رابطه نامشروع

حکم دادگاه رابطه مقعدی

حکم دادگاه رابطه مقعدی |

برای اعطای وکالت به وکیل در خصوص حکم دادگاه رابطه مقعدی با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل رابطه نامشروع سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در قسمت کامنت ها و نظرات در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا وکلای مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

رابطه مقعدی که ممکن است بین زن و مرد یا دو مرد رخ دهد اثرات روحی و روانی و بیماری های جنسی و جسمی فراوانی به دنبال دارد. در بسیاری از موارد نیز، افراد قربانی تعرض جنسی و رابطه مقعدی می شوند. اما حکم دادگاه رابطه مقعدی چیست؟ رابطه مقعدی چگونه اثبات می شود؟ آیا زن می تواند به دلیل رابطه مقعدی طلاق بگیرد؟ مجازات رابطه مقعدی چیست؟ اگر به دنبال پاسخی برای این سوالات هستید حتما این مقاله را تا پایان مطالعه کنید.

پرونده های موفق وکیل رابطه نامشروع در گروه وکلای بزرگمهر

از آنجا که در گروه وکلای بزرگمهر، وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت می کنند و به طور مثال وکیل رابطه نامشروع، به صورت تخصصی تنها در این زمینه فعالیت کرده و از پذیرش پرونده هایی در زمینه های دیگر (به طور مثال خانواده، ملکی و…) معذور هستند، تعداد پرونده هایی که وکیل متخصص در هر زمینه پیگیری نموده است، از دیگر وکلای سایر مجموعه ها بیشتر بوده و همچنین به دلیل فعالت تخصصی، تجربه بسیار بالاتر و حرفه ای تری در این زمینه دارند. وکیل رابطه نامشروع بزرگمهر با بیش از ۶۸ پرونده موفق و همچنین موفقیت بالای ۹۶٪ در پرونده های پیچیده و دشوار که بسیاری از وکلا در خصوص این پرونده ها قطع امید کرده اند، دارای بهترین تجربه و سابقه بوده و امید است که بتواند در پرونده های شما مشکل گشا باشد. از جمله پرونده های شاخصی که وکیل رابطه نامشروع گروه وکلای بزرگمهر در آن ها موفق بوده است می توان به:

پرونده های شاخص موفق وکیل رابطه نامشروع در گروه وکلای بزرگمهر

 

 ۱. پرونده قتل همسر به دلیل رابطه نامشروع وی که موفق به تبرئه متهم از تمامی اتهامات شد.

 ۲. پرونده زنای محصنه و تجاوز و تهدید با سلاح گرم که منجر به محکومیت متجاوز به اعدام و دریافت خسارت از آن ها برای موکل شاکی این پرونده شد.

 ۳. پرونده رابطه نامشروع همسر که منجر به طلاق و اخذ مهریه و نفقه شد.

 ۴. پرونده زنای احصان مرد و زن متاهل که منجر به تبرئه متهم از تمامی اتهامات شده است.

 ۵. پرونده ادعای تجاوز و زنای محصنه پزشک به بیمار که منجر به رفع اتهام متهم گردید.

 ۶. پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که منجر به محکومیت متهم به اعدام و دریافت دیه برای شاکی از سوی وکیل رابطه نامشروع شد.

و…

آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟دانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟
آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟

 


لیست وکیل رابطه نامشروع

 

وکیل دکتر حسین مروج تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

حسین مروج وکیل پایه یک دادگستری
حسین مروج وکیل پایه یک دادگستری
 •  وکیل پایه یک دادگستری
 • بیش از ۴۰ سال سابقه حقوقی
 • دکترای حقوق خصوصی
 • دکترای حرفه ای مشاوره حقوقی DBA
 • استاد دانشگاه های آزاد و دانشکده علوم و فنون نیروهای مسلح از سال ۱۳۶۱
 • مدیر حقوقی نیروهای مسلح از سال ۱۳۶۱
 • عضو مرکز مشاوران قوه قضاییه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

وکیل حامد شاکری نیا تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

جناب آقای حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری
جناب آقای حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
 • بیش از ۱۵ سال سابقه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل مرجانه فشنگچی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

مرجانه فشنگچی وکیل پایه یک دادگستری

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • رتبه دو رقمی آزمون وکالت و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۱۵ سال سابقه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل مونا الماسی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری
مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری
 •  وکیل پایه یک دادگستری
 • بیش از ۶ سال سابقه حقوقی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

وکیل محمد فرخی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

تصویر وکیل محمد فرخی

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۲۲ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

دکتر مهرداد محمدی (بخش بین الملل) تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

دکتر مهرداد محمدی وکیل بین الملل
دکتر مهرداد محمدی وکیل بین الملل
 • مشاور حقوقی و امور قراردادهای شرکت‌هایی چون هواپیمایی قطر و …
 • داوری اختلافات قراردادی فدراسیون فوتبال ایران
 • داور مرکز بین‌المللی مرکز داوری شانگهای (SHIAC)

 

تماس جهت اعطای وکالت

وکیل ملیحه سنگ سفیدی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

خانم ملیحه سنگ سفیدی وکیل دادگستری

 

 • وکیل دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق
 • عضو وکلای مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

 

وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ۴ ستاره

تصویر جناب وکیل آقای امیر بهادر عامری

 • وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۵ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل اصغر قنبری
امتیاز ۴ ستاره

تصویر جناب وکیل آقای اصغر قنبری

 • کارآموز وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه آزاد اسلامی اهر
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کمتر از 2 سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

خانم فریبا رنجبر
امتیاز ۳ ستاره

تصویر خانم فریبا رنجبر؛ کارشناس حقوقی

 • کارآموز وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری البرز
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه شهید بهشتی

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه

چرا باید وکالت پرونده رابطه نامشروع خود را به گروه وکلای بزرگمهر بسپاریم

از آنجا که در پرونده های رابطه نامشروع، تخصص و تجربه وکیل معیار و ملاک بسیار مهمی در تعیین سرنوشت پرونده است، تجربه بالا و همچنین موفقیت وکیل رابطه نامشروع در پرونده های رابطه نامشروع در زمینه مشابه و یکسان، بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند پرونده شما را به بهترین نتیجه ممکن هدایت کند. با در نظر گرفتن این اصل مهم، ما در گروه وکلای بزرگمهر در تلاش هستیم تا با هدف افزایش کیفیت و افزایش هرچه بیشتر آمار موفقیت پرونده ها، وکالت پرونده رابطه نامشروع شما را وکیل رابطه نامشروع با تجربه که سابقه موفقیت در پرونده مشابه پرونده شما را در زمینه پرونده رابطه نامشروع شما داشته باشد. در صورتی که تنها قصد اعطای وکالت رابطه نامشروع دارید با گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تنظیم وقت جلسه شما با وکیل متخصص در زمینه پرونده رابطه نامشروع شما، اقدام نمایند.

رابطه مقعدی چیست؟

رابطه مقعدی، به رابطه جنسی از پشت اطلاق می شود. این نوع رابطه ممکن است بین زن و مرد یا بین دو مرد اتفاق بیفتد. گرچه رابطه مقعدی پدیده جدیدی نیست و از قدیم کمابیش وجود داشته است تا آنجا که در قران و احادیث، مکررا مردم از این نوع رابطه منع شده اند، با این حال در سال های اخیر؛ بعضی از افراد تحت تاثیر فرهنگ نادرست و فیلم های مستهجن، به سوی رابطه مقعدی تمایل پیدا کرده اند.

باتوجه به اثرات مخرب رواج این نوع رابطه بر جوامع و کانون خانواده، رابطه مقعدی از نظر قانونی جرم است و چنانچه در دادگاه اثبات شود مجرمان به مجازات رابطه مقعدی محکوم خواهند شد.

 

آیا عدم تمکین زن نسبت به رابطه مقعدی مجازات دارد؟

از آنجا که یکی از وظایف قانونی و شرعی زن، اطاعت و تمکین از همسر است، برخی مردان تصور می کنند که تمکین از رابطه مقعدی نیز جزء وظایف زن قرار دارد.

مطابق قانون، تمکین زن از مرد در خصوص خواسته های مشروع است. درواقع تمکین به این معنا نیست که زن باید از خواسته های غیر عقلانی مرد هم تبعیت کند. از طرفی باتوجه به این که رابطه مقعدی از نظر قانونی جرم و از نظر دین نیز حرام است لذا رابطه مقعدی جزء تمکین جنسی قرار نمی گیرد.

به بیان ساده تر، اگر مردی به دادگاه رفته و از همسر خود به جرم عدم تمکین از رابطه مقعدی شکایت کند حقی به وی تعلق نمی گیرد و شکایت و رد می شود زیرا رابطه مقعدی از نظر قانونی جرم است. بنابراین زن می تواند درخواست رابطه مقعدی همسر خود را رد کند در این صورت زن ناشزه محسوب نمی شود.

همچنین اگر زن بتواند در دادگاه، رابطه مقعدی را اثبات کند می تواند به جرم عسر و حرج، از همسر خود طلاق بگیرد. در این موارد قاضی دادگاه برای اثبات رابطه مقعدی، زن را به پزشکی قانونی معرفی می کند. چنانچه پزشکی قانونی رابطه مقعدی را تایید کند، آنگاه حکم دادگاه رابطه مقعدی، حق طلاق را به زن می دهد.

 

چگونه رابطه مقعدی اثبات می شود؟

چنانچه کسی مورد تعرض قرار گرفته باشد می تواند شکایت خود را در مراجع قضایی علیه فرد متجاوز ثبت کند. همچنین اگر زنی توسط همسرش مجبور به رابطه مقعدی شده باشد نیز می تواند شکایت خود را ثبت نماید. قاضی دادگاه بعد از شنیدن اظهارات طرفین برای صدور حکم دادگاه رابطه مقعدی،  فرد شاکی را به پزشکی قانونی ارجاع می دهد.

 1. پزشکی قانونی، می تواند رابطه مقعدی را همچون رابطه واژینال از طریق اثرات موجود بر دیواره داخلی و خارجی مقعد تشخیص دهد. برای تایید یا رد ادعای رابطه مقعدی به موارد زیر توجه می شود؛
 2. شل شدن اسفنکتر یا از بین رفتن چین های مقعدی. در حین معاینه، معمولا چین های اطراف مقعد از بین رفته یا کمتر از حالت عادی می باشد.
 3. افزایش ضخامت پوست اطراف مقعد و به داخل کشیده شدن پوست تا ناحیه مخاطی داخلی رکتوم. در مواردی نیز ناحیه مقعد دچار پوسته گذاری شده است.
 4. به خصوص در مواردی که رابطه مقعدی به کررات رخ داده باشد ضخامت پوست تا حد قابل توجهی افزایش می یابد.
 5. قیفی شکل شدن مقعد در افرادی که مکررا رابطه مقعدی دارند.
 6. تغییر حالت مجرای مقعدی، بواسیر، هموروئید و دیگر زائده های گوشتی در محل مقعد و حتی بیرون زدگی بافت انتهای روده به دلیل تکرر رابطه مقعدی.
همچنین بخوانید:  حکم بچه نامشروع زن شوهردار

باتوجه به مواردی که گفتیم، تشخیص رابطه مقعدی توسط پزشک در پزشکی قانونی به خصوص اگر رابطه چندبار بوده باشد اصلا کار سختی نیست. در نهایت اگر پزشکی قانونی نیز رابطه مقعدی را تایید کند آنگاه حکم دادگاه رابطه مقعدی مبنی بر مجازات مجرم یا مجرمان خواهد بود. اما مجازات رابطه مقعدی چیست؟

گروه وکلای بزرگمهر مجموعه ای متشکل از کارشناسان ارشد حقوقی، وکلای دادگستری و حقوقدانان، ضمن ارائه مشاوره حقوقی، آماده اقامه وکالت کلیه پرونده های کیفری و حقوقی شما عزیزان می باشد. اگر در زمینه اثبات یا رد اتهام رابطه مقعدی، به مشاوره حقوقی یا اخذ وکیل متخصص نیاز دارید با شماره تماس های گروه وکلای بزرگمهر در ارتباط باشید.

 

حکم دادگاه رابطه مقعدی چیست؟

یکی از سوالات پرتکرار این است که مجازات رابطه مقعدی چیست؟ در قانون مجازات اسلامی، در مورد رابطه مقعدی به طور واضح و روشن صحبتی نشده است با این حال، می توانیم به صورت غیر مستقیم حکم دادگاه رابطه مقعدی را پیش بینی کنیم.

بر اساس نظر وکیل رابطه نامشروع گروه وکلای بزرگمهر، در شرایط متفاوت می تواند مجازات رابطه مقعدی متفاوت باشد. بسته به شرایط و تشخیص قاضی، در موارد مختلف، حکم دادگاه رابطه مقعدی متفاوت است. در ادامه به شرایط مختلف این مورد می پردازیم:

الف) چنانچه رابطه مقعدی بین زن و مرد نامحرم بدون عقله زوجیت رخ دهد، این جرم زیر مجموعه زنا قرار خواهد گرفت. بنابراین اگر در دادگاه قاضی بتواند با استفاده از ادله و مدارک موجود زنا را اثبات کند آنگاه مجرم یا مجرمان به مجازات زنا یعنی شلاق، اعدام یا رجم محکوم می شوند. درواقع حکم دادگاه رابطه مقعدی، همان مجازات زنا خواهد بود.

همچنین از آنجا که گاه با گذشت زمان تشخیص قطعی رابطه مقعدی سخت می شود، اگر دادگاه نتواند رابطه مقعدی را اثبات کند آنگاه قاضی دادگاه رای به رابطه نامشروع داده و مجرم یا مجرمان به مجازات رابطه نامشروع محکوم می شوند. در اغلب موارد اگر رابطه مقعدی، تکرار شده باشد به دلیل تغییر در دیواره خارجی و داخلی مقعد این موضوع توسط پزشک تشخیص داده خواهد شد و حکم دادگاه رابطه مقعدی، مبنی بر مجازات مجرم یا مجرمان می باشد.

ب) اگر رابطه مقعدی بین دو مرد رخ داده باشد، به آن در اصطلاح قانونی لواط گفته می شود. بنابراین اگر دو مرد محکوم به رابطه مقعدی باشند و جرم آنها در دادگاه اثبات شود حکم دادگاه رابطه مقعدی، براساس مجازات لواط صادر می گردد. اما مجازات رابطه مقعدی دو مرد با یکدیگر چیست؟

اگر لواط به عنف (رابطه مقعدی با مردی دیگر بدون رضایت او) اتفاق افتاده و فاعل متاهل باشد، فرد فاعل رابطه مقعدی مجرم بوده و مجازات او اعدام است. متاسفانه یکی از موارد شایع رابطه مقعدی و لواط به عنف، رابطه مردان با پسر بچه ها می باشد. در این حالت اگر فرد متجاوز، محصن باشد براساس حکم دادگاه رابطه مقعدی، به اعدام محکوم می گردد.

در برخی موارد رابطه مقعدی با رضایت مفعول انجام می شود، یا فرد فاعل مجرد است. در هر یک از این شرایط، مجازات رابطه مقعدی برای فرد فاعل 100 ضربه شلاق می باشد. ناگفته نماند که اگر فرد فاعل غیر مسلمان و مفعول مسلمان باشد، تحت هر شرایطی مجازات رابطه مقعدی فرد فاعل، اعدام خواهد بود.

اما مجازات شخص مفعول در رابطه مقعدی چیست؟ حکم دادگاه رابطه مقعدی برای زن یا مرد مفعول در این روابط چگونه است؟

براساس قانون اگر فرد بدون رضایت با زور، تهدید یا اجبار تن به این رابطه دهد، تجاوز جنسی رخ داده و مجازاتی متوجه وی نخواهد بود. اما چنانچه در رابطه مقعدی بین دو مرد، فرد مفعول با رضایت به این رابطه تن داده باشد، براساس حکم دادگاه رابطه مقعدی، مجازات وی اعدام خواهد بود.

 

آیا زن می تواند به دلیل رابطه مقعدی طلاق بگیرد؟

بر اساس نظر وکیل طلاق گروه وکلای بزرگمهر، تمکین از رابطه مقعدی جزء وظایف زوجه نیست. لذا در شرایطی که مرد با اعمال زور و تهدید همسر خود را به رابطه مقعدی وادار کند زن می تواند از وی شکایت نماید. چنانچه در پزشکی قانونی نیز اثرات جرح و رابطه مقعدی تایید شود، آنگاه زن می تواند به دلیل عسر و حرج از همسر خود طلاق بگیرد.

این نکته نیز ناگفته نماند که رابطه مقعدی مرد با همسر خود، تجاوز محسوب نمی شود لذا مجازات رابطه مقعدی برای مرد، اعدام نمی باشد. حکم زندان نیز برای مرد صادر نمی شود. درواقع اگر زن بتواند رابطه مقعدی را اثبات کند حکم دادگاه رابطه مقعدی، عسر و حرج است که با تکیه بر آن زن می تواند از همسر خود جدا شود.

همچنین به این نکته نیز توجه داشته باشید که اثرات رابطه مقعدی به خصوص در دفعات اول، بعد از گذشت مدت زمانی از بین می رود و به دلیل ترمیم بافت مقعد تشخیص آن اسان نیست لذا کسانی که مورد تعرض و رابطه جنسی مقعدی قرار گرفته اند باید در همان روزهای ابتدایی و پیش از آنکه علائم از بین بروند شکایت خود را در مراجع قضایی ثبت کنند.

وکیل اثبات یا رد اتهام رابطه مقعدی

کسی که مورد تعرض و رابطه مقعدی قرار گرفته است باید بتواند با استفاده از مدارک و ادله کافی و در سریعترین زمان ممکن، قبل از آن که علائم تجاوز از بین بروند شکایت خود را ثبت کند. در غیر این صورت اثبات رابطه مقعدی و صدور حکم دادگاه رابطه مقعدی سخت می شود.

همچنین کسی که مورد اتهام رابطه مقعدی است باید به خوبی از خود رفع اتهام کند تا مشمول حکم دادگاه رابطه مقعدی و مجازات آن نشود. فرقی نمی کند که هدفتان اثبات رابطه مقعدی باشد یا رد اتهام، در هر دو حالت شما به یک وکیل باتجربه و زبده نیاز دارید که تمامی مراحل دادرسی پرونده را برای شما انجام دهد.

ما در گروه وکلای بزرگمهر، جمعی از برترین وکلا و حقوقدانان کشور را در اختیار داریم و پرونده شما را به وکیلی که در آن زمینه سابقه و مهارت زیادی دارد می سپاریم لذا شما می توانید با اطمینان خاطر رسیدگی به پرونده حقوقی خود را به وکلای باتجربه بزرگمهر محول کنید.

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر

 

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفاف مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقرای ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روزترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از اخرین قوانین کشور
 • برخود مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده،و…)، کیفری و….

وکالت تخصصی

 

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقیمی باشد. با اعتماد به وکلای ما می توانید از استیفای کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

تلفن: 44428277-021

به مطلب حکم دادگاه رابطه مقعدی امتیاز دهید

283

امتیاز کل مطلب حکم دادگاه رابطه مقعدی

از طریق دکمه زیر به مطلب حکم دادگاه رابطه مقعدی امتیاز دهید

امتیاز کاربران: 4.85 ( 3 رای)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

توجه : شماره تماس شما منتشر نخواهد شد

*

66 + = 74

دکمه بازگشت به بالا