وکیل تضمینی طلاق

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی می باشد. با اعتماد به وکلای ما می توانید از گرفتن کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.

هر ساعت از شبانه روز میتوانید با ما تماس بگیرید 02144428277

 • وکلای با تجربه
 • درصد موفقیت بالا
 • پیگیری مستمر
 • وکالت تخصصی
 • حق وکالت منصفانه
 • مطلع از تغییرات قوانین کشور
خانوادهطلاق

وکیل تضمینی طلاق

وکیل تضمینی طلاق✔️ | بهترین وکیل تضمینی طلاق تهران| مشاوره با وکیل تضمینی طلاق

لیست عناوین

برای اعطای وکالت به وکیل در خصوص وکیل تضمینی طلاق با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل تضمینی طلاق سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در قسمت کامنت ها و نظرات در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا وکلای مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

طلاق و به طور کلی پایان زندگی زناشویی برای هر یک از طرفین رابطه چالش ها و پیچیدگی های زیادی به همراه دارد که قوانین به بهتر شدن و راحت تر شدن این فرایند کمک شایانی می کند. برای این منظور افراد باید به تمامی این قوانین آگاهی کامل داشته باشند که معمولا غیرممکن به نظر می رسد، به همین دلیل افراد می توانند با کمک افرادی که به تمامی قوانین آگاهی کامل دارند، فرایند طلاق را طی کنند. یکی از کسانی که به تمامی این قوانین تسلط دارد و به شما کمک می کند تا این فرایند به آسودگی و آرامش خاطر بیشتری طی کنید، وکیل تضمینی طلاق است. در ادامه به مسئولیت ها و وظایف وکیل تضمینی طلاق و روش هایی که به کمک او فرایند طلاق شما راحت تر می شود، می پردازیم.

پرونده های موفق وکیل طلاق در گروه وکلای بزرگمهر

از آنجا که در گروه وکلای بزرگمهر، وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت می کنند و از پذیرش پرونده هایی در زمینه های دیگر معذور هستند، تعداد پرونده هایی که وکیل طلاق در هر زمینه پیگیری نموده است، از دیگر وکلای سایر مجموعه ها بیشتر بوده و همچنین به دلیل فعالت تخصصی، تجربه بسیار بالاتر و حرفه ای تری در این زمینه دارند. وکیل تضمینی طلاق گروه وکلای بزرگمهر با بیش از ۱۸۳ پرونده طلاق موفق و با بیش از ۹۴٪ موفقیت در پرونده های طلاق، به صورت تخصصی و با تجربه بسیار بالا در این زمینه فعالیت میکند. از جمله پرونده های شاخصی که وکیل طلاق گروه وکلای بزرگمهر در آن ها موفق بوده است می توان به:

پرونده های شاخص موفق وکیل تضمینی طلاق در گروه وکلای بزرگمهر

 

 • پرونده طلاق خانم بازیگر مشهور از همسر ایشان به همراه دریافت مهریه کامل ایشان به ارزش ۲۰۰۰ سکه.
 • پرونده طلاق توافقی خانم و آقا که تنها در ۲ روز  ✅ انجام شد!

جهت مشاهده ادامه لیست پرونده های شاخص موفق کلیک کنید.

 • پرونده طلاق و مهریه خانمی که همسر ایشان با روابط نامشروع و خیانت، ایشان را آزرده بود، توسط وکیل طلاق گروه وکلای بزرگمهر منجر به گرفتن وکالت در طلاق و دریافت مهریه و نفقه برای خانم شد.
 • پرونده طلاق غیابی خانم که خارج از کشور حضور داشتند از همسر ایشان.
 • پرونده گرفتن وکالت در طلاق برای خانمی که حق طلاق نداشتند و همسر ایشان با خیانت ایشان را آزار میداد.
 • پرونده طلاق یک طرفه از سوی مرد که همسر ایشان مدت ۹ ماه از خانه رفته بود.
 • پرونده طلاق خانم به دلیل ضرب و جرح و آزار همسر ایشان که حتی منجر به شکستگی دست و پای خانم شده بود، با کمک وکیل طلاق گروه وکلای بزرگمهر، رای بر اجازه طلاق برای خانم صادر شد. همچنین مهریه و نفقه و همچنین دیه بابت ضرب و جرح نیز تمام و کمال دریافت شد.
 • پرونده طلاق خانم بابت مطلع شدن از صیغه موقت همسر خود با خانمی دیگر.
 • پرونده طلاق یکطرفه از طرف زن بابت اعتیاد همسر.
 • پرونده  ترک انفاق و عدم تمکین همسر که منجر به موفقیت در پرونده شده و حکم طلاق برای همسر صادر شد.
 • و ۱۸۰ پرونده موفق دیگر

آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟دانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟
آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟

چرا باید وکالت پرونده خود را به وکیل تضمینی طلاق گروه وکلای بزرگمهر بسپاریم

از آنجا که در پرونده های مختلف کیفری و حقوقی، تخصص و تجربه وکیل معیار و ملاک بسیار مهمی در تعیین سرنوشت پرونده است، تجربه بالا و همچنین موفقیت بهترین وکیل تضمینی طلاق در پرونده های در زمینه مشابه و یکسان، بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند پرونده شما را به بهترین نتیجه ممکن هدایت کند. با در نظر گرفتن این اصل مهم، ما در گروه وکلای بزرگمهر در تلاش هستیم تا با هدف افزایش کیفیت و افزایش هرچه بیشتر آمار موفقیت پرونده ها، وکالت پرونده شما را بهترین وکیل تضمینی طلاق با تجربه که سابقه موفقیت در پرونده مشابه پرونده شما را در زمینه پرونده کیفری شما داشته باشد. در صورتی که تنها قصد اعطای وکالت به وکیل تضمینی طلاق دارید با گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تنظیم وقت جلسه شما با وکیل متخصص در زمینه پرونده شما، اقدام نمایند.

وکیل طلاق چه کسی است؟

وکیل طلاق کسی است که به تمامی قوانین و مقررات مربوط به طلاق آشنایی و تسلط کامل دارد. او علاوه بر دانش و آگاهی لازم، مدرک معتبر برای فعالیت در این زمینه را هم داراست که افراد با اطمینان خاطر می توانند به او مراجعه و از مشاوره بگیرند یا در صورت وکالت پرونده خود را به او بسپارد. هم چنین باید بدانید که وکیل طلاق تضمینی کسی است که به صورت تخصصی بر روی پرونده های طلاق فعالیت می کند و به همین دلیل تخصص و تجربه های زیادی در رابطه با پرونده های طلاق گوناگون کسب کرده است.

وظایف وکیل تضمینی طلاق

قبل از هر چیز باید بدانید که وکیل تضمینی طلاق باید مدرک معتبری برای امر وکالت داشته باشد و وظیفه موکلی که به او مراجعه می کند این است که از این امر اطلاع حاصل کرده و سپس برای مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر اقدامات لازم را به عمل آورد.

اولین مرحله ای که وکیل تضمینی طلاق بر پایه وظیفه خود، به آن عمل می کند، شنیدن حرف های موکل خود است. وکیل تضمینی طلاق باید با شنیدن صحبت های موکل و بررسی چالش و شرایطی که پیش روی او است، بهترین تصمیم گیری و انتخاب را برای موکل خود داشته باشد. او در ابتدا باید به ساده ترین روش ها به موکل خود مشاوره می دهد و سپس پس از بررسی های بیشتر پرونده، جزئیات بیشتری را با او به اشتراک می گذارد تا تصمیمات بعدی در جهت طی شدن مراحل طلاق گرفته شود.

در صورتی که موکل اقدام به اعطای وکالت به وکیل طلاق کرده باشد، انجام برخی مراحل طلاق از وظایف وکیل تضمینی طلاق محسوب می شود. از جمله این موارد می توان به تنظیم دادخواست طلاق و حضور در تمامی مراحل دادرسی و پیگیری پرونده اشاره کرد. هم چنین در صورتی که موکل درخواست داشته باشد تا وکیل به جای او در مراحل مختلف دادرسی حضور داشته باشد، وکیل می تواند به جای موکل خود در تمامی مراحل دادرسی پرونده، به جز مراحلی که حضور موکل در آن ها اجباری است، شرکت داشته باشد. با تفاسیری که از وظایف وکیل تضمینی طلاق گفته شد، در صورتی که تمایل دارید تا با وکیل تضمینی طلاق ارتباط برقرار کنید، می توانید با شماره تلفن 02144428277 تماس گرفته و پس از برقراری ارتباط با کارشناسان مجموعه بزرگمهر، مناسب ترین زمان را برای مشاوره با وکیل تضمینی طلاق انتخاب کنید.

پاسخگویی ۲۴ ساعته کارشناسان گروه وکلای بزرگمهر
گروه وکلای بزرگمهر با پاسخگویی ۲۴ ساعته کارشناسان در خدمت رسانی به شما آماده است.

چرا اخذ وکیل تضمینی طلاق اهمیت دارد؟

اخذ وکیل تضمینی طلاق در پروسه طلاق برای بسیاری از افراد بی اهمیت به نظر می رسد و گمان می کنند که خود به تنهایی می توانند تمامی مراحل طلاق را به تنهایی پیگیری کنند. در حالی که شرایط بسیاری پیش می آید که ممکن است افراد به دلیل عدم آگاهی از قوانین و قرار گرفتن در شرایط پیچیده خانوادگی توانایی تصمیم گیری درست نداشته باشد و فرصت مناسب را برای پیگیری پرونده و رسیدگی عادلانه و در نهایت رسیدن به حق و حقوق قانونی خود از دست دهند.

خوب است بدانید که اطلاعات عمومی مردم نسبت به قوانین حقوقی کشور، بسیار محدود است و به راحتی نمی توان این اطلاعات را از طریق جست و جو کردن به دست آورد و رسیدگی به پرونده نیازمند آگاهی به تمامی قوانین و به صورت دانش تخصصی است؛ در این میان وکلا کسانی هستند که به دلیل گذراندن تحصیلات آکادمیک و تجربه بسیار زیاد در حوزه های مختلف، به قوانین طلاق اشراف کامل دارند و می توانند بهترین راهنما برای پیگیری مراحل مختلف طلاق باشند. در نتیجه این توضیحات در تمامی مراحل رسیدگی پرونده، همراه بودن وکیل تضمینی طلاق دارای اهمیت بسیار زیادی است و افراد را از گرفتاری در مسائل پیچیده حقوقی و مشکلات بزرگ تر نجات می دهد. در صورتی که شما از جمله کسانی هستید که با خواندن این مقاله تصمیم گرفته اید تا پرونده خود را به کمک یک وکیل متخصص و مورد اعتماد پیگیری کنید، می توانید با شماره 02144428277 تماس گرفته تا پس از ارتباط با کارشناسان مجموعه، بهترین زمان را برای مشاوره با وکیل تضمینی طلاق انتخاب کنید.

تماس با وکیل پایه یک دادگستری
هنوز برای احقاق حق دیر نیست. همین حالا با ما تماس بگیرید.

مزایا اخذ وکیل تضمینی طلاق

اولین و مهم ترین نکته ای که باید در رابطه با اخذ وکیل تضمینی طلاق بدانید این است که وکیل تضمینی طلاق بسیاری از مشکلاتی که برای زوجین در طول روند طلاق پیش می آید و آن ها قادر به حل کردن آن ها نیستند را حل می کند. برای مثال همانطور که گفته شد در صورتی که زوجین بخواهند وکیل آن ها به جای آن ها در جلسات دادگاه شرکت کند، در صورتی که الزامی به حضور آن ها در دادگاه نباشد، این امکان برای آن ها فراهم است تا وکیل آن ها به جای آن ها در دادگاه شرکت کند. اما در مواردی ممکن است شرایط تغییر کند و هر کدام از طرفین به تعهداتی که در گذشته داده اند، عمل نکنند، در این صورت با وجود وکیل تضمینی طلاق این امکان برای آن ها فراهم است تا طرفین از طریق وکیل خود دادخواستی مبنی بر الزام حضور زوجین در دادگاه یا محضر را ارائه دهند. در این موارد وکیل به دلیل آگاهی از قوانین، از نحوه تنظیم دادخواست طلاق و ارائه آن اطلاع کامل دارد و می داند در چه زمانی باید دادخواست های لازمه را به دادگاه ارائه دهد.

از دیگر مزایای اخذ وکیل تضمینی طلاق می توان به پیگیری پرونده در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. مسلم است در صورتی که پیگیری پرونده را به وکیل تضمینی طلاق بسپاریم نسبت به زمانی که خود نسبت به پیگیری پرونده اقدام کنیم، زمان کمتری برای رسیدن به نتیجه مطلوب نیاز است. دلیل آن هم این است که وکیل تضمینی طلاق به دلیل آگاهی از قوانین و روند رسیدگی به پرونده و پیچ و خم هایی که پرونده با آن مواجه می شود، به خوبی آگاه است و می تواند در سریع ترین زمان ممکن نسبت به حل آن ها تصمیمات لازمه را اتخاذ کند.

بهترین وکیل تضمینی طلاق تهران

توجه به حقوق زوجین در امر ازدواج و طلاق یکی از مهم ترین بخش هایی است که در طلاق باید به آن توجه شود و در دنیای مدرن امروز ازدواج و طلاق برای زوجین دارای پیچیدگی های زیادی شده است. از طرفی اکثر زوج ها به دلیل مشغله های زیاد کاری و فکری توانایی کنترل کردن بسیاری از مسائل پیچیده و مشکلات عدیده ای که به وجود می آید را به صورت همزمان ندارند. کلان شهر تهران نیز از این قاعده مستثنی نیست و شلوغی و تراکم جمعیت زیاد در آن مشکلات زیادی را برای پیگیری مسائل حقوقی به وجود آورده است. بر همین اساس بهترین وکیل تضمینی تهران در مجموعه بزرگمهر آماده است تا به شما در حل بسیاری از این مشکلات که به راحتی قابل حل هستند، یاری برساند.

از طرفی دیگر، از دیگر نکات مهمی که باید درباره بهترین وکیل تضمینی طلاق تهران به آن توجه داشته باشید، این است که به طور کلی تضمین دادن در امور حقوقی توجیه قانونی ندارد و امری کاملا غیرعادلانه محسوب می شود. به همین دلیل وقتی ما به طور کلی از وکیل تضمینی طلاق صحبت به میان می آوریم، منظور از آن تخصص و حرفه وکیل طلاق است. به این معنا که وکیل طلاق در مجموعه بزرگمهر دارای سوابق و تجربه کاری حرفه ای در زمینه طلاق است و به صورت تخصصی بر روی پرونده های طلاق فعالیت می کند. همین امر خود دلیلی مبرهن برای انتخاب بهترین وکیل تضمینی طلاق تهران محسوب می شود. با توجه به توضیحات داده شده، در صورتی که تمایل دارید از بهترین وکیل تضمینی طلاق تهران مشاوره بگیرید و با مجموعه بزرگمهر و وکلای با سابقه این مجموعه آشنا شوید، می توانید با شماره تلفن 02144428277 تماس گرفته و پس از ارتباط با کارشناسان مجموعه و با توجه به موضوع پرونده خود، به صورت تخصصی بر روی پرونده خود به صورت حضوری و تلفنی مشاوره دریافت کنید و در صورت تمایل وکالت پرونده خود را به ایشان بسپارید.

وکیل مشاوره حقوقی در تهران
مشاوره صادقانه و تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری گروه وکلای بزرگمهر.

مشاوره با وکیل تضمینی طلاق

اولین و موثرترین راهی که افراد از طریق آن می توانند با وکیل خود ارتباط برقرار کنند از طریق مشاوره حقوقی است. در این جلسات افراد می توانند تمامی ابهامات خود را پیرامون پرونده برطرف سازند و اطلاعات لازمه را از وکیل خود دریافت نمایند. هم چنین آن ها در این جلسات با وکیل خود آشنایی بیشتری پیدا می کنند و می توانند انتخاب درست تری در رابطه با پرونده خود داشته باشند. قابل توجه است که مشاوره در مجموعه بزرگمهر به صورت تلفنی و حضوری انجام می پذیرد و افراد می توانند از خدمات مشاوره تلفنی این مجموعه نیز بهره مند شوند.

12 دلیل که شما به وکیل احتیاج دارید!

 

 1. مشاوره گرفتن از وکیل متخصص نه تنها هیچ ضرری ندارد بلکه می تواند راهگشای پرونده شما باشد. ✅
 2. همیشه پیشگیری بهتر از درمان است پس منطقی است از مشکلات قانونی پیشگیری کنید به جای اینکه بعدا با آن ها دست و پنجه نرم کنید. ✅
 3. قانون و مسائل حقوقی بسیار پیچیده، دشوار و گسترده هستند. ✅
 4. همواره این امکان وجود دارد که پرونده ها به دلیل نداشتن وکیل برای شما هزینه و مدت زمان بیشتری در بر داشته باشند.❌
 5. با داشتن وکیل درک کاملی از گزینه ها و راهکار های خود خواهید داشت. ✅
 6. وکلا به شاهدان و کارشناسان دسترسی دارند، افرادی که در کنار خودتان به آن ها نیاز دارید. ✅
 7. وکیل می تواند بهترین و مناسب ترین دفاع برای پرونده ی شما را ارائه کند. ✅
 8. طرف مقابل در پرونده شما به احتمال زیادی وکیل دارد و با تمام توان خود در دادگاه حاضر میشود.❌
 9. وکلا می دانند چگونه شهود و دفاعیات را به چالش بکشانند. ✅
 10. یک دادخواست اشتباه یا پیروی از روش اشتباه می تواند پرونده شما را به طور کامل خراب کند.❌
 11. وکلا در صورت لزوم نحوه مذاکره کردن با طرف مقابل را می دانند. ✅
 12. وکیل تمام تلاش و توان خود را برای حفظ و دفاع از حقوق شما در پرونده به کار می گیرد و همواره حامی شما خواهد بود. ✅
آیا می‌دانید که در خصوص هر ادعا تنها یکبار می‌توان طرح دعوی نمود و در صورت شکست حق شما برای همیشه ضایع خواهد گردید؟!

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفاف مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقرای ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روزترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از اخرین قوانین کشور
 • برخود مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده،و…)، کیفری و….

وکالت تخصصی

 

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقیمی باشد. با اعتماد به وکلای ما می توانید از استیفای کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

تلفن: 44428277-021

 

 

 

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

به مطلب وکیل تضمینی طلاق امتیاز دهید.

687

امتیاز کل وکیل تضمینی طلاق

از طریق دکمه زیر به وکیل تضمینی طلاق امتیاز دهید.

امتیاز کاربران: 4.87 ( 3 رای)

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

 1. سلام خسته نباشید
  یه سوالی خدمتتون داشتم
  زن داداشم میخواد مقداری از مهریه رو ببخشه در اسنادرسمی
  چه چیزی بنویسم که بعدا نتونه ادعایی داشته باشه ؟؟
  یا بخواد دوباره مهریه رو اجرا بزاره

  1. با سلام و وقت بخیر. ایشان میبایستی حق رجوع از بذل مهریه را از خود صلب نمایند. البته این بند به طور کلی در انتهای برگه در اسناد رسمی ذکر شده است. اما جهت آگاهی کامل ایشان و همچنین شما، سر دفتر و کارشناس حقوقی دفتر اسناد باید به شما و ایشان این مورد را صراحتا توضیح دهند تا خلاف میل شخصی رفتار نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه : شماره تماس شما منتشر نخواهد شد

*

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره از وکیل