خانوادهطلاقمهریه

وکیل مهریه و طلاق

 

برای اعطای وکالت به وکیل مهریه و طلاق با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل مهریه و طلاق سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان حقوقی مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

امروزه در جامعه ما بنا به دلایل مختلف آمار طلاق افزایش چشمگیری داشته است و طلاق دارای ابعاد زیادی است. یکی از این ابعاد مهریه است یکی دارای شرایط پیچیده و زیادی است. پرونده های مربوط به مهریه و طلاق اغلب به زمان زیادی نیاز دارند. اگز درگیر پرونده های مربوط به مهریه و طلاق هستید برای تسریع در روند پرونده و افزایش شانس خود برای پیروزی در پرونده بهتر است  از وکیل متخصص این حوزه کمک بگیرید.

پرونده های موفق وکیل مهریه و طلاق در گروه وکلای بزرگمهر

لیست عناوین

از آنجا که در گروه وکلای بزرگمهر، وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت می کنند و به طور مثال وکیل مهریه و طلاق، به صورت تخصصی تنها در این زمینه فعالیت کرده و از پذیرش پرونده هایی در زمینه های دیگر (به طور مثال کیفری، ملکی و…) معذور هستند، تعداد پرونده هایی که وکیل متخصص در هر زمینه پیگیری نموده است، از دیگر وکلای سایر مجموعه ها بیشتر بوده و همچنین به دلیل فعالت تخصصی، تجربه بسیار بالاتر و حرفه ای تری در این زمینه دارند. از جمله پرونده های شاخصی که وکیل مهریه و طلاق گروه وکلای بزرگمهر در آن ها موفق بوده است می توان به:

پرونده های شاخص موفق وکیل مهریه و طلاق در گروه وکلای بزرگمهر

 

 ۱.پرونده طلاق یک طرفه بازیگر معروف که منجر به دریافت کامل مهریه و نفقه شد

 ۲.پرونده ترک انفاق و عدم تمکین همسر که منجر به موفقیت در پرونده شده و حکم طلاق برای همسر صادر شد.

 ۳. پرونده مهریه به ارزش ۱۵۰۰ سکه که منجر به دریافت کامل مهریه شد.

و…

 

 


لیست وکیل مهریه و طلاق

 

وکیل سعید ستوده تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

تصویر جناب وکیل آقای سعید ستوده پارسا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۱۳ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل مرجانه فشنگچی تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

مرجانه فشنگچی وکیل پایه یک دادگستری⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ رتبه دو رقمی آزمون وکالت و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۱۵ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل محمد فرخی تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

تصویر وکیل محمد فرخی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۲۲ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل ملیحه سنگ سفیدی تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم ملیحه سنگ سفیدی وکیل دادگستری

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق

⚖️ عضو وکلای مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل منا محمدی سام
⭐️⭐️⭐️

تصویر سرکار خانم وکیل منا محمدی سام

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق دانشگاه تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۱۱ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل امیر بهادر عامری
⭐️⭐️⭐️

تصویر جناب وکیل آقای امیر بهادر عامری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۵ سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل اصغر قنبری
⭐️⭐️⭐️

تصویر جناب وکیل آقای اصغر قنبری

⚖️ کارآموز وکالت
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه آزاد اسلامی اهر
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️کمتر از 2 سال سابقه وکالت

 

تماس جهت اعطای وکالت


خانم فریبا رنجبر
⭐️⭐️

تصویر خانم فریبا رنجبر؛ کارشناس حقوقی

⚖️ مشاور حقوقی
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه شهید بهشتی

⚖️بیش از 4 سال سابقه مشاوره حقوقی

 

تماس جهت مشاوره


خانم نسترن صادقی گندم آباد
⭐️⭐️

تصویر خانم نسترن صادقی گندم آباد؛ کارشناس حقوقی

⚖️ مشاور حقوقی
⚖️ کارشناس ارشد حقوق بین الملل
⚖️ پژوهشگر شرکت انتقال گاز ایران

⚖️بیش از 4 سال سابقه مشاوره حقوقی

 

تماس جهت مشاوره


آقای مهدی مصفا
⭐️⭐️

تصویر مهدی مصفا کارشناس حقوق

⚖️ مشاور حقوقی
⚖️ کارشناس حقوق

⚖️بیش از 2 سال سابقه مشاوره حقوقی

 

تماس جهت مشاوره

چرا باید وکالت پرونده مهریه و طلاق خود را به گروه وکلای بزرگمهر بسپاریم

از آنجا که در پرونده های خانواده، تخصص و تجربه وکیل معیار و ملاک بسیار مهمی در تعیین سرنوشت پرونده است، تجربه بالا و همچنین موفقیت وکیل مهریه و طلاق در پرونده های خانواده در زمینه مشابه و یکسان، بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند پرونده شما را به بهترین نتیجه ممکن هدایت کند. با در نظر گرفتن این اصل مهم، ما در گروه وکلای بزرگمهر در تلاش هستیم تا با هدف افزایش کیفیت و افزایش هرچه بیشتر آمار موفقیت پرونده ها، وکالت پرونده خانواده شما را به وکیل مهریه و طلاق که سابقه موفقیت در پرونده مشابه پرونده شما را در زمینه پرونده خانواده شما داشته باشد، ارجاع دهیم. در صورتی که تنها قصد اعطای وکالت خانواده دارید با گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تنظیم وقت جلسه شما با وکیل متخصص در زمینه پرونده خانواده شما، اقدام نمایند.

اگر مرد و زنی که در عقد دائم هستند با یکدیگر تصمیم به جدایی بگیرند، می توانند از طریق طلاق توافقی از یکدیگر جدا شوند. یکی از مهم ترین مسائلی که طرفین باید پیش از طلاق درمورد آن تصمیم بگیرند و توافق کنند، مساله مهریه است که البته نیازمند یک وکیل مهریه و طلاق متخصص و با تجربه می باشد. همچنین باید ذکر کرد که وجود وکیل مهریه و طلاق در جدایی هایی که به صورت توافقی نیستند از اهمیت بیشتری برخوردار هستند.

به طور کلی به محض وقوع عقد، زن مالک تمام مهریه است و هر زمان که بخواهد می تواند نسبت به دادخواست مطالبه مهریه خود اقدام کرده و مهریه خود را از مرد طلب کند و آن را هر طور که مایل است خرج کند. در برخی شرایط  هم ممکن است زن مهریه اش در ازای اجازه طلاق ببخشد. زوجه به اشکال مختلف می تواند از مهریه خود بگذرد.

مشاوره وکیل مهریه و طلاق در صورت تمایل زوجه به بخشیدن مهریه می تواند به صورت یکی از روش های زیر صورت بگیرد: اقرار زوجه به دریافت مهریه، ابراء مهریه توسط او، صلح مهریه در عوض دریافت چیزی، هبه کردن مهریه و یا از طریق بذل مهریه می باشد این در صورتی است که زن وشوهر درخواست طلاق توافقی از هم داشته باشند.

در این صورت دفتر وکلای بزرگمهر به شما پیشنهاد می دهد که از یک وکیل مهریه و طلاق باتجربه برای گرفتن حق مهریه خود استفاده کنید. چرا که روند گرفتن مهریه به خودی خود بسیار سخت می باشد. بنابراین وجود یک وکیل مهریه و طلاق برای شما برای طی کردن مراحل قانونی گرفتن مهریه همراه مناسبی خواهد بود.

 

گرفتن مهریه و طلاق طبق قانون

بر اساس ماده 1082 قانون مدنی وکیل مهریه و طلاق به موکل زن خود مورد را گوش زد خواهد کرد که به محض وقوع عقد نکاح زن مالک تمام مهر خود می باشد، حتی اگر بین زوجین نزدیکی واقع نشده باشد زن می تواند با به اجرا گذاشتن مهریه خود آن را مطالبه کند همچنین قادر خواهد بود هر نوع تصرفی در مهریه خود داشته باشدحتی در صورت گرفتن طلاق توافقی مفاد این ماده ناظر به موردی است که مهرالمسمی عین معین باشد و ارتباطی به سایر انواع مهر مانند مهرالمثل یا مهرالمتعه ندارد. پس تنها وکیل مهریه و طلاق است که می تواند به راحتی این مسیر را به شما نشان داده و شما را هدایت کند.

البته وکیل مهریه و طلاق این گونه خاطر نشان می کند که طبق قانون مدنی در ماده 1092؛ در هنگام طلاق اگر نزدیکی انجام نشده باشد زن مستحق دریافت نصف مهریه خواهد بود و اگر شوهر تمام مهریه را پرداخت کرده باشد می تواند از طریق وکیل مهریه و طلاق نصف مهریه خود را پس بگیرد. حکم این ماده در مورد استحقاق زن به نصف مهر است که از آثار طلاق قبل از وقوع نزدیکی است و تعارضی با ماده 1082 ندارد. همچنین اگر مرد توان پرداخت مهریه را نداشته باشد مهریه پرداختی قسط بندی خواهد شد در این صورت اعتراض زوجه به تقسیط مهریه میتواند از سوی زن به دادگاه صورت گیرد.

در اجرای ماده 1092 در صورتی که عین مهر تلف شده باشد، شوهر می تواند مثل یا نصف قیمت مهر را از زن بگیرد. در این اجرا وکیل مهریه و طلاق می تواند به راحتی به ما کمک کند. البته شما می توانید در بعضی زمینه های دیگر مانند اثبات عدم تمکین مرد از وکیل کمک بگیرید.

مدت زمان اجرای مهریه و طلاق

مدت زمان گرفتن مهریه زوجه از همسر خود در موارد مختلف بسیار متفاوت که ممکن است از یک ماه تا یک سال طول بکشد، در سریع ترین حالت طلاق توافقی است که بر سر مسائل مانند مهریه، نفقه و حضانت فرزند … به توافق رسیده باشند. که البته وجود وکیل مهریه و طلاق توافقی در پیش برد پرونده و به اجرا گذاشتن مهریه بسیار تاثیرگذار است. حال برای حضانت فرزند شرایط های دیگری وجود دارد و این طور نیست که فقط یک حالت برای این موضوع است که یکی از آنها حضانت فرزند در صورت ازدواج پدر است.

 

بهترین وکیل مهریه و طلاق

بهترین وکیل مهریه و طلاق کیست؟ از کجا باید وکیل خوب برای گرفتن مهریه و طلاق پیدا کنیم؟

و یا سوالاتی که بسیاری از مردم در زمان برخورد با مشکلات حقوقی از خود و یا دیگری می پرسند. پاسخ این سوالات بسیار ساده است ، لازم است بدانیم سوالات طیف گسترده ای از مسائل حقوقی را شامل می شود و هر وکیل تنها می تواند در یکی از عنوان های بالا تخصص داشته باشد. و هر وکیل در زمینه خاصی توانایی دارد مانند وکیل رابطه نامشروع که این وکیل بهتر از دیگر وکلا می تواند به شما کمک کند. داشتن تخصص بحث بسیار مهمی در پروندهای حقوقی می باشد؛ البته داشتن تجربه هم در وکالت عامل بسیار مهمی برای پیروزی پرونده است، موسسه حقوقی بزرگمهر بهترین دفتر وکالتی است که می شود بهترین وکیل هر تخصص را پیدا کرد؛ چرا که در موسسه حقوقی بزرگمهر چندین وکیل متخصص مشغول به کار هستند که هر وکیل در یک یا چند تا از عنوان ها تخصص و تجربه لازم را دارد و با مراجعه به موسسه می توانید وکیل مورد نظر خود را پیدا کنید به خصوص وکیل مهریه و طلاق که از موضوعات حقوقی بسیار مهم است.

همچنین بخوانید:  قرار تامین خواسته مهریه

 

وکیل مهریه و طلاق تهران

همانطور که گفته شد مکان مناسبی که باید به دنبال وکیل امور خانواده خوب باشیم یک موسسه حقوقی است . البته وکیل مهریه و طلاق که به صورت انفرادی دفتر دارند هم وجود دارند و آنها را باید از طریق پرونده هایی که در گذشته داشته اند شناخت و پیدا کرد، اما در یک موسسه حقوقی تعداد زیادی  وکلای متخصص مربوط به هر پرونده قانونی وجود دارند، به خصوص وکیل مهریه و طلاق در تهران که از اهمیت ویژه ای نسبت به موکل های دیگر برخوردار است.

در خیلی از مواقع وکیل مهریه و طلاق که کارش بسیار عالی است و به اصطلاح « زبان زد خاص و عام » است با شکست در پرونده مواجه می شود و دلیلش نداشتن وقت کافی است. به کرات دیده شده است که موکل برای دادن پرونده به بهترین وکیل مهریه و طلاق مورد نظرش بشدت اصرار می کند در حالی که وکیل مهریه و طلاق وقت کافی برای رسیدگی یا حتی حاضر شدن در جلسه دادگاه را ندارد و این چنین می شود که نتیجه مایوس کننده برای موکل باقی مانده و تجربه تلخ شکست برای وکیل مهریه و طلاق.

برای اعطای وکالت به وکیل مهریه و طلاق با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل مهریه و طلاق سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان حقوقی مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

 

وکیل مهریه و طلاق موفق

وکیل مهریه و طلاق موفق وکیلی است که به تمام نکات طلاق اشراف کامل داشته باشد و فکر همه جا را کرده باشد. گاهی پیش آمده است که وکیل مهریه و طلاق در طلاق به اجرای حکم قطعی مهریه را نداشته و هدفش فقط طلاق بوده است و برای به دست آوردن نتیجه مجبور شده است از حق و حقوق موکلش بگذرد ؛ مثلا مهریه را ببخشد و یا از تنظیم دادخواست نفقه، این در حالی است که مهریه و نفقه از جمله اساسی ترین حقوق یک زن محسوب می شود و وکیل مهریه و طلاقی که موکلش زن است باید بتواند حداقل حق و حقوقی که قانونگذار برای زن در نظر گرفته شده است را برای موکلش بگیرد.

یا در مواردی دیده شده است که وقتی موکل زوج است ، درخواست می کند که وکیل مهریه و طلاق کاری کند تا مجبور به پرداختن مهریه نشود ؛ اگر وکیل مهریه و طلاق این را وعده دهد قطعا به شما دروغ گفته است ، چرا که مهریه در بدترین شرایط حتی در هنگامی که زن به رابطه نامشروع متهم است هم باید به او پرداخت شود و مهریه از لحظه انعقاد عقد نکاح بر ذمه شوهر است ، اگرچه عندالمطالبه یا عندالاستطاعه باشد.

پس به عنوان جمع بندی باید بدانید بهترین وکیل مهریه و طلاق و خانواده کسی است که با شما صادق باشد و حقایق قانون را با شما در میان بگذارد. بهترین وکیل مهریه و طلاق در امر طلاق باید به نوع طلاق و نوع نگارشش برای درخواست طلاق توجه زیادی داشته باشد ؛ او باید بداند که هر آنچه در متن درخواست خواسته شده باشد در تمام مراحل پرونده در همان مسیر پیش خواهد رفت. در ادامه برای اطلاعات بیشتر در مورد مسائل طلاق و پس از آن میتوانید مطلب دستور موقت تحویل فرزند را مطالعه فرمایید.

باورهای غلط در مورد وکیل مهریه و طلاق

متاسفانه امروزه با وجود رسانه های جمعی و تبادل اطلاعاتی که در هر زمینه ای انجام می گیرد فکر می کنیم با اندکی مطالعه می توانیم در همه مسائل متخصص باشیم و از همه بدتر اینکه اکثرا خود را در حقوق خانواده صاحب نظر می دانند و تصورشان این است که چون عنوان های تکراری دارد و هر روزه آن ها را می شنویم و عادی شده است در آن تبحر داریم حتی پا را فراتر می گذاریم و به دیگران هم مشاوره می دهیم.

این درحالی است که پرونده های خانواده می تواند بنیاد و سرنوشت یک یا چند خانواده را تغییر دهد، به تجربه بارها شاهد بوده ایم که  گفته اند « خانواده آسان است و وکیل نمی خواهد » و در کوچکترین مسائل هم چون مهریه و نفقه اقدام به درخواست کرده اند و چون عامیانه فکر می کنند اگر درخواست طلاق از جانب زن باشد نمی تواند مهریه بگیرد، مهریه را از خودش سلب کرده و حق خودش را به راحتی می بخشد و یا مثلا در امور نفقه نمی داند که نپرداختن نفقه از سوی شوهر جرم است.

بذل مهریه برای طلاق

ممکن است زنی مهریه‌اش را در ازای طلاق بذل کند. بنابریان وجود یک وکیل مهریه و طلاق می تواند برای شما کمک مناسبی برای انتاخب تصمیم خود باشد. بذل مهر در طلاق‌های خلع و مبارات انجام می‌شود، خُلع و مُبارات دو  نوع طلاق توافقی هستند که در آن زن با واگذاری مالی به شوهر از وی طلاق می‌گیرد. البته زن می تواند بعد از طلاق توافقی تا زمانی که در عده طلاق است رجوع به مهریه کند. به عبارت دیگر مهریه ای را که بذل کرده طلب کند. منتها در این صورت، طلاق از حالت بائن به رجعی تبدیل می شود و این امکان برای مرد فراهم می شود تا در صورت تمایل، در زمان عده دوباره به همسر خود رجوع کند.

هزینه وکیل مهریه و طلاق

هزینه های یک بهترین وکیل مهریه و طلاق در موضوع طلاق چقدر است؟ بهتر است با خود صادق باشیم، وقتی به دنبال بهترین هستیم و بهترین نتیجه را می خواهیم قطعا باید بهترین هزینه ها را هم بتوانیم پرداخت کنیم، هزینه های وکلای تهران و بهتر است بگوییم ایران با هم بسیار متفاوت است . نرخ وکالت توافقی است و بنابراین نرخ ها بسیار متفاوت است و قیمت دستمزد وکلایی که شهرت و معروفیت بیشتری دارند طبیعتاً بیشتر است.

 

ولی چیزی که به عنوان عرف و قانون نانوشته بین وکلا وجود دارد این است که در موضوع طلاق هزینه ها را به دو دسته تقسیم می کنند طلاق هایی که توافقی است و طلاق هایی که یک طرفه است ، خب بنظر می رسد که طلاقی که توافقی است به علت این که مدت زمان کمی و مراحل حقوقی ساده تری  نسبت به طلاق یک طرفه دارد و کار وکیل مهریه و طلاق آسان تر است و وقت و هزینه کمتری را باید صرف آن کند ، هزینه کمتری هم باید به عنوان دستمزد از موکلش بگیرد .

 

ولی درباره ی طلاق یک طرفه اگر طلاق از جانب مرد باشد که خب چون حق طلاق در قانون ما با مرد است ، روال کار راحت تری و شاید کمتری را به دنبال خواهد داشت ولی اگر طلاق از جانب زن باشد و زن حق طلاق نداشته باشد ، روال بسیار پیچیده و طولانی مدت خواهد بود و هزینه و وقت زیادی از وکیل مهریه و طلاق خواهد گرفت.

 

مزایای وکیل مهریه و طلاق

در صورتی که پرونده حقوقی در حوزه وکیل مهریه و طلاق دارید، قبل از هر گونه اقدامی تصمیم به اخذ وکیل اوکیل مهریه و طلاق متخصص بگیرید. چرا که موضوع وکیل مهریه و طلاق در قانون بسیار حساس و دقیق بوده و بسیاری از موارد ممکن است سرنوشت پرونده شما را به طور کلی تغییر دهد و به همین دلیل اخذ وکیل مهریه و طلاق متخصص و با تجربه مزایای خوبی برای شما به همراه خواهد داشت به عنوان مثال وکیل مهریه وطلاق می تواند به موارد انتقال اموال قبل از مطالبه مهریه رسیدگی نماید.

وکیل مهریه و طلاق متخصص و با تجربه، به تمامی امور دادگاهی آگاه است و قبل از انجام هرگونه دعوی یا شکایت آن موضوع را تحلیل و مورد بررسی قرار داده و این موضوعات را با شما در میان می گذارد. وکیل مهریه و طلاق خود پیگیر پرونده شما می باشد و می کوشد بهترین دفاع برای پرونده شما داشته باشد بدون نیاز به حضور شما نیز می تواند تمامی کارهای شما را انجام داده و سبب آسودگی خاطر قوت قلب شما می شود.

از مزایای دیگر داشتن وکیل مهریه و طلاق خوب صرفه جویی در وقت و هزینه شما می باشد. چرا که آگاهی به روند کلی پرونده های وکیل مهریه و طلاق، همچنین تخصص در مواد و تبصره های قانون، می تواند بسیار سرنوشت ساز بوده و در وقت و هزینه های شما به میزان قابل توجهی صرفه جویی نماید.

 

 هزینه وکیل مهریه و طلاق

هزینه و حق الزحمه وکالت مبلغی توافق شده بین وکیل مهریه و طلاق و موکل برای رسیدگی و به سرانجام رساندن پرونده وکیل مهریه و طلاق موکل می باشد.

البته این هزینه ها به نوع پرونده وکیل مهریه و طلاق و سختی کار بستگی دارد که باید مورد بررسی قرار بگیرد و نمی توان مبلغ دقیق و مشخصی را ذکر کرد.

به طور کلی وکیل مهریه و طلاق می تواند با دارا بودن توانایی و تحصیلات لازم در پرونده های وکیل مهریه و طلاق برای طرح شکایت حقوقی و پیشبرد پرونده به ما کمک کند. در پایان امید است بدون داشتن وکیل مهریه و طلاق و حتی مشاوره، در دادگاه اقدام به طرح شکایت نکنید.

 

 

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر

 

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفاف مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقرای ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روزترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از اخرین قوانین کشور
 • برخود مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده،و…)، کیفری و….

وکالت تخصصی

 

کانون وکلای بزرگمهر با سابقه چندین ساله و داشتن بهترین وکلای مجرب و متخصص در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری آماده ارائه خدمات و رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری شما می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

تلفن: 44428277-021

 

به وکیل مهریه و طلاق امتیاز دهید!

159

امتیاز کل وکیل مهریه و طلاق

از طریق دکمه زیر به وکیل مهریه و طلاق امتیاز دهید!

امتیاز کاربران: 4.7 ( 7 رای)

نوشته های مشابه

7 دیدگاه

 1. سلام. من قبلا ازدواج کردم و جدا شدم. الان مجدد قصد ازدواج دارم آیا ازدواج مجدد من مانع از گرفتن مهریه قبلیم میشه؟میشه برای مطالبه مهریه ام اقدام کنم و نیاز به گرفتن وکیل مهریه و طلاق دارم؟

 2. با سلام. خیر مانع این موضوع نخواهد شد و قابل مطالبه می باشد. با ما تماس بگیرید تا به بهترین وکیل مهریه و طلاق را در این مورد وکالت دهید.

 3. با سلام.18 سال است که ازدواج کرده ام و دارای دو فرزند می باشم.از ابتدای ازدواج همسرم دارای سوء رفتار بود و پس از چندی متوجه اعتیاد او شدم ولی بخاطر فرزند و پدر و مادرم تحمل کردم.الان دیگر جانم به لبم رسیده و به هیچ عنوان حاضر به ادامه زندگی نیستم و از طرفی میدانم او حاضر به طلاق نخواهد شد.با چه ترفند و شرایطی باید پیش بروم که به نتیجه برسم؟

  1. با سلام و وقت بخیر. در خصوص بحث طلاق ابتدا باید بررسی شود که حق طلاق در عقدنامه به شما داده شده است یا خیر. چنانچه حق طلاق موجود باشد، ابتدا سریعا پیش از آن که همسر متوجه این موضوع شود باید مطالبه مهریه و نفقه را پیگیری نمود چرا که به محض اطلاع همسر بابت بحث طلاق، ایشان اقدام به انتقال اموال قبل از مطالبه مهریه نموده و اعلام اعسار خواهد نمود و بخش زیادی از مهریه شما از سوی دادگاه کاهش خواهد یافت. از طریق مهریه و نفقه و توقیف اموال بابت مهریه میتوانید ایشان را تحت فشار قرار داده تا از این طریق برای طلاق رضایت دهد. پیشنهاد میکنیم وکیل متخصص مهریه و طلاق اخذ بفرمایید چرا که وکلای متخصص مهریه و طلاق نسبت به روند دادرسی و پیگیری این موضوع آگاهی کامل داشته و بهترین راه حل را برای هر شرایط احتمالی در روند دادرسی می شناسند. چنانچه نیاز به وکیل دارید با ما تماس بگیرید تا بهترین وکیل متخصص این زمینه شما را در این امر یاری کند.

  1. با سلام و وقت بخیر. چنانچه پزشکی قانونی صحت این موضوع را تایید کنند، یکی از شرایط طلاق خواهد بود و می توانید به عنوان دلیل طلاق در دادگاه مطرح بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا