کیفری

وکیل پرونده کیفری

برای اعطای وکالت به وکیل پرونده کیفری با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل پرونده کیفری سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان حقوقی مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

همانطور که می دانید امروزه دعاوی مربوط به امور کیفری به شکل گسترده ای در جامعه افزایش پیدا کرده است. پرونده هایی که در زمینه کیفری وجود دارند دارای حساسیت ها و شرایط خاصی هستند و نتیجه این پرونده ها به توانایی های وکیل شما ارتباط مستقیم دارد. به دلیل اهمیت بالای پرونده های کیفری وکلایی که در این زمینه فعالیت می کنند باید تخصص و تجربه لازم برای حل پرونده را داشته باشند.

پرونده های موفق وکیل پرونده کیفری در گروه وکلای بزرگمهر

لیست عناوین

از آنجا که در گروه وکلای بزرگمهر، وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت می کنند و به طور مثال وکیل پرونده کیفری، به صورت تخصصی تنها در این زمینه فعالیت کرده و از پذیرش پرونده هایی در زمینه های دیگر (به طور مثال خانواده، ملکی و…) معذور هستند، تعداد پرونده هایی که وکیل متخصص در هر زمینه پیگیری نموده است، از دیگر وکلا بیشتر بوده و همچنین به دلیل فعالت تخصصی، تجربه بسیار بالاتر و حرفه ای تری در این زمینه دارند. از جمله پرونده های شاخصی که وکیل پرونده کیفری گروه وکلای بزرگمهر در آن ها موفق بوده است می توان به:

پرونده های شاخص موفق وکیل پرونده کیفری در گروه وکلای بزرگمهر

 

 ۱. پرونده سرقت از منازل با ۷۳ شاکی خصوصی که موفق به تبرئه متهم از تمامی اتهامات شد.

 ۲. پرونده کلاهبرداری ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

 ۳. پرونده سوزاندن دختر جوان توسط نامزد وی که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی بسیار جنجال به پا کرده بود منجر به دریافت دیه و مجازات متهم برای موکل شد.

۴. پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که منجر به محکومیت متهم به اعدام و دریافت دیه برای شاکی از سوی وکیل پرونده کیفری شد.

 ۵. پرونده قتل با سلاح گرم که منجر به تبرئه متهم از تمامی اتهامات شده است.

۶. پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر به همراه کشف ۴۰۰ کیلوگرم شیشه 

۷. پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

۸. پرونده زمین خواری به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان 

۹. پرونده رابطه نامشروع و زنای محصنه که منجر به رفع اتهام متهم گردید

۱۰. پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

و…

پیشنهاد می کنیم قبل از هر گونه اقدامی تصمیم به اخذ وکیل پرونده کیفری متخصص بگیرید. در ادامه به پاسخی جامع در خصوص سوالاتی همچون: وکیل پرونده کیفری کیست؟ یک وکیل پرونده کیفری خوب با دانش کافی و مهارت بالا چه ویژگی هایی دارد؟ وظیفه وکیل پرونده کیفری چیست؟ فرق وکیل پرونده کیفری با وکیل پرونده حقوقی؟ هزینه های اخذ وکیل پرونده کیفری؟ لزوم داشتن وکیل پرونده کیفری در دعوی کیفری چیست؟ و… خواهیم پرداخت. هدف از تحریر این مقاله معرفی وکیل شکایت کیفری، آشنایی بیشتر با وظایف و امور مربوط به آن و همچنین اهمیت داشتن وکیل پرونده کیفری در دعاوی کیفری می باشد.

 


لیست وکیل پرونده کیفری

 

وکیل سعید ستوده تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

تصویر جناب وکیل آقای سعید ستوده پارسا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۱۳ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل مرجانه فشنگچی تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

مرجانه فشنگچی وکیل پایه یک دادگستری⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ رتبه دو رقمی آزمون وکالت و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۱۵ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل محمد فرخی تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

تصویر وکیل محمد فرخی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۲۲ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل ملیحه سنگ سفیدی تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم ملیحه سنگ سفیدی وکیل دادگستری

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق

⚖️ عضو وکلای مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل منا محمدی سام
⭐️⭐️⭐️

تصویر سرکار خانم وکیل منا محمدی سام

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق دانشگاه تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۱۱ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل امیر بهادر عامری
⭐️⭐️⭐️

تصویر جناب وکیل آقای امیر بهادر عامری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۵ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل اصغر قنبری
⭐️⭐️⭐️

تصویر جناب وکیل آقای اصغر قنبری

⚖️ کارآموز وکالت
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه آزاد اسلامی اهر
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


خانم فریبا رنجبر
⭐️⭐️

تصویر خانم فریبا رنجبر؛ کارشناس حقوقی

⚖️ مشاور حقوقی
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه شهید بهشتی

⚖️بیش از 4 سال سابقه مشاوره حقوقی

 

تماس جهت مشاوره


خانم نسترن صادقی گندم آباد
⭐️⭐️

تصویر خانم نسترن صادقی گندم آباد؛ کارشناس حقوقی

⚖️ مشاور حقوقی
⚖️ کارشناس ارشد حقوق بین الملل
⚖️ پژوهشگر شرکت انتقال گاز ایران

⚖️بیش از 4 سال سابقه مشاوره حقوقی

 

تماس جهت مشاوره


آقای مهدی مصفا
⭐️⭐️

تصویر مهدی مصفا کارشناس حقوق

⚖️ مشاور حقوقی
⚖️ کارشناس حقوق

⚖️بیش از 2 سال سابقه مشاوره حقوقی

 

تماس جهت مشاوره

چرا باید وکالت پرونده کیفری خود را به گروه وکلای بزرگمهر بسپاریم

از آنجا که در پرونده کیفری، تخصص و تجربه وکیل معیار و ملاک بسیار مهمی در تعیین سرنوشت پرونده است، تجربه بالا و همچنین موفقیت وکیل پرونده کیفری در پرونده های کیفری در زمینه مشابه و یکسان، بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند پرونده کیفری شما را به بهترین نتیجه ممکن هدایت کند. با در نظر گرفتن این اصل مهم، ما در گروه وکلای بزرگمهر در تلاش هستیم تا با هدف افزایش کیفیت و افزایش هرچه بیشتر آمار موفقیت پرونده ها، وکالت پرونده کیفری شما را به وکیل پرونده کیفری با تجربه که سابقه موفقیت در پرونده مشابه پرونده شما را در زمینه پرونده کیفری داشته باشد بسپاریم. در صورتی که تنها قصد اعطای وکالت کیفری دارید با گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تنظیم وقت جلسه شما با وکیل متخصص در زمینه پرونده کیفری شما، اقدام نمایند.

انواع پرونده کیفری

جرایم به دو دسته عمومی و خصوصی تقسیم می شوند. در جرایم عمومی که فرد موجب برهم زدن نظم یا تشویش اذهان و افکار عمومی شود مانند سرقت، تجاوز، قتل و… دادستان بدون داشتن شاکی خصوصی می تواند فرد را محاکمه نماید. در امثال پرونده کیفری، وکیل کیفری در مقابل دادستان از متهم دفاع خواهد کرد.

در جرایم خصوصی شکایت شاکی خصوصی لازم است و با رضایت دادن شاکی خصوصی پرونده مختومه می شود مانند شکایت از همسر به دلیل فحاشی که پس از رضایت پرونده بسته خواهد شد. در این مورد وکیل پرونده کیفری، علاوه بر دفاع در مقابل دادستان، در مقابل شاکی خصوصی پرونده نیز دفاع انجام خواهد داد.
تجربه بالا و تخصص وکیل پرونده کیفری، در بسیاری از موارد سرنوشت ساز بوده و می تواند روند کلی و رای نهایی یک پرونده کیفری را کاملا دگرگون کند. نقش وکیل پرونده کیفری در چنین پرونده هایی کاملا مشهود است.

شکایت کیفری چیست؟

از فردی که کاری خلاف قوانین اساسی کشور انجام داده می توان شکایت کرد و دادگاه او را مجرم می شناسد و می تواند برای او مجازاتی براساس قوانین قوه قضاییه تعیین کند.

شکایت کیفری نیاز به برگه و فرم مخصوص شکایت ندارد و برگه دست نویس با مشخصات کامل و امضا شاکی نیز مورد قبول است.

شکایت نامه کیفری توسط وکیل شکایت کیفری در دادسرا نوشته می شود و مخاطب آن دادستان است یعنی خطاب به دادسرا نگارش می شود. زمانی که قاضی علت شکایت را بررسی می کند باید دلایل محکمه پسند ارائه داده باشید تا بتوانید زودتر به نتیجه مطلوب برسید. در صورت داشتن مدرک برای اتهام، قاضی می تواند به سرعت متهم را به دادگاه بخواند و پس از شنیدن دفاعیات توسط وکیل پرونده کیفری، رای را صادر نماید در غیر این صورت از ماموران قضائی تحقیقات بیشتری در زمینه پرونده کیفری درخواست می نماید و اگر دلایل ارائه شده به دادگاه کیفری کافی نباشد قرار منع تعقیب صادر می گردد.

زمانی که وکیل خوب پرونده کیفری انجام امور شکایت را برعهده بگیرد می تواند شکایت نامه ای دقیق، منظم و قابل قبول برای دادگاه که از شانس بالاتری برای پیروزی پرونده کیفری برخوردار است تنظیم نماید. دفاعیات و ادله و استنادهایی که وکیل پرونده کیفری برای دفاع از موکل خود در دادگاه مطرح می نماید بسیار حساس و دقیق بوده و می تواند حتی منجر به تبرئه شدن موکل شود پس نیاز به وکیل پرونده کیفری متخصص و با تجربه در پرونده کیفری بسیار احساس می گردد.

تفاوت وکیل پرونده کیفری و وکیل حقوقی

همانطور که از نام آن مشخص است وکیل حقوقی برای دفاع از حق موکل خود به دادگاه مراجعه می کند و در پرونده های حقوقی دو طرف شاکی و خوانده شده جرمی رخ نداده است. در پرونده های کیفری فرد با انجام کاری خلاف قوانین مجرم شناخته می شود و نیاز به وکیل پرونده کیفری خواهد داشت.

همچنین بخوانید:  حضور وکیل بجای متهم در دادگاه کیفری

برای تنظیم شکایت حقوقی باید حتما در فرم های مخصوصی که برای درخواست شکایت حقوقی است استفاده گردد در غیر اینصورت شکایت پذیرفته نخواهد شد.

دادگاه پرونده کیفری

پنج نوع دادگاه کیفری داریم: دادگاه کیفری یک، دادگاه کیفری دو، دادگاه انقلاب، دادگاه کودک و نوجوان، دادگاه نظامی.

دادگاه کیفری یک

در مرکز هر استان و با تشخیص رییس قوه قضائیه کشور در حوزه شهرهای استان و شهرستان ها برگزار می شود.

دادگاه های کیفری یک با سه قاضی (یک رییس و دو مستشار) تشکیل می گردد اما با حضور یک رئیس و یک مستشار نیز جلسه رسمیت دارد. صدور حکم دادگاه با کسب بیشترین نظر اعلام می شود ولی نظرات دیگر (نظر اقلیت) نیز در پرونده ثبت می شود. دادگاه های کیفری یک هر یک از طرفین شکایت می توانند سه وکیل پرونده کیفری انتخاب کنند. مطابق قانون آیین دادرسی کیفری در دادگاه های کیفری یک، ضبط صوتی برای اعترافات قرار داده می شود و در صورت لزوم و صلاحدید دادگاه ضبط تصویری نیز ممکن است استفاده گردد ولی انتشار محتویات آن ممنوع است.

پرونده کیفری که در دادگاه نوع اول بررسی می شوند:

 • جرایمی که مجازات آن مانند قصاص نفس، اعدام و سنگسار، گرفتن حیات متهم است.
 • جرایم سرقت که مستحق مجازات حد سوم ارتکاب سرقت یا حبس ابد است.
 • جرایم سرقت که مستحق مجازات حد برای بار اول و دوم یا قطع عضو است.
 • جنایات عمدی که مربوط به تمامیت جسم مضروب و یا حداقل به میزان نصف دیه کامل فرد باشد.
 • تخلفاتی که متسحق مجازات تعزیری درجه 1 تا 3 هستند(درجه 1 بیش از 25 سال، درجه 2 بین 15 تا 25 و درجه 3 بین 10 تا 15 سال حبس)
 • جرایم سیاسی و مطبوعاتی: به عنوان مثال فرد که با انگیزه اصلاح امور کشور علیه مدیریت و نهاد‌های سیاسی یا سیاست‌های داخلی یا خارجی کشور مرتکب شود و قصد ضربه زدن به اصل نظام را نداشته باشد مثل توهین یا افترا به روسای سه قوه، نمایندگان مجلس شورای اسلامی همچنین جرایم مربوط به قوانین انتخابات و…
 • درجه ۱
  حبس بیش از ۲۵ سال جزای نقدی بیش از یک میلیارد ریال
  مصادره کل اموال و انحلال شخص حقوقی
 • درجه ۲
  حبس بیش از ۱۵ تا ۲۵ سال
  جزای نقدی بیش از پانصد و پنجاه میلیون ریال تا یک میلیارد ریال
 • درجه ۳
  حبس بیش از ۱۰ تا ۱۵ سال
  جزای نقدی بیش از سیصد و شصت میلیون ریال تا پانصد و پنجاه میلیون ریال

دادگاه کیفری دو

دادگاه کیفری دو به این گونه است که اگر جرایم در صلاحیت دیگر دادگاه های کیفری یک، دادگاه انقلاب، دادگاه نظامی و دادگاه اطفال و نوجوانان نباشد، صلاحیت رسیدگی به تمام جرایم را دارد. دادگاه کیفری دو با حضور یک رئیس یا دادرس برگزار می گردد. دادگاه کیفری دو در حیطه قضایی هر شهرستان می باشد. نحوه رسیدگی در این دادگاه به این صورت است که پس از تمام شدن رسیدگی به پرونده در دادسرا، دادستان به بررسی و تحقیق در مورد متهم و جرم مطرح شده می پردازند. بازپرس در صورت صلاحدید دادستان با صدور کیفرخواست، حکم جلب از طرف دادرس صادر می شود و از دادگاه می خواهد که به پرونده رسیدگی نماید و با شنیدن دفاعیات شاکی و متهم مجازات را تعیین کند.

دادگاه جرایم کیفری انقلاب

بر اساس اطلاعات وکیل پرونده کیفری دادگاه جرایم کیفری انقلاب صلاحیت بررسی جرایم زیر را داراست:

 • هرگونه عملی که جرم علیه امنیت داخلی و خارجی و فساد فی الارض محسوب شود
 • توهین به مقام بنیان گذار جمهوری اسلامی امام خمینی(ره) و همچنین مقام معظم رهبری حضرت علی خامنه ای
 • جاسوسی به نفع اجنبی ها
 • توطئه علیه کشور جمهوری اسلامی ایران و یا ترور و تخریب و هرگونه اقدام مسلحانه به منظور مقابله با نظام جمهوری اسلامی ایران
 • هرگونه جرم مربوط به قاچاق اسلحه و مواد مخدر و روان گردان

دادگاه جرایم کیفری اطفال و نوجوانان

تمامی جرایم افراد کمتر از هجده سال در دادگاه اطفال و نوجوان بررسی می شود.

هر زمان که متهم به سن قاونی هجده سال برسد رسیدگی به اتهام او طبق قانون آیین دادرسی دادگاه کیفری ادامه می یابد. اگر متهم نوجوان به یکی از جرم های صلاحیت دادگاه کیفری یک مرتکب شود به جرم او در دادگاه کیفری یک ویژه اطفال و نوجوان رسیدگی خواهد شد. در خصوص جرایم اطفال، نقش وکیل پرونده کیفری بسیار تعیین کننده است چرا که فضای زندان و دادگاه برای فرزندان و کودکان اصلا مناسب نیست و خطرات زیادی ایشان را خصوصا در زندان تهدید می نماید.

دادگاه های نظامی جرایم کیفری

در تقسیم بندی جرایم به دلیل اهمیت بالای جرایم نظامی که آثار بیشتری برای کشور و جامعه دارد دادگاه مخصوص به رسیدگی به جرایم نظامی درنظر گرفته شده است که سرعت رسیدگی به این پرونده ها بسیار بالاتر و از مجازات شدیدتری برخوردار است.

اشخاصی که به جرایم آنان در دادگاه های نظامی رسیدگی می شود:

 • کلیه پرسنل ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و سازمان های زیر مجموعه آن
 • کارکنان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سازمان های وابسته
 • کارکنان وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح
 • کارکنان نیروهای انتظامی جمهوری اسلامی ایران
 • کلیه پرسنل ارتش جمهوری اسلامی و سازمان های وابسته آن
 • کارکنان وزارت اطلاعات و…

مراحل رسیدگی به شکایت کیفری

بر اساس اطلاعات وکیل پرونده کیفری، مراحل رسیدگی به شکایت کیفری به شرح زیر است:

 1. مرحله طرح شکایت کیفری
 2. شروع تحقیقات در دادسرا
 3. دادگاه اولیه (رسیدگی اولیه دادگاه بدوی)
 4. دادگاه تجدید نظر و رسیدگی به درخواست تجدیدنظر

شروط لازم برای تنظیم شکوائیه پرونده کیفری

یک وکیل پرونده کیفری مجرب می داند که رعایت شروط لازم برای تنظیم شکواییه پرونده کیفری می تواند تاثیر زیادی بر روند پرونده داشته باشد. این شروط عبارتند از:

 1. اهلیت یعنی رسیدن به سن قانونی برای تنظیم شکایت توسط فرد. درصورتی که فرد به سن قانونی نرسیده باشد وکیل پرونده کیفری یا ولی فرد می تواند نسبت به شکایت کیفری اقدام نماید.
 2. شکایت شاکی برای جرایمی که در دسته جرایم خصوصی قرار می گیرند و جنبه عمومی ندارند مانند افترا وتوهین که تنها با شکایت شاکی خصوصی تحقیقات آغاز می شود.
 3. در جرایم عمومی وغیرقابل گذشت با اعلام گزارش ضابطین قوه قضائیه شکایت پیگیری می شود.
 4. اظهار و اقرار متهم
 5. جرایم مشهود
 6. شکوائیه کيفري

وکیل پرونده کیفری

اگر برای هرکدام ازموارد ذکر شده طرح شکایت کیفری دارید کافی است با وکیل پرونده کیفری با تجربه در این زمینه که آشنایی کامل با جرم شناسی توسط کامل بر قوانین جرایم ومجازات را دارا باشد مشورت نمایید و وکالت پرونده کیفری خود را به او بسپارید تا بتواند با عنوان مناسب جرم ارتکابی اقدام به شکایت کند و با استفاده از تجربیات خود در زمینه پرونده های کیفری حق موکل خود را چه در زمینه رد اتهام و چه در زمینه اثبات اتهام به حل و فصل پرونده کیفری نزدیک نماید.

گروه وکلای بزرگمهر همواره پیشنهاد می کند تا در طرح شکایت کیفری خود و یا موارد این چنینی حتما از مشورت یک وکیل پرونده کیفری مجرب بهره مند شوید تا بتوانید با کمترین مشکل و با سرعت بیشتر کار احقاق حقوق خود را به نحو احسن انجام دهید.

مزایای وکیل پرونده کیفری

وکیل پرونده کیفری تحصیلات مربوطه در این زمینه را گذرانده است. وی همچنین با تجربه در پرونده های کیفری و مطالعه بسیار در زمینه قوانین وجرایم کیفری می تواند قاضی را در روند اجرای عدالت یاری کند و از حق موکل خود به نحو احسن دفاع نماید.

به دلیل آنکه هر پرونده وشکایت کیفری می تواند ویژگی و پیچیدگی مربوط به خود را داشته باشد بنابراین گرفتن وکیل پرونده کیفری می تواند به ما کمک کند تاوی با خلاقیت و مهارت خود در زمینه پیروزی هرچه سریع تر پرونده کیفری ما را یاری دهد.

باتوجه به اینکه متهم شکایت کیفری می تواند از همدستان خود به عنوان شاهد در دادگاه استفاده کند، بهترین وکلای تهران با داشتن تجربه بسیار در پرونده های مشابه می توانند با بررسی جزییات اسامی افراد همدست متهم یا مضنون این مورد را در پرونده ذکر نمایند. آن ها همچنین با تسلط به موضوع پرونده های کیفری در صورت شهادت دروغ با توجه به جزییات ریز پرونده و با علم بر قوانین کیفری با طرح سوالات از فرعیات مهارت خود را نشان می دهند و همچنین می توانند به شهادت دروغ شاهد را برملا کنند.

برای اعطای وکالت به وکیل پرونده کیفری با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل پرونده کیفری سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان حقوقی مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

 

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفاف مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقرای ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روزترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از اخرین قوانین کشور
 • برخود مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده و…)، کیفری و…

وکالت تخصصی

 

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه چندین ساله و داشتن وکلای مجرب و متخصص در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری آماده ارائه خدمات و رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری شما می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. 02144428277

به وکیل پرونده کیفری امتیاز دهید!

73

امتیاز کل وکیل پرونده کیفری

از طریق دکمه زیر به وکیل پرونده کیفری امتیاز دهید

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

 1. اگر دادگاه تجدید نظر به دلیل عدم صلاحیت دادگاه بدوی رای را فسخ کرد و موضوع در صلاحیت یکی از مراجع قضایی غیر دادگستری بود دادگاه تجدید نظر پرونده را به کدام مرجع ارسال خواهد کرد؟

  1. با سلام و وقت بخیر. ابتدا باید مشخص شود که پرونده کیفری مورد نظر در صلاحیت کدام مرجع قضایی و یا غیر قضایی خواهد بود. هنگامی که این موضوع توسط دادگاه تجدید نظر اعلام شود، پرونده کیفری به مرجع ذی صلاح ارسال خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا