چگونه مالیات بر ارث ندهیم؟

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی می باشد. با اعتماد به وکلای ما می توانید از گرفتن کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.

هر ساعت از شبانه روز میتوانید با ما تماس بگیرید 02144428277

 • وکلای با تجربه
 • درصد موفقیت بالا
 • پیگیری مستمر
 • وکالت تخصصی
 • حق وکالت منصفانه
 • مطلع از تغییرات قوانین کشور
Blogsمالیات

چگونه مالیات بر ارث ندهیم؟

لیست وکیل مالیات بر ارث | چگونه مالیات بر ارث ندهیم؟ | مشاوره با بهترین وکیل مالیات بر ارث

لیست عناوین

برای اعطای وکالت به وکیل مالیات بر ارث با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل مالیات بر ارث سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در انتهای مطلب در بخش کامنت ها و نظرات سوال خود را مطرح نمایید تا وکلای مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

مردم کشورهای مختلف از گذشته تا کنون برای رشد و ترقی کشورشان مالیات می پردازند. درواقع دولت ها به کمک مالیات بخشی از هزینه های خود را جبران می کنند و می توانند برای مردم جامعه امکانات مختلف را مهیا کنند. یکی از انواع رایج مالیات، مالیات بر ارث است که افراد موظف به پرداخت آن هستند.

میزان و نحوه محاسبه مالیات بر ارث امروزه دغدغه بسیاری از افراد می باشد. اگر شما هم می خواهید بدانید مالیات بر ارث چیست؟ چگونه محاسبه می شود؟ و چگونه مالیات بر ارث ندهیم؟ این مقاله را تا پایان مطالعه کنید. ما در این نوشتار از وبلاگ گروه وکلای بزرگمهر قصد داریم به سوال چگونه مالیات بر ارث ندهیم؟ پاسخ دهیم.

پرونده های موفق وکیل مالیات بر ارث در گروه وکلای بزرگمهر

از آنجا که در گروه وکلای بزرگمهر، وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت می کنند و به طور مثال وکیل مالیات، به صورت تخصصی تنها در این زمینه فعالیت کرده و از پذیرش پرونده هایی در زمینه های دیگر (به طور مثال خانواده و…) معذور هستند، تعداد پرونده هایی که وکیل متخصص در هر زمینه پیگیری نموده است، از دیگر وکلای سایر مجموعه ها بیشتر بوده و همچنین به دلیل فعالت تخصصی، تجربه بسیار بالاتر و حرفه ای تری در این زمینه دارند. از جمله پرونده های شاخصی که وکیل مالیات بر ارث گروه وکلای بزرگمهر در آن ها موفق بوده است می توان به:

پرونده های موفق در گروه وکلای بزرگمهر

 

 ۱. پرونده سرقت از منازل با ۷۳ شاکی خصوصی که موفق به تبرئه متهم از تمامی اتهامات شد.

 ۲. پرونده ملک تصرف شده توسط بنیاد های حکومتی که منجر به موفقیت در پرونده شده و زمین موکل به وی برگشت داده شده

 ۳. پرونده سوزاندن دختر جوان توسط نامزد وی که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی بسیار جنجال به پا کرده بود منجر به دریافت دیه و مجازات متهم برای موکل شد.

۴. پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که منجر به محکومیت متهم به اعدام و دریافت دیه برای شاکی از سوی وکیل کیفری شد.

 ۵. پرونده قتل با سلاح گرم که منجر به تبرئه متهم از تمامی اتهامات شده است.

۶. پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر به همراه کشف ۴۰۰ کیلوگرم شیشه 

۷. پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

۸. پرونده خانمی که همسرش وی را با زن بازی و رابطه نامشروع اثبات نشده آزار میداد که در نهایت پرونده طلاق و مهریه موفقت آمیز انجام شد

۹. پرونده رابطه نامشروع و زنای محصنه که منجر به رفع اتهام متهم گردید

۱۰. پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

۱۱. پرونده کلاهبرداری ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

۱۲. پرونده خانواده، مردی که 714 سکه مهریه بسته بود که منجر به موفقیت صلح زوجه و زوج با مبلغ مهریه خیلی پایین تر گردید

۱۳. پرونده زمین خواری به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان 

و…

پیشنهاد می کنیم قبل از هر گونه اقدامی تصمیم به اخذ وکیل متخصص بگیرید.

آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟دانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟
آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟

برای مشاهده لیست وکلای تهران و شهرستان روی لینک زیر کلیک کنید

لیست وکلای تهران و شهرستان

چرا باید وکالت پرونده مالیات بر ارث خود را به گروه وکلای بزرگمهر بسپاریم

از آنجا که در پرونده های مالیات بر ارث، تخصص و تجربه وکیل معیار و ملاک بسیار مهمی در تعیین سرنوشت پرونده است، تجربه بالا و همچنین موفقیت وکیل مالیات بر ارث در پرونده های مالیات بر ارث در زمینه مشابه و یکسان، بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند پرونده شما را به بهترین نتیجه ممکن هدایت کند. با در نظر گرفتن این اصل مهم، ما در گروه وکلای بزرگمهر در تلاش هستیم تا با هدف افزایش کیفیت و افزایش هرچه بیشتر آمار موفقیت پرونده ها، وکالت پرونده مالیات بر ارث شما را  وکیل مالیات بر ارث با تجربه که سابقه موفقیت در پرونده مشابه پرونده شما را در زمینه مالیات بر ارث شما داشته باشد. در صورتی که تنها قصد اعطای وکالت به وکیل مالیات بر ارث دارید با گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تنظیم وقت جلسه شما با وکیل متخصص در زمینه پرونده مالیات بر ارث شما، اقدام نمایند.

مالیات بر ارث چیست؟

بسیاری از افراد می خواهند بدانند چگونه مالیات بر ارث ندهیم؟ برای پاسخ به این سوال ابتدا باید بدانیم مالیات بر ارث چیست و چرا باید مالیات بر ارث بدهیم؟ در قوانین کشورمان، مالیات به دو دسته مستقیم و غیرمستقیم، تقسیم شده است و مالیات بر ارث از جمله مالیات های مستقیم می باشد.

براساس قانون مالیات های مستقیم، افراد از هر طریقی که درآمدی کسب کرده باشند باید مالیات آن را پرداخت کنند. ارث نیز از این قاعده مستثنی نیست و کسانی که از طریق ارث پول، ملک یا زمینی دریافت می کنند باید مالیات آن را بپردازند. به این مالیات، مالیات بر ارث گفته می شود. مالیات بر ارث در تمامی کشورهای دنیا وجود دارد اما قوانین و جزئیات آن ممکن است متفاوت باشد.

چرا باید مالیات بپردازیم؟ دولت ها برای جبران بخشی از هزینه های خود، مالیات دریافت می کنند. مالیات های مستقیم و غیر مستقیم وارد خزانه دولت شده و در طول سال برای مصارف مختلف کشوری از جمله جایگزینی امکانات جامعه، حمایت از اقشار کم بضاعت و اعطای وام های قرض الحسنه استفاده می شود.

به طور کلی وقتی کسی فوت می کند ماترک آن به وراث تعلق می گیرد. اما اگر وراث قصد فروش یا انتقال آن اموال را داشته باشند باید مالیات بر ارث را بپردازند. توجه داتشه باشید که پس از فوت شخص، هنوز سند اموال به نام متوفی است و هنگامی که وراث بخواهند سند را به نام خود تغییر دهند موظف به پرداخت مالیات آن هستند. حال که متوجه شدیم مالیات بر ارث چیست و چرا باید مالیات بپردازیم وقت آن است که به سراغ سوال چگونه مالیات بر ارث ندهیم؟ برویم.

پاسخگویی ۲۴ ساعته کارشناسان گروه وکلای بزرگمهر
گروه وکلای بزرگمهر با پاسخگویی ۲۴ ساعته کارشناسان در خدمت رسانی به شما آماده است.

تاریخچه قوانین مالیات بر ارث چیست؟

قبل از پرداختن به سوال چگونه مالیات بر ارث ندهیم؟ بد نیست نگاهی به تاریخچه قوانین مربوط به مالیات بر ارث در کشورمان بیندازیم. همانطور که گفتیم قوانین مربوط به مالیات بر ارث در کشورهای مختلف، متفاوت است. اولین قانون مالیات بر ارث در سال 1316 در کشورمان شکل گرفت. از آن زمان تا کنون قوانین مالیات بر ارث بارها تغییر کرده است.

یکی از تغییر و تحولات عمده در قوانین مالیات بر ارث در سال 1395 شکل گرفت. در قانون جدید نرخ مالیات بر ارث تعدیل شد و کاهش یافت. البته در مواردی که تاریخ فوت مربوط به قبل از سال 94 باشد وراث مشمول قوانین قبلی هستند. در نتبجه اگر تاریخ فوت فرد بعد از سال 1395 باشد، مالیات بر ارث براساس قوانین جدید محاسبه می شود.

از جمله سوالات پرتکرار در زمینه مالیات بر ارث این است که چگونه مالیات بر ارث ندهیم؟ یا مالیات بر ارث چگونه محاسبه می شود؟ در ادامه مطلب به این سوالات هم پاسخ می دهیم.

مالیات بر ارث چگونه محاسبه می شود؟

در قوانین جدید، نرخ مالیات و نحوه محاسبه مالیات بر ارث تا حدود زیادی تغییر کرده است. در قانون جدید، مالیات بر ارث براساس نوع دارایی و اموال محاسبه می گردد. درواقع نرخ مالیات برای همه اموال و دارایی ها یکسان نیست و تفاوت دارد. در ادامه نرخ برخی از دارایی های مهم را ذکر می کنیم؛

مغازه 3% ارزش روز، موجودی حساب بانکی 3%، ملک اداری 3%، انواع اوراق مشارکت 3%، خودرو 2%، ملک مسکونی 7.5% ارزش معاملاتی، باغ و زمین 7.5% ارزش معاملاتی. البته ناگفته نماند که این نرخ برای وراث طبقه اول است و وراث طبقه دوم و سوم باید به ترتیب 2 و 4 برابر این نرخ ها، مالیات بپردازند.

احتمالا می پرسید طبقه وراث به چه معناست؟ براساس نسبت و فاصله ای که وراث از فرد متوفی دارند در طبقه یک، دو یا سه قرار می گیرند.

 • طبقه اول وراث: پدر، مادر، فرزندان و نوه ها
 • طبقه دوم وراث: اجداد (پدر ومادر بزرگ) و برادر و خواهر و اولاد آنها
 • طبقه سوم وراث: عمه، خاله، دایی، عمو و فرزندان آنها

براساس قانون، وراث طبقه بعد در حالتی از متوفی ارث می برند که وراث طبقه قبل موجود نباشند. برای مثال تا زمانی که وراث طبقه اول هستند ارثی به وراث طبقه دو و سه تعلق نمی گیرد. بسیاری از افرادی که به این طریق صاحب اموال و دارایی می شوند می خواهند بدانند چگونه مالیات بر ارث ندهیم؟ در ادامه به این سوال نیز پاسخ می دهیم.

بسیاری از افراد در طول زندگی خود با مسئله مالیات بر ارث و قوانین مربوط به آن مواجهه می شوند. در چنین شرایطی عدم اطلاع از قوانین این حوزه ممکن است مشکل ساز شود. اگر شما هم درگیر مسئله مالیات بر ارث هستید، توصیه می کنیم حتما از مشاوره حقوقی و وکلای متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

ما در گروه وکلای بزرگمهر آماده ارائه مشاوره تخصصی مالیات بر ارث به شما همراهان گرامی هستیم. برای ارتباط با بهترین وکیل مالیات بر ارث تنها کافی است با شماره تماس های گروه وکلای بزرگمهر در ارتباط باشید.

تماس با وکیل پایه یک دادگستری
هنوز برای احقاق حق دیر نیست. همین حالا با ما تماس بگیرید.

چگونه مالیات بر ارث ندهیم؟

همانطور که گفتیم بسیاری از افراد به دنبال راهی برای پرداخت نکردن مالیات هستند و می پرسند چگونه مالیات بر ارث ندهیم؟ در این قسمت ابتدا اموال و دارایی هایی که مشمول قانون مالیات بر ارث هستند را ذکر می کنیم. این موارد عبارت اند از؛

 • اوراق بهادار، سپرده های بانکی و اوراق مشارکت متوفی البته به جز مواردی که در بندهای قانون مالیات آمده شامل مالیات 2 درصد می‌ شود.
 • سهام و سهم شرکای آنها با نرخ 5/1 برابر نرخ های ذکر شده در قانون
 • وسایل نقلیه ( اعم از موتوری، هوایی، زمینی و دریایی) با نرخ 2 درصد قیمت اعلام شده توسط سازمان مالیات کشور
 • املاک و حق واگذاری محل با نرخ 5/1 برابر نرخ های گفته شده در ماده ۵۹

اگر یکی از موارد بالا به کسی ارث برسد فرد موظف است طبق قانون مالیات بر ارث، مالیات آن را پرداخت کند. اما چگونه مالیات بر ارث ندهیم؟ برای اینکه مالیات بر ارث ندهید باید از اموالی که از پرداخت مالیات بر ارث معاف هستند اطلاع داشته باشید.

لذا اگر می خواهید بدانید چگونه مالیات بر ارث ندهیم؟ به لیست اموال زیر توجه کنید. مواردی که در این لیست ذکر شده است معاف از مالیات هستند.

 • وجوه بازنشستگی متوفی
 • پس ‌انداز خدمت و مزایای پایان خدمت
 • مطالبات مربوط به خسارت اخراج
 • بازخرید خدمت و مرخصی های ‌استحقاقی استفاده نشده
 • بیمه‌ های اجتماعی و وجوه پرداختی توسط موسسات بیمه، بیمه‌ گزار و یا کارفرما مثل انواع بیمه‌ عمر و زندگی
 • خسارت فوت، دیه متوفی و امثالهم
 • وسایل منزل محل سکونت متوفی
 • اموالی که برای سازمان ها و موسسه‌ های مذکور در ماده 2 این قانون مورد وقف، نذر یا حبس واقع گردد به شرط تأیید سازمان ها و موسسه‌ های ‌مذکور.

همچنین مطابق ماده ۲۵ قانون مالیات مستقیم: « وراث طبقات اول و دوم نسبت به اموال شهدای ‌انقلاب اسلامی مشمول مالیات بر ارث نیستند » برای استفاده از این ماده قانونی، باید یکی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران یا بنیاد شهید مراتب را تایید کند.

بنابراین اگر به دنبال راهی برای عدم پرداخت مالیات هستید و می پرسید چگونه مالیات بر ارث ندهیم؟ ابتدا بررسی کنید که آیا اموال شما معاف از مالیات بر ارث هستند یا خیر. در این صورت می توانید برای آن بخش از اموالی که معاف از مالیات هستند مالیات بر ارث نپردازید.

مدت زمان صدور گواهی مالیات بر ارث

برای آنکه گواهی مالیات بر ارث صادر شود یا نسبت به دریافت آن اقدام کرد، باید مواردی در پرونده مورد بررسی قرار گیرد. برای مثال باید بررسی کرد آیا انحصار وراثت انجام گرفته است یا باید ابتدا کارهای مربوط به انحصار وراث را انجام داد. در بسیاری از شرایط مدارک لازم برای انجام کارهای انحصار وراثت ناقص است یا برای انجام آن ها باید به مدارک قدیمی مراجعه کرد. یکی از این نمونه ها انجام کارهای مربوط به پایان کار ملک یا گواهی های مربوط به شهرداری است.

در برخی شرایط حتی محلی که شرایط مالیاتی متوفی در آن مورد بررسی قرار می گیرد، نیز با اهمیت است چرا که در برخی مکان ها انجام کارهای مالیاتی به زمان بیشتری احتیاج دارد.

با توجه به مسائلی که مطرح شد، باید دید پرونده متوفی برای دریافت گواهی مالیات بر ارث در چه مرحله ای قرار دارد. در برخی شرایط انجام تمام این مراحل و اتمام آن ها ممکن است ماه ها زمان ببرد و نمی توان برای آن زمان مشخصی را در نظر گرفت. اما به طور کلی می توان گفت معمولا ادارات مربوطه تا ده روز بعد از پرداخت مالیات تعیینی، گواهی مالیات بر ارث را صادر می کنند.

وکیل مشاوره حقوقی در تهران
مشاوره صادقانه و تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری گروه وکلای بزرگمهر.

مشاوره با بهترین وکیل مالیات بر ارث

ما در این مقاله به پاسخ سوالاتی همچون مالیات بر ارث چیست؟ چرا باید مالیات بر ارث بدهیم؟ و چگونه مالیات بر ارث ندهیم؟ پرداختیم. به طور کلی موضوعاتی مثل انحصار ورثه و پس از آن پرداخت مالیات بر ارث از جمله موضوعات پیچیده و پردردسر است که در بسیاری از مواقع افراد اطلاعات چندانی درباره فرآیند قانونی و اداری آن ندارند.

مردم بعضا به دلایلی همچون عدم آگاهی از قوانین مختلف و مناسبات حقوقی مالیات بر ارث، دچار سردرگمی و اشتباه می شوند. در چنین شرایطی مشاوره با یک وکیل باتجربه و متخصص در زمینه مالیات بر ارث بسیار راهگشا خواهد بود. شما هم اگر اطلاعات و تجربه کافی در زمینه مالیات بر ارث ندارید توصیه می کنیم قبل از هرگونه اقدام قانونی از مشاوره حقوقی تیم وکلای بزرگمهر استفاده کنید.

گروه وکلای بزرگمهر این افتخار را دارد که ضمن ارائه مشاوره حقوقی به شما عزیزان، وکالت انجام امور مالیات بر ارث شما را به بهترین وکلای خود می سپارد تا در سریعترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب برسید.

برای مشاهده لیست وکیل تقسیم ارث و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل تقسیم ارث

برای دریافت مشاوره حقوقی و پرسیدن سوالات خود از بهترین وکلای کشور با شماره تماس های گروه وکلای بزرگمهر در ارتباط باشید.

12 دلیل که شما به وکیل احتیاج دارید!

 

 1. مشاوره گرفتن از وکیل متخصص نه تنها هیچ ضرری ندارد بلکه می تواند راهگشای پرونده شما باشد. ✅
 2. همیشه پیشگیری بهتر از درمان است پس منطقی است از مشکلات قانونی پیشگیری کنید به جای اینکه بعدا با آن ها دست و پنجه نرم کنید. ✅
 3. قانون و مسائل حقوقی بسیار پیچیده، دشوار و گسترده هستند. ✅
 4. همواره این امکان وجود دارد که پرونده ها به دلیل نداشتن وکیل برای شما هزینه و مدت زمان بیشتری در بر داشته باشند.❌
 5. با داشتن وکیل درک کاملی از گزینه ها و راهکار های خود خواهید داشت. ✅
 6. وکلا به شاهدان و کارشناسان دسترسی دارند، افرادی که در کنار خودتان به آن ها نیاز دارید. ✅
 7. وکیل می تواند بهترین و مناسب ترین دفاع برای پرونده ی شما را ارائه کند. ✅
 8. طرف مقابل در پرونده شما به احتمال زیادی وکیل دارد و با تمام توان خود در دادگاه حاضر میشود.❌
 9. وکلا می دانند چگونه شهود و دفاعیات را به چالش بکشانند. ✅
 10. یک دادخواست اشتباه یا پیروی از روش اشتباه می تواند پرونده شما را به طور کامل خراب کند.❌
 11. وکلا در صورت لزوم نحوه مذاکره کردن با طرف مقابل را می دانند. ✅
 12. وکیل تمام تلاش و توان خود را برای حفظ و دفاع از حقوق شما در پرونده به کار می گیرد و همواره حامی شما خواهد بود. ✅
آیا می‌دانید که در خصوص هر ادعا تنها یکبار می‌توان طرح دعوی نمود و در صورت شکست حق شما برای همیشه ضایع خواهد گردید؟!

وکیل مرد مالیات بر ارث

در بسیاری از پرونده ها و به خصوص در پرونده های مالیات بر ارث، با توجه به شرایط پرونده و موکل، ترجیح موکلن عزیز بر آن است که با وکیل مرد متخصص در زمینه مالیات بر ارث فعالیت داشته باشند چرا که بر این باورند که همراه داشتن وکیل مرد مالیات بر ارث می تواند مناسب تر باشد. به این دلیل که عموما خانم ها در برخی پرونده ها مناسب نباشند و نیاز به وکیل مرد مالیات بر ارث به دلیل استفامت و پیگیری مداوم و شجاعت بیشتر، احساس شود. همچنین گاه پیش می آید که افراد با وکیل مرد مالیات بر ارث احساس راحتی بیشتری دارند و این می تواند رابطه بین وکیل و موکل را تقویت کند. در بسیاری از پرونده ها به دلیل پنهان کاری و یا شرمساری موکل در بیان برخی موضوعات، پرونده ها پیچیده تر و مشکل خواهند شد.

پس در نتیجه وکیل مرد مالیات بر ارث با حضور در پرونده شما می تواند آن را به خوبی پیش ببرد. شما می توانید جهت مشاهده لیست وکیل مرد تهران و همچنین مشاهده رزومه و پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای مشاهده لیست وکیل مرد در تهران و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل مرد در تهران

وکیل خانم مالیات بر ارث

در برخی دیگر از پرونده های مالیات بر ارث، با توجه به شرایط پرونده ترجیح موکلن عزیز بر آن است که با وکیل خانم متخصص در زمینه مالیات بر ارث فعالیت داشته باشند چرا که اعتقاد دارند که همراه داشتن وکیل خانم مالیات بر ارث می تواند گزینه مناسب تری باشد. به این دلیل که عموما اقایان در برخی پرونده ها مناسب نباشند و نیاز به وکیل خانم مالیات بر ارث به دلیل صداقت و دلسوزی در پرونده و احساس مسئولیت بیشتر، احساس شود. همچنین گاه پیش می آید که موکلین خصوصا در میان خانم ها، به دلیل همجنس بودن با وکیل خانم مالیات بر ارث احساس راحتی بیشتری داشته باشند و این می تواند رابطه بین وکیل و موکل را تقویت کند. در بسیاری از پرونده ها به دلیل پنهان کاری و یا شرمساری موکل در بیان برخی موضوعات، پرونده ها پیچیده تر و مشکل خواهند شد.

پس در نتیجه انتخاب وکیل خانم مالیات بر ارث جهت حضور در پرونده شما می تواند انتخابی منطقی باشد. شما می توانید جهت مشاهده لیست وکلای خانم تهران و همچنین مشاهده رزومه و پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای مشاهده لیست وکلای خانم تهران و رزومه آن ها کلیک کنید.

لیست وکلای خانم تهران

وکیل قاضی بازنشسته مالیات بر ارث

بسیاری از افراد ترجیح می دهند که پرونده مالیات بر ارث خود را به یک وکیل قاضی بازنشسته بسپارند، چون تصورشان بر این است که وکیل قاضی بازنشسته تجربه خیلی بیشتری نسبت به دیگر وکلا دارد. البته که نمی توان منکر این قضیه هم شد، زیرا فردی که قاضی بوده و چندین سال به قضاوت مشغول بوده و بازنشسته شده، به واسطه سابقه کاری که در قوه قضاییه داشته، قوانین را بهتر می داند و با مسئله های حقوقی و دادگاه ها آشنایی بیشتری داشته و همچنین چون هر روزه با پرونده های مختلفی خصوصا در زمینه مالیات بر ارث سر و کار داشته، تجربه ی بالایی هم دارد. از این رو می تواند با کیفیت بهتری کار وکالت را انجام دهد.

پس در نتیجه انتخاب و اخذ وکیل قاضی بازنشسته مالیات بر ارث در پرونده شما می تواند انتخابی مناسب باشد. شما می توانید جهت تماس با قاضبی بازنشسته متخصص در زمینه مالیات بر ارث و همچنین مشاهده پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای تماس جهت رزرو جلسه با وکیل قاضی بازنشسته و مشاهده پرونده های موفق ایشان کلیک کنید.

وکیل قاضی بازنشسته

 

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر  

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفاف سازی مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقراری ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روز ترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از آخرین قوانین کشور
 • برخورد مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده و…)، کیفری و … .

وکالت تخصصی

 

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه چندین ساله و داشتن وکلای مجرب و متخصص در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری آماده ارائه خدمات و رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری شما می باشد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. 02144428277

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

به وکیل مالیات بر ارث امتیاز دهید

321

امتیاز کل وکیل مالیات بر ارث

از طریق دکمه زیر به وکیل مالیات بر ارث امتیاز دهید

امتیاز کاربران: 4.45 ( 1 رای)

وکیل پایه یک دادگستری حامد شاکری نیا

✔️ از جمله مطرح ترین و شناخته شده ترین وکلای تهران متخصص در امور خانواده، ملکی و کیفری و... وکیل پایه یک دادگستری جناب آقای حامد شاکری نیا عضو مرکز مشاوران قوه قضاییه با بیش از ۱۵ سال سابقه وکالت، از جمله مطرح ترین و با تجربه ترین وکلای پایه یک دادگستری تهران در زمینه های کیفری، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. ایشان با بیش از ۹۳٪ موفقیت در پرونده های خود، از تجربه و تخصص بالایی در امر وکالت دارند. چنانچه نیازمند جلسه با جناب آقای حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری هستید، همین حالا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه جلسه شما را با ایشان تنظیم نمایند. تماس بگیرید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

توجه : شماره تماس شما منتشر نخواهد شد

*

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره از وکیل