ملکی

بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران

 

برای اعطای وکالت به بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان حقوقی مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

دعاوی ملکی درصد زیادی از پرونده های دادگاه را تشکیل می دهند و این مسئله دلیلی بر لزوم اخذ بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران برای سریع ترین و کامل ترین پیگیری می باشد. در این مقاله به بررسی انواع دعاوی ملکی و ویژگی های بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران می پردازیم پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

پرونده های موفق بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران در گروه وکلای بزرگمهر

لیست عناوین

از آنجا که در گروه وکلای بزرگمهر، وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت می کنند و به طور مثال بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران، به صورت تخصصی تنها در این زمینه فعالیت کرده و از پذیرش پرونده هایی در زمینه های دیگر (به طور مثال خانواده، کیفری و…) معذور هستند، تعداد پرونده هایی که وکیل متخصص در هر زمینه پیگیری نموده است، از دیگر وکلای سایر مجموعه ها بیشتر بوده و همچنین به دلیل فعالت تخصصی، تجربه بسیار بالاتر و حرفه ای تری در این زمینه دارند. از جمله پرونده های شاخصی که بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران در گروه وکلای بزرگمهر در آن ها موفق بوده است می توان به:

پرونده های شاخص موفق بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران در گروه وکلای بزرگمهر

 

 ۱. پرونده ۱۰ هکتار زمین اراضی ملی اعلام شده که موفق به بازپس گیری زمین شد.

 ۲. پرونده تصرف عدوانی ملکی به ارزش ۱۰ میلیارد تومان که منجر به محکومیت متهمین و باز پس گیری ملک از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

 ۳. پرونده فروش مال غیر و کلاهبرداری از طریق وکالت فروش ملک که ملکی به ارزش ۳ میلیارد تومان، به ارزش ۵۰ میلیون تومان معامله شده بود منجر به محکومیت متهم به ۵ سال حبس و بازپس گیری ملک به همراه خسارت برای موکل شد.

۴. پرونده تهاتر ملکی به ارزش ۲۴ میلیارد تومان

 ۵. پرونده انحصار وراثت و سهم الارث ملک به ارزش ۱۴ میلیارد تومان

۶. پرونده زمینخواری املاکی به ارزش مجموعا ۳۰۰ میلیارد تومان که منجر به دستگیری و محکومیت متهمین و بازپس گیری املاک شد.

و…

همانطور که میدانید موضوعات ملکی یکی مهم ترین و گسترده ترین موضوعاتی است که در دادگاه های کشور مورد بررسی قرار می گیرد. که اغلب این پرونده ها پروسه سخت و طولانی دارند که نیاز به تخصص و تجربه بالایی دارند. در این نوع پرونده ها به شدت نیاز به وکیل متخصص دارید زیرا هرگونه اشتباه در این پرونده ها منجر به ضرر و زیان مالی زیادی خواهد شد. پیشنهاد ما به شما این است با مطالعه متن و تماس با کارشناسان مجموعه از ضرر و زیان جلوگیری کنید.

 


لیست وکیل دعاوی ملکی تهران

 

وکیل سعید ستوده تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

تصویر جناب وکیل آقای سعید ستوده پارسا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۱۳ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل مرجانه فشنگچی تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

مرجانه فشنگچی وکیل پایه یک دادگستری⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ رتبه دو رقمی آزمون وکالت و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۱۵ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل محمد فرخی تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

تصویر وکیل محمد فرخی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۲۲ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل ملیحه سنگ سفیدی تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم ملیحه سنگ سفیدی وکیل دادگستری

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق

⚖️ عضو وکلای مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل منا محمدی سام
⭐️⭐️⭐️

تصویر سرکار خانم وکیل منا محمدی سام

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق دانشگاه تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۱۱ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل امیر بهادر عامری
⭐️⭐️⭐️

تصویر جناب وکیل آقای امیر بهادر عامری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۵ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل اصغر قنبری
⭐️⭐️⭐️

تصویر جناب وکیل آقای اصغر قنبری

⚖️ کارآموز وکالت
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه آزاد اسلامی اهر
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


خانم فریبا رنجبر
⭐️⭐️

تصویر خانم فریبا رنجبر؛ کارشناس حقوقی

⚖️ مشاور حقوقی
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه شهید بهشتی

⚖️بیش از 4 سال سابقه مشاوره حقوقی

 

تماس جهت مشاوره


خانم نسترن صادقی گندم آباد
⭐️⭐️

تصویر خانم نسترن صادقی گندم آباد؛ کارشناس حقوقی

⚖️ مشاور حقوقی
⚖️ کارشناس ارشد حقوق بین الملل
⚖️ پژوهشگر شرکت انتقال گاز ایران

⚖️بیش از 4 سال سابقه مشاوره حقوقی

 

تماس جهت مشاوره


آقای مهدی مصفا
⭐️⭐️

تصویر مهدی مصفا کارشناس حقوق

⚖️ مشاور حقوقی
⚖️ کارشناس حقوق

⚖️بیش از 2 سال سابقه مشاوره حقوقی

 

تماس جهت مشاوره

 

چرا باید وکالت پرونده ملکی خود را به گروه وکلای بزرگمهر بسپاریم

 

از آنجا که در پرونده های ملکی، تخصص و تجربه وکیل معیار و ملاک بسیار مهمی در تعیین سرنوشت پرونده است، تجربه بالا و همچنین موفقیت بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران در پرونده های ملکی در زمینه مشابه و یکسان، بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند پرونده شما را به بهترین نتیجه ممکن هدایت کند. با در نظر گرفتن این اصل مهم، ما در گروه وکلای بزرگمهر در تلاش هستیم تا با هدف افزایش کیفیت و افزایش هرچه بیشتر آمار موفقیت پرونده ها، وکالت پرونده ملکی شما را به بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران که سابقه موفقیت در پرونده مشابه پرونده شما را در زمینه پرونده ملکی شما داشته باشد، ارجاع دهیم. در صورتی که تنها قصد اعطای وکالت ملکی دارید با گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تنظیم وقت جلسه شما با بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران متخصص در زمینه پرونده ملکی شما، اقدام نمایند.

 

وکیل خوب ملکی

 

وکیل دعاوی ملکی وکیلی است که ضمن تسلط بر قوانین حقوقی، تخصص حقوقی مربوط به دعاوی ملکی و پرونده هایی که به مالکیت یک شخص بر اراضی مسکونی مربوط است را دنبال می کند و می تواند وکالت پرونده های اثبات مالکیت زمین را قبول نماید.

با توجه به این تعریف، بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران وکیلی است که ضمن این که صفات و ویژگی های وکلای برتر مانند صداقت و شهرت نیکو را دارد برای مدت زیادی به حل پرونده های مربوط به دعاوی ملکی مشغول است و سابقه درخشانی در پیگیری و دفاعیه پرونده های مربوط به دعاوی ملکی را در کارنامه خود دارد. همین موضوع اهمیت داشتن وکیل خوب برای دعاوی ملکی را آشکار می کند.

 

بهترین وکیل تهران

 

همان طور که اشاره کردیم بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران باید ویژگی هایی را که باعث می شود یک وکیل را به عنوان یکی از بهترین وکلای تهران بنامیم داشته باشد؛ از این ویژگی ها می توان به تجربه، صداقت با موکل، شهرت نیکو و سابقه درخشان در پرونده های مربوط به دعاوی ملکی اشاره کرد.

بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران به خوبی بر قوانین حقوقی و کیفری واقف است و بر حقوق مربوط به دعاوی ملکی تسلط کافی دارد و همچنین سالیان سال تجربه فعالیت در پیگیری و دفاعیه پرونده های مربوط به دعاوی ملکی را دارا می باشد؛ این موضوعات باعث می شوند اخذ بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران شانس موفقیت در روند پیگیری پرونده های مربوط به دعاوی ملکی را به طور چشمگیری افزایش دهد.

 

وکیل دعاوی ملکی

 

متنوع بودن قوانین و مقررات در املاک و نا آشنایی مردم نسبت به قوانین، نه تنها موجب طولانی تر شدن پرونده می شود بلکه باعث می شود نتیجه مطلوب هم حاصل نشود به عنوان مثال قوانین مربوط به توقیف ملک وکالتی شامل قوانین پیچیده ای است. اخذ بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران برای پیگیری پرونده های مربوط به دعاوی ملکی توصیه می شود.

 

انواع دعاوی ملکی

 

طبق قوانین پرونده های مربوط به دعاوی ملکی که بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران صلاحیت کامل پیگیری آن ها را دارد به صورت کلی به سه دسته تقسیم می شوند:

1.دعاوی ملکی حقوقی مانند فروش ملک ورثه ای

2.دعاوی ملکی کیفری مانند حکم تصرف مال غیر 

3.دعاوی ثبتی مانند دعوای ابطال سند

لازم به ذکر است بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران تسلط کامل به هر سه دسته قوانین مربوط به دعاوی ملکی را دارا می باشد.

 

بهترین وکیل دعاوی ملکی حقوقی در تهران

 

قبل از این که به توضیح درباره دلیل اخذ بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران برای پیگیری پرونده های دعاوی ملکی حقوقی لازم است بدانیم دعاوی ملکی حقوقی چیست.

دعاوی ملکی حقوقی دسته ای از دعاوی ملکی را تشکیل می دهند که بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران بهترین گزینه برای پیگیری این دعاوی می باشند. پرونده های مربوط به دعاوی ملکی حقوقی درصد زیادی از پرونده های حقوقی دادگاه را تشکیل می دهند و اصول و قوانین عمومی پرونده های حقوقی نیز برای آن ها برقرار است.

تنظیم سند رسمی برای ملک مورد نظر، باطل کردن قرارداد مربوط به ملک با توجه به رعایت نشدن بند هایی از قرارداد، پیگیری افزایش اجاره ملک به ضرر مستجر، پیگیری کاهش اجاره پرداخت شده به ضرر صاحب ملک تنها نمونه هایی از پرونده های مربوط به دعاوی ملکی حقوقی می باشند که اخذ بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران می تواند موفقیت در این پرونده ها را تا حد زیادی برای موکل خود تضمین کند.

در کل اکثر پرونده های دعاوی ملک که قرارداد بین طرفین در بلند مدت دچار موارد نقضی شده است جزو دعاوی ملکی حقوقی محسوب می شوند؛ لازم به ذکر است دامنه قوانین مربوط به دعاوی ملکی حقوقی بسیار گسترده است مانند فروش ملک مشاع بدون اجازه شریک و لازم است قبل از اقدام برای پیگیری پرونده خود در این زمینه با بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران مشورت کنید.

 

بهترین وکیل دعاوی ملکی کیفری در تهران

 

قبل از این که به توضیح درباره دلیل اخذ بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران برای پیگیری پرونده های دعاوی ملکی کیفری لازم است بدانیم دعاوی ملکی کیفری شامل کدام دعاوی می شوند.

دعاوی ملکی کیفری دسته دیگری از دعاوی ملکی را تشکیل می دهند که بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران بهترین گزینه برای پیگیری این دعاوی می باشند. پرونده های مربوط به دعاوی ملکی کیفری بخشی از دعاوی کیفری محسوب می شوند و اصول و قوانین عمومی پرونده های کیفری نیز برای آن ها برقرار است.

خرید و فروش غیر قانونی ملک، ورود غیر مجاز به ملک، جعل سند به منظور کلاهبرداری تنها نمونه هایی از پرونده های مربوط به دعاوی ملکی کیفری می باشند که اخذ بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران می تواند موفقیت در این پرونده ها را تا حد زیادی برای موکل خود تضمین کند.

در کل اکثر پرونده های دعاوی ملک که در آن ها کلاهبرداری مرتبط به ملک یا اموال درون آن صورت گرفته است جزو دعاوی ملکی کیفری محسوب می شوند؛ لازم به ذکر است دامنه قوانین مربوط به دعاوی ملکی کیفری نیز بسیار گسترده است و لازم است قبل از اقدام برای پیگیری پرونده خود در این زمینه با بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران مشورت کنید.

 

بهترین وکیل ملکی دعاوی ثبتی در تهران

 

قبل از این که به توضیح درباره دلیل اخذ بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران برای پیگیری پرونده های دعاوی ثبتی لازم است بدانیم دعاوی ثبتی شامل کدام دعاوی می شوند.

دعاوی ثبتی دسته دیگری از دعاوی ملکی را تشکیل می دهند که بهترین وکیل ملکی تهران بهترین گزینه برای پیگیری این دعاوی می باشند.

پرونده هایی که محوریت اصلی آن ها ثبت اسناد و املاک است و در آینده موارد نقیضی در آن اسناد دیده می شود عموما در دسته دعاوی ملکی قرار می گیرند.

لازم به ذکر است اخذ بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران در هنگام نوشتن و ثبت سند ملکی در اکثر مواقع می تواند مانع ایجاد دعاوی ثبتی در آینده شود.

برای اعطای وکالت به بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان حقوقی مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

 

بهترین وکیل دعاوی ملکی

 

هر طرف شکایت برای پیگیری پرونده های مربوط به دعاوی ملکی خود می تواند بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران را اخذ کند.

به عنوان مثال در دعاوی ملکی بین مستجر و صاحب خانه هر دو طرف می توانند با اخذ بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران شانس موفقیت خود در پرونده ملکی را افزایش دهند.

 

وکیل متخصص دعاوی ملکی

 

اخذ بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران با توجه به گسترده بودن محدوده قوانین مربوط به دعاوی ملکی و لزوم دقت و پیگیری کامل با روش صحیح، شانس موفقیت پرونده دعاوی ملکی را به طور چشمگیری افزایش می دهد.

در صورتی که پرونده حقوقی شما مربوط به بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران است، بهتر است قبل از هر گونه اقدام حقوقی در این مورد با بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران مشورت کنید.

حوزه دعاوی حقوقی دارای نکات و ریزه کاری های بسیاری می باشد که این موضوع اهمیت اخذ بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران را که برای سالیان طولانی تجربه درخشان در پرونده های مختلف به عنوان وکیل دعاوی ملکی دارد گوشزد می کند.

اخذ بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران برای پرونده دعاوی ملکی علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه به دلیل شناخت کامل روند این گونه پرونده ها توسط بهترین وکیل دعاوی ملکی، بهترین دفاعیه و پیگیری توسط بهترین وکیل دعاوی ملکی را برای پرونده مورد نظر تضمین می کند.

 

هزینه بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران

 

حق الوکاله پرونده های مربوط به بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران مانند سایر پرونده ها مبلغی توافقی بین وکیل و موکل و بر اساس موارد مختلف حقوقی و ریزه کاری ها می باشد.

لازم به ذکر است پرونده های مربوط به بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران دارای نکات زیاد و انواع مختلفی با توجه به سختی و حجم پرونده می باشند که با بیان تمام این موارد به این نکته دست می یابیم که اخذ بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران در این گونه پرونده ها علاوه بر اطمینان موکل از پیگیری پرونده خود به بهترین شکل ممکن توسط بهترین وکیل دعاوی ملکی، شانس موفقیت پرونده را چندین برابر می کند.

 

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر

 

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفافیت مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقرای ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روزترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از اخرین قوانین کشور
 • برخود مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده،و…)، کیفری و…

وکالت تخصصی

 

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی می باشد. با اعتماد به وکلای ما می توانید از استیفای کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. 02144428277

به بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران امتیاز دهید!

96

امتیاز کل بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران

از طریق دکمه زیر به بهترین وکیل دعاوی ملکی در تهران امتیاز دهید!

امتیاز کاربران: 4.87 ( 18 رای)

نوشته های مشابه

6 دیدگاه

 1. سلام
  من دادخواست مهریه دادم و خانه شوهرم را توقیف کردم حکم محکومیت صادر شده ولی خانه توقیف شده در رهن بانکه. میشه این خانه را در مزایده گذاشت؟

  1. با سلام و وقت بخیر. چنانچه طبق حرف شما خانه در رهن بانک باشد، امکان مزایده میسر نیست. اما اگر دستور فروش گرفته شود و دادگاه نیز این موضوع را تایید کند، ملک به مزایده گذاشته شده و مبلغ بدهی بانک پرداخت و نهایتا مابقی به شما پرداخت خواهد شد.

 2. با سلام هزینه تجدید نظر برای دعوای مالی که دادگاه بدوی قرار عدم استماع صادر کرده بر اساس میزان خواسته محاسبه میشه یا اعتراض به قرار؟

  1. با سلام و وقت بخیر. هزینه اعتراض برای تجدید نظر طبق تعرفه مشخص شده از سوی قوه قضاییه محاسبه میشود. هزینه کلی دادرسی، بر مبنای میزان خواسته خواهد بود.

 3. یه سهمی از ملکی رو به پسرخالم فروختیم و سندش رو هم بنامش زدیم،ولی حدود 150میلیون بدهکارن و نمیدن،میشه اقدامی کرد؟

  1. با سلام و وقت بخیر. بله این امکان میسر است. باید با توجه به مدارک موجود علیه ایشان دادخواست مطالبه وجه مطرح کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا