خانواده

اثبات عدم تمکین مرد

برای اعطای وکالت به وکیل اثبات عدم تمکین مرد با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل اثبات عدم تمکین مرد سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در قسمت کامنت ها و نظرات در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا وکلای مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

تمکین و عدم تمکین یکی از نکاتی است که در قانون دارای شرایط خاصی است و عامه مردم به قوانین آن تسلط کافی ندارند و روند پرونده دچار اشتباه می شوند. اگر درگیرر این سبک از پرونده ها هستید ضروری است حتما از وکیل متخصص این حوزه کمک بگیرید.

پرونده های موفق وکیل اثبات عدم تمکین مرد در گروه وکلای بزرگمهر

از آنجا که در گروه وکلای بزرگمهر، وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت می کنند و به طور مثال وکیل اثبات عدم تمکین مرد، به صورت تخصصی تنها در این زمینه فعالیت کرده و از پذیرش پرونده هایی در زمینه های دیگر (به طور مثال کیفری، ملکی و…) معذور هستند، تعداد پرونده هایی که وکیل متخصص در هر زمینه پیگیری نموده است، از دیگر وکلای سایر مجموعه ها بیشتر بوده و همچنین به دلیل فعالت تخصصی، تجربه بسیار بالاتر و حرفه ای تری در این زمینه دارند. از جمله پرونده های شاخصی که وکیل اثبات عدم تمکین مرد گروه وکلای بزرگمهر در آن ها موفق بوده است می توان به:

پرونده های شاخص موفق وکیل اثبات عدم تمکین مرد در گروه وکلای بزرگمهر

 

 ۱.پرونده طلاق یک طرفه بازیگر معروف که منجر به دریافت کامل مهریه و نفقه شد

 ۲.پرونده ترک انفاق و عدم تمکین همسر که منجر به موفقیت در پرونده شده و حکم طلاق برای همسر صادر شد.

 ۳. پرونده مهریه به ارزش ۱۵۰۰ سکه که منجر به دریافت کامل مهریه شد.

و…

 

آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟دانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟
آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟

 


لیست وکیل اثبات عدم تمکین مرد

 

وکیل دکتر حسین مروج تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

حسین مروج وکیل پایه یک دادگستری
حسین مروج وکیل پایه یک دادگستری
 •  وکیل پایه یک دادگستری
 • بیش از ۴۰ سال سابقه حقوقی
 • دکترای حقوق خصوصی
 • دکترای حرفه ای مشاوره حقوقی DBA
 • استاد دانشگاه های آزاد و دانشکده علوم و فنون نیروهای مسلح از سال ۱۳۶۱
 • مدیر حقوقی نیروهای مسلح از سال ۱۳۶۱
 • عضو مرکز مشاوران قوه قضاییه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

وکیل حامد شاکری نیا تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

جناب آقای حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری
جناب آقای حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
 • بیش از ۱۵ سال سابقه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل مرجانه فشنگچی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

مرجانه فشنگچی وکیل پایه یک دادگستری

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • رتبه دو رقمی آزمون وکالت و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۱۵ سال سابقه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل مونا الماسی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری
مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری
 •  وکیل پایه یک دادگستری
 • بیش از ۶ سال سابقه حقوقی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

وکیل محمد فرخی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

تصویر وکیل محمد فرخی

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۲۲ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

دکتر مهرداد محمدی (بخش بین الملل) تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

دکتر مهرداد محمدی وکیل بین الملل
دکتر مهرداد محمدی وکیل بین الملل
 • مشاور حقوقی و امور قراردادهای شرکت‌هایی چون هواپیمایی قطر و …
 • داوری اختلافات قراردادی فدراسیون فوتبال ایران
 • داور مرکز بین‌المللی مرکز داوری شانگهای (SHIAC)

 

تماس جهت اعطای وکالت

وکیل ملیحه سنگ سفیدی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

خانم ملیحه سنگ سفیدی وکیل دادگستری

 

 • وکیل دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق
 • عضو وکلای مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

 

وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ۴ ستاره

تصویر جناب وکیل آقای امیر بهادر عامری

 • وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۵ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل اصغر قنبری
امتیاز ۴ ستاره

تصویر جناب وکیل آقای اصغر قنبری

 • کارآموز وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه آزاد اسلامی اهر
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کمتر از 2 سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

خانم فریبا رنجبر
امتیاز ۳ ستاره

تصویر خانم فریبا رنجبر؛ کارشناس حقوقی

 • کارآموز وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری البرز
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه شهید بهشتی

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه

چرا باید وکالت پرونده اثبات عدم تمکین مرد خود را به گروه وکلای بزرگمهر بسپاریم

از آنجا که در پرونده های اثبات عدم تمکین مرد، تخصص و تجربه وکیل معیار و ملاک بسیار مهمی در تعیین سرنوشت پرونده است، تجربه بالا و همچنین موفقیت وکیل اثبات عدم تمکین مرد در پرونده های اثبات عدم تمکین مرد در زمینه مشابه و یکسان، بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند پرونده شما را به بهترین نتیجه ممکن هدایت کند. با در نظر گرفتن این اصل مهم، ما در گروه وکلای بزرگمهر در تلاش هستیم تا با هدف افزایش کیفیت و افزایش هرچه بیشتر آمار موفقیت پرونده ها، وکالت پرونده اثبات عدم تمکین مرد شما را به وکیل اثبات عدم تمکین مرد که سابقه موفقیت در پرونده مشابه پرونده شما را در زمینه پرونده اثبات عدم تمکین مرد شما داشته باشد، ارجاع دهیم. در صورتی که تنها قصد اعطای وکالت اثبات عدم تمکین مرد دارید با گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تنظیم وقت جلسه شما با وکیل متخصص در زمینه پرونده اثبات عدم تمکین مرد شما، اقدام نمایند.

در پی موضوع اثبات عدم تمکین مرد، حقيقت آن است كه اگر زن و مرد‌، هر كد‌ام د‌ر قبال د‌يگري وظايفي د‌ارد‌ و هر كد‌ام بر د‌يگري حقي د‌ارد‌، تمكين و نشوز عنواني عام خواهد‌ بود‌ كه بايد‌ از قلمرو آن نسبت به زن و شوهر به طور مشترك بحث كرد‌. نشوز (برطرف نکردن نیازهای همسر) مرد یعنی ترک انفاق از جانب مرد اما می توان عدم تمکین مرد به نیاز جنسی زن در حد مشروع را نیز نشوز مرد نامید. در صورت تخلف مرد از دادن نفقه به همسر زن میتواند با استناد به ماده ۱۱۱۱ قانون مدنی زن را ملزم به دادن نفقه کند.

تمکین چیست؟

معنی کلمه تمکین در فرهنگ فارسی معین، فرمان بردن و به کسی فرمان بردن است و در فقه، تمکین یعنی اطاعت کلی زن از شوهر و برآوردن نیازهای زناشویی مرد و زن ناشزه یعنی زنی که بر عدم تمکین همسر اقدام نماید. دو واژه تمکین و نشوز همواره در مقابل هم قرار می گیرند.

مرد ناشز کیست؟

مردی که از پرداخت نفقه سرباز بزند و محل زندگی با همسر خود را ترک بگوید به مرد ناشز اطلاق میگردد که میتوان با اثبات عدم تمکین مرد زن در محضر دیوان هفتم عدالت دادرسی کشور حاضر شود و نسبت به حق خود ادعا طلب نماید.

نحوه اثبات عدم تمکین مرد

چنانچه مرد منزل مشترک را ترک نماید یا نفقه را نپردازد و یا وظایف خود را انجام ندهد به طوری که مصداق سوء معاشرت باشد، زن می‌تواند با مراجعه به دادگاه اثبات عدم تمکین مرد بنماید و الزام مرد یا حقوق مالی خود ازجمله مهریه و نفقه خود یا نفقه فرزندان را مطالبه نماید حتی در مواردی که توانایی مالی مرد اثبات شود، عدم پرداخت نفقه از سوی مرد جرم محسوب شده و زن می‌تواند شکایت کیفری نماید تا مرد زندانی شود. البته وکیل در موارد دیگری حضانت فرزند به شما کمک کند. در گرفتن برخی حکم هایی که دادگاه ممکن است صادر کند تسریع کند. یکی از حکم های رایج این زمینه دستور موقت تحویل فرزند است. حضانت فرزند در برخی موارد دارای شرایط پیچیده ای است و این طور نیست کهبرای همه نوع پرونده یک رای صادر شود. برای مثال یکی از این پیچیدگی ها حضانت فرزند در صورت ازدواج پدر است

مطابق بند یک تبصره ماده ۱۱۳۰ قانون مدنی اصلاحی سال 1381 مجمع تشخیص مصلحت نظام، ترک زندگی خانوادگی توسط زوج حداقل به مدت ۶ ماده متوالی یا ۹ ماه متناوب در مدت یک سال بدون عذر موجه از موارد حقوقی زوجه محسوب می‌شود و زن می‎تواند تقاضای اثبات عدم تمکین مرد و طلاق توافقی کند. نیاز به وکیل متخصص در این زمینه نیازی مبرم است ما به شما پیشنهاد میکنیم از وکلای حرفه ای بهره بجویید.

دعوای الزام به تمکین

در اثبات عدم تمکین مرد، یک تقسیم بندی دعاوی اعم از حقوقی و کیفری به دو دسته کلی مالی و غیر مالی تقسیم می شوند. در یک تعریف مختصر می توان گفت که حق مالی حقی است که برای دارنده منفعتی را ایجاد می کند که قابل ارزیابی به پول است (مانند حق مالکیت بر یک اتومبیل) و راه اجرا و احقاق این حق نیز طرح دعوای مالی می باشد. در مقابل حق غیر مالی حقی است که هدف آن رفع نیازهای عاطفی و اخلاقی انسان بوده و قابل ارزیابی با پول نیست مثل حق فرزندی یا حق پدری یا مادری، دعوای الزام به تمکین نیز یک دعوای غیرمالی است و هدف نهایی ما در این دعوا رسیدن به پول نمی باشد بله اثبات عدم تمکین مرد می باشد.

مدارک و مستندات لازم اثبات عدم تمکین مرد

مدارک اثبات عدم تمکین مرد به دو دسته تقسیم می شوند که یک سری مربوط به دادخواست و هزینه دادرسی است که کارت ملی برای احراز هویت و کارت عابربانک جهت پرداخت هزینه می باشد. البته دادخواست انواع  مختلفی دارد که یکی از رایج ترین آنها داخواست مطالبه مهریه است. البته ممکن است دادگاه حکم

دسته دیگر مربوط به خود دعواست که مواردی از قبیل شناسنامه طرفین جهت احراز رابطه زوجیت و عقدنامه می باشد؛ در صورتی که مرد بخواهد در مقام دفاع از اثبات عدم تمکین مرد براید و به مواردی که نشوز محسوب نشده و پیشتر به آن اشاره شد استناد جوید می بایست مدارک و مستندات لازم در این خصوص را نیز ارائه نماید برای مثال نامه پزشکی قانونی برای اثبات بیماری واگیردار خود یا همسر و یا نامه پزشکی قانونی در رابطه با ضرب و جرح های وارده از سوی زن به ایشان را همراه خود داشته باشد.

با توجه به مطالبی که بیان شد راه های قانونی چندی برای الزام زن یا مرد برای تمکین وجود دارد اما چیزی که شایان ذکر است این است که کاربرد الزامات قانونی در عرصه خانواده به ندرت ما را به نتیجه می رساند و این زن و شوهر هستند که صرفاً با مسالمت و دوستی می تواند مشکل خود را حل کند البته ابزار دانش و بینش نیز شرط کار است که در قسمت پیشنهادات به آن پرداخته می‌شود.

تفاوت خیانت و عدم تمکین

مرد ناشزه الزاماً خیانت کار نیست. این امر در قوانین و مجازات مربوط به این دو حکم هم مشهود است. در صورت خیانت شوهر به زن، زن می تواند با اثبات عدم تمکین مرد طلاق بگیرد و درخواست طلاق توافقی بدهد. و این دو برای همیشه به یکدیگر نامحرم شده و امکان ازدواج مجدد بین آنها وجود ندارد. اصل پرداخت مهریه در صورت خیانت مرد به زن ساقط نمی شود.

همچنین بخوانید:  تجدید نظر الزام به تمکین

 

برای اعطای وکالت به وکیل اثبات عدم تمکین مرد با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل اثبات عدم تمکین مرد سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان حقوقی مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

 

بهترین وکیل اثبات عدم تمکین مرد

معیار های زیادی وجود دارد که باید در هنگام انتخاب وکیل اثبات عدم تمکین مرد خوب به آن توجه داشت. قبل از هرگونه تصمیم باید ابتدا در مورد سابقه و نحوه عملکرد وکیل اثبات عدم تمکین مرد در دعوی های حقوقی مورد نظر تحقیق کرد و حتی می توان در صورت امکان جلسه مشاوره با وکیل اثبات عدم تمکین مرد برگزار کرد.

نکات مهمی که باید به آن توجه داشت میزان مهارت، سابقه کاری و تجربه و البته تخصص وکیل اثبات عدم تمکین مرد در حرفه خود است. منظور از سابقه کاری و تجربه کافی این مسئله نیست که شما حتما باید به دنبال وکیل اثبات عدم تمکین مرد با سن بالا باشید بسیاری از وکیل های متخصص و با تجربه با سن پایین هستند که با مهارت تمام، خیلی بهتر توانایی رسیدگی و سرعت بخشیدن به روند پرونده های حقوقی اثبات عدم تمکین مرد را دارند.

مزایای داشتن وکیل اثبات عدم تمکین مرد

در صورتی که پرونده حقوقی در حوزه اثبات عدم تمکین مرد دارید، قبل از هر گونه اقدامی تصمیم به اخذ وکیل اثبات عدم تمکین مرد متخصص بگیرید. چرا که موضوع اثبات عدم تمکین مرد در قانون بسیار حساس و دقیق بوده و بسیاری از موارد ممکن است سرنوشت پرونده شما را به طور کلی تغییر دهد و به همین دلیل اخذ وکیل اثبات عدم تمکین مرد متخصص و با تجربه مزایای خوبی برای شما به همراه خواهد داشت. البته وکیل مهریه و طلاق هم می تواند در این زمینه به شما کمک کند. این وکیل در برخی موارد مانند اعتراض زوجه به تقسیط مهریه به شما کمک کند.

وکیل اثبات عدم تمکین مرد متخصص و با تجربه، به تمامی امور دادگاهی آگاه است و قبل از انجام هرگونه دعوی یا شکایت آن موضوع را تحلیل و مورد بررسی قرار داده و این موضوعات را با شما در میان می گذارد. وکیل اثبات عدم تمکین مرد خود پیگیر پرونده شما می باشد و می کوشد بهترین دفاع برای پرونده اثبات عدم تمکین مرد شما داشته باشد بدون نیاز به حضور شما نیز می تواند تمامی کارهای شما را انجام داده و سبب آسودگی خاطر قوت قلب شما می شود.

از مزایای دیگر داشتن بهترین وکیل خانواده در تهران یا وکیل اثبات عدم تمکین مرد خوب صرفه جویی در وقت و هزینه شما می باشد. چرا که آگاهی به روند کلی پرونده های اثبات عدم تمکین مرد، همچنین تخصص در مواد و تبصره های قانون، می تواند بسیار سرنوشت ساز بوده و در وقت و هزینه های شما به میزان قابل توجهی صرفه جویی نماید.

سوالات متداول

برخی از سوالات متداول در خصوص اثبات عدم تمکین مرد عبارتند از:

 هزینه اخذ وکیل اثبات عدم تمکین مرد چقدر است؟

هزینه و حق الزحمه وکالت اثبات عدم تمکین مرد مبلغی توافق شده بین وکیل اثبات عدم تمکین مرد و موکل برای رسیدگی و به سرانجام رساندن پرونده اثبات عدم تمکین مرد می باشد.

البته این هزینه ها به نوع پروندهاثبات عدم تمکین مرد و سختی کار بستگی دارد که باید مورد بررسی قرار بگیرد و نمی توان مبلغ دقیق و مشخصی را ذکر کرد.

به طور کلی وکیل امور خانواده یا وکیل اثبات عدم تمکین مرد می تواند با دارا بودن توانایی و تحصیلات لازم در پرونده های اثبات عدم تمکین مرد برای طرح شکایت و پیشبرد پرونده به ما کمک کند. در پایان امید است بدون داشتن وکیل اثبات عدم تمکین مرد و حتی مشاوره، در دادگاه خانواده اقدام به طرح شکایت نکنید.

د‌ر صورت اثبات عد‌م تمکین مرد‌، زن می‌تواند‌ به مراجع قانونی مراجعه کند‌؟

در مورد اثبات نشوز (برطرف نکردن نیازهای همسر) مرد عبارت عد‌م تمكين را به كار نمي‌برند‌ و آن را در مثال مستهجن (کسی که در قبال کاری نکرده انتظار حق دارد)مي‌د‌انند. ‌در حالیکه اگر نشوز و عدم تمکین را به یک معنا بدانیم که در ۹۰ درصد مواقع چنین است یعنی اثبات عدم تمکین مرد را درست بدانیم از نظر شرعی دلیلی وجود ندارد که اثبات عدم تمکین مرد از طرف زن را را درست تشخیص ندهیم زن همچنین می تواند اگر شوهر به وظایفی که واجب هستند عمل نکند منظور وظایف غیر مالی مثل حق قسم، همبستر کردن زن و حق نزدیکی که بر عهده مرد قرار دارد اقدام نکند. او را از طريق اثبات عدم تمکین مرد محكمه کند‌. البته زن امکان به اجرا گذاشتن مهریه را دارد. زوجه و همسر مرد باید برای دریافت مهریه چه به طور نقد چه به طور اقساطی باید اقداماتی انجام دهد که یکی از آنها قرار تامین خواسته مهریه است.

در هر حال اگر الزام به اثبات عدم تمکین مرد از نظر قانونی مشکلی نداشته باشد و رای شعبه هفتم دیوان عالی کشور که دادخواست زن مبنی بر اثبات عدم تمکین مرد است را فاقد مشکل قانونی بداند منطقی به نظر نمی رسد بنابراین اگر مرد در ادای تکالیف شرعی خود مرتکب قصور شود به طور مثال در صورت نداشتن حسن معاشرت یا اینکه زن را مورد ضرب و شتم یا آزار قرار دهد دعوای الزام به تمکین یعنی اثبات عدم تمکین مرد از طرف همسر باید با دلیل مناسب باشد.

اگر مرد از تکالیفی همچون پرد‌اخت نفقه سرباز زند‌ زن می‌تواند‌ از طریق اثبات عدم تمکین مرد شکایت کند‌؟

اگر مرد از وظایفش سرباز زند، زن میتواند از او شکایت کند و خود نمی‌تواند اقدامی کند در صورتی که اثبات عدم تمکین مرد کامل شود و او حقوق زن از جمله: قسم نفقه و … را ادا نکند زن حق دارد که شوهر خود را نصیحت نماید اگر شوهر قبول نکرد و در صورت قبول نکردن نفقه باید زن به محکمه لازم مراجعه و با اثبات عدم تمکین مرد به نتیجه برسد. طبق قانون مدنی ماده ۱۱۱۱ در این مطلب آمده است که زن میتواند در صورت پرداخت نکردن نفقه به محکمه رجوع کند در این صورت محکمه میزان نفقه را معین و شوهر باید آن را پرداخت کند. با استفاده از وکیل خانواده کار بلد میتوان به این مهم دست یافت.

چرا زن بايد‌ د‌ر د‌وران نشوز برطرف نکردن نیازهای همسر مرد‌، اثبات عدم تمكين مرد د‌اشته باشد‌؟

د‌ر حد‌یثی آمد‌ه است: «ان النبي(ص) قال: انا اولي بكل مؤمن من نفسه و علي(ع) اولي به من بعد‌ي. فقيل له: ما معني ذلك؟ فقال: قول النبي(ص): من ترك د‌ينا او ضياعا فعليّ و من ترك مالا فلورثته، فالرجل ليس له علي نفسه ولاية اذا لم يكن له مال و ليس له علي عياله امر و لا نهي اذا لم يجر عليه النفقة، و النبي و اميرالمؤمنين و من بعد‌هما(ع) الزمهم هذا فمن هناك صاروا اولي بهم من انفسهم و ما كان سبب اسلام عامة اليهود‌ الا من بعد‌ هذا القول من رسول ا… (ص) فانهم امنوا علي انفسهم و علي عيالاتهم».

رسول خد‌ا فرمود‌: من به هر مؤمني از او سزاوارترم و علي(ع) پس از من چنين است. گفته شد‌: معناي اين سخن چيست؟ فرمود‌: اين گفته رسول خد‌ا كه: هر كس بد‌هي يا كسري به جاي گذارد‌ بر عهد‌ه من است و هر كه مالي به جاي گذارد‌ از آن ورثه است. مرد‌ زماني كه مالي ند‌ارد‌ بر خويش ولايت ند‌ارد‌. و مرد‌ هنگامي كه به اهل و عيال نفقه ند‌هد‌، حق امر و نهي ند‌ارد‌. پيامبر و امير مومنان و فرزند‌ان‌شان مرد‌م را بد‌ان وا مي‌د‌ارند‌. از اين رو اولي هستند‌. گرايش گسترد‌ه يهود‌يان به اسلام جز اين سخن رسول خد‌ا سببي ند‌اشت، چرا كه آنان بر خويشتن و خانواد‌ه خود‌ احساس امنيت كرد‌ند‌.

بنابراین حدیث اثبات عدم تمکین مرد مورد و مانعی ندارد.

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر

 

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفاف سازی مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقرای ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روزترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از اخرین قوانین کشور
 • برخود مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده،و…)، کیفری و….

وکالت تخصصی

 

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی از جمله دعاوی خانواده می باشد. با اعتماد به وکلای پایه یک دادگستری این موسسه می توانید از استیفای کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

تلفن: 44428277-021

به وکیل اثبات عدم تمکین مرد امتیاز دهید

168

امتیاز کل اثبات عدم تمکین مرد

از طریق دکمه زیر به وکیل اثبات عدم تمکین مرد امتیاز دهید

امتیاز کاربران: 4.68 ( 2 رای)

لیست عناوین

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

 1. با سلام. بنده در شمال ساکن هستم و همسرم در قزوین. چگونه میتوان دادگاه محل رسیدگی الزام به تمکین را در محل سکونت زوج تشکیل داد؟

  1. با سلام و وقت بخیر. چنین چیزی مقدور نیست دعوی باید در محل اقامت خوانده مطرح شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 1 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا