توقیف اموالحقوقیمالیاتملک و ساخت و سازملکیوکیل

وکیل دعاوی مالیاتی

مالیات چیست؟ وظایف و ویژگی های وکیل دعاوی مالیاتی

برای اعطای وکالت به وکیل دعاوی مالیاتی با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل دعاوی مالیاتی سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان حقوقی مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

بهترین وکیل دعاوی مالیاتی چه کسی است؟ قبل از جواب به این سوال بابد بدانیم کسب و کارها با مسائل مالیاتی گسترده ای رو به رو هستند زیرا یکی از منابع مهم درآمد در هر کشوری وصول مالیات از اشخاص حقیقی و حقوقی است که با مالیات توسعه اقتصادی و امور عمرانی انجام می گردد، پس هر شخصی باید بتواند در این مسیر درست گام بردارد. توجه به این نکته واجب است که قوانین مالیاتی نقش مهمی در هر شغلی دارد و عدم وجود ابزار های مناسبی که بتوان منابع مالیاتی را شناسایی کرد امکان دارد انجام امور مالیاتی را پیچیده و سخت کند، به همین دلیل حضور بهترین وکیل دعاوی مالیاتی برای حل مسایل مالیاتی و دعاوی مالیاتی و مشکل مودیان مالیاتی در هر شرکتی واجب و لازم است.

این روزها قوانین مربوط به کسب و کار ها تغییرات زیادی کرده است. دولت تمرکز بیشتری روی مالیات کسب و کارها کرده و برای آن قوانین سفت و سختی قرار داده. وکیل دعاوی مالیاتی در حوزه های حسابداری، مالی، قوانین و مقررات مالیاتی مهارت و تبحر دارد.

در این مقاله شما رو با مفاهیم مالیات و وظایف وکیل مالیاتی آشنا کرده تا هنگام انتخاب وکیل دعاوی مالیاتی بهترین تصمیم را بگیرید.

پرونده های موفق وکیل دعاوی مالیاتی در گروه وکلای بزرگمهر

لیست عناوین

از آنجا که در گروه وکلای بزرگمهر، وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت می کنند و به طور مثال وکیل مالیاتی، به صورت تخصصی تنها در این زمینه فعالیت کرده و از پذیرش پرونده هایی در زمینه های دیگر (به طور مثال خانواده و…) معذور هستند، تعداد پرونده هایی که وکیل متخصص در هر زمینه پیگیری نموده است، از دیگر وکلای سایر مجموعه ها بیشتر بوده و همچنین به دلیل فعالت تخصصی، تجربه بسیار بالاتر و حرفه ای تری در این زمینه دارند. از جمله پرونده های شاخصی که وکیل دعاوی مالیاتی گروه وکلای بزرگمهر در آن ها موفق بوده است می توان به:

پرونده های شاخص موفق وکیل دعاوی مالیاتی در گروه وکلای بزرگمهر

 

 ۱. پرونده مالیاتی به ارزش ۱۴ میلیارد تومان  که منجر به پرداخت تنها ۱۰۰ میلیون تومان برای موکل شد.

۲. پرونده مالیات بر ارزش افزوده به ارزش ۲ میلیارد تومان که منجر به عدم پرداخت آن برای موکل شد.

۳. پرونده جریمه مالیاتی به ارزش ۳۰۰ میلیون تومان 

۴. پرونده اتهام فرار مالیاتی بازیگر معروف به ارزش ۵۲ میلیارد تومان که، منجر به تبرئه متهم از تمامی اتهامات شده است.

و…

مالیات چیست؟

همانطور که گفته شد از مهم ترین ابزار کسب درآمد دولت اخذ مالیات است. مالیات به مقدار پولی گفته می شود که سازمان امور مالیاتی کشور از موسسات، شرکت ها، سازمان ها و حتی افراد دریافت می کند. دو نوع مالیات داریم:

 1. مالیات مستقیم: مانند مالیات بر ارث، مالیات بر دارایی، مالیات حق تمبر، مالیات بر درآمد
 2. مالیات غیر مستقیم: مانند مالیات حقوق، مالیات برارزش افزوده، مالیات معاملات و عوارض گمرک

جرایم مالیاتی

از متداول ترین انواع تخلف، تخلف کیفری مالی است. این تخلف زمانی است که فرد درآمد واقعی خود یا حتی شغل خود را پنهان می کند و یا به وظیفه های قانونی خود عمل نمی کند. به عنوان مثال عدم اعلام درآمد یا معاملات مشمول مالیات، تاخیر در اظهارنامه ی مالیاتی، عدم پرداخت مالیات که در صورت نادیده گرفتن قوانین مجازاتی برای متخلفین در نظر گرفته شده که در زیر به برخی از مجازاتی که قانون برای متخلفین در نظر گرفته، اشاره کرده ایم:

 • ممنوع الخروج شدن
 • حبس از 6 ماه تا 2 سال
 • پرداخت جریمه نقدی
 • محروم شدن از برخی حقوق اجتماعی
 • ممنوعیت از برخی فعالیت های شغلی

شما می توانید با داشتن وکیل دعاوی مالیاتی از بروز چنین اتفاقاتی جلوگیری کنید.

برگه تشخیص مالیات

به برگه هایی گفته می شود که سازمان امور مالیات بعد از اینکه بررسی کرده و مقدار مالیاتی که شرکت ها و افراد باید بپردازند را در آن اعلام می کند، برگه تشخیص مالیات می گویند.

بعد از رسیدگی هایی توسط مسئولان نهاد، سه نوع برگ تشخیص مالیات صادر می گردد:

 • برگ تشخیص مالیات تکلیفی
 • برگ تشخیص مالیات عملکرد
 • برگ تشخیص مالیات حقوق

اظهارنامه مالیاتی چیست ؟

برگه یا کارنامه ی مالی افراد است که به صورت شخصی یا از طرف خود سازمان امور مالیاتی، در اختیار مودیان مالیاتی قرار می گیرد. این اظهارنامه، عملکرد مالی شخص حقوقی یا حقیقی که مشمول پرداخت مالیات است را مشخص می کند و در آن پیشامد های مالی به ترتیب وقوع، مستند بر مدارک و ادله قانونی، نوشته شده است.

مودی مالیاتی کیست؟

مودی مالیاتی فردی است که با توجه به دارایی یا درآمدی که دارد مشمول پرداخت مالیات شده و وظیفه دارد مالیات پرداخت کند. در این موارد مودیان مالیاتی میتوانند برای انجام بهتر اقدامات مالیاتی خود با وکیل مالیاتی مشورت کنند.

ترفند مالیاتی

بعضی مودیان از پرداخت مالیات تعیین شده خودداری می کنند یا سعی بر این دارند با انجام فریب کاری هایی مالیات خود را پرداخت نکنند یا مالیات کمتری پرداخت کنند که اصطلاحا به آن فرار مالیاتی می گویند. انجام دادن این تخلفات باعث شده دولت قوانینی را در راستای این موضوع وضع کند که در مرجع شبه قضایی اداری و مرجع نظارتی، به این موضوع رسیدگی می گردد.

آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟
آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟

وکیل دعاوی مالیاتی کیست؟

مدیران شرکت و صاحبان کسب و کار دائما برای قرار دادن فعالیت های بازرگانی، تجاری و بازاریابی خود در مسیری امن و مطمئن و بدون ضرر های مالی، به وکیل دعاوی مالیاتی ماهر و مسلط نیاز دارند تا راه های پر پیچ و خم قانون مالیاتی را که تنها با پشتیبانی و مشورت یک وکیل دعاوی مالیاتی با تجربه و هوشیار می توان  پیمود را به بهترین شکل طی کرد.

وکیل دعاوی مالیاتی کسی است که به تمام قوانین مالیاتی (مستقیم و غیر مستقیم)، تصویب نامه ها و قوانین مرتبط به آنها تسلط کامل داشته و بتواند به صورت تخصصی مشاوره دهد، همچنین مهارت بالایی در فنون مذاکره داشته و از قوانین جدید مطلع بوده تا بتواند با حضور در هیئت حل اختلاف از پرونده ی شخص دفاع کرده، رای صادره از جانب اداره مالیات را برگردانده و از پرداختن مالیات دوبرابر توسط شرکت جلوگیری کند.

مشاوره با وکیل دعاوی مالیاتی

یکی از خدماتی که به طور تخصصی و تضمینی شرکت گروه وکلای بزرگمهر ارائه می کند مشاوره با وکیل دعاوی مالیاتی است. اعطا کردن وکالت به وکیل دعاوی مالیاتی می تواند اضطراب های ذهنی شما در امور مالی مربوط کسب و کارتان را کاهش دهد.


لیست وکیل دعاوی مالیاتی

 

وکیل سعید ستوده تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

تصویر جناب وکیل آقای سعید ستوده پارسا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۱۴ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل محمد فرخی تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

تصویر وکیل محمد فرخی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۲۲ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل منا محمدی سام تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

تصویر سرکار خانم وکیل منا محمدی سام

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق دانشگاه تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۱۲ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل ملیحه سنگ سفیدی تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم ملیحه سنگ سفیدی وکیل دادگستری

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق

⚖️ عضو وکلای مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل امیر بهادر عامری تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️

تصویر جناب وکیل آقای امیر بهادر عامری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از 5 سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت


وکیل اصغر قنبری تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️

تصویر جناب وکیل آقای اصغر قنبری

⚖️ کارآموز وکالت
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه آزاد اسلامی اهر
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️کمتر از 2 سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت


خانم فریبا رنجبر تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️

تصویر خانم فریبا رنجبر؛ کارشناس حقوقی

⚖️ مشاور حقوقی
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه شهید بهشتی

⚖️بیش از 4 سال سابقه مشاوره حقوقی

 

تماس جهت مشاوره


خانم نسترن صادقی گندم آباد تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️

تصویر خانم نسترن صادقی گندم آباد؛ کارشناس حقوقی

⚖️ مشاور حقوقی
⚖️ کارشناس ارشد حقوق بین الملل
⚖️ پژوهشگر شرکت انتقال گاز ایران

⚖️بیش از 4 سال سابقه مشاوره حقوقی

 

تماس جهت مشاوره


آقای مهدی مصفا تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️

تصویر مهدی مصفا کارشناس حقوق

⚖️ مشاور حقوقی
⚖️ کارشناس حقوق

⚖️بیش از 2 سال سابقه مشاوره حقوقی

 

تماس جهت مشاوره

وظایف وکیل دعاوی مالیاتی

هر وکیل دعاوی مالیاتی خودش یک وکیل تجاری است. وکیل دعاوی مالیاتی با در نظر داشتن به دانشی که در بخشنامه ها، قوانین و آیین نامه های مالیاتی که دارد، می تواند به هر موسسه یا شرکتی کمک کند تا بتوانند مالیات کمتری بدهند. وکیل دعاوی مالیاتی در همه ی رویداد های مرتبط با مالیات بیمه، عملکرد، حسابرسی، ارزش افزوده می تواند اظهار نظر کند و در کلیه ی موارد با تنظیم لایحه های مخصوص اقدام به دفاع از ابهاماتی که ایجاد شده در مورد موکل خود بکند.

یک وکیل دعاوی مالیاتی از دو روش پشتیبانی مالیاتی و دادرسی مالیاتی می تواند به کمتر شدن هزینه های مالیاتی شما کمک کند. در ادامه به شرح این دو روش می پردازیم:

1.وظیفه پشتیبانی مالیاتی وکیل دعاوی مالیاتی

اولین وظیفه ی یک وکیل دعاوی مالیاتی دادن مشاوره به مدیران مالی در زمینه ی امور مالیاتی یک شرکت است. وکیل دعاوی مالیاتی، مدیران را با گستردگی ها و پیچیدگی های قوانین مالیاتی آشنا کرده و همچنین در تنظیم صورت های مالی شرکت به کارکنان کمک می کند.

یک شرکت باید صورت های مالی خود را به دقیق ترین و شفاف ترین شکل ممکن تهیه و تنظیم کند تا آن شرکت بتواند کمترین میزان مالیات را پرداخت کند. به این دلیل وکیل دعاوی مالیاتی با تجربه می تواند در این خصوص کمک شایانی به شرکت کند. از دیگر وظایف یک وکیل دعاوی مالیاتی در پشتیبانی مالیاتی یک شرکت می توان به بررسی کردن دریافتی ها و پرداختی های شرکت، نظارت بر قرارداد های منعقد شده در شرکت و معرفی کردن انواع راه های استفاده از معافیت های مالیاتی اشاره کرد.

2.وظیفه دادرسی مالیاتی وکیل دعاوی مالیاتی

از دیگر وظایف وکیل دعاوی مالیاتی، رسیدگی کردن به پرونده های مالیاتی شرکت می باشد. وکیل دعاوی مالیاتی باید پرونده های مالیاتی سازمان را در اداره ی مالیات سر و سامان داده و به مشکلات این پرونده ها در هیئت های حل اختلاف و مرجع های قانونی رسیدگی کند. در شرکت و یا سازمان، وکیل دعاوی مالیاتی باید سالانه در مهلت مشخص شده، اظهارنامه ی مالیاتی را پر کرده و آن را به اداره ی مالیات ارسال کند.

در بعضی موارد ممیز مالیاتی خودش شخصا اظهارنامه ی مالیاتی شرکت را بررسی می کند و امکان دارد آن را رد کرده یا عدد و رقم دیگری به عنوان مالیات برای آن شرکت اضافه کند. در این مواقع وکیل دعاوی مالیاتی در مراجع رسیدگی به حل اختلاف از اظهارنامه ی مالیاتی کشور دفاع کرده و از پرداخت مالیات اضافی جلوگیری می کند.

چرا به وکیل دعاوی مالیاتی نیاز داریم؟

با وجود اینکه در سال 1400 تغییرات زیادی در سیستم رسیدگی به مالیات اتفاق افتاده، پرداخت ها دیگر به حسابداری هزینه نبوده و در حقیقت یک نوع سرمایه تلقی می شوند بنابراین به دلیل افزایش اختلافات و پیچیدگی در هیئت های مالیاتی، استخدام یک وکیل دعاوی مالیاتی به جهت استنباط کردن به قوانین روز و اثبات کردن حقانیت مودیان امری واجب است.

وکیل دعاوی مالیاتی در چه جلساتی میتواند شرکت کند؟

وکیل دعاوی مالیاتی می تواند در تمام جلسه های سازمان تامین اجتماعی، اداره دارایی، دادگاه مالیاتی، اداره ارزش افزوده، جلسه های سرمایه گذاری، جامعه ی حسابداران رسمی و … شرکت کنند.

در واقع وکیل دعاوی مالیاتی همیشه میبایست در تمامی جلسه هایی که مربوط به مسائل مالی است در کنار مدیر عامل حضور داشته باشد.

حدود و اختیارات وکیل دعاوی مالیاتی

در کارهای وکالت مالیاتی نکته های مهمی وجود دارد، این نکته ها از طریقوکیل دعاوی مالیاتی مطرح و شرح داده می شود. وکیل دعاوی مالیاتی با حق توکیل به غیر در انجام دادن امور مورد وکالت از طرف موکل خود اختیارات تام دارد، یعنی اقدامات و امضای وکیل به نشانه ی تایید و امضای موکل بوده و اثرات قانونی دارد. در نتیجه احتیاجی به حضور موکل در مراجع مختلف نیست.

انواع تخصص وکیل دعاوی مالیاتی

از زمانی که علم حسابداری و مالیاتی تخصصی شد، وظایف وکیل های مالیاتی هم سوا گردید و وکیل های مالیاتی مثل وکیل های حقوقی در مسائل مختلف شرکت ها خدمات خود را به صورت تفکیک شده ارائه می دهند:

وکیل دعاوی مالیاتی عملکرد

وکیل دعاوی مالیاتی عملکرد در موارد اظهارنامه سالیانه و بهای تمام شده متخصص است و از نظر تئوری به قوانین مالیات های مستقیم مسلط است که در بحث وکیل های مالیاتی مهم ترین وکیل ارزیابی می شود.

وکیل دعاوی مالیاتی لایحه

وکیل دعاوی مالیاتی لایحه در موارد لایحه نویسی و مکاتبات متخصص است و برخلاف تفکر خیلی از مدیران که نقش این چنین وکیل هایی را کم اهمیت ارزیابی می کنند، تخصص وکیل مالیاتی لایحه اهمیت زیادی دارد زیرا در بعضی موارد که کار دفاع مالیاتی موسسه به شورای عالی مالیاتی یا هیئت 251 مکرر و دیوان عدالت اداری فرستاده می شود، نقش این وکلا بسیار با اهمیت می باشد.

آیا مشاور مالیاتی همان وکیل دعاوی مالیاتی است؟

یک مشاور مالی برای شرکت در نقش ایده پرداز است و با توجه به شرایطی که شرکت شما دارد پیشنهاد های خود را برای انجام کارهایی مثل سرمایه گذاری و تغییراتی در شیوه ی کلی شرکت شما خواهند داد اما وکیل دعاوی مالیاتی تمامی کار های حقوقی شرکت شما را در برابر اشخاص حقوقی و حقیقی بر عهده خواهد داشت.

انتخاب بهترین وکیل دعاوی مالیاتی

با توجه به تمام نکته هایی که در مورد پیچیدگی مسائل مالیاتی و قوانین آن گفتیم، برای اینکه بتوانید در زمینه موضوعات مرتبط با مالیات اقدامات بهتری انجام دهید حتما از یک وکیل دعاوی مالیاتی در این زمینه کمک بگیرید. گروه وکلای بزرگمهر در این زمینه می تواند با حضور بهترین وکیل مالیاتی به شما در مسائل مالیاتی و حقوقیتان کمک کرده و مشاوره دهد.

برای اعطای وکالت به وکیل دعاوی مالیاتی با شماره 02144428277 و 09399217171 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل دعاوی مالیاتی سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان حقوقی مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

عواقب عدم وجود وکیل دعاوی مالیاتی

به دلیل اینکه قوانین مالیاتی روز به روز در حال تغییر و تحول هستند، اشخاص حقیقی و حقوقی ممکن است نتوانند به موقع از این تغییرات با خبر شوند، در نتیجه یکی از ضرورت های یک شرکت یا موسسه در اداره و کنترل به موقع امور حسابداری و مالیشان، حضور وکیل دعاوی مالیاتی خبره و آگاه است که در مورد امور مالی، مالیاتی، تهیه ی اظهارنامه و تحویل به موقع آن از پیدایش جریمه های مالیاتی برای شرکتتان جلوگیری کند. به همین علت همیشه مشاهده می شود که افراد از مقدار مالیاتی که برایشان مقرر کردن ناراضی بوده و طالب حل این مسئله می باشند. بهترین انتاب برای جلوگیری کردن از بروز مشکلات و عدم پرداخت مالیات با مبلغ سنگین، استفاده از وکیل مالیاتی باتجربه است.

مزایای وجود وکیل دعاوی مالیاتی

وکیل مالیاتی در زمینه های مالیاتی تخصص زیادی دارد و به افراد حقیقی و حقوقی کمک می کند که در بند جریه های سنگین مالیاتی نیفتند، و از بروز مشکلات مالیاتی جلوگیری کرده و تمام تخصص و تجربه ای که دارد را به کار میگیرد تا در هیئت های حل اختلاف از مقدار جریمه های مالیاتی کم کند و از حق و حقوق مودیان خود دفاع کند. از این رو با استخدام وکیل مالیاتی در سازمان یا شرکت خود، می توانید از تخصص و تجربه وی بهره برده و سودآوری شرکت خود را افزایش دهید. این نکته حائز اهمیت است که امروزه رقابت بازار مالی بر سر موضوعاتی همچون کاهش هر چه بیشتر هزینه های اضافه مانند مالیات های سالانه و … می باشد که از طرف دولت به صاحبان کسب و کار تحمیل شده است.

وکیل دعاوی مالیاتی را از کجا پیدا کنیم؟

انتخاب وکیل دعاوی مالیاتی بستگی به حیطه و گستردگی فعالیت خودتان و کسب و کارتان دارد و هنگام انتخاب باید به سابقه و تجربه ی وکیل مالیاتی دقت کنید.

هزینه ی وکیل مالیاتی بر حسب پرونده های مالیاتی و پیچیدگی های آن ها، هزینه های مربوط به مبحث پروژه، سابقه و تجربه ی وکیل دعاوی مالیاتی، متفاوت بوده که می توان از وکیل مالیاتی به طور دائمی یا برای پرونده های مالیاتی با موضوع خاص استفاده کرد.

بر این اساس برای پیدا کردن یک وکیل دعاوی مالیاتی، سابقه و تجربه و تخصص افراد را بررسی کرده تا برای انتخاب وکیل مالیاتی بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. گروه وکلای بزرگهر، با داشتن تخصص و سابقه ی چندین ساله در امور مالیاتی و حقوقی، همواره در کنار شما هستند.

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفافیت مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقرای ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روزترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از اخرین قوانین کشور
 • برخود مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده،و…)، کیفری و…

وکالت تخصصی

 

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی می باشد. با اعتماد به وکلای ما می توانید از استیفای کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید02144428277

به وکیل دعاوی مالیاتی امتیاز دهید

87

امتیاز کل وکیل دعاوی مالیاتی

از طریق دکمه زیر به وکیل دعاوی مالیاتی امتیاز دهید

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا