امتیاز کاربران: 4.85 ( 2 رای)

دکتر حسین مروج

✔️ از جمله مطرح ترین و شناخته شده ترین وکلای تهران متخصص در امور کیفری، ملکی و خانواده و... جناب آقای دکتر حسین مروج عضو مرکز وکلای قوه قضاییه از جمله مطرح ترین و با تجربه ترین وکلای دادگستری تهران در زمینه های کیفری، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. ایشان با بیش از ۴۰ سال سابقه مدیریت حقوقی در سازمان نیروهای مسلح و همچنین ۴۰ سال سابقه در تدریس حقوق در دانشگاه های آزاد و نیروهای مسلح، دارای تجربه بالایی در زمینه حقوقی می باشند. تماس بگیرید

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

 1. با سلام و ادب

  ببخشید اگر مرد امکان پرداخت مهریه را نداشته باشد و فقط یک دستگاه آپارتمان که دارای وام و بدهی می باشد را در اختیار داشته باشد در هنگام طلاق تکلیف چیست؟

  1. با سلام و وقت بخیر. مي تواند دعوي اعسار و تقسيط از پرداخت مهريه مطرح كند تا تقسيط شود.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه : شماره تماس شما منتشر نخواهد شد

*

2 + = 3

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا