چگونه در دادگاه صحبت کنیم؟

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی می باشد. با اعتماد به وکلای ما می توانید از گرفتن کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.

هر ساعت از شبانه روز میتوانید با ما تماس بگیرید 02144428277

 • وکلای با تجربه
 • درصد موفقیت بالا
 • پیگیری مستمر
 • وکالت تخصصی
 • حق وکالت منصفانه
 • مطلع از تغییرات قوانین کشور
مشاوره حقوقی

چگونه در دادگاه صحبت کنیم؟

8 نکته صحبت در دادگاه | بهترین وکیل برای صحبت در دادگاه

لیست عناوین

چگونه در دادگاه صحبت کنیم؟

برای اعطای وکالت به وکیل در خصوص چگونگی صحبت در دادگاه با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل برای چگونگی صحبت در دادگاه سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در قسمت کامنت ها و نظرات در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا وکلای مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

آیا دانستن نکاتی در باب چگونه در دادگاه صحبت کنیم، واقعا مهم است؟ افرادی که درگیر پرونده ها و مشکلات قضایی می شوند باید بدانند که حضور در دادگاه و صحبت کردن مقابل قاضی یا دادستان، آدابی دارد که رعایت کردن آن باعث تسریع روند دادرسی خواهد شد. با دانستن نحوه دفاع در دادگاه به خوبی می توانید از حقوقتان دفاع کرده و منظور و مفهوم کلامتان را منتقل کنید بی آن که بی ادب یا پرخاشگر به نظر برسید.

شیوه صحبت کردن شما به عنوان شاکی یا مشتکی عنه یا شاهد در دادگاه در مقابل قاضی، دادستان یا نماینده آنها اهمیت فراوانی دارد و هر انسان بالغی باید با نحوه دفاع در دادگاه و شیوه صحیح صحبت کردن در برابر مقام قضایی را بداند. ما در این مطلب از بلاگ گروه وکلای بزرگمهر قصد داریم به سوالاتی همچون چگونه در دادگاه صحبت کنیم؟ پاسخ دهیم. اگر شما هم می خواهید بدانید چگونه در دادگاه صحبت کنیم؟ این مقاله را از دست ندهید.

آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟دانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟
آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟

برای مشاهده لیست وکلای تهران و شهرستان روی لینک زیر کلیک کنید

لیست وکلای تهران و شهرستان

چرا باید وکالت پرونده و چگونگی صحبت در دادگاه خود را به گروه وکلای بزرگمهر بسپاریم

از آنجا که در پرونده ها برای صحبت در دادگاه، تخصص و تجربه وکیل معیار و ملاک بسیار مهمی در تعیین سرنوشت پرونده است، تجربه بالا و همچنین موفقیت  در چگونگی صحبت در دادگاه در زمینه مشابه و یکسان، بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند پرونده شما را به بهترین نتیجه ممکن هدایت کند. با در نظر گرفتن این اصل مهم، ما در گروه وکلای بزرگمهر در تلاش هستیم تا با هدف افزایش کیفیت و افزایش هرچه بیشتر آمار موفقیت پرونده ها، وکالت پرونده های شما را وکیل مناسب برای صحبت در دادگاه با تجربه که سابقه موفقیت در پرونده مشابه پرونده شما را در زمینه پرونده تخصصی شما داشته باشد. در صورتی که تنها قصد اعطای وکالت به وکیل برای چگونگی صحبت در دادگاه دارید با گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تنظیم وقت جلسه شما با وکیل متخصص در زمینه چگونه در دادگاه صحبت کنیم؟، اقدام نمایند.

8 نکته چگونه در دادگاه صحبت کنیم؟

سوال چگونه در دادگاه صحبت کنیم؟ بسیار حائز اهمیت است زیرا بارها دیده ایم که افراد در دادگاه به دلیل فشارهای روحی و روانی زیاد یا عدم آگاهی و اطلاع، در برابر قاضی دست به رفتارها و گفتارهایی زده اند که در نهایت به ضرر آنها تمام شده است. در این شرایط حتی اگر حق با شما باشد به دلیل رفتار نادرست و ناصحیح فرصت صحبت کردن از شما گرفته می شود و حتی ممکن است در صورت تکرار قاضی شما را از اتاق دادرسی اخراج کند.

بنابراین قبل از ورود به جلسات دادگاه حتما باید بدانیم چگونه در دادگاه صحبت کنیم و بر اساس این اصول به دفاع از خود بپردازیم. بدون شک با دانستن اصول صحبت کردن در دادگاه، هم منظور و مفهوم صحبت خود را به خوبی منتقل می کنید و هم از خود شخصیتی قابل قبول به دادگاه ارائه می دهید که خود تاثیر فراوانی در روند دادرسی خواهد داشت.

پاسخگویی ۲۴ ساعته کارشناسان گروه وکلای بزرگمهر
گروه وکلای بزرگمهر با پاسخگویی ۲۴ ساعته کارشناسان در خدمت رسانی به شما آماده است.

در ادامه 8 اصل مهم برای صحبت کردن و نحوه دفاع در دادگاه را به شما آموزش می دهیم تا به کمک آنها بتوانید به خوبی از خود دفاع کنید؛

 • خارج از نوبت صحبت نکنید

در دادگاه همه افراد، اعم از شاکی و متهم و حتی شهود می خواهند حرف بزنند تا شاید به این طریق بتوانند شرایط را به نفع خود تغییر دهند. اولین و مهم ترین نکته برای حضور در دادگاه و صحبت در برابر قاضی این است که در نوبت خودتان حرف بزنید.

اگر نوبتتان گذشت و برخی حرف ها را نزده بودید از وکیلتان بخواهید از قاضی اجازه صحبت کردن بگیرد. همچنین اگر بعد از جلسه دادگاه یادتان آمد که برخی حرف ها را نزده اید، به جای مراجعه به قاضی، آن را روی برگه مکتوب کرده و به منشی وی تحویل دهید.

 • ادب را رعایت کنید

چگونه در دادگاه صحبت کنیم؟ رعایت ادب جزو مهمترین اصول صحبت در تمامی محافل رسمی از جمله دادگاه است. هرچقدر هم که طرف مقابل با دروغ و سایر روش ها بخواهد ماجرا را جور دیگری جلوه دهد، شما نباید عصبانی شوید.

بی ادبی به قاضی یا طرف مقابل، فحاشی و پرخاشگری از جمله مواردی هستند که به راحتی جو دادگاه را علیه شما می کند و روی نتیجه تاثیر می گذارد. همواره سعی کنید با ادب و متانت و صدای رسا صحبت کنید و از فریاد زدن و فحاشی کردن جدا خودداری نمائید. همچنین تحت هیچ شرایطی طرف مقابل پرونده را با الفاظ زشت و رکیک خطاب نکنید.

 • پارتی بازی نکنید

یکی از نکات مهم در زمینه پرونده های قضایی، آشنا بازی است. اگر در جلسه دادگاه یا وقتی که وارد اتاق قاضی می شوید بگویید فلانی سلام رساند! این احتمال وجود دارد که قاضی پرونده فکر کند ریگی به کفش شماست که به این روش ها متوسل شده اید.

از طرفی به دنبال پیدا کردن دوست و آشناهای قاضی هم نباشید زیرا قاضی تنها می تواند براساس قانون رای دهد. همچنین اگر قاضی پرونده از فامیل ها یا اطرافیان شماست به هیچ وجه بیرون از دادگاه ( در کوچه و خیابان و …) درباره پرونده تان با ایشان صحبت نکنید.

 • نیازی به قسم خوردن نیست

چگونه در دادگاه صحبت کنیم؟ یکی از عادت های افراد حین ارائه اظهارات خود در دادگاه، قسم خوردن به مقدسات و جان فرزند و مادر و غیره است. نحوه دفاع در دادگاه اصلا اینگونه نیست و شما تنها باید به صورت دقیق و شفاف تمام ماجرا را تعریف کرده و با ارائه دلایل و مدارک از خود دفاع کنید.

قسم خوردن به مقدسات و جان این و آن، هیچ کمکی به پیشرفت روند دادرسی نمی کند و قاضی پرونده نیز توجهی به قسم های شما ندارد. درواقع سوگند یاد کردن شرایط بسیار خاصی دارد که چنانچه لازم باشد قاضی پرونده خود آن را اعلام کرده و از شما می خواهد سوگند یاد کنید در باقی موارد نیازی نیست برای اثبات حقانیت خود به تمام مقدسات سوگند بخورید.

تماس با وکیل پایه یک دادگستری
هنوز برای احقاق حق دیر نیست. همین حالا با ما تماس بگیرید.

باتوجه به حساسیت بالا و پیچیدگی پرونده های حقوقی و فرآیند دادرسی و اینکه چگونه در دادگاه صحبت کنیم، بهترین کار دریافت مشاوره حقوقی و اخذ وکیلی با سابقه و آگاه به رویه های قانونی برای پیگیری دادرسی پرونده است.

وکلای باتجربه و آگاه به نحوه دفاع در دادگاه بزرگمهر ضمن تنظیم متن شکوائیه و دفاعیه قوی، با جمع آوری مدارک لازم به خوبی از حقوق شما در محضر دادگاه دفاع می کنند. یکی از مزایای گروه وکلای بزرگمهر این است که ما پرونده شما را به وکیلی متخصص که سابقه موفقیت در پرونده های مشابه را داشته باشد می سپاریم تا به این ترتیب احتمال موفقیت و پیروزی شما در دادگاه افزایش پیدا کند.

 • مستند صحبت کنید

چگونه در دادگاه صحبت کنیم؟ هیچ شمشیری از عقل و منطق برنده تر نیست. وقتی که طرف مقابل شما در حال رجزخوانی و ارائه توضیحات بی سر و ته و قسم خوردن های مکرر است شما با حفظ آرامش و متانت و با ارائه مدارک و شواهد مستند، می توانید جو را به نفع خود تغییر دهید.

نحوه دفاع در دادگاه به این شکل است که اگر دیدید رقیب شما در دادگاه در حال دروغ گفتن یا ارائه یک توضیح نادرست است به هیچ وجه عصبانی نشوید و حرف وی را قطع نکنید بلکه در نوبت خودتان با منطق و دلایل محکم اظهارات وی را تکذیب کنید.

 • تمام فامیل را به دادگاه نبرید

چنانچه شکایتی دارید یا متهم هستید تنها حضور وکیلتان در دادگاه کفایت می کند. هیچ نیازی به یار کشی و بردن تعداد زیادی همراه به دادگاه ندارید. از طرفی قاضی هم این افراد را به اتاق دادرسی راه نمی دهد. در صورت نیاز می توانید افرادی را به عنوان شاهد با خود به دادگاه ببرید ولی بدون شک بردن ایل و تبار به دادگاه نه تنها کمکی به شما در دفاع از حقوقتان نمی کند بلکه بخشی از تمرکز و انرژی شما و پرسنل دادگاه را نیز به خود معطوف می کند.

 • سوالاتتان را از وکیلتان بپرسید

چگونه در دادگاه صحبت کنیم؟ برخی افراد در همان جلسه دادگاه یا بعد از اتمام دادرسی به سراغ قاضی رفته و سوالاتشان را پیرامون پرونده یا حکم صادر شده می پرسند. اگر سوالی دارید حتما آن را از وکیلتان بپرسید زیرا توضیح این موارد در حیطه وظایف قاضی نیست. وکیل شما به خوبی به تمام سوالاتتان پاسخ می دهد.

 • شماره پرونده را یادداشت کنید

افراد وقتی وارد دادگاه می شوند اصلا نمی دانند به کجا بروند و در برخی موارد حتی نام قاضی پرونده یا شماره پرونده خود را نیز نمی دانند. برای جلوگیری از این مشکلات، از همان ابتدا شماره پرونده خود را یادداشت کنید زیرا در مراجعات بعدی شما، بدون داشتن شماره پرونده کارتان انجام نمی شود.

وکیل مشاوره حقوقی در تهران
مشاوره صادقانه و تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری گروه وکلای بزرگمهر.

بهترین وکیل دفاع در دادگاه

همه ما باید بدانیم که چگونه در دادگاه صحبت کنیم؟ زیرا صحبت ها و رفتار ما در دادگاه تاثیرات مهمی در روند پرونده دارد. اما تکلیف افرادی که به خوبی نمی توانند از خود دفاع کنند چیست؟ از طرفی اغلب مردم اطلاعات چندانی درباره قوانین و تبصره های مختلف آن ندارند طبیعتا در این شرایط نمی توانند دفاع خوبی انجام دهند.

نحوه دفاع در دادگاه آنقدر اهمیت دارد که قانون برای همه مردم حق داشتن وکیل را تعیین کرده است. در این شرایط یک وکیل باتجربه و ماهر می تواند به خوبی با استفاده قانون و فن بیان مناسب، از حقوق شما در دادگاه دفاع کند بی آن که عصبانی شود یا نکته ای را جا بیاندازد.

در بسیاری از موارد دیده ایم که اطلاع یک وکیل باتجربه از قوانین و تبصره های مختلف توانسته تاثیر قابل ملاحظه ای در روند دادرسی و رأی نهایی دادگاه داشته باشد. وکلای باتجربه بزرگمهر برای اینکه چگونه در دادگاه صحبت کنیم؟ با تکیه بر سال ها تجربه و مهارت خود در پرونده های مختلف، آماده ارائه مشاوره تخصصی و اقامه وکالت شما عزیزان هستند.

گروه وکلای بزرگمهر با در اختیار داشتن وکلای متخصص و باتجربه در زمینه های مختلف کیفری و قضایی آماده ارائه کلیه خدمات مشاوره کیفری، حقوقی و اقامه وکالت پرونده های شما عزیزان است. برای ارتباط با وکلای حاذق بزرگمهر برای آنکه بدانید چگونه در دادگاه صحبت کنید؟ و پرسیدن سوالات حقوقی خود همین الان با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمائید.

نحوه صحبت با قاضی در دادگاه

یکی از مسائلی که ممکن است تاثیر زیادی در رای دادگاه داشته باشد، نحوه صحبت کردن با قاضی پرونده در دادگاه است. از این رو بهتر است نکاتی را در رابطه با صحبت کردن با قاضی پرونده بدانید.

یکی از نکته هایی که باید در صحبت با قاضی به آن توجه کنید این است که بهتر است صحبت های مفید را در رابطه با شرایط پرونده در دادگاه و در محضر قاضی مطرح کنید و از به حاشیه بردن بحث برای دفاع از خود اجتناب کنید. در صورت لزوم شما می توانید مباحث مهمی را که فرصت گفت شدن آن در دادگاه وجود نداشت را به صورت مکتوب به منشی قاضی تحویل دهید. برای این منظور ما به شما پیشنهاد می کنیم حتما با وکیل خود مشورت کنید.

توجه داشته باشید که برای صحبت با قاضی یا برای دفاع از خود در محضر قاضی بهتر باید از ادله ها و دلایل قانونی استفاده کنید چرا که در غیر این صورت،  صحبت های شما ممکن است شرایط پرونده را برای شما دچار پیچیدگی های بیشتری کند. اگر می خواهید با دلایل و ادله های مرتبط با پرونده خود آشنا شوید می توانید قبل از روز دادگاه، با وکیل خود درباره قوانین مرتبط با پرونده مشورت کنید.

12 دلیل که شما به وکیل احتیاج دارید!

 

 1. مشاوره گرفتن از وکیل متخصص نه تنها هیچ ضرری ندارد بلکه می تواند راهگشای پرونده شما باشد. ✅
 2. همیشه پیشگیری بهتر از درمان است پس منطقی است از مشکلات قانونی پیشگیری کنید به جای اینکه بعدا با آن ها دست و پنجه نرم کنید. ✅
 3. قانون و مسائل حقوقی بسیار پیچیده، دشوار و گسترده هستند. ✅
 4. همواره این امکان وجود دارد که پرونده ها به دلیل نداشتن وکیل برای شما هزینه و مدت زمان بیشتری در بر داشته باشند.❌
 5. با داشتن وکیل درک کاملی از گزینه ها و راهکار های خود خواهید داشت. ✅
 6. وکلا به شاهدان و کارشناسان دسترسی دارند، افرادی که در کنار خودتان به آن ها نیاز دارید. ✅
 7. وکیل می تواند بهترین و مناسب ترین دفاع برای پرونده ی شما را ارائه کند. ✅
 8. طرف مقابل در پرونده شما به احتمال زیادی وکیل دارد و با تمام توان خود در دادگاه حاضر میشود.❌
 9. وکلا می دانند چگونه شهود و دفاعیات را به چالش بکشانند. ✅
 10. یک دادخواست اشتباه یا پیروی از روش اشتباه می تواند پرونده شما را به طور کامل خراب کند.❌
 11. وکلا در صورت لزوم نحوه مذاکره کردن با طرف مقابل را می دانند. ✅
 12. وکیل تمام تلاش و توان خود را برای حفظ و دفاع از حقوق شما در پرونده به کار می گیرد و همواره حامی شما خواهد بود. ✅
آیا می‌دانید که در خصوص هر ادعا تنها یکبار می‌توان طرح دعوی نمود و در صورت شکست حق شما برای همیشه ضایع خواهد گردید؟!

وکیل پایه یک دادگستری مرد

در بسیاری از پرونده ها، با توجه به شرایط پرونده و موکل، ترجیح موکلن عزیز بر آن است که با وکیل مرد متخصص در زمینه فعالیت داشته باشند چرا که بر این باورند که همراه داشتن وکیل مرد می تواند مناسب تر باشد. به این دلیل که عموما خانم ها در برخی پرونده ها مناسب نباشند و نیاز به وکیل مرد به دلیل استفامت و پیگیری مداوم و شجاعت بیشتر، احساس شود. همچنین گاه پیش می آید که افراد با وکیل مرد احساس راحتی بیشتری دارند و این می تواند رابطه بین وکیل و موکل را تقویت کند. در بسیاری از پرونده ها به دلیل پنهان کاری و یا شرمساری موکل در بیان برخی موضوعات، پرونده ها پیچیده تر و مشکل خواهند شد.

پس در نتیجه وکیل مرد با حضور در پرونده شما می تواند آن را به خوبی پیش ببرد. شما می توانید جهت مشاهده لیست وکیل مرد تهران و همچنین مشاهده رزومه و پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای مشاهده لیست وکیل مرد در تهران و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل مرد در تهران

وکیل پایه یک دادگستری خانم

در برخی دیگر از پرونده ها نیز، با توجه به شرایط پرونده ترجیح موکلن عزیز بر آن است که با وکیل خانم متخصص در زمینه فعالیت داشته باشند چرا که اعتقاد دارند که همراه داشتن وکیل خانم می تواند گزینه مناسب تری باشد. به این دلیل که عموما اقایان در برخی پرونده ها مناسب نباشند و نیاز به وکیل خانم به دلیل صداقت و دلسوزی در پرونده و احساس مسئولیت بیشتر، احساس شود. همچنین گاه پیش می آید که موکلین خصوصا در میان خانم ها، به دلیل همجنس بودن با وکیل خانم احساس راحتی بیشتری داشته باشند و این می تواند رابطه بین وکیل و موکل را تقویت کند. در بسیاری از پرونده ها به دلیل پنهان کاری و یا شرمساری موکل در بیان برخی موضوعات، پرونده ها پیچیده تر و مشکل خواهند شد.

پس در نتیجه انتخاب وکیل خانم جهت حضور در پرونده شما می تواند انتخابی منطقی باشد. شما می توانید جهت مشاهده لیست وکلای خانم تهران و همچنین مشاهده رزومه و پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای مشاهده لیست وکلای خانم تهران و رزومه آن ها کلیک کنید.

لیست وکلای خانم تهران

وکیل پایه یک دادگستری قاضی بازنشسته

بسیاری از افراد ترجیح می دهند که پرونده خود را به یک وکیل قاضی بازنشسته بسپارند، چون تصورشان بر این است که وکیل قاضی بازنشسته تجربه خیلی بیشتری نسبت به دیگر وکلا دارد. البته که نمی توان منکر این قضیه هم شد، زیرا فردی که قاضی بوده و چندین سال به قضاوت مشغول بوده و بازنشسته شده، به واسطه سابقه کاری که در قوه قضاییه داشته، قوانین را بهتر می داند و با مسئله های حقوقی و دادگاه ها آشنایی بیشتری داشته و همچنین چون هر روزه با پرونده های مختلفی خصوصا در زمینه سر و کار داشته، تجربه ی بالایی هم دارد. از این رو می تواند با کیفیت بهتری کار وکالت را انجام دهد.

پس در نتیجه انتخاب و اخذ وکیل قاضی بازنشسته در پرونده شما می تواند انتخابی مناسب باشد. شما می توانید جهت تماس با قاضبی بازنشسته متخصص در زمینه و همچنین مشاهده پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای تماس جهت رزرو جلسه با وکیل قاضی بازنشسته و مشاهده پرونده های موفق ایشان کلیک کنید.

وکیل قاضی بازنشسته

 

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر  

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفاف سازی مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقرای ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روزترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از اخرین قوانین کشور
 • برخود مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده،و…)، کیفری و….

 

وکالت تخصصی

 

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه چندین ساله و داشتن وکلای مجرب و متخصص در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری آماده ارائه خدمات و رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری شما می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. 02144428277

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

به چگونه در دادگاه صحبت کنیم امتیاز دهید.

654

امتیاز کل چگونه در دادگاه صحبت کنیم؟

از طریق دکمه زیر به چگونه در دادگاه صحبت کنیم امتیاز دهید.

امتیاز کاربران: 4.45 ( 1 رای)

وکیل پایه یک دادگستری حامد شاکری نیا

✔️ از جمله مطرح ترین و شناخته شده ترین وکلای تهران متخصص در امور خانواده، ملکی و کیفری و... وکیل پایه یک دادگستری جناب آقای حامد شاکری نیا عضو مرکز مشاوران قوه قضاییه با بیش از ۱۵ سال سابقه وکالت، از جمله مطرح ترین و با تجربه ترین وکلای پایه یک دادگستری تهران در زمینه های کیفری، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. ایشان با بیش از ۹۳٪ موفقیت در پرونده های خود، از تجربه و تخصص بالایی در امر وکالت دارند. چنانچه نیازمند جلسه با جناب آقای حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری هستید، همین حالا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه جلسه شما را با ایشان تنظیم نمایند. تماس بگیرید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

توجه : شماره تماس شما منتشر نخواهد شد

*

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره از وکیل