حکم دادگاه رابطه مقعدی

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی می باشد. با اعتماد به وکلای ما می توانید از گرفتن کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.

هر ساعت از شبانه روز میتوانید با ما تماس بگیرید 02144428277

 • وکلای با تجربه
 • درصد موفقیت بالا
 • پیگیری مستمر
 • وکالت تخصصی
 • حق وکالت منصفانه
 • مطلع از تغییرات قوانین کشور
رابطه نامشروع

حکم دادگاه رابطه مقعدی

حکم دادگاه رابطه مقعدی | وکیل دادگاه رابطه مقعدی

لیست عناوین

حکم دادگاه رابطه مقعدی چیست؟ رابطه مقعدی چگونه اثبات می شود؟ آیا زن می تواند به دلیل رابطه مقعدی طلاق بگیرد؟ مجازات رابطه مقعدی چیست؟ اگر به دنبال پاسخی برای این سوالات هستید حتما این مقاله را تا پایان مطالعه کنید.

رابطه مقعدی چیست؟

رابطه مقعدی، به رابطه جنسی از پشت اطلاق می شود. این نوع رابطه ممکن است بین زن و مرد یا بین دو مرد اتفاق بیفتد. گرچه رابطه مقعدی پدیده جدیدی نیست و از قدیم کمابیش وجود داشته است تا آنجا که در قران و احادیث، مکررا مردم از این نوع رابطه منع شده اند، با این حال در سال های اخیر؛ بعضی از افراد تحت تاثیر فرهنگ نادرست و فیلم های مستهجن، به سوی رابطه مقعدی تمایل پیدا کرده اند.

باتوجه به اثرات مخرب رواج این نوع رابطه بر جوامع و کانون خانواده، رابطه مقعدی از نظر قانونی جرم است و چنانچه در دادگاه اثبات شود مجرمان به مجازات رابطه مقعدی محکوم خواهند شد.

پاسخگویی ۲۴ ساعته کارشناسان گروه وکلای بزرگمهر
گروه وکلای بزرگمهر با پاسخگویی ۲۴ ساعته کارشناسان در خدمت رسانی به شما آماده است.

چگونه رابطه مقعدی اثبات می شود؟

 1. پزشکی قانونی، می تواند رابطه مقعدی را همچون رابطه واژینال از طریق اثرات موجود بر دیواره داخلی و خارجی مقعد تشخیص دهد. برای تایید یا رد ادعای رابطه مقعدی به موارد زیر توجه می شود؛
 2. شل شدن اسفنکتر یا از بین رفتن چین های مقعدی. در حین معاینه، معمولا چین های اطراف مقعد از بین رفته یا کمتر از حالت عادی می باشد.
 3. افزایش ضخامت پوست اطراف مقعد و به داخل کشیده شدن پوست تا ناحیه مخاطی داخلی رکتوم. در مواردی نیز ناحیه مقعد دچار پوسته گذاری شده است.
 4. به خصوص در مواردی که رابطه مقعدی به کررات رخ داده باشد ضخامت پوست تا حد قابل توجهی افزایش می یابد.
 5. قیفی شکل شدن مقعد در افرادی که مکررا رابطه مقعدی دارند.
 6. تغییر حالت مجرای مقعدی، بواسیر، هموروئید و دیگر زائده های گوشتی در محل مقعد و حتی بیرون زدگی بافت انتهای روده به دلیل تکرر رابطه مقعدی.

باتوجه به مواردی که گفتیم، تشخیص رابطه مقعدی توسط پزشک در پزشکی قانونی به خصوص اگر رابطه چندبار بوده باشد اصلا کار سختی نیست. در نهایت اگر پزشکی قانونی نیز رابطه مقعدی را تایید کند آنگاه حکم دادگاه رابطه مقعدی مبنی بر مجازات مجرم یا مجرمان خواهد بود. اما مجازات رابطه مقعدی چیست؟

برای بسیاری این سوال پیش می آید که رابطه معقدی در صورتی که مدت زمان طولانی از آن گذشته باشد، قابل تشخیص است؟

برای پاسخ به این سوال باید ابتدا بدانید که آزمایش هایی وجود دارد که می توان به استناد آن ها داشتن رابطه معقدی را تشخیص داد. هم چنین باید بدانید که در صورتی که رابطه معقدی باعث آسیب به بافت های بدن یا پارگی آن ها شود و مکررا انجام شود نیز قابل تشخیص هستند. در بسیاری از موارد با وجود گذشت زمان طولانی از رابطه مقعدی می توان آن را با استفاده از آزمایش های موجود و گرفتن گواهی سلامت تشخیص داد.

نکته ای که باید در گرفتن گواهی سلامت برای دادگاه به آن توجه کنید این است که آیا دادگاه انجام این آزمایش را برای هریک از طرفین ضروری می داند یا خیر!

در صورتی که دادگاه انجام این آزمایش را برای هریک از طرفین ضروری بداند، او ملزم به انجام این آزمایش است اما در صورتی که ضرورتی برای اثبات آن نباشد و صرف اقرار یا ادله های لازم دیگر در دادگاه برای صحت سنجی موضوع در دادگاه کفایت کند، نیازی به انجام این آزمایش نیست.

حکم دادگاه رابطه مقعدی چیست؟

یکی از سوالات پرتکرار این است که مجازات رابطه مقعدی چیست؟ در قانون مجازات اسلامی، در مورد رابطه مقعدی به طور واضح و روشن صحبتی نشده است با این حال، می توانیم به صورت غیر مستقیم حکم دادگاه رابطه مقعدی را پیش بینی کنیم.

بر اساس نظر وکیل رابطه نامشروع گروه وکلای بزرگمهر، در شرایط متفاوت می تواند مجازات رابطه مقعدی متفاوت باشد. بسته به شرایط و تشخیص قاضی، در موارد مختلف، حکم دادگاه رابطه مقعدی متفاوت است. در ادامه به شرایط مختلف این مورد می پردازیم:

الف) چنانچه رابطه مقعدی بین زن و مرد نامحرم بدون عقله زوجیت رخ دهد، این جرم زیر مجموعه زنا قرار خواهد گرفت. بنابراین اگر در دادگاه قاضی بتواند با استفاده از ادله و مدارک موجود زنا را اثبات کند آنگاه مجرم یا مجرمان به مجازات زنا یعنی شلاق، اعدام یا رجم محکوم می شوند. درواقع حکم دادگاه رابطه مقعدی، همان مجازات زنا خواهد بود.

همچنین از آنجا که گاه با گذشت زمان تشخیص قطعی رابطه مقعدی سخت می شود، اگر دادگاه نتواند رابطه مقعدی را اثبات کند آنگاه قاضی دادگاه رای به رابطه نامشروع داده و مجرم یا مجرمان به مجازات رابطه نامشروع محکوم می شوند. در اغلب موارد اگر رابطه مقعدی، تکرار شده باشد به دلیل تغییر در دیواره خارجی و داخلی مقعد این موضوع توسط پزشک تشخیص داده خواهد شد و حکم دادگاه رابطه مقعدی، مبنی بر مجازات مجرم یا مجرمان می باشد.

ب) اگر رابطه مقعدی بین دو مرد رخ داده باشد، به آن در اصطلاح قانونی لواط گفته می شود. بنابراین اگر دو مرد محکوم به رابطه مقعدی باشند و جرم آنها در دادگاه اثبات شود حکم دادگاه رابطه مقعدی، براساس مجازات لواط صادر می گردد. اما مجازات رابطه مقعدی دو مرد با یکدیگر چیست؟

اگر لواط به عنف (رابطه مقعدی با مردی دیگر بدون رضایت او) اتفاق افتاده و فاعل متاهل باشد، فرد فاعل رابطه مقعدی مجرم بوده و مجازات او اعدام است. متاسفانه یکی از موارد شایع رابطه مقعدی و لواط به عنف، رابطه مردان با پسر بچه ها می باشد. در این حالت اگر فرد متجاوز، محصن باشد براساس حکم دادگاه رابطه مقعدی، به اعدام محکوم می گردد.

در برخی موارد رابطه مقعدی با رضایت مفعول انجام می شود، یا فرد فاعل مجرد است. در هر یک از این شرایط، مجازات رابطه مقعدی برای فرد فاعل 100 ضربه شلاق می باشد. ناگفته نماند که اگر فرد فاعل غیر مسلمان و مفعول مسلمان باشد، تحت هر شرایطی مجازات رابطه مقعدی فرد فاعل، اعدام خواهد بود.

اما مجازات شخص مفعول در رابطه مقعدی چیست؟ حکم دادگاه رابطه مقعدی برای زن یا مرد مفعول در این روابط چگونه است؟

براساس قانون اگر فرد بدون رضایت با زور، تهدید یا اجبار تن به این رابطه دهد، تجاوز جنسی رخ داده و مجازاتی متوجه وی نخواهد بود. اما چنانچه در رابطه مقعدی بین دو مرد، فرد مفعول با رضایت به این رابطه تن داده باشد، براساس حکم دادگاه رابطه مقعدی، مجازات وی اعدام خواهد بود.

وکیل رابطه نامشروع گروه وکلای بزرگمهر علاوه بر داشتن سابقه بالا در وکالت پرونده های رابطه نامشروع، بسیاری از پرونده هایی که وکالت آن ها را به عهده گرفته بودند را به موفقیت رساندند. ما در گروه وکلای بزرگمهر آماده ارائه مشاوره تخصصی در پرونده های رابطه نامشروع، به شما موکلین گرامی هستیم. برای ارتباط با وکلا و کارشناسان حقوقی، می توانید همین الان با شماره تلفن های گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید.

برای مشاهده لیست وکیل رابطه نامشروع و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل رابطه نامشروع
تماس با وکیل پایه یک دادگستری
هنوز برای احقاق حق دیر نیست. همین حالا با ما تماس بگیرید.

آیا عدم تمکین زن نسبت به رابطه مقعدی مجازات دارد؟

از آنجا که یکی از وظایف قانونی و شرعی زن، اطاعت و تمکین از همسر است، برخی مردان تصور می کنند که تمکین از رابطه مقعدی نیز جزء وظایف زن قرار دارد.

مطابق قانون، تمکین زن از مرد در خصوص خواسته های مشروع است. درواقع تمکین به این معنا نیست که زن باید از خواسته های غیر عقلانی مرد هم تبعیت کند. از طرفی باتوجه به این که رابطه مقعدی از نظر قانونی جرم و از نظر دین نیز مکروه است لذا رابطه مقعدی جزء تمکین جنسی قرار نمی گیرد.

به بیان ساده تر، اگر مردی به دادگاه رفته و از همسر خود به جرم عدم تمکین از رابطه مقعدی شکایت کند حقی به وی تعلق نمی گیرد و شکایت و رد می شود زیرا رابطه مقعدی از نظر قانونی جرم است. بنابراین زن می تواند درخواست رابطه مقعدی همسر خود را رد کند در این صورت زن ناشزه محسوب نمی شود.

همچنین اگر زن بتواند در دادگاه، رابطه مقعدی را اثبات کند می تواند به جرم عسر و حرج، از همسر خود طلاق بگیرد. در این موارد قاضی دادگاه برای اثبات رابطه مقعدی، زن را به پزشکی قانونی معرفی می کند. چنانچه پزشکی قانونی رابطه مقعدی را تایید کند، آنگاه حکم دادگاه رابطه مقعدی، حق طلاق را به زن می دهد.

آیا زن می تواند به دلیل رابطه مقعدی طلاق بگیرد؟

بر اساس نظر وکیل طلاق گروه وکلای بزرگمهر، تمکین از رابطه مقعدی جزء وظایف زوجه نیست. لذا در شرایطی که مرد با اعمال زور و تهدید همسر خود را به رابطه مقعدی وادار کند زن می تواند از وی شکایت نماید. چنانچه در پزشکی قانونی نیز اثرات جرح و رابطه مقعدی تایید شود، آنگاه زن می تواند به دلیل عسر و حرج از همسر خود طلاق بگیرد.

برای مشاهده لیست وکیل طلاق و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل طلاق

این نکته نیز ناگفته نماند که رابطه مقعدی مرد با همسر خود، تجاوز محسوب نمی شود لذا مجازات رابطه مقعدی برای مرد، اعدام نمی باشد. حکم زندان نیز برای مرد صادر نمی شود. درواقع اگر زن بتواند رابطه مقعدی را اثبات کند حکم دادگاه رابطه مقعدی، عسر و حرج است که با تکیه بر آن زن می تواند از همسر خود جدا شود.

همچنین به این نکته نیز توجه داشته باشید که اثرات رابطه مقعدی به خصوص در دفعات اول، بعد از گذشت مدت زمانی از بین می رود و به دلیل ترمیم بافت مقعد تشخیص آن اسان نیست لذا کسانی که مورد تعرض و رابطه جنسی مقعدی قرار گرفته اند باید در همان روزهای ابتدایی و پیش از آنکه علائم از بین بروند شکایت خود را در مراجع قضایی ثبت کنند.

12 دلیل که شما به وکیل احتیاج دارید!

 

 1. مشاوره گرفتن از وکیل متخصص نه تنها هیچ ضرری ندارد بلکه می تواند راهگشای پرونده شما باشد. ✅
 2. همیشه پیشگیری بهتر از درمان است پس منطقی است از مشکلات قانونی پیشگیری کنید به جای اینکه بعدا با آن ها دست و پنجه نرم کنید. ✅
 3. قانون و مسائل حقوقی بسیار پیچیده، دشوار و گسترده هستند. ✅
 4. همواره این امکان وجود دارد که پرونده ها به دلیل نداشتن وکیل برای شما هزینه و مدت زمان بیشتری در بر داشته باشند.❌
 5. با داشتن وکیل درک کاملی از گزینه ها و راهکار های خود خواهید داشت. ✅
 6. وکلا به شاهدان و کارشناسان دسترسی دارند، افرادی که در کنار خودتان به آن ها نیاز دارید. ✅
 7. وکیل می تواند بهترین و مناسب ترین دفاع برای پرونده ی شما را ارائه کند. ✅
 8. طرف مقابل در پرونده شما به احتمال زیادی وکیل دارد و با تمام توان خود در دادگاه حاضر میشود.❌
 9. وکلا می دانند چگونه شهود و دفاعیات را به چالش بکشانند. ✅
 10. یک دادخواست اشتباه یا پیروی از روش اشتباه می تواند پرونده شما را به طور کامل خراب کند.❌
 11. وکلا در صورت لزوم نحوه مذاکره کردن با طرف مقابل را می دانند. ✅
 12. وکیل تمام تلاش و توان خود را برای حفظ و دفاع از حقوق شما در پرونده به کار می گیرد و همواره حامی شما خواهد بود. ✅
آیا می‌دانید که در خصوص هر ادعا تنها یکبار می‌توان طرح دعوی نمود و در صورت شکست حق شما برای همیشه ضایع خواهد گردید؟!
وکیل مشاوره حقوقی در تهران
مشاوره صادقانه و تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری گروه وکلای بزرگمهر.

وکیل اثبات یا رد اتهام رابطه مقعدی

کسی که مورد تعرض و رابطه مقعدی قرار گرفته است باید بتواند با استفاده از مدارک و ادله کافی و در سریعترین زمان ممکن، قبل از آن که علائم تجاوز از بین بروند شکایت خود را ثبت کند. در غیر این صورت اثبات رابطه مقعدی و صدور حکم دادگاه رابطه مقعدی سخت می شود.

همچنین کسی که مورد اتهام رابطه مقعدی است باید به خوبی از خود رفع اتهام کند تا مشمول حکم دادگاه رابطه مقعدی و مجازات آن نشود. فرقی نمی کند که هدفتان اثبات رابطه مقعدی باشد یا رد اتهام، در هر دو حالت شما به یک وکیل باتجربه و زبده نیاز دارید که تمامی مراحل دادرسی پرونده را برای شما انجام دهد.

پرونده های موفق وکیل رابطه نامشروع در گروه وکلای بزرگمهر

از آنجا که در گروه وکلای بزرگمهر، وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت می کنند و به طور مثال وکیل رابطه نامشروع، به صورت تخصصی تنها در این زمینه فعالیت کرده و از پذیرش پرونده هایی در زمینه های دیگر (به طور مثال خانواده، ملکی و…) معذور هستند، تعداد پرونده هایی که وکیل متخصص در هر زمینه پیگیری نموده است، از دیگر وکلای سایر مجموعه ها بیشتر بوده و همچنین به دلیل فعالت تخصصی، تجربه بسیار بالاتر و حرفه ای تری در این زمینه دارند. وکیل رابطه نامشروع بزرگمهر با بیش از ۶۸ پرونده موفق و همچنین موفقیت بالای ۹۶٪ در پرونده های پیچیده و دشوار که بسیاری از وکلا در خصوص این پرونده ها قطع امید کرده اند، دارای بهترین تجربه و سابقه بوده و امید است که بتواند در پرونده های شما مشکل گشا باشد. از جمله پرونده های شاخصی که وکیل رابطه نامشروع گروه وکلای بزرگمهر در آن ها موفق بوده است می توان به:

پرونده های شاخص موفق وکیل رابطه نامشروع در گروه وکلای بزرگمهر

 

 ۱. پرونده قتل همسر به دلیل رابطه نامشروع وی که موفق به تبرئه متهم از تمامی اتهامات شد.

 ۲. پرونده زنای محصنه و تجاوز و تهدید با سلاح گرم که منجر به محکومیت متجاوز به اعدام و دریافت خسارت از آن ها برای موکل شاکی این پرونده شد.

 ۳. پرونده رابطه نامشروع همسر که منجر به طلاق و اخذ مهریه و نفقه شد.

 ۴. پرونده زنای احصان مرد و زن متاهل که منجر به تبرئه متهم از تمامی اتهامات شده است.

 ۵. پرونده ادعای تجاوز و زنای محصنه پزشک به بیمار که منجر به رفع اتهام متهم گردید.

 ۶. پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که منجر به محکومیت متهم به اعدام و دریافت دیه برای شاکی از سوی وکیل رابطه نامشروع شد.

و…

آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟دانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟
آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟

لیست وکیل رابطه نامشروع

وکیل حامد شاکری نیا تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

جناب آقای حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری
جناب آقای حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری
🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
️ سابقه حقوقی عضو مرکز وکلای قوه قضاییه با بیش از 17 سال سابقه وکالت
📝 خدمات مشاوره حقوقی، وکالت، تنظیم اوراق قضایی
💰 هزینه وکیل بسته به شرایط و موضوع پرونده تعیین می‌شود
میزان رضایت مراجعین 5 / 4.91
 • از جمله مطرح ترین و شناخته شده ترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران
 • با بیش از 17 سال سابقه وکالت و تجربه بالا در امور تخصصی
تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل

وکیل مونا الماسی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری
مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری
🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
️ سابقه حقوقی عضو کانون وکلای دادگستری مرکز (تهران) با بیش از 10 سال سابقه
📝 خدمات مشاوره حقوقی، وکالت، تنظیم اوراق قضایی، داوری
💰 هزینه وکیل بسته به شرایط و موضوع پرونده تعیین می‌شود
میزان رضایت مراجعین 5 / 4.89 
 • از جمله مطرح ترین و شناخته شده ترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران
 • با بیش از 10 سال سابقه و تجربه بالا در امور تخصصی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل حسن اسماعیلی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

حسن اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری
حسن اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری
🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
️ سابقه حقوقی عضو مرکز وکلای قوه قضاییه با بیش از 17 سال سابقه
📝 خدمات مشاوره حقوقی، وکالت، تنظیم اوراق قضایی
💰 هزینه وکیل بسته به شرایط و موضوع پرونده تعیین می‌شود
میزان رضایت مراجعین 5 / 4.87 
 • از جمله مطرح ترین و شناخته شده ترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران
 • با بیش از 17 سال سابقه و تجربه بالا در امور تخصصی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


وکیل مرجانه فشنگچی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

مرجانه فشنگچی وکیل پایه یک دادگستری

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
️ سابقه حقوقی عضو کانون وکلای دادگستری مرکز (تهران) با بیش از 17 سال سابقه وکالت
📝 خدمات مشاوره حقوقی، وکالت، تنظیم اوراق قضایی
💰 هزینه وکیل بسته به شرایط و موضوع پرونده تعیین می‌شود
میزان رضایت مراجعین 5 / 4.84 
 • از جمله مطرح ترین و شناخته شده ترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران
 • رتبه دو رقمی آزمون وکالت و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • با بیش از 17 سال سابقه و تجربه بالا در امور تخصصی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل

 


وکیل فاطمه مرادی حقیقت تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری
فاطمه مرادی حقیقت وکیل پایه یک دادگستری
🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
️ سابقه حقوقی عضو کانون وکلای دادگستری مرکز (تهران) با بیش از 17 سال سابقه وکالت
📝 خدمات مشاوره حقوقی، وکالت، تنظیم اوراق قضایی
💰 هزینه وکیل بسته به نوع خدمت، شرایط و موضوع پرونده تعیین می‌شود
میزان رضایت مراجعین 5 / 4.81
 • از جمله مطرح ترین و شناخته شده ترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران
 • با بیش از 17 سال سابقه وکالت و تجربه بالا در امور تخصصی

تماس با وکیل


وکیل محمد فرخی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

تصویر وکیل محمد فرخی

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
️ سابقه حقوقی عضو کانون وکلای دادگستری مرکز (تهران) با بیش از 22 سال سابقه
📝 خدمات مشاوره حقوقی، وکالت، تنظیم اوراق قضایی
💰 هزینه وکیل بسته به شرایط و موضوع پرونده تعیین می‌شود
میزان رضایت مراجعین 5 / 4.73 
 • از جمله مطرح ترین و شناخته شده ترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران
 • با بیش از 22 سال سابقه و تجربه بالا در امور تخصصی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل


هدیه عرفانیان (امور ثبت برند و شرکت ها) تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

 

هدیه عرفانیان کارشناس امور ثبت برند و شرکت ها
هدیه عرفانیان کارشناس امور ثبت برند و شرکت ها
🥇 سطح وکیل کارشناس حقوقی امور ثبت برند و شرکت ها
️ سابقه حقوقی بیش از 10 سال سابقه کاری
📝 خدمات مشاوره حقوقی، وکالت مدنی، تنظیم اوراق قضایی، امور مربوط به اداره کار
💰 هزینه وکیل بسته به شرایط و موضوع پرونده تعیین می‌شود
میزان رضایت مراجعین 5 / 4.83 
 • کارشناس حقوق از دانشگاه علامه طباطبایی
 • خدمات ویژه شرکت های تجاری اعم از نمایندگی در انواع مذاکرات،داوری و مصالحه، ثبت برند، امور مالیات، و…
 • وکالت مدنی در خصوص پرونده های مالیات، اداره کار، ثبت شرکت، ثبت برند، دیوان عدالت اداری و…

تماس با وکیل


وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ۴ ستاره

تصویر جناب وکیل آقای امیر بهادر عامری

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
️ سابقه حقوقی عضو کانون وکلای دادگستری مرکز (اصفهان) با بیش از 7 سال سابقه وکالت
📝 خدمات مشاوره حقوقی، وکالت، تنظیم اوراق قضایی
💰 هزینه وکیل بسته به نوع خدمت، شرایط و موضوع پرونده تعیین می‌شود
میزان رضایت مراجعین 5 / 4.53
 • از جمله مطرح ترین و شناخته شده ترین وکلای پایه یک دادگستری در اصفهان
 • با بیش از 7 سال سابقه وکالت و تجربه بالا در امور تخصصی

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل

 


وکیل اصغر قنبری
امتیاز ۴ ستاره

تصویر جناب وکیل آقای اصغر قنبری

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
️ سابقه حقوقی عضو کانون وکلای دادگستری مرکز (البرز) با بیش از 2 سال سابقه وکالت
📝 خدمات مشاوره حقوقی، وکالت، تنظیم اوراق قضایی
💰 هزینه وکیل بسته به نوع خدمت، شرایط و موضوع پرونده تعیین می‌شود
میزان رضایت مراجعین 5 / 4.51
 • از جمله مطرح ترین و شناخته شده ترین وکلای پایه یک دادگستری در استان البرز (کرج)

تماس با وکیل مشاهده رزومه وکیل

 


خانم فریبا رنجبر
امتیاز ۳ ستاره

تصویر خانم فریبا رنجبر؛ کارشناس حقوقی

🥇 سطح وکیل کارآموز وکالت
️ سابقه حقوقی عضو کانون وکلای دادگستری مرکز (البرز) با کمتر از 2 سال سابقه وکالت
📝 خدمات مشاوره حقوقی، وکالت، تنظیم اوراق قضایی
💰 هزینه وکیل بسته به نوع خدمت، شرایط و موضوع پرونده تعیین می‌شود
میزان رضایت مراجعین 5 / 4.38

تماس با وکیل مشاهده رزومه

وکیل مرد حکم دادگاه مقعدی

در بسیاری از پرونده ها و به خصوص در پرونده های حکم دادگاه مقعدی، با توجه به شرایط پرونده و موکل، ترجیح موکلن عزیز بر آن است که با وکیل مرد متخصص در زمینه حکم دادگاه مقعدی فعالیت داشته باشند چرا که بر این باورند که همراه داشتن وکیل مرد حکم دادگاه مقعدی می تواند مناسب تر باشد. به این دلیل که عموما خانم ها در برخی پرونده ها مناسب نباشند و نیاز به وکیل مرد حکم دادگاه مقعدی به دلیل استفامت و پیگیری مداوم و شجاعت بیشتر، احساس شود. همچنین گاه پیش می آید که افراد با وکیل مرد حکم دادگاه مقعدی احساس راحتی بیشتری دارند و این می تواند رابطه بین وکیل و موکل را تقویت کند. در بسیاری از پرونده ها به دلیل پنهان کاری و یا شرمساری موکل در بیان برخی موضوعات، پرونده ها پیچیده تر و مشکل خواهند شد.

پس در نتیجه وکیل مرد حکم دادگاه مقعدی با حضور در پرونده شما می تواند آن را به خوبی پیش ببرد. شما می توانید جهت مشاهده لیست وکیل مرد تهران و همچنین مشاهده رزومه و پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

 

برای مشاهده لیست وکیل مرد در تهران و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل مرد در تهران

 

وکیل خانم حکم دادگاه مقعدی

در برخی دیگر از پرونده های حکم دادگاه مقعدی، با توجه به شرایط پرونده ترجیح موکلن عزیز بر آن است که با وکیل خانم متخصص در زمینه حکم دادگاه مقعدی فعالیت داشته باشند چرا که اعتقاد دارند که همراه داشتن وکیل خانم حکم دادگاه مقعدی می تواند گزینه مناسب تری باشد. به این دلیل که عموما اقایان در برخی پرونده ها مناسب نباشند و نیاز به وکیل خانم حکم دادگاه مقعدی به دلیل صداقت و دلسوزی در پرونده و احساس مسئولیت بیشتر، احساس شود. همچنین گاه پیش می آید که موکلین خصوصا در میان خانم ها، به دلیل همجنس بودن با وکیل خانم حکم دادگاه مقعدی احساس راحتی بیشتری داشته باشند و این می تواند رابطه بین وکیل و موکل را تقویت کند. در بسیاری از پرونده ها به دلیل پنهان کاری و یا شرمساری موکل در بیان برخی موضوعات، پرونده ها پیچیده تر و مشکل خواهند شد.

پس در نتیجه انتخاب وکیل خانم حکم دادگاه مقعدی جهت حضور در پرونده شما می تواند انتخابی منطقی باشد. شما می توانید جهت مشاهده لیست وکلای خانم تهران و همچنین مشاهده رزومه و پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای مشاهده لیست وکلای خانم تهران و رزومه آن ها کلیک کنید.

لیست وکلای خانم تهران

وکیل قاضی بازنشسته حکم دادگاه مقعدی

بسیاری از افراد ترجیح می دهند که پرونده حکم دادگاه مقعدی خود را به یک وکیل قاضی بازنشسته بسپارند، چون تصورشان بر این است که وکیل قاضی بازنشسته تجربه خیلی بیشتری نسبت به دیگر وکلا دارد. البته که نمی توان منکر این قضیه هم شد، زیرا فردی که قاضی بوده و چندین سال به قضاوت مشغول بوده و بازنشسته شده، به واسطه سابقه کاری که در قوه قضاییه داشته، قوانین را بهتر می داند و با مسئله های حقوقی و دادگاه ها آشنایی بیشتری داشته و همچنین چون هر روزه با پرونده های مختلفی خصوصا در زمینه حکم دادگاه مقعدی سر و کار داشته، تجربه ی بالایی هم دارد. از این رو می تواند با کیفیت بهتری کار وکالت را انجام دهد.

پس در نتیجه انتخاب و اخذ وکیل قاضی بازنشسته حکم دادگاه مقعدی در پرونده شما می تواند انتخابی مناسب باشد. شما می توانید جهت تماس با قاضبی بازنشسته متخصص در زمینه حکم دادگاه مقعدی و همچنین مشاهده پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای تماس جهت رزرو جلسه با وکیل قاضی بازنشسته و مشاهده پرونده های موفق ایشان کلیک کنید.

وکیل قاضی بازنشسته

 

برای اعطای وکالت به وکیل در خصوص حکم دادگاه رابطه مقعدی با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل رابطه نامشروع سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در قسمت کامنت ها و نظرات در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا وکلای مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

 

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر

 

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفاف مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقرای ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روزترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از اخرین قوانین کشور
 • برخود مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده،و…)، کیفری و….

وکالت تخصصی

 

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقیمی باشد. با اعتماد به وکلای ما می توانید از استیفای کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

تلفن: 44428277-021

 

 

 

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

به مطلب حکم دادگاه رابطه مقعدی امتیاز دهید

283

امتیاز کل مطلب حکم دادگاه رابطه مقعدی

از طریق دکمه زیر به مطلب حکم دادگاه رابطه مقعدی امتیاز دهید

امتیاز کاربران: 4.89 ( 4 رای)

حسن اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری

✔️ از جمله مطرح ترین و شناخته شده ترین وکلای تهران متخصص در امور کیفری، ملکی و خانواده جناب آقای حسن اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری عضو مرکز وکلای قوه قضاییه از جمله مطرح ترین و با تجربه ترین وکلای دادگستری تهران در زمینه های کیفری، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. ایشان با بیش از ۱۵ سال سابقه وکالت، دارای تجربه بالایی در زمینه حقوقی می باشند. چنانچه نیازمند جلسه با جناب آقای حسن اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری هستید، همین حالا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه جلسه شما را با ایشان تنظیم نمایند. رزرو مشاوره

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

توجه : شماره تماس شما منتشر نخواهد شد

*

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره از وکیل