اجرای حکمخانوادهمهریه

اجرای حکم قطعی مهریه

برای اعطای وکالت به وکیل اجرای حکم قطعی مهریه با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل اجرای حکم قطعی مهریه سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در قسمت “کامنت ها و نظرات” در انتهای صفحه سوال خود را مطرح کنید تا وکلای مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

 

پرونده های موفق در گروه وکلای بزرگمهر

 

 ۱. پرونده سرقت از منازل با ۷۳ شاکی خصوصی که موفق به تبرئه متهم از تمامی اتهامات شد.

 ۲. پرونده ملک تصرف شده توسط بنیاد های حکومتی که منجر به موفقیت در پرونده شده و زمین موکل به وی برگشت داده شده

 ۳. پرونده سوزاندن دختر جوان توسط نامزد وی که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی بسیار جنجال به پا کرده بود منجر به دریافت دیه و مجازات متهم برای موکل شد.

۴. پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که منجر به محکومیت متهم به اعدام و دریافت دیه برای شاکی از سوی وکیل کیفری شد.

 ۵. پرونده قتل با سلاح گرم که منجر به تبرئه متهم از تمامی اتهامات شده است.

۶. پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر به همراه کشف ۴۰۰ کیلوگرم شیشه 

۷. پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

۸. پرونده خانمی که همسرش وی را با زن بازی و رابطه نامشروع اثبات نشده آزار میداد که در نهایت پرونده طلاق و مهریه موفقت آمیز انجام شد

۹. پرونده رابطه نامشروع و زنای محصنه که منجر به رفع اتهام متهم گردید

۱۰. پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

۱۱. پرونده کلاهبرداری ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

۱۲. پرونده خانواده، مردی که 714 سکه مهریه بسته بود که منجر به موفقیت صلح زوجه و زوج با مبلغ مهریه خیلی پایین تر گردید

۱۳. پرونده زمین خواری به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان 

و…

پیشنهاد می کنیم قبل از هر گونه اقدامی تصمیم به اخذ وکیل متخصص بگیرید.

آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟دانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟
آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟

 


لیست وکیل مهریه

 

وکیل دکتر حسین مروج تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

حسین مروج وکیل پایه یک دادگستری
حسین مروج وکیل پایه یک دادگستری
 •  وکیل پایه یک دادگستری
 • بیش از ۴۰ سال سابقه حقوقی
 • دکترای حقوق خصوصی
 • دکترای حرفه ای مشاوره حقوقی DBA
 • استاد دانشگاه های آزاد و دانشکده علوم و فنون نیروهای مسلح از سال ۱۳۶۱
 • مدیر حقوقی نیروهای مسلح از سال ۱۳۶۱
 • عضو مرکز مشاوران قوه قضاییه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

وکیل حامد شاکری نیا تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

جناب آقای حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری
جناب آقای حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
 • بیش از ۱۵ سال سابقه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل مرجانه فشنگچی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

مرجانه فشنگچی وکیل پایه یک دادگستری

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • رتبه دو رقمی آزمون وکالت و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۱۵ سال سابقه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل مونا الماسی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری
مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری
 •  وکیل پایه یک دادگستری
 • بیش از ۶ سال سابقه حقوقی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

وکیل محمد فرخی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

تصویر وکیل محمد فرخی

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۲۲ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

دکتر مهرداد محمدی (بخش بین الملل) تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

دکتر مهرداد محمدی وکیل بین الملل
دکتر مهرداد محمدی وکیل بین الملل
 • مشاور حقوقی و امور قراردادهای شرکت‌هایی چون هواپیمایی قطر و …
 • داوری اختلافات قراردادی فدراسیون فوتبال ایران
 • داور مرکز بین‌المللی مرکز داوری شانگهای (SHIAC)

 

تماس جهت اعطای وکالت

وکیل ملیحه سنگ سفیدی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

خانم ملیحه سنگ سفیدی وکیل دادگستری

 

 • وکیل دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق
 • عضو وکلای مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

 

وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ۴ ستاره

تصویر جناب وکیل آقای امیر بهادر عامری

 • وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۵ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل اصغر قنبری
امتیاز ۴ ستاره

تصویر جناب وکیل آقای اصغر قنبری

 • کارآموز وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه آزاد اسلامی اهر
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کمتر از 2 سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

خانم فریبا رنجبر
امتیاز ۳ ستاره

تصویر خانم فریبا رنجبر؛ کارشناس حقوقی

 • کارآموز وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری البرز
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه شهید بهشتی

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه

چرا باید وکالت پرونده اجرای حکم قطعی مهریه خود را به گروه وکلای بزرگمهر بسپاریم

از آنجا که در پرونده ها، تخصص و تجربه وکیل معیار و ملاک بسیار مهمی در تعیین سرنوشت پرونده است، تجربه بالا و همچنین موفقیت وکیل در پرونده ها در زمینه مشابه و یکسان، بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند پرونده شما را به بهترین نتیجه ممکن هدایت کند. با در نظر گرفتن این اصل مهم، ما در گروه وکلای بزرگمهر در تلاش هستیم تا با هدف افزایش کیفیت و افزایش هرچه بیشتر آمار موفقیت پرونده ها و ارائه وکالت با وکیل اجرای حکم قطعی مهریه با تجربه که سابقه موفقیت در پرونده مشابه پرونده شما را داشته باشد. در صورتی که تنها قصد اعطای وکالت دارید با گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تنظیم وقت جلسه شما با وکیل متخصص در زمینه پرونده شما، اقدام نمایند.

امروزه مطالبه مهریه و پرونده های مرتبط با اجرای حکم قطعی مهریه، از بیشترین دعاوی در حوزه خانواده می باشند. اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که با مهریه و پرونده اجرای حکم قطعی مهریه درگیر هستید، پیشنهاد ما به شما مطالعه این متن و استفاده از دانش و تخصص مشاوران و وکلای ما در مجموعه بزرگمهر می باشد.

با توجه به اهمیت موضوع اجرای حکم قطعی مهریه، پیشنهاد می شود جهت پیگیری و پیشبرد مشکل خود با وکلای متخصص و مجرب در این حوزه مشورت نموده و از همراهی آن ها بهره مند گردید.

در صورتی که سوالی درباره موضوع اجرای حکم قطعی مهریه داشته و یا نیاز به مشاوره درباره این موضوع دارید سوال خود را در انتهای این مقاله بپرسید تا مشاوران حقوقی ما در سریع ترین زمان به شما پاسخ دهند.

مهریه یا مهر از جمله حقوق زن می باشد که مطابق با قانون 1082 قانون مدنی، به محض برقراری عقد، زن مالک آن گردیده و می تواند هر نوع تصرفی در آن بنماید. مهریه براساس نوع پرداخت به دو نوع عندالمطالبه و عندالاستطاعه تقسیم می گردد. در مهریه به صورت عند الاستطاعه امکان گرفتن حکم جلب کیفری و یا ممنوع الخروجی مرد وجود نداشته و زن با معرفی اموال مرد و اثبات استطاعت وی جهت پرداخت مهریه می تواند اقدام به گرفتن مهریه نماید اما در حالت عندالمطالبه بودن مهریه، مرد موکلف به پرداخت مهریه می باشد. لازم به ذکر است مطابق با قانون اجرای احکام مهریه و با نظر به شرایط تورم و اقتصاد حال حاضر، مهریه بالاتر از میزان 110 سکه بهار آزادی شامل اجرای حکم کیفری نمی باشد. این بدین معناست که همه ی مهریه توافق شده در سند نکاحیه (عقدنامه) معتبر بوده اما برای گرفتن میزان بالاتر از 110 سکه لازم به اثبات استطاعت مرد بوده و شامل اجرای حکم کیفری نمی شود به این معنا که در صورت نداشتن مال و اموال، مهریه مازاد بر 110 سکه از طریق حبس زوج قابل پیگیری نیست.

قوانین مهریه مرتبط با اجرای حکم قطعی مهریه

در خصوص احکام مهریه و اجرای حکم قطعی مهریه، لازم است در ابتدا با قوانین مهریه در مورد انواع مهریه که وکیل مهریه و طلاق با آن آشنایی کامل دارد اشاره کنیم. همان طور هم که می دانید طلاق دلایل مختلفی دارد و می توانید از وکیل متخصص آن موضوع کمک بگیرید زیرا برخی طلاق ها شرایط پیچیده ای دارد و نیاز به اثبات برخی موضوع ها دارد و باید از وکیل متخصص آن مانند وکیل رابطه نامشروع استفاده کنید اما برخی به صورت طلاق توافقی اقدام به جدایی می کنند.

چنانچه مهریه اعلام شده در عقدنامه بصورت نقد باشد، در هنگام اجرای حکم قطعی مهریه، مطابق با قانون مهریه وجه نقد، میزان مهریه براساس نرخ روز محاسبه گردیده و مرد موکلف به پرداخت آن است. لازم به ذکر است در صورت فوت مرد فقط تا تاریخ فوت، مهریه به نرخ روز محاسبه می گردد. نکته مهم دیگر که باید در هنگام اجرای حکم قطعی مهریه در خصوص مهریه وجه نقد به آن توجه داشت این است که ملاک، نرخ روز پرداخت مهریه توسط مرد می باشد نه تاریخی که برای ارائه دادخواست توسط زوجه مشخص شده است.

چنانچه بخواهید مهریه را به صورت سکه در زمان عقد مشخص کنید، در زمان گرفتن آن و به دنبال آن تلاش برای اجرای حکم قطعی مهریه می توان به دو روش اقدام کرد: دادخواست مطالبه مهریه از طریق دادگاه و یا اداره ثبت.

اگر تصمیم به اجرا  دارید مهریه خود را به اجرا گذاشته و یا روند اجرای حکم قطعی مهریه را تسریع ببخشید، حتما از وکیل متخصص مهریه راهنمایی بگیرید چرا که سرعت و دقت در پرونده های مرتبط با مهریه و اجرای حکم قطعی مهریه امری بسیار مهم و حیاتی است.همچنین برای درخواست طلاق توافقی می توانید از بهترین وکیل خانواده در تهران بگیرید.

قانون جدید مهریه

آنچه در مسیر اجرای حکم قطعی مهریه اهمیت دارد توجه به این نکته است که، مطابق با آخرین قانون تصویب شده در خصوص مهریه، سقف مهریه برای جلب زوج 110 سکه یا معادل ریالی آن به نرخ روز می باشد. این قانون تا به این لحظه در سال 99 دچار تغییری نشده است. بنابراین مرد در صورت عدم پرداخت مهریه تا سقف 110 سکه محکوم به زندان خواهد شد مگر آنکه درخواست اعسار بدهد. در این صورت پس از بررسی دادگاه در صورت تایید، مهریه با تشخیص مقام قضایی توسط دادگاه قسط بندی گردیده و اجرای حکم قطعی مهریه به جریان خواهد افتاد. این احتمال وجود دارد که اگر مرد پس از ارائه درخواست اعسار و تقسیط مهریه توسط دادگاه، از اجرای حکم قطعی مهریه و پرداخت اقساط امتناع کند، حکم جلب او پس از چند قسط صادر گردد.

همچنین بخوانید:  توقیف خودرو برای مهریه

همان طور که می دانید مطالبه مهریه ربطی به طلاق توافقی ندارد. و زوجه هر موقع می تواند مهریه خود را مطالبه کند و ربطی به درخواست طلاق توافقی ندارد.

برای مثال اگر مهریه خانم مقدار 250 سکه بهار آزادی باشد و دادخواست مطالبه مهریه را برای 200 سکه به دادگاه داده و خواستار اجرای حکم قطعی مهریه باشد و دادگاه نیز نهایتا رای به پرداخت 200 سکه را بدهد. چنانچه پس از صدور ابلاغیه اجراییه و در مرحله اجرای حکم، زن نتواند اموالی از مرد را به دادگاه ارائه کرده و استعلام از مراکز در خصوص اموال مرد نیز نشان دهد که مرد اموالی ندارد، مرد می تواند درخواست اعسار از پرداخت دفعی مهریه را به دادگاه تحویل داده و مدعی اعسار و تقسیط مهریه گردد. مهسر به کسی گفته می شود که واسطه عدم کفایت دارایی یا عدم دسترسی به مال خود قادر به پرداخت بدهی نمی باشد. دادگاه پس از بررسی اظهارات طرفین و وضعیت اشتغال مرد، حکم به پرداخت پیش پرداخت و به فرض تقسیط به تحویل هر 3 ماه یک سکه تمام بهار آزادی را می دهد.با صدور حکم اجراییه، مرد موظف به اجرای حکم قطعی مهریه می باشد. چنانچه مرد پیش پرداخت و اقساط تا سقف 110 سکه را پرداخت نکند، با اعتراض زوجه به تقسیط مهریه اقدام به طرح شکایت خود نماید و زن می تواندحکم جلب مرد را بگیرد. اما برای پرداخت مازاد 110 سکه دیگر حکم جلب صادر نخواهد شد و امکان ممنوع الخروجی مرد نیز وجود ندارد.

به این نکته توجه داشته باشید که، حکم اعسار به صورت موقت صادر می‌شود و اگر بعدا زن بتواند اموالی از مرد به دست بیاورد، می‌تواند نسبت به وصول طلب خود از آن‌ها اقدام کند.

بخش نامه قوه قضاییه در خصوص تقسیط مهریه

مطابق با این بخشنامه که در تاریخ 22/7/97 صادر گردید، دادخواست های تعدیل اقساط مهریه خارج از نوبت و بدون تعیین وقت رسیدگی و براساس وسع واقعی مرد تقسیط گردد. هدف از این قانون کاهش آمار زندانیان به علت مهریه بوده است.

سوالات متداول

برخی از سوالات متداول در خصوص اجرای حکم قطعی مهریه عبارتند از:

مطالبه مهریه و پیگیری جهت اجرای حکم قطعی مهریه به چه صورت است؟

اجرا گذاشتن مهریه ، دریافت مهریه بعد از طلاق و درخواست دریافت آن از مرد، پس از برقراری عقد امکان پذیر است. مطابق با ماده 1085 قانون مدنی، زن می تواند تا مهریه او تسلیم نشده از ایفا وظایفی که در مقابل شوهر دارد امتناع کند مشروط بر اینکه مهر او حال باشد. لازم به ذکر است مطابق با ماده 1086 قانون مدنی چنانچه زوجه پیش از گرفتن مهریه به خواست خود از زوج تمکین نماید، حق حبس وی ساقط گردیده و دیگر قادر به امتناع از تمکین مطابق ماده 1085 نخواهد بود.

یکی از راه های مطالبه مهریه، مراجعه به دادگاه و ارائه دادخواست مطالبه مهریه می باشد. اولین قدم برای به اجرا گذاشتن مهریه از طریق دادگاه مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیکی قضایی است پس از فرستادن پرونده مهریه به دادگاه خانواده و تعیین وقت، طرفین باید در زمان مقرر شده به دادگاه رفته و قاضی پرونده مهریه به اجرا گذاشته شده رای را صادر خواهد کرد.

در این حالت پس از تنظیم دادخواست و ارائه آن باید مبلغی تحت عنوان هزینه دادرسی به دادگاه تقدیم گردد که معادل با یک بیستم کل مبلغ مهریه است و به آن نیم عشر گفته می شود. چنانچه زن برنده در پرونده باشد می تواند پس از صدور حکم نهایی و آمادگی جهت اجرای حکم قطعی مهریه، این مبلغ را تحت عنوان خسارت ناشی از دادسی در قالب دادخواستی به دادگاه ارائه داده و این مبلغ به زوجه بازگردانده می شود. در صورت توافق بین زن و مرد این مبلغ به یک دوم کاهش خواهد یافت.

روش دیگر جهت مطالبه مهریه و درنهایت رسیدن به اجرای حکم قطعی مهریه، اقدام از طریق اجرای ثبت می باشد. مطابق با بند ب ماده 113 قانون برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی : مفاد اسناد رسمی لازم الاجرا از طریق ادارات اجرای مفاد اسناد رسمی لازم الاجرای سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اجرا می شوند. این ادارات موظف اند بلافاصله بعد از تقاضای اجراییه نسبت به شناسایی و توقیف اموال مدیون اقدام کنند. در صورتی که مرجع نتواند ظرف مدت 2 ماه از تقاضا، اقدامات لازم جهت شناسایی و توقیف اموال را انجام دهد، یا ظرف مدت شش ماه نسبت به اجرای مفاد سند اقدام کند، متعهد له سند می‌تواند با انصراف از اجرای مفاد سند به محاکم دادگستری رجوع نماید.

در خصوص درخواست مطالبه مهریه و به جریان افتادن روند اجرای حکم قطعی مهریه از طریق ثبت، پس از ابلاغ، برای تشکیل پرونده ابتدا زن از دفتری که ازدواج در آن ثبت گردیده تقاضای اجراییه می کند. سپس اجراییه را به همراه مدارک لازم به اداره ثبت تحویل دمی دهد. پس از آن اجراییه به طرفین ابلاغ و مسیر تا رسیدن به رای نهایی و اجرای حکم قطعی مهریه آغاز می گردد. برای اینکه در این مسیر تنها نباشید، پیشنهاد ما به شما استفاده از دانش و مهارت وکلا و مشاوران است.

توجه داشته باشید بنابر قانون جدید در صورتی می توان برای وصول مهریه از طریق دادگاه اقدام کرد که مراحل فوق طی شده و مال و اموالی از مرد شناسایی نگردد. در این شرایط اداره ثبت با تحویل نامه ای به زوجه به او این امکان را می دهد که با مراجعه به دادگاه، حکم جلب زوج را بگیرد. طبق شرایطی که پیش از این ذکر شد این حکم جلب تنها برای میزان 110 سکه صادر می گردد.

مزایای پیگیری جهت اجرای حکم قطعی مهریه توسط وکیل چیست؟

در نظر داشته باشید که اقامه دعوی و حضور در جلسات دادرسی بسیار حساس بوده و تا جای ممکن از آزمون وخطا در آن باید پرهیز کرد. لذا قبل از هر اقدامی در خصوص مساله مهریه و روال پرونده تا رسیدن به اجرای حکم قطعی مهریه با وکیل امور خانواده در این حوزه مشورت کنید و به طور کلی در امور جلوگیری از اجرای حکم قطعی کیفری نیز حضور وکلا موثر خواهد بود. برای انتخاب وکیل مناسب، در خصوص سابقه و نحوه عملکرد فرد در پرونده هایی مشابه با پرونده شما و یا سایر پرونده های مرتبط با مهریه و نتیجه ی کسب شده به منظور اجرای حکم قطعی مهریه، اطمینان کسب کنید. سابقه کاری و تجربه به معنی بالا بودن سن وکیل نیست. در بسیاری از موارد وکلای جوان و آگاهی و دانش بالای خود و پیگیری جدی پرونده باعث آرامش خاطر موکل و صرفه جویی در وقت و هزینه او می شوند. همچنین حضور وکلای مجرب در زمینه حکم تصرف مال غیر نیز بسیار موثر خواهد بود.

هزینه اخذ وکیل در پرونده های مرتبط با مهریه تا رسیدن به اجرای حکم قطعی مهریه چقدر است؟

هزینه و حق الزحمه وکالت مبلغی توافق شده بین وکیل خانواده و موکل برای رسیدگی و به سرانجام رساندن پرونده تا اجرای حکم قطعی مهریه می باشد. این هزینه به نوع پرونده و میزان سختی آن تا رسیدن به اجرای حکم قطعی مهریه بستگی داشته و نمی توان مبلغ دقیق و ثابتی را مشخص نمود. البته وکیل در زمینه تقسیم ارث پدر نیز می تواند به شما کمک کند. البته وکیل می تواند در زمینه دستور موقت تحویل فرزند به شما کمک کند.

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر  

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفاف مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقرای ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روزترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از اخرین قوانین کشور
 • برخود مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده، و… )، کیفری و …

وکالت تخصصی

 

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه چندین ساله و داشتن بهترین وکلای مجرب و متخصص در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری آماده ارائه خدمات و رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری شما می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.  02144428277

به وکیل اجرای حکم قطعی مهریه امتیاز دهید

157

امتیاز کل وکیل اجرای حکم قطعی مهریه

از طریق دکمه زیر به وکیل اجرای حکم قطعی مهریه امتیاز دهید

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

 1. اگر اموال خود را قبل از به اجرا گذاشتن مهریه جهت استفاده از اعسار به فامیل درجه یک خود دردفتراسناد رسمی انتقال بدهم دادگاه میتواند ثابت کندکه جهت فرارازدین بوده؟

  1. با سلام. بله این موضوع تا شش ماه قبل از تاریخ درخواست مهریه بررسی خواهد شد و جنبه کیفری نیز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه : شماره تماس شما منتشر نخواهد شد

*

2 + 4 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا