بهترین وکیل مواد مخدر تهران

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی می باشد. با اعتماد به وکلای ما می توانید از گرفتن کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.

هر ساعت از شبانه روز میتوانید با ما تماس بگیرید 02144428277

 • وکلا با تجربه
 • درصد موفقیت بالا
 • پیگیری مستمر
 • وکالت تخصصی
 • حق وکالت منصفانه
 • مطلع از تغییرات قوانین کشور
کیفریمواد مخدر

بهترین وکیل مواد مخدر تهران

 

برای اعطای وکالت به بهترین وکیل مواد مخدر تهران با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از بهترین وکیل مواد مخدر تهران سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در قسمت کامنت ها و نظرات در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا وکلای مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

همانطور که میدانید جرایم مربوط به مواد مخدر امروزه بسیار در جامعه گسترش پیدا کرده است. و قانون ایران نیز نسبت یه این موضوع بسیار حساسیت به خرج می دهد. در نتیجه کار وکلایی که در زمینه مواد مخدر به شکل تخصصی فعالیت میکنند بسیار دشوار خواهد بود و اگر تجربه و تخصص کافی را نداشته باشند توانایی دفاع کردن از موکل را نخواهند داشت.

پرونده های موفق بهترین وکیل مواد مخدر تهران در گروه وکلای بزرگمهر

از آنجا که در گروه وکلای بزرگمهر، وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت می کنند و به طور مثال بهترین وکیل مواد مخدر تهران، به صورت تخصصی تنها در این زمینه فعالیت کرده و از پذیرش پرونده هایی در زمینه های دیگر (به طور مثال خانواده، ملکی و…) معذور هستند، تعداد پرونده هایی که وکیل متخصص در هر زمینه پیگیری نموده است، از دیگر وکلای سایر مجموعه ها بیشتر بوده و همچنین به دلیل فعالت تخصصی، تجربه بسیار بالاتر و حرفه ای تری در این زمینه دارند. از جمله پرونده های شاخصی که بهترین وکیل مواد مخدر تهران گروه وکلای بزرگمهر در آن ها موفق بوده است می توان به:

پرونده های شاخص موفق بهترین وکیل مواد مخدر تهران در گروه وکلای بزرگمهر

 

 ۱.پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر به همراه کشف ۴۰۰ کیلوگرم شیشه

 ۲.پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ کیلوگرم تریاک به همراه ادوات در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

 ۳. پرونده معاونت در حمل، تولید، توزیع و تولید مواد مخدر به میزان ۷۰ کیلوگرم هرویین که منجر به رفع اتهام و تبرئه موکل شد.

و…

آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟دانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟
آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟

 


لیست بهترین وکیل مواد مخدر تهران

 

وکیل سعید ستوده تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

تصویر جناب وکیل آقای سعید ستوده پارسا

 •  وکیل پایه یک دادگستری
 •  کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۱۴ سال سابقه
تماس جهت اعطای وکالت

 

مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل حامد شاکری نیا تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

جناب آقای حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری
جناب آقای حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
 • بیش از ۱۵ سال سابقه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل مرجانه فشنگچی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

مرجانه فشنگچی وکیل پایه یک دادگستری

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • رتبه دو رقمی آزمون وکالت و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۱۵ سال سابقه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل محمد فرخی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

تصویر وکیل محمد فرخی

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۲۲ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

دکتر مهرداد محمدی (بخش بین الملل) تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

دکتر مهرداد محمدی وکیل بین الملل
دکتر مهرداد محمدی وکیل بین الملل
 • مشاور حقوقی و امور قراردادهای شرکت‌هایی چون هواپیمایی قطر و …
 • داوری اختلافات قراردادی فدراسیون فوتبال ایران
 • داور مرکز بین‌المللی مرکز داوری شانگهای (SHIAC)

 

تماس جهت اعطای وکالت

وکیل ملیحه سنگ سفیدی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

خانم ملیحه سنگ سفیدی وکیل دادگستری

 

 • وکیل دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق
 • عضو وکلای مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

 

وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ۴ ستاره

تصویر جناب وکیل آقای امیر بهادر عامری

 • وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۵ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل اصغر قنبری
امتیاز ۴ ستاره

تصویر جناب وکیل آقای اصغر قنبری

 • کارآموز وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه آزاد اسلامی اهر
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کمتر از 2 سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

خانم فریبا رنجبر
امتیاز ۳ ستاره

تصویر خانم فریبا رنجبر؛ کارشناس حقوقی

 • کارآموز وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری البرز
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه شهید بهشتی

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه

 

چرا باید وکالت پرونده مواد مخدر خود را به گروه وکلای بزرگمهر بسپاریم

از آنجا که در پرونده های دادگاه انقلاب، تخصص و تجربه وکیل معیار و ملاک بسیار مهمی در تعیین سرنوشت پرونده است، تجربه بالا و همچنین موفقیت بهترین وکیل مواد مخدر تهران در پرونده های مواد مخدر در زمینه مشابه و یکسان، بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند پرونده شما را به بهترین نتیجه ممکن هدایت کند. با در نظر گرفتن این اصل مهم، ما در گروه وکلای بزرگمهر در تلاش هستیم تا با هدف افزایش کیفیت و افزایش هرچه بیشتر آمار موفقیت پرونده ها، وکالت پرونده مواد مخدر شما را به بهترین وکیل مواد مخدر تهران که سابقه موفقیت در پرونده مشابه پرونده شما را در زمینه پرونده مواد مخدر شما داشته باشد، ارجاع دهیم. در صورتی که تنها قصد اعطای وکالت مواد مخدر دارید با گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تنظیم وقت جلسه شما با وکیل متخصص در زمینه پرونده مواد مخدر شما، اقدام نمایند.

در این مقاله می خواهیم کمی درباره جرم مواد مخدر صحبت کنیم و بررسی ویژگی های بهترین وکیل مواد مخدر تهران بپردازیم و به معرفی بهترین وکیل مواد مخدر تهران در خصوص این پرونده ها بپردازیم.

خوب است بدانید که علم حقوق یکی از مبحث هایی است که دارای وسعت بسیار زیادی است و زیر مجموعه های زیادی دارد و هیچ حقوقدان و وکیلی نمی تواند ادعا کند تخصص و توانایی لازم در همه زمینه های آن را دارد. لذا بهترین وکیل مواد مخدر تهران، وکیلی است که به صورت تخصصی در زمینه مواد مخدر فعالیت می نماید.

تاثیر بهترین وکیل مواد مخدر تهران در رای نهایی پرونده

بدیهی است علت نیاز به بهترین وکیل مواد مخدر تهران ارائه بهتر مستندات و دفاعیات متهم است زیرا اکثر متهم ها بنا به دلایل مختلف مانند عدم سواد حقوقی کافی وغیره نمی تواند به درستی از خود دفاع کند. آیا واقعا عامه مردم دارای آن حد ازسواد حقوقی هستند که بتوانند در پرونده های مواد مخدر از حق خود دفاع کنند؟ قطعا پاسخ این سوال منفی است و هر فرد دارای تخصص در زمینه خاصی است.

چه بسیار مشاهده شده است که متهم پرونده در نزد پلیس مبارزه با مواد مخدر و یا نزد قاضی اظهاراتی داشته که کاملا به ضرر او بوده و علیه خود سخنانی به زبان آورده و در رای پرونده تاثیر منفی گذاشته بنابراین بهترین وکیل مواد مخدر تهران از وقوع چنین اتفاقاتی جلوگیری می کند.

انتخاب بهترین وکیل مواد مخدر تهران

اگر ما خواسته یا ناخواسته درگیر جرایم مواد مخدر شویم و خود نتوانیم از حق خود به درستی در دادگاه دفاع کنیم می توانیم از بهترین وکیل مواد مخدر تهران کمک بگیریم.

هزینه وکیل مواد مخدر تهران

در مرحله تحقیقات مقدماتی که توسط دادسرا انجام می شود بهترین وکیل مواد مخدر تهران باید به بررسی دقیق و استخراج نکات مهم آن مشغول شود که بتواند در مرحله محاکمه دفاع محکم و قوی از موکل خود داشته باشد و بتواند موکل خود را تبرئه کند. حال ممکن است قاضی در دادگاه اجازه سخن گفتن به بهترین وکیل مواد مخدر تهران را ندهد و از متهم سوال کند در خصوص پرونده و اگر در این صورت بهترین وکیل مواد مخدر تهران پرونده موکل خود را توجیه نکرده باشد ممکن است باز هم اظهاراتی داشته باشد که به ضرر خود تمام شود پس بهترین وکیل مواد مخدر تهران باید پیش از مرحله محاکمه موکل خود را درباره تمام نکات پرونده آگاه کند.

هزینه اخذ وکیل مواد مخدر توسط قوه قضاییه تعیین شده و می تواند با توافق بهترین وکیل مواد مخدر تهران و موکل تا حد معینی مشخص باشد و با توجه به جرم مرتکب شده این عدد می تواند متغییر باشد.

اعطای وکالت به بهترین وکیل مواد مخدر تهران

در بیشتر پرونده های کیفری که به جرایم مواد مخدرمربوط می شود متهم پرونده یا همان مرتکب شونده جرم به دلیل نداشتن وثیقه در زندان می ماند. پس در این حالت خانواده زندانی نسبت به اخذ بهترین وکیل مواد مخدر تهران اقدام نموده و پس از توافقات اولیه، وکیل برای اخذ وکالت از متهم پرونده به زندان نزد زندانی مراجعه می نماید. اما ممکن است پیش بیاید که مجرم وثیقه به دادگاه ارائه داده باشد و در زندن نباشد. پس خودش می تواند برای اعطای وکالت به بهترین وکیل مواد مخدر تهران مراجعه کند. مشاوره حقوقی با بهترین وکیل مواد مخدر تهران نکات مهم و جالبی را در خصوص زاویه های مهم پرونده را به شما می گوید. مشاوره حقوقی با بهترین وکیل مواد مخدر تهران شما را آگاه می کند که دقیقا چه مقدار جرمی مرتکب شده اید و آیا می توانید تبرئه شوید یا خیر.

همچنین بخوانید:  وکیل پایه یک دادگستری مواد مخدر

بهترین وکیل مواد مخدر تهران چگونه از موکل دفاع می نماید؟

یکی از نکات بسیار مهم این است که در روند محاکمه دو نوع دفاع وجود دارد. اولین نوع دفاع شفاهی است که در روز جلسه رسیدگی دادگاه نزد قاضی توسط مجرم یا وکیل او ارائه میگردد. نوع دیگر دفاع دفاع کتبی می باشد که در قالب تنظیم لایحه دفاعیه به دادگاه ارائه می شود. هر دونوع دفاع نیاز به دانش و تخصص کافی دارد. بهترین وکیل مواد مخدر باید این توانایی را داشته باشد که با ارائه دفاع شفاهی به بهترین حالت ذهن قاضی پرونده را به واقع و حقیقت هدایت کند. همچنین با تقدیم لایحه دفاعیه از موکل، نکات قانونی و ضروری را کتبا به قاضی پرونده تقدیم کند.

آیا فقط توضیح شفاهی در پرونده کیفری مربوط به مواد مخدر توسط بهترین وکیل مواد مخدر تهران در دادگاه کافی است؟ آیا این امکان وجود دارد که در مرحله رسیدگی و یا پس از برگزاری جلسه اطلاعات جدیدی درخصوص پرونده به دادگاه داد؟ بله بهترین وکیل مواد مخدر تهران می تواند از دادگاه فرصت اخذ کند اطلاعات جدید را به دادگاه تحویل دهد ممکن است.

بهترین کار این است که اگر وکیل مواد مخدر ندارید برای تنظیم لایحه دفاعیه از بهترین وکیل مواد مخدر تهران کمک بگیرید و خود آن را به تنهایی تنظیم نکنید.

بهترین وکیل مواد مخدر تهران برای زندانی

این نکته را نباید فراموش کرد که در پرونده هایی که وکیل تسخیری برای متهم در نظر گرفته می شود متهم نیاز نیست کار خاصی انجام دهد. حال اگر فرد مجرم در زندان باشد چه کاری می توانیم انجام دهیم؟ در این صورت فرد زندانی این امکان را دارد که با تماس تلفنی از بهترین وکیل مواد مخدر تهران بخواهد با مراجعه به زندان و اخذ وکالتنامه از ایشان در پرونده کیفری مربوطه ورود نماید. راه دیگری وجود دارد و این است که خانواده فرد مجرم نزد وکیل رفته و انجام مورد وکالت را ایشان خواستار شوند. در این حالت بهترین وکیل مواد مخدر تهران به زندان رفته و از فرد مجرم وکالت اخذ می نماید

بهترین وکیل برای پرونده های مواد مخدر

بهترین وکیل مواد مخدر تهران علاوه بر اینکه باید به تمامی قوانین که به مواد مخدر مربوط است باید به به قوانین جرم های دیگری همچون حمل و قاچاق و مصرف مواد مخدر تسلط کامل داشته باشد که بتواند به بهترین نحو از موکل خود دفاع کند. و این طور نیست که با تسلط به قوانین مواد مخدر به خوبی از موکل خود دفاع کند بلکه جرایم به صورت زنجیر وار به هم متصل هستند و باید وکیل به قوانین جرم های دیگر نیز تسلط داشته باشد. بهترین وکیل مواد مخدر تهران باید باید دارای فن بیان مناسبی باید و به علم روانشناسی و شخصیت شناسی تسلط کافی داشته باشد. زیرا این نکات در دادگاه تاثیر زیادی دارد و شما از حالات طرف مقابل و قاضی می توانید تا حدودی ذهن او را بخوانید.

از آن جا که اکثر همسایه های کشور ما تولید کننده و صادرکننده مواد مخدر هستند در کشور ما جرایم مربوط به مواد مخدر به کثرت اتفاق می افتد.

در کشور ما حمل و نقل و مصرف مواد زیر به عنوان جرم یاد شده و برای آنها مجازات تعیین شده است و اگر فردی همراه خود مواد مخدر داشته باشد و ماموران قانون مواد او را کشف کنند فرد به عنوان مجرم شناخته می شود و تحویل مراجع قضایی می شود و با توجه به مقدار و نوع مواد مخدر برای فرد مجازات تعیین می شود. ولی نباید فراموش شود که سابقه فرد در حکم او تاثیر دارد.

در کشور ما جمهوری اسلامی ایران و مطابق با قانون اساسی فعل های زیر در رابطه با مواد مخدر جرم محسوب می شود:

 • تولید و ساخت مواد مخدر
 • نگهداری مواد مخدر
 • مخفی کردن مواد مخدر
 • ورود مواد مخدر به کشور
 • خروج مواد مخدر از کشور

این طور نیست که مجازاتی که برای جرم مواد مخدر تعیین شده است برای همه افعال این جرم یکسان باشد بلکه با توجه به نوع مواد و مقدار آن متفاوت است. یعنی ممکن است برای حمل و نقل مواد مخدر حکم اعدام صادر شود اما ممکن است فقط جریمه نقدی صادر شود و این تفاوت همان طور که گفتیم به مقدار و نوع آن بستگی دارد.

نقش بهترین وکیل مواد مخدر در دادگاه

آیا واقعا نیاز است در خصوص پرونده های کیفری مربوط به مواد مخدراز بهترین وکیل مواد مخدر تهران کمک بگیریم و ویژگی های بهترین وکیل مواد مخدر تهران چیست؟ این نکته را نباید فراموش مواد مخدر از جمله جرایمی است که نظم و آسایش مردم را به خطر می اندازد و قانون گذار برای مجازات این گونه متهمین تاکید ویژه ای داشته است. طبق قانون آیین دادرسی کیفری متهم برای بعضی جرایم متهم را ملزم به تعیین وکیل می کند.

برای اعطای وکالت به بهترین وکیل مواد مخدر تهران با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از بهترین وکیل مواد مخدر تهران سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان حقوقی مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

در تهران تعداد زیادی وکیل مواد مخدر وجود دارد که با کمی تحقیق و توجه به نکات بالا می توانید بهترین وکیل مواد مخدر تهران را بیابید و از او کمک بگیرید و بتواند خود را به عنوان بی گناه معرفی کند و یا برای خود تخفیفی بگیرد. دقت کنید که در انتخاب وکیل مواد مخدر دقت زیادی به خرج دهید زیرا این نوع پرونده های شرایط پیچیده ای دارد و اگر وکیل از مهارت بالایی برخوردار نباشد ممکن به شما آسیب برساند.

وکیل مواد مخدر دادگاه انقلاب

پرونده هایی که مربوط به جرایم مواد مخدر اعم از مصرف یا فروش یا تولید آن می شود دارای شرایط خاص و پیچیده ای است و هر وکیلی از عهده آن برنمی آید و نیازمند کمک گرفتن از وکیل مجرب و متخصص این حوزه است. همان طور که گفتیم با توجه به شرایط خاص این قبیل پرونده ها برای بررسی و رسیدگی به آنها دادگاه خاصی در نظر گرفته شده است که دادگاه انقلاب نام آن است و پرونده هایی که مربوط به جرم مواد مخدر می شد را در آن دادگاه بررسی می کنند.

 

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفافیت مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقرای ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روزترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از اخرین قوانین کشور
 • برخود مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده،و…)، کیفری و…

وکالت تخصصی

 

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی می باشد. با اعتماد به وکلای ما می توانید از استیفای کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید02144428277

به مطلب بهترین وکیل مواد مخدر تهران امتیاز دهید!

148

امتیاز کل بهترین وکیل مواد مخدر تهران

از طریق دکمه زیر، به بهترین وکیل مواد مخدر تهران امتیاز دهید!

امتیاز کاربران: 4.87 ( 12 رای)

لیست عناوین

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

 1. باسلام چند روز پیش برادر اینجانب را با حدود ۷کیلو تریاک در فرودگاه امام بازداشت کردن ودرحال حاضر در زندان قزلحصار است وبا توجه به اینکه اودارای زن و فرزند کوچک دارد جرمش چه مقدار قاضی کشیک براش ۱میلیارد تومان وثیقه صادر کرده آیا میشه تبدیلش کرد با کفالت فیش حقوقی آزادبشه کل جرمم خودش گردن گرفته ماچه کار میتونیم براش بکنیم بار اولش نیز هست

  1. با سلام و وقت بخیر. مجازات مواد مواد مخدر سنگين است و قرار وثيقه صادر می شود قابل تبديل نيست با توديع وثيقه امكان آزادی وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه : شماره تماس شما منتشر نخواهد شد

*

24 + = 27

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا