خانوادهکیفری

وکیل رابطه نامشروع

اثبات رابطه نامشروع | مجازات رابطه نامشروع | لیست وکیل رابطه نامشروع

برای اعطای وکالت به وکیل رابطه نامشروع با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل رابطه نامشروع سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان حقوقی مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

یکی از موضوعاتی که امروزه بسیار در جامعه ما به چشم می خورد بحث رابطه نامشروع می باشد. و همانطور که میدانید قوانین جمهوری اسلامی ایران نسبت به این موضوع بسیار حساس می باشد. در نتیجه اثبات بی گناهی و یا دفاع در دادگاه در این موصوع بسیار دشوار می باشد و حضور یک وکیل متخصص و مجرب در این زمینه بسیار مهم می باشد.

 

پرونده های موفق وکیل رابطه نامشروع در گروه وکلای بزرگمهر

لیست عناوین

از آنجا که در گروه وکلای بزرگمهر، وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت می کنند و به طور مثال وکیل رابطه نامشروع، به صورت تخصصی تنها در این زمینه فعالیت کرده و از پذیرش پرونده هایی در زمینه های دیگر (به طور مثال خانواده، ملکی و…) معذور هستند، تعداد پرونده هایی که وکیل متخصص در هر زمینه پیگیری نموده است، از دیگر وکلای سایر مجموعه ها بیشتر بوده و همچنین به دلیل فعالت تخصصی، تجربه بسیار بالاتر و حرفه ای تری در این زمینه دارند. وکیل رابطه نامشروع بزرگمهر با بیش از ۶۸ پرونده موفق و همچنین موفقیت بالای ۹۶٪ در پرونده های پیچیده و دشوار که بسیاری از وکلا در خصوص این پرونده ها قطع امید کرده اند، دارای بهترین تجربه و سابقه بوده و امید است که بتواند در پرونده های شما مشکل گشا باشد. از جمله پرونده های شاخصی که وکیل رابطه نامشروع گروه وکلای بزرگمهر در آن ها موفق بوده است می توان به:

پرونده های شاخص موفق وکیل رابطه نامشروع در گروه وکلای بزرگمهر

 

 ۱. پرونده قتل همسر به دلیل رابطه نامشروع وی که موفق به تبرئه متهم از تمامی اتهامات شد.

 ۲. پرونده زنای محصنه و تجاوز و تهدید با سلاح گرم که منجر به محکومیت متجاوز به اعدام و دریافت خسارت از آن ها برای موکل شاکی این پرونده شد.

 ۳. پرونده رابطه نامشروع همسر که منجر به طلاق و اخذ مهریه و نفقه شد.

 ۴. پرونده زنای احصان مرد و زن متاهل که منجر به تبرئه متهم از تمامی اتهامات شده است.

 ۵. پرونده ادعای تجاوز و زنای محصنه پزشک به بیمار که منجر به رفع اتهام متهم گردید.

 ۶. پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که منجر به محکومیت متهم به اعدام و دریافت دیه برای شاکی از سوی وکیل رابطه نامشروع شد.

و…

هر نوع ارتباط میان زن و مرد نامحرم (بدون عقد دائم و یا صیغه موقت) در قوانین جمهوری اسلامی ایران خارج ازعرف و ضد اخلاق عمومی و عفت است و جرم محسوب می شود.

 

جرم رابطه نامشروع نیاز به شاکی خصوصی نداشته است و جزو جرایم منافی عفت عمومی می باشد به دلیل آن که باعث بهم ریختن نظم عمومی جامعه است و اگر شخصی مرتکب این جرم شود و شاکی خصوصی نداشته باشد یا شاکی رضایت دهد جرم از بین نمی رود و فقط ممکن است مجازات کمتری برای فرد مجرم در نظر گرفته شود. رسیدگی به جرم رابطه نامشروع را دادستان یا نیروی انتظامی نیز می توانند پیگیری کنند. به دلیل شرایط خاص چنین پرونده هایی با کمک وکیل رابطه نامشروع می توانیم شرایط را به نفع خود تغییر دهیم.


لیست وکلا متخصص رابطه نامشروع

 

وکیل سعید ستوده تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

تصویر جناب وکیل آقای سعید ستوده پارسا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۱۳ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل مرجانه فشنگچی تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

مرجانه فشنگچی وکیل پایه یک دادگستری⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ رتبه دو رقمی آزمون وکالت و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۱۵ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل محمد فرخی تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

تصویر وکیل محمد فرخی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۲۲ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل ملیحه سنگ سفیدی تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم ملیحه سنگ سفیدی وکیل دادگستری

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق

⚖️ عضو وکلای مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل منا محمدی سام
⭐️⭐️⭐️

تصویر سرکار خانم وکیل منا محمدی سام

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق دانشگاه تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۱۱ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل امیر بهادر عامری
⭐️⭐️⭐️

تصویر جناب وکیل آقای امیر بهادر عامری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۵ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل اصغر قنبری
⭐️⭐️⭐️

تصویر جناب وکیل آقای اصغر قنبری

⚖️ کارآموز وکالت
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه آزاد اسلامی اهر
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


خانم فریبا رنجبر
⭐️⭐️

تصویر خانم فریبا رنجبر؛ کارشناس حقوقی

⚖️ مشاور حقوقی
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه شهید بهشتی

⚖️بیش از 4 سال سابقه مشاوره حقوقی

 

تماس جهت مشاوره


خانم نسترن صادقی گندم آباد
⭐️⭐️

تصویر خانم نسترن صادقی گندم آباد؛ کارشناس حقوقی

⚖️ مشاور حقوقی
⚖️ کارشناس ارشد حقوق بین الملل
⚖️ پژوهشگر شرکت انتقال گاز ایران

⚖️بیش از 4 سال سابقه مشاوره حقوقی

 

تماس جهت مشاوره


آقای مهدی مصفا
⭐️⭐️

تصویر مهدی مصفا کارشناس حقوق

⚖️ مشاور حقوقی
⚖️ کارشناس حقوق

⚖️بیش از 2 سال سابقه مشاوره حقوقی

 

تماس جهت مشاوره

 

چرا باید وکالت پرونده رابطه نامشروع خود را به گروه وکلای بزرگمهر بسپاریم

از آنجا که در پرونده های رابطه نامشروع، تخصص و تجربه وکیل معیار و ملاک بسیار مهمی در تعیین سرنوشت پرونده است، تجربه بالا و همچنین موفقیت وکیل رابطه نامشروع در پرونده های رابطه نامشروع در زمینه مشابه و یکسان، بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند پرونده شما را به بهترین نتیجه ممکن هدایت کند. با در نظر گرفتن این اصل مهم، ما در گروه وکلای بزرگمهر در تلاش هستیم تا با هدف افزایش کیفیت و افزایش هرچه بیشتر آمار موفقیت پرونده ها، وکالت پرونده رابطه نامشروع شما را وکیل رابطه نامشروع با تجربه که سابقه موفقیت در پرونده مشابه پرونده شما را در زمینه پرونده رابطه نامشروع شما داشته باشد. در صورتی که تنها قصد اعطای وکالت رابطه نامشروع دارید با گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تنظیم وقت جلسه شما با وکیل متخصص در زمینه پرونده رابطه نامشروع شما، اقدام نمایند.

بهترین وکیل رابطه نامشروع

مشورت با بهترین وکیل رابطه نامشروع در صورت شاکی یا متهم بودن، این امکان را برای شما فراهم می کند که به باتوجه به توضیحاتی که وکیل رابطه نامشروع به شما می دهد، با دید گسترده تری پرونده رسیدگی شود.

رابطه نامشروع

هر نوع ارتباطی بین دو جنس مخالفی رابطه نامشروع نیست و برای اثبات آن شرط های مختلفی وجود دارد به طور مثال:

 • واضح ترین شرط عدم داشتن رابطه زوجیت بین طرفین است، یعنی حتی بطور صیغه یا موقت نیز نسبت زن و شوهر نداشته باشند.
 • مهمترین شرط برای تحقق جرم رابطه نامشروع این است که طرفین با هم روابطی همچون تقبیل(بوسیدن) و مضاجعه غیر زنا( لمس کردن و در آغوش کشیدن) داشته باشند.

در نتیجه وکیل رابطه نامشروع هر نوع رابطه ای را نمی توان رابطه نامشروع نمی خواند. به همین علت باید برای شکایت و ارائه درخواست به دادگاه با بهترین وکیل رابطه نامشروع متخصص مشورت کرد تا دچار دادخواست اشتباهی نشوید.

انواع روابط نامشروع

بعضی از دادگاه ها برقراری رابطه پیامکی و مجازی وغیرحضوری را نیز جزو روابط نامشروع دانسته و جرم محسوب می دانند و بعضی دیگر روابط حضوری میان زن ومرد نامحرم و حضور آنها در یک مکان را لازمه جرم دانسته اند. البته باید موارد استثنا را نیز در نظر گرفت مانند برقراری تماس میان همکاران که صحبت های متداول و سوالات در زمینه کاری است و یا صحبت کردن با هم کلاسی و یا فامیل برای معاشرت و احوال پرسی را نباید جرم و جزو روابط نامشروع دانست. همچنین حضور همزمان دختر و پسر در یک خانه بدون محرمیت رابطه نامشروع خوانده می شود حتی اگر هیچ اتفاقی بین آنها رخ ندهد خلاف قوانین است. بسیاری از جوانان کشورمان از این موضوع بی اطلاع هستند که حتی رفتن دختر پسر نامحرم به کافی شاپ و رستوران از لحاظ قانون رابطه نامشروع می باشد!

در صورت شکایات روابط نامشروع اینترنتی نیز می توانید با وکیل خانوداه یا وکیل رابطه نامشروع تماس بگیرید. اثبات و تبرئه رابطه نامشروع یکی از مسائل مهم در این زمینه می باشد که وکیل رابطه نامشروع با توجه به تجربه بالا و تخصص خود می تواند در این امر گره گشا باشد.

این نکته را نباید فراموش کرد اگر پیش از رابطه نامشروع صیغه موقت خوانده شود آن رابطه مشکلی ندارد. اثبات صیغه موقت نیز نیازمند کمک گرفتن از وکیل مربوطه است.

مجازات رابطه نامشروع

وکیل رابطه نامشروع اذعان می کند، در صورت اثبات زنا، چنانچه هر یک از طرفین متاهل باشند، مجازات اعدام در پی خواهد داشت. در صورتی که رابطه نامشروع با رضایت طرفین باشد و زنا رخ نداده و یا اثبات نشود، قانون گذار برای جرم رابطه نامشروع مجازات شلاق تا 99 ضربه را در نظر گرفته است. در این خصوص دفاعیات وکیل رابطه نامشروع در برابر اثبات و یا عدم اثبات

اما در صورتی که رابطه نامشروع با اجبار یک طرف رخ داده باشد، مجازات آن فقط نسبت به اکراه کننده اعمال می شود.

دقت شود که برای مجازات حکم تا 99 ضربه اعلام شده است یعنی این عدد می تواند کمتر شود. تخفیف در مجازات شرایط پیچیده ای دارد که حتما باید به یک وکیل رابطه نامشروع پیگیری شود تا محقق شود.

مجازات رابطه نامشروع غیر قابل گذشت است. یعنی حتی اگر شاکی رضایت بدهد، مجازات فرد پابرجا است و صرفا موجب تخفیف در مجازات می شود. بنابراین به شدت توصیه می شود که برای این نوع پرونده ها حتما با بهترین وکیل رابطه نامشروع مشورت کنید تا دچار سردرگمی و مجازات ناحق نشوید.

حکم تقبیل و مضاجعه

تقبیل به معنی بوسیدن و بغل کردن زن ومرد نامحرم که جز روابط نامشروع می باشد وخلاف مقررات کشور ایران وهمچنین خارج از عرف و فرهنگ است و جرم تلقی می شود و مجازات قانونی دارد.

مضاجعه به معنی همبستر شدن وکنار هم خوابیدن زن ومرد نامحرم در رختخواب است بدون آن که واقعه ای صورت گیرد.

اگر زن و مردی که بین آنها محرمیتی وجود ندارد هرگونه رابطه نامشروع، غیر از زنا (اعم از مضاجعه و یا تقبیل را) مرتکب شوند به دلیل اینکه عمل منافی عفت است به 99 ضربه شلاق محکوم می شوند. وکیل رابطه نامشروع می تواند مجازات تعزیری شلاق را به مجازات نقدی تبدیل نماید.

تفاوت زنا و رابطه نامشروع

رابطه نامشروع دایره گسترده ای دارد هرگونه ارتباط میان زن ومرد نامحرم (اعم از رابطه جنسی وغیرجنسی) که مرزهای شرعی وقانونی را زیرپا بگذارد رابطه نامشروع محسوب می شود.مانند ملامسه (لمس کردن)، مصافحه (دست دادن)، معاقشه (عشق بازی کردن) ،معانقه (در آغوش گرفتن)، تقبیل و مضاجعه وهمچنین ارتباطات غیرجنسی از قبیل ارسال پیامک های مستهجن وخارج ازچهارچوب و یا مکالمه عاشقانه که منجر به معاقشه بشود.رابطه نامشروع یک جرم تعزیری است.

زنا به معنی دخول اندام تناسلی مرد به اندازه ختنه گاه در واژن تناسلی و یا مقعد زن است. زنا یک جرم حدی است به معنی آنکه مجازات این جرم بسیار سخت و پرمشقت است و باعث می شود که مردم از انجام آن منع شوند. مجازات جرم حدی اعدام، شلاق و… را می توان نام برد. اثبات جرم زنا بسیار دشوارتر از سایر روابط نامشروع است. زن زناکار را زانیه و مرد زناکار را زانی می گویند.

انواع جرم

جرم تعزیری:جرمی که میزان مجازات آن به عهده قاضی گذاشته شده است و در قرآن برای آن میزانی تعیین نشده است.

جرم حدی:جرمی که قاضی در آن دخالتی نداشته و ازمتن صریح قرآن برداشته شده باشد.

برای هردو نوع جرم حدی و تعزیری وکیل رابطه نامشروع می تواند به شما کمک نماید و با ارائه راه حل پرونده رابطه نامشروع را به سمت موکل خود بکشاند.

روابط نامشروعی که موجب زنا می شود

زنا با محارم نسبی

افرادی که به دلیل رابطه خونی ونسبت فامیلی با آنها محرم هستیم. برای مردان مانند مادر، خواهر، خاله و عمه. برای زنان مانند پدر، برادر، دایی و عمو محارم نسبی محسوب می شوند.

این نوع زنا به معنی آن است که با محارم خود که ازدواج با آنان حرام است وارد رابطه نامشروع شویم.

زنای به عنف

زنا به عنف با اجبار، زور و تجاوز همراه است و یکی از طرفین به این عمل وادار شده و رضایتی نداشته است مثلا اگر مردی با توسل به زور با زنی رابطه نامشروع جنسی برقرار کند و زن رضایت نداشته باشد تجاوز محسوب شده و زنا به عنف است وبه مجازات آن محکوم می گردد. در این نوع زنا تنها فرد اکراه کننده مجازات می شود.

زنای محصنه

اگر فردی متاهل باشد و همسرش در دسترس باشد و هرزمان که بخواهد امکان رابطه جنسی با همسر خود را داشته باشد، با فردی دیگر وارد رابطه نامشروع جنسی شود، به این عمل زنای محصنه گویند.

مجازات زنای محصنه در صورت اثبات اعدام است. در این زمان ضرورت یک وکیل رابطه نامشروع به خوبی حس می شود به دلیل آنکه وکیل رابطه نامشروع با شناخت کلیه قوانین مربوط به رابطه نامشروع و تبصره های آن و با تجربه بالا در این زمینه و دادگاه های مربوطه می تواند حکم مرگ را برگرداند و با ارائه دلایل محکمه پسند به قاضی سرنوشت پرونده را تغییر دهد.

زنای غیرمحصنه

به دو دسته تقسیم می شود:

 • زنای غیر محصنه فرد متاهل: فردی که همسرش به دلیل بیماری، غیبت و موارد مشابه نتواند با همسرش رابطه جنسی داشته باشد و به همین دلیل بافرد دیگری وارد رابطه نامشروع گردد.
 • زنای غیرمحصنه فرد مجرد: فردی که به دلیل نداشتن همسر با اختیار خودش اقدام به برقراری رابطه نامشروع زنا می کند.
همچنین بخوانید:  تجاوز به عنف

مجازات زنای غیرمحصنه باشد 99 ضربه شلاق در پی دارد. البته مجازات به بسیاری از شرایط بستگی دارد و اثبات آن بسیار دشوار است و میزان مجازات به نظر قاضی بستگی دارد که با توجه به نوع رابطه نامشروع وشرایط پرونده رای را صادر نماید. باید در نظر داشت که این مجازات حدی است و نمی توان به جریمه نقدی تبدیل شود تنها می توان با گرفتن وکیل رابطه نامشروع در جهت اثبات جرم متهم به رابطه نامشروع و یا در جهت رفع اتهام رابطه نامشروع سعی در تغییر شرایط پرونده نمود. به عنوان مثال وکیل رابطه نامشروع می تواند با علم وتجربه کافی دراین زمینه زنای محصنه را به زنای غیر محصنه تبدیل نماید که مجازات آنها بسیارمتفاوت است. تفاوت بین مرگ و زندگی!\

مجازات رابطه نامشروع زن شوهردار

برای زن شوهر داری که رابطه نامشروع دارد، حکم سنگسار یا اعدام صادر می شود. اگر هنگام رابطه نامشروع زن شوهر دار، قتلی رخ دهد، شوهر او به اعدام محکوم نخواهد شد. ولی اگر در صورت حضور شوهر به همسر او تجاوز شود، مرد می تواند درخواست اعدام برای فرد متجاوز را داشته باشد.

برای تمامی این مجازات ها ابتدا باید وکیل رابطه نامشروع این ارتباط را اثبات کند. همچنین باتوجه به پیچیدگی ها و مجازات هایی که این پرونده ها دارند بهتر است از بهترین وکیل رابطه نامشروع کمک بگیرید تا به نتیجه دلخواه در دادگاه برسید.

حکم زنای مرد مجرد با زن شوهر دار

اگر رابطه مرد مجرد با زن شوهر دار از جنس زنا باشد،به این نوع از زنا زنای محصنه می گویند.

در زنای محصنه در صورت اعتراف مرد مجرد و یا گواهی افراد معتبر مرد مجرد به 99 ضربه شلاق محکوم خواهد شد.

مجازات رابطه زن شوهر دار مطابق با آنچه که در پرونده وجود دارد متغییر است.مجازات زنای محصنه زن شوهر دار رجم(سنگسار)،اعدام و یا 99 ضربه شلاق می باشد.برای تشخیص اینکه با توجه به شرایط پرونده کدام حکم صادر خواهد شد وجود یک وکیل متخصص در زمینه رابطه نامشروع ضروری است.

گروه وکلای بزرگمهر با در اختیار داشتن وکلای متخصص در زمینه حکم زنای مرد مجرد با زن شوهر دار می تواند در تعیین و تغییر نوع مجازات موثر باشد.

اثبات رابطه زنا

 • شهادت شاهدین عمل زنا

برای این نوع اثبات باید 4 مرد عادل و بالغ عمل زنا را دیده باشند و یا 3 مرد و2 زن شهادت دهند که عمل زنا رخ داده است زنا اثبات می گردد.

 • اقرار طرفین زنا

فردی که عمل زنا را انجام داده است در صورت عاقل وبالغ بودن و با اختیار خودش اقرار به انجام زنا کند واین اقرار باید 4 مرتبه باشد درصورتی که 3 مرتبه و یاکمتر باشد مورد قبول نیست و اثبات نمی شود و همچنین باید در حضور قاضی به این عمل اقرار کند و اقرار به رابطه نامشروع زنا در حضور هرشخص دیگری به غیر از قاضی مورد قبول نیست واعتباری ندارد.

 • علم قاضی

اگر به قاضی ثابت شود که جرم زنا رخ داده است مثلا با استفاده از فیلم و یا عکسی به قاضی اثبات شود چنین جرمی رخ داده است، قاضی می تواند حکم جرم زنا را صادر نماید.

برای اعطای وکالت به وکیل رابطه نامشروع با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل رابطه نامشروع سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان حقوقی مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

 

رابطه نامشروع و حق طلاق

اگر فرد بتواند ثابت کند همسر خود با فردی رابطه نامشروع برقرار کرده است (اثبات عسر وحرج) می تواند طلاق بگیرد و برای سادگی این کار می تواند از وکیل مهریه و طلاق و یا وکیل های دیگری کمک بگیرد ولی اگر از وکیل تخصصی کمک بگیرد بهتر است زیرا این وکیل با قوانین این موضوع اشنایی بیشتری دارد و سابقه بیشتری در این موارد دارد و راحت تر می تواند به شما در انجام این کار کمک کند و به را به هدفتان برساند. اگر دو طرف هم برای طلاق راضی بودند می توانند درخواست طلاق توافقی بدهند. اگر زوجین موفق به طلاق شوند و دارای فرزندی باشند سوال مهمی پیش می آید و این است پس از طلاق زوجین تکلیف حضانت فرزند در صورت ازدواج پدر چیست ؟

مثلا مردی که ازدواج کرده است به صورت مخفیانه با خانمی نامحرم خارج از شرع وعرف رابطه برقرار کرده و ساعاتی را در پارک، یا رستوران و… قرار بگذارد ویا بدون اطلاع و اجازه همسرش ازدواج کرده باشد وهمسرش بتواند این رابطه را اثبات کند در دادگاه می تواند حق طلاق بگیرد. برای اثبات رابطه نامشروع و گرفتن حق طلاق با وکیل رابطه نامشروع مشورت نمایید. همپنین شما با کمک وکیل می توانید حکم اجرای حکم قطعی مهریه را از دادگاه بگیرید.

زوچه نه تنها می تواند با اثبات ای موضوع طلاق بگیرد بلکه می تواند تمام حق و حقوق خود را به صورت قانونی از زوج بگیرد و حقوق زوجه تنها مهریه نیست بلکه دارای حقوق های دیگری مانند نفقه است که می تواند تنظیم دادخواست نفقه را به وکیل بسپارد.

مهریه و رابطه نامشروع

اگر زنی به همسرش خیانت کند و به هر دلیل و طریقی با فردی دیگر رابطه نامشروع داشته باشد، همسرش بخواهد او را طلاق دهد و بتواند رابطه نامشروع زن را اثبات کند بازهم زن می تواند مهریه خود را بگیرد و حتی می تواند از دادگاه قرار تامین خواسته مهریه را بگیرد. و همچنین زوجه می تواند از وکیل در موضوع اجرا گذاشتن مهریه کمک بگیرد و آن را بگیرد و راه های فرا از دین را بسیاری از مرد ها برای ندادن مهریه استفاده می کند ببندد و وکیل تخصصی این موضوع وکیل دادخواست مطالبه مهریه است. مهریه در هنگام ازدواج در سند ازدواج ثبت می شود و حقی است که زن در هر زمانی چه در طول زندگی مشترک و هنگام جدایی با کمک وکیل رابطه نامشروع می تواند طلبه مهریه کند دینی است بر گردن زوج که باید ادا شود. اگر مرد و زن هم بعد از رابطه نامشروع درخواست طلاق توافقی بدهند باز هم زن می تواند درخواست مهریه خود را بدهد. اگر زوجه طلب مهریه کند و مهریه خود را به اجرا بگذارد ولی زوج با فریب دادگاه ادعا کند که توانایی پرداخت آن را ندارد و درخواست تقسیط یا همان قسط بندی مهریه کند و زوجه بداند که زوج توانایی پرداخت مهریه را دارد می تواند از روش اعتراض زوجه به تقسیط مهریه استفاده کند.

ارث و رابطه نامشروع

این رابطه به فرزند ربطی ندارد و او نمی تواند حکم تقسیم ارث پدر را بگیرد. در صورتی که فرد بتواند رابطه نامشروع همسر خود را اثبات کند ربطی به ارث نبردن همسرش نخواهد داشت.به عنوان مثال مردی به جرم رابطه نامشروع ازهمسر خود شکایت می کند واین جرم اثبات می شود در همین زمان مرد فوت می کند باوجود رابطه نامشروع زن می تواند بااخذ وکیل رابطه نامشروع در زمان تقسیم میراث زن جز وراث میتواند ارث ببرد. درخصوص فرزند زوجین زن می تواند در برخی شرایط با کمک وکیل دستور موقت تحویل فرزند را از دادگاه بگیرد.

رابطه نامشروع و نفقه

این مورد نیز مانند ارتباط میان ارث و رابطه نامشروع است. یعنی به طور مثال اگر فردی رابطه نامشروع همسرش را اثبات کند باز هم زن می تواند نفقه گذشته خود را مطالبه نماید. در صورت هرگونه مشکل نیز می تواند از وکیل رابطه نامشروع کمک بخواهد. اگر اثبات شود که مرد رابطه نامشروعی داشته و بعد از آن درخواست تمکین بدهد زوجه می تواند درخواست تجدید نظر الزام به تمکین به دادگاه بدهد.

حضانت فرزند حاصل از رابطه نامشروع

حضانت فرزند حاصل از رابطه نامشروع چه پسر باشد چه دختر، تا سن هفت سالگی برعهده مادر می باشد و بعد ازاین سن با توجه به شرایط و مصلحت کودک توسط رای دادگاه مشخص می شود. پرداخت نفقه برعهده پدر یا همان زانی می باشد ولی فرزند حاصل از رابطه نامشروع ارث از پدر یا مادر خود نمی برد.

وکیل رابطه نامشروع

به دلیل پیچیدگی پرونده شکایات رابطه نامشروع نیاز به یک فرد خبره دراین زمینه داریم. شما می توانید از وکیل امور خانواده کمک بگیرید ولی بهتر است از وکیل متخصص این موضوع کمک بگیرید. باتوجه به اینکه افراد به دلیل نرفتن ابروی خود در نزد خانواده، دوستان وابستگان، همکاران و…تمامی مدارک موجود ازاین رابطه نامشروع نظیر پیامک وتماس، چت تلگرام وواتس اپ و… را از بین می برند، برای اثبات رابطه نامشروع به یک فرد حرفه ای و متخصص نظیر وکیل رابطه نامشروع نیازمندیم.

مراحل شکایت در زمینه رابطه نامشروع

در مرحله اول میتوانید برای شکایت کیفری در زمینه رابطه نامشروع با مشورت با وکیل شکایت کیفری که تجربه کاری دراین زمینه را داشته باشد کمک بگیرید.

نیاز به تنظیم شکوائیه دارید که تنظیم آن توسط وکیل رابطه نامشروع با تجربه می تواند کمکی بزرگ در جهت اثبات شکایت رابطه نامشروع در دادگاه داشته باشد.

اگر وقت کافی برای رسیدگی به شکایت خود در زمینه روابط نامشروع ندارید با دادن وکالت به وکیل رابطه نامشروع می توانید پیگیری پرونده خود را به ایشان بسپارید.

درنهایت اگر قصد شکایت از کسی به دلیل رابطه نامشروع دارید حتما با وکیل رابطه نامشروع مشورت نمایید به دلیل اینکه اگر نتوانید ادعای خود را ثابت کنید به مشکل خواهید خورد و می توانند از شما به دلیل احاده حیثیت شکایت کنند.

وکیل رابطه نامشروع می تواند تمام حق و حقوق شما را مطالبه نماید و همچنین شکایات و اتهام وارده بر متهم رابطه نامشروع را حل و فصل نماید.

مدارک لازم برای اثبات رابطه نامشروع

اثبات جرم رابطه نامشروع حتی برای وکیل رابطه نامشروع نیز بسیار کار دشوار و پیچیده ای است به این دلیل که:

حتی با داشتن مدارک کافی اگر دفاع نامناسبی را در دادگاه ارائه دهید، ممکن است پرونده شما با شکست مواجه شود!

بنابراین توصیه می شود که حتما برای پیگیری پرونده های رابطه نامشروع با بهترین وکیل رابطه نامشروع مشورت کنید. برای اثبات قانونی 4 حالت وجود دارد که با تجربه ای که بهترین وکیل رابطه نامشروع دارد می تواند پیچیدگی آن ها را برای شما کم بکند و شما را به نتیجه دلخواه برساند.

 • اثبات رابطه نامشروع از طریق اقرار و اعتراف

اگر فرد مجرم حتی یک بار به رابطه نامشروع اعتراف بکند، جرم اثبات می شود ولی از آنجایی که این اتفاق نادر است که فرد بطور مستقیم به رابطه نامشروع اعتراف بکند، وکیل رابطه نامشروع در این شرایط نقش بسیار پررنگی دارد تا با زکاوت و تجربه ای که دارد از فرد مجرم مدارکی مبنی بر اعتراف او جمع آوری بکند و برای دفاع موکل خود به دادگاه ارائه بدهد.

 • اثبات رابطه نامشروع از طریق شهادت فرد دیگر

منظور از شهادت این است که افرادی به غیر از طرفین دعوی به جرم صورت گرفته در دادگاه به قاضی شهادت بدهند.

برای رابطه نامشروع، وکیل رابطه نامشروع باید تعداد دو شاهد مرد بالغ و واجد شرایط شهادت را به دادگاه ارائه دهد، در صورتی که برای زنا این تعداد، چهار مرد یا سه مرد و دو زن واجد شرایط شهادت است.

 • اثبات رابطه نامشروع از طریق علم قاضی

طبق ماده 211 قانون مجازات اسلامی این گونه بیان شده است که علم قاضی عبارت از یقین حاصل از مستندات بین امری که نزد وی مطرح می شود.

بنابراین مدارکی که بهترین وکیل رابطه نامشروع با کمک موکل خود ارائه می دهد یکی از پر اهمیت ترین روش ها برای اثبات این جرم است. پس احتمال پیروزی شما در این پرونده به تنهایی و بدون کمک  بهترین وکیل رابطه نامشروع بسیار کم است.

 • اثبات رابطه نامشروع از طریق مدارک جرم

وجود داشتن عکس، فیلم، پرینت پیامک ها یا تماس ضبظ شده می تواند از مدارکی باشد که به قاضی کمک کند تا بهترین تصمیم را بگیرد ولی به تنهایی باعث اثبات رابطه نامشروع نمی شود. دفاعیه ای که وکیل رابطه نامشروع در دادگاه ارائه می دهد، تاثیر شایانی روی نظر قاضی خواهد گذاشت پس حتما با بهترین وکیل رابطه نامشروع مشورت کنید.

مرجع صالح رسیدگی به درخواست رابطه نامشروع

طبق قوانین و مقررات کیفری، وکیل رابطه نامشروع بیان می کند که مرجع صالح رسیدگی به جرایم رابطه نامشروع زنا و لواط، دادگاه کیفری یک همان شهر محل وقوع جرم است. اما مرجع صالح رسیدگی به سایر روابط نامشروع کمتر از زنا، دادگاه کیفری دو شهر محل وقوع جرم است.

پرونده های رابطه نامشروع در دادسرا های عمومی و انقلاب، رسیدگی نمی شوند و وکیل رابطه نامشروع فقط می تواند در دادگاه های کیفری یک و دو، پرونده را مورد بررسی قرار دهد.

بهترین وکیل رابطه نامشروع

معیار های زیادی وجود دارد که باید در هنگام انتخاب وکیل رابطه نامشروع خوب به آن توجه داشت. قبل از هرگونه تصمیم باید ابتدا در مورد سابقه و نحوه عملکرد وکیل رابطه نامشروع در دعاوی حقوقی مورد نظر تحقیق کرد و حتی می توان در صورت امکان جلسه مشاوره با وکیل رابطه نامشروع برگزار کرد.

نکات مهمی که باید به آن توجه داشت میزان مهارت، سابقه کاری و تجربه و البته تخصص وکیل رابطه نامشروع در حرفه خود است. منظور از سابقه کاری و تجربه کافی این مسئله نیست که شما حتما باید به دنبال وکیل رابطه نامشروع با سن بالا باشید بسیاری از وکیل های متخصص و با تجربه با سن پایین هستند که با مهارت تمام، خیلی بهتر توانایی رسیدگی و سرعت بخشیدن به روند پرونده های حقوقی خانواده را دارند.

هزینه اخذ وکیل رابطه نامشروع

هزینه و حق الوکاله وکیل رابطه نامشروع مبلغی توافق شده بین وکیل رابطه نامشروع و موکل برای رسیدگی و به سرانجام رساندن پرونده رابطه نامشروع موکل می باشد.

البته این هزینه ها به نوع پرونده رابطه نامشروع و سختی کار بستگی دارد که باید مورد بررسی قرار بگیرد و نمی توان مبلغ دقیق و مشخصی را ذکر کرد.

به طور کلی وکیل رابطه نامشروع می تواند با دارا بودن توانایی و تحصیلات لازم در پرونده های مواد مخدر برای طرح شکایت و پیشبرد پرونده به ما کمک کند. در پایان امید است بدون داشتن وکیل رابطه نامشروع و حتی مشاوره، در دادگاه خانواده اقدام به طرح شکایت نکنید.

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر

 

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفاف مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقرای ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روزترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از اخرین قوانین کشور
 • برخود مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده،و…)، کیفری و….

وکالت تخصصی

 

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقیمی باشد. با اعتماد به وکلای ما می توانید از استیفای کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

تلفن: 44428277-021

به مطلب وکیل رابطه نامشروع امتیاز دهید!

97

امتیاز کل وکیل رابطه نامشروع

از طریق دکمه زیر به وکیل رابطه نامشروع امتیاز دهید!

امتیاز کاربران: 4.88 ( 14 رای)

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

 1. رفیق من با یه زن شوهر داری رابطه داشته یعنی باهم خوابیدن بعد اگه شوهر بفهمه ممکن مثلا قصاص برای رفیق من ببرن؟

  1. با سلام و وقت بخیر. در صورتی که زنای محصنه ایشان اثبات شود و همچنین دوست شما نیز متاهل باشد، این موضوع امکان پذیر خواهد بود. در صورت مجرد بودن، تنها به ۸۰ ضربه شلاق حدی و بین ۱ تا ۶ ماه حبس در نظر گرفته خواهد شد. در خصوص روابط نامشروع، مهم ترین نکته، علم قاضی و استناد ایشان است و این امکان وجود دارد که به تشخیص قاضی هر حکمی از بین موارد گفته شده، صادر شود.

 2. با سلام و عرض وقت بخیر،در سایتی دیدم که نوشته شده ممکن است برای رابطه ی نامشروع غیر از زنا،تحت شرایطی مجازات سنگسار یا اعدام در نظر گرفته شود!آیا چنین حرفی درست است؟

  1. خیر، چنانچه عمل زنا اتفاق نیافتاده باشد و یا این موضوع اثبات نشود، مجازات تنها تا ۹۹ ضربه شلاق خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا