مجازات عورت نمایی

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی می باشد. با اعتماد به وکلای ما می توانید از گرفتن کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.

هر ساعت از شبانه روز میتوانید با ما تماس بگیرید 02144428277

 • وکلای با تجربه
 • درصد موفقیت بالا
 • پیگیری مستمر
 • وکالت تخصصی
 • حق وکالت منصفانه
 • مطلع از تغییرات قوانین کشور
جرایم منافی عفتکیفری

مجازات عورت نمایی

آشنایی با اختلال عورت نمایی | علت عورت نمایی چیست؟

لیست عناوین

برای اعطای وکالت به وکیل متخصص در خصوص مجازات عورت نمایی با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل مجازات عورت نمایی سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در قسمت کامنت ها و نظرات در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا وکلای مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

پژوهش ها نشان می دهد که کودکان از سنین بسیار پایین، نسبت به آلت تناسلی خود حساسیت دارند و می دانند که نباید دیگران آنان را برهنه ببینند. انسان به صورت غریزی از دیده شدن آلت تناسلی خود توسط دیگران احساس خجالت می کند و سعی در پوشاندن آن دارد. اما در این بین برخی افراد نه تنها از نشان دادن آلت تناسلی خود به دیگران خجالت نمی کشند بلکه این حرکت یک راه برای ارضای تمایلات جنسی آنهاست. این افراد که دارای اختلالات و انحرافات جنسی هستند سعی دارند در اماکن خلوت آلت تناسلی خود را به جنس مخالف نشان بدهند به این عمل در قانون عورت نمایی گفته می شود.

باتوجه به اثرات مخربی که عمل عورت نمایی دارد، قانونگذار تلاش کرده تا با وضع قوانین سفت و سخت در این حوزه از قربانیان حمایت کرده و افراد مجرم را مجازات کند. اما مجازات عورت نمایی یا برهنگی در ملا عام چیست؟ چگونه از کسی که متهم به عورت نمایی شده است رد اتهام کنیم؟ اگر به دنبال پاسخی برای این سوالات هستید حتما این مقاله را تا پایان مطالعه نمائید.

پرونده های موفق وکیل مجازات عورت نمایی در گروه وکلای بزرگمهر

از آنجا که در گروه وکلای بزرگمهر، وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت می کنند و به طور مثال وکیل مجازات عورت نمایی، به صورت تخصصی تنها در این زمینه فعالیت کرده و از پذیرش پرونده هایی در زمینه های دیگر (به طور مثال خانواده، ملکی و…) معذور هستند، تعداد پرونده هایی که وکیل متخصص در هر زمینه پیگیری نموده است، از دیگر وکلای سایر مجموعه ها بیشتر بوده و همچنین به دلیل فعالت تخصصی، تجربه بسیار بالاتر و حرفه ای تری در این زمینه دارند. وکیل مجازات عورت نمایی بزرگمهر با بیش از ۷۸ پرونده موفق و همچنین موفقیت بالای ۹۶٪ در پرونده های پیچیده و دشوار که بسیاری از وکلا در خصوص این پرونده ها قطع امید کرده اند، دارای بهترین تجربه و سابقه بوده و امید است که بتواند در پرونده های شما مشکل گشا باشد. از جمله پرونده های شاخصی که وکیل مجازات عورت نمایی گروه وکلای بزرگمهر در آن ها موفق بوده است می توان به:

پرونده های شاخص موفق وکیل جرایم منافی عفت در گروه وکلای بزرگمهر

 

 • پرونده رابطه نامشروع خانم متاهل با آقا پسر جوان که وکیل رابطه نامشروع گروه وکلای بزرگمهر در این پرونده وکیل شاکی (همسر خانم) بود، منجر به محکومیت خانم و پسر شد.
 • پرونده اتهام فساد و فحشا خانم ماساژور که در دادگاه بدوی محکوم به ۱۰ سال حبس شده بودند، با تلاش های وکیل متخصص فساد و فحشا گروه وکلای بزرگمهر، در تجدید نظر حبس ایشان به ۳ ماه تبدیل شد و با توجه به میزان بازداشت بودن ایشان، مابقی حبس طی نشده و کلا پرونده برای ایشان مختومه شد.
 • پرونده اتهام فساد و فحشا و مدیریت باند با ایجاد کانال تلگرامی با بیش از ۸۰ هزار کاربر و بیش از ۱۸۰ خانم

جهت مشاهده ادامه لیست پرونده های شاخص موفق کلیک کنید.

 • پرونده رابطه نامشروع خانم جوان با مرد متاهل و اخاذی از ایشان که منجر به رفع اتهام از مرد شد و بابت اخاذی نیز خانم محکوم شدند.
 • پرونده اتهام فساد و فحشا چند خانم و آقا به دلیل شرکت در پارتی
 • پرونده اتهام فساد و فحشا در اصفهان که مرد به اتهام دایر کردن مرکز فساد و فحشا به ۱۰ سال حبس محکوم شده بود، در دیوان عالی منجر به شکسته شدن رای شد و دادکاه رای به بی گناهی ایشان داد.
 • پرونده اتهام فساد و فحشا یک مدیر دولتی که شاکیان پرونده اداره آگاهی و وزارت اطلاعات بودند، منجر به رفع اتهام کامل از ایشان شد.
 • پرونده شکایت فساد و فحشا در آموزشگاه بازیگری توسط مدیر آموزشگاه
 • پرونده ایجاد موجبات فساد و فحشا مردی که منزل خود را به قصد اجاره در اختیار عده ای جوان قرار داده بود.
 • پرونده فساد و فحشا پدر و پسر با چند خانم که اتهامات رابطه نامشروع، ایجاد مرکز فساد و فحشا، شرب خمر و مصرف مواد مخدر به ایشان وارد شده بود، در این پرونده وکیل متخصص گروه وکلای بزرگمهر، از سوی همسر مرد، شاکی پرونده بود که منجر به محکومیت پدر و پسر و خانم ها گشت.
 • پرونده اتهام حضور در خانه فساد و فحشا مردی که در دادگاه بدوی ۲ سال حبس به ایشان داده شده بود، منجر به پرداخت جریمه نقدی شد.
 • پرونده خانه فساد و فحشا یک خانه تیمی که منجر به دستگیری بیش از ۴۵ خانم شده بود.
 • پرونده فساد و فحشا خانم ترنس
 • پرونده دستگیری باند فساد و فحشا در یک خانه تیمی که توسط شکایت مردمی گزارش شده بود، منجر به محکومیت آن ها شد.
 • پرونده رابطه نامشروع مردی که به ۲ سال تبعید و ۹۹ ضربه شلاق در دادگاه بدوی محکوم شده بود، منجر به کاهش مجازات ایشان به ۴۰ ضربه شلاق در دادگاه تجدید نظر شد.
 • اتهام رابطه نامشروع خانم متاهل در شرف طلاق توسط همسر ایشان که منجر به رفع اتهام از خانم توسط وکیل رابطه نامشروع گروه وکلای بزرگمهر شد.
 • پرونده اتهام رابطه نامشروع خانم کارمند با مدیرعامل شرکت که منجر به رفع اتهام ایشان شد.
 • پرونده رابطه نامشروع و زنای محصنه خانم متاهل که در دادگاه کیفری یک حکم اعدام برای ایشان صادر شده بود، با دفاع مناسب وکیل رابطه نامشروع گروه وکلای بزرگمهر، در مرحله فرجام خواهی منجر به شکست رای شد و ایشان تنها به ۴۴ ضربه شلاق محکوم شدند.
 • شکایت رابطه نامشروع بابت خیانت همسر که منجر به محکومیت همسر شد.
 • پرونده شکایت رابطه نامشروع مرد از همسر بابت زنای محصنه خانم که بیش از صد مورد فیلم های مربوط به ایشان در سایت های غیر اخلاقی پخش شده بود، منجر به حکم اعدام و افساد فی الارض برای خانم شد.
 • پرونده رابطه نامشروع از طریق چت و پیامک مرد متاهل که منجر به ۷۴ ضربه شلاق برای ایشان شد
 • پرونده رابطه نامشروع مردی با خانمی متاهل که همسر خود را با این موضوع آزار میداد که منجر به محکومیت مرد به ۷۴ ضربه شلاق و طلاق خانم به همراه دریافت کامل مهریه ایشان شد.
 • پرونده رابطه نامشروع دختر و پسر مجرد که منجر به رفع اتهام آن ها شد.
 • پرونده اتهام رابطه نامشروع و بارداری خانم متاهل
 • پرونده شکایت از خانم بابت رابطه نامشروع و نفی نسب فرزند حاصل از رابطه نامشروع
 • پرونده رابطه نامشروع دختر خانم جوان که منجر به از دست رفتن بکارت ایشان شده بود، با تلاش وکیل، ارش البکاره و مبلغی برای رضایت خانم پرداخت شد تا از شکایت صرف نظر کنند.
 • پرونده شکایت رابطه نامشروع پنهانی مرد به مدت پنج سال که منجر به اخذ طلاق و مهریه و اجرت المثل برای خانم شد.
آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟دانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟
آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟

برای مشاهده لیست وکلای تهران و شهرستان روی لینک زیر کلیک کنید

لیست وکلای تهران و شهرستان

چرا باید وکالت پرونده مجازات عورت نمایی را به گروه وکلای بزرگمهر بسپاریم

از آنجا که در دفاع از پرونده مجازات عورت نمایی، تخصص و تجربه وکیل معیار و ملاک بسیار مهمی در تعیین سرنوشت پرونده است، تجربه بالا و همچنین موفقیت وکیل در زمینه پرونده های مشابه و یکسان، بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند پرونده شما را به بهترین نتیجه ممکن هدایت کند. با در نظر گرفتن این اصل مهم، ما در گروه وکلای بزرگمهر در تلاش هستیم تا با هدف افزایش کیفیت و افزایش هرچه بیشتر آمار موفقیت پرونده ها، وکالت پرونده شما را وکیل مجازات عورت نمایی با تجربه که سابقه موفقیت در پرونده مشابه پرونده شما را در زمینه پرونده شما داشته باشد. در صورتی که تنها قصد اعطای وکالت دارید با گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تنظیم وقت جلسه شما با وکیل متخصص در زمینه پرونده، اقدام نمایند.

آشنایی با اختلال عورت نمایی یا نمایشگری جنسی

پیش از آن که به مجازات عورت نمایی یا مجازات برهنگی در ملا عام بپردازیم، بیاید کمی با اختلال عورت نمایی یا (Exhibitionism) آشنا شویم. این اختلال، در دسته اختلالات پارافیلیک یا انحرافات جنسی قرار می گیرد. اختلال نمایشگری جنسی یا عورت نمایی، به میل شدید فرد برای نمایش آلت تناسلی به افراد غریبه و به صورت غیره منتظره، گفته می شود. فرد مجرم، با نشان دادن آلت تناسلی خود به دیگران و دیدن ترس یا انزجار آنان ارضا می گردد.

متاسفانه این جرم در خیابان ها و کوچه های خلوت، اطراف مدارس دخترانه و دیگر اماکن به وفور رخ می دهد. دیدن این صحنه برای زنان و دختران احساس ناامنی را به آنان القا می کند. همچنین در بسیاری از گزارشات، افرادی که شاهد چنین صحنه هایی بوده اند دچار حملات پانیک و اختلال استرس مزمن پس از حادثه می شوند. رواج این پدیده غیر اخلاقی تاثیرات مخرب فراوانی بر امنیت روانی و هنجارهای جامعه دارد.

بیماران جنسی و افرادی که دارای انحرافات و اختلالات جنسی هستند در تمامی جوامع وجود دارند. اما آنچه که اهمیت دارد کنترل این افراد و پیش گیری از وقوع جرم توسط آنان می باشد.

از نظر قانون عورت نمایی جرم شناخته شده و افراد مرتکب به مجازات عورت نمایی یا مجازات برهنگی در ملا عام محکوم می شوند.
پاسخگویی ۲۴ ساعته کارشناسان گروه وکلای بزرگمهر
گروه وکلای بزرگمهر با پاسخگویی ۲۴ ساعته کارشناسان در خدمت رسانی به شما آماده است.

عورت نمایی از منظر دین نیز امری ناپسند و غیر اخلاقی معرفی شده است. در روایتی از امام صادق (ع) آمده است که ایشان با اشاره به حرمت عورت نمایی برای دیگران، به اثرات منفی آن در ابتلا به بیماری های مختلف پرداخته و به معلی بن خنیس (که از بیماری رنج می برد و از امام، علاجی را تقاضا کرده بود) فرمود:

إنک کشفت عورتک فی موضع من المواضع، فأعقبک الله هذا الوجع و لکن عوذه بالعوذة عوذ بها أمیرالمؤمنین أبا واثلة ثم لم تعد.

تو، به این علت مبتلا به این بیماری و درد شده ای که در جایی که نباید کشف عورت می کردی، عورت خود را نشان دادی؛ لیکن به دعایی که امیرالمؤمنین (ع) به ابا واثله آموزش داد، پناه ببرد و هرگز دیگر نمایشگری عورت تکرار نشود.

این موضوع نشان دهنده تاثیرات زیان بار عورت نمایی در زندگی شخصی و جمعی افراد دارد. اما مجازات عورت نمایی چیست؟

مجازات عورت نمایی چیست؟

چنانچه کسی اقدام به عورت نمایی یا برهنگی در ملا عام کند به مجازات عورت نمایی یا مجازات برهنگی در ملا عام محکوم خواهد شد. ناگفته نماند که عورت نمایی صرفا مختص مردان نیست و گرچه مردان بخش اعظم شکایات مربوط به برهنگی و عورت نمایی را به خود اختصاص می دهند اما اگر زنی در ملا عام اقدام به این کار کند نیز مجرم شناخته می شود.

پیامبر اسلام نیز در حدیثی می فرمایند؛ «تمام بدن زن، عورت محسوب می شود.» و باید آن را پوشاند؛ چون برای مردان، تحریک کننده است. از دیدگاه اسلام که قوانین کشورمان از آن نشات می گیرد، نشان دادن عورت به هر کسی جز همسر شرعی، جرم و گناه می باشد.

براساس قوانین مجازات اسلامی؛ اگر کسی در اماکن عمومی یا معابر، متعرض و یا مزاحم اطفال و یا زنان شود و یا با الفاظ و حرکات مخالف شئون و حیثیت، به آنان توهین نماید، به حبس از دو تا شش ماه و تا 74 ضربه شلاق، محکوم خواهد شد. بدیهی است که عورت نمایی، یکی از مصادیق این ماده قانونی است که در نهایت منجر به سلب آرامش و امنیت جامعه می شود.

همچنین در ماده دیگری تصریح شده است؛ هر کس که علناً در انظار عمومی و معابر، تظاهر به عمل حرامی نماید و عورت نمایی کند مجرم است و مجازات عورت نمایی برای مردان و زنان، حبس از ده روز تا دو ماه یا تا 74 ضربه شلاق می باشد. همچنین چنانچه فرد مرتکب عملی شود که نفس آن عمل، دارای کیفری نیست، ولی عفت عمومی را جریحه دار نماید، به حبس از ده روز تا دو ماه، یا تا 74 ضربه شلاق محکوم می گردد.

از آنجا که این موارد مربوط به وکیل کیفری می شود، پیشنهاد میکنیم به لیست وکیل کیفری گروه وکلای بزرگمهر مراجعه بفرمایید تا علاوه بر نمونه پرونده های موفق و به سرانجام رسانده آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای کیفری گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های کیفری عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با وکلای این حوزه داشته است.

برای مشاهده لیست وکیل کیفری و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل کیفری
تماس با وکیل پایه یک دادگستری
هنوز برای احقاق حق دیر نیست. همین حالا با ما تماس بگیرید.

اگر به عنوان یک مرد یا زن متهم به جرم عورت نمایی یا برهنگی در ملا عام هستید و می خواهید بی گناهی خود را در دادگاه اثبات کنید یا مجازات عورت نمایی را برای خود کاهش دهید، یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه کنید دریافت مشاوره از یک وکیل باتجربه و ارائه مدارک و شواهد مستند است.

بدون اطلاع کافی از قوانین و بدون داشتن مدارک محکمه پسند موفقیت در زمینه رد اتهام عورت نمایی، بعید خواهد بود. لذا شما می توانید برای رسیدن به نتیجه مطلوب در دادگاه، در اولین گام با تیم وکلای قدرتمند بزرگمهر در زمینه رد اتهام عورت نمایی و برهنگی، مشورت کرده و وکیلی حاذق و باتجربه را برای ادامه فرآیند دادرسی پرونده تان انتخاب نمائید.

وکیل جرایم منافی عفت گروه وکلای بزرگمهر علاوه بر داشتن سابقه بالا در وکالت پرونده های جرایم منافی عفت، بسیاری از پرونده هایی که وکالت آن ها را به عهده گرفته بودند را به موفقیت رساندند. ما در گروه وکلای بزرگمهر آماده ارائه مشاوره تخصصی در پرونده های جرایم منافی عفت، به شما موکلین گرامی هستیم. برای ارتباط با وکلا و کارشناسان حقوقی، می توانید همین الان با شماره تلفن های گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید.

برای مشاهده لیست وکیل جرایم منافی عفت و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل جرایم منافی عفت

حکم عورت نمایی در فضای مجازی

همانطور که می دانید عورت نمایی در فضای مجازی نیز یکی از انواع عورت نمایی و انتشار تصاویر مستهجن محسوب می شود و مطابق قانون برای افراد خاطی عواقب قانونی در پی دارد. لازم است بدانید که در عورت نمایی در فضای مجازی تفاوتی ندارد که این کار به چه صورت انجام شده یا برای چند نفر از افراد ارسال شده است، در هر صورت برای خاطیان مجازت تعیین گردیده است؛ اگر چه این مجازات با توجه به شکل انتشار آن متفاوت خواهد بود.

باید بدانید جرم عورت نمایی در فضای مجازی از جرایم غیرقابل گذشت محسوب می شود و دارای جنبه های عمومی است.

در صورتی که تصاویر یا محتواهای غیر اخلاقی برای یک نفر یا در گروه های کمتر از 10 نفر ارسال شده باشد، محکومان به جزای نقدی محکوم می شوند اما اگر این محتواهای غیر اخلاقی برای افراد بیشتر از 10 نفر ارسال شده باشد، به حبس یا جزای نقدی یا حتی در مواردی به هر دوی آن محکوم می شوند.

علت عورت نمایی چیست؟

یکی از سوالات مهمی که مطرح می شود این است که ریشه تمایل به عورت نمایی و برهنگی کجاست؟ افرادی که به مجازات عورت نمایی و مجازات برهنگی در ملا عام محکوم می شوند، چگونه افرادی هستند؟

افرادی که مبتلا اختلال نمایشگری جنسی یا عورت نمایی هستند، معمولا کسانی اند که در سنین کودکی دچار آسیب های روانی شده اند. تحقیر و سرزنش شدن از جمله عواملی هستند که زمینه را برای عورت نمایی مهیا می کند. این افراد در بزرگسالی با نمایش آلت تناسلی خود به دیگران، سعی می کنند احساس حقارت و دیده نشدن خود را جبران کنند. دیدن ترس یا انزجار در چهره قربانی، به این افراد احساس قدرت کاذب القا می کند و به این ترتیب فرد به عورت نمایی علاقه پیدا می کند.

همچنین پژوهش ها نشان می دهد پسربچه هایی که در دوران کودکی عادت به برهنه بودن در مقابل دیگران داشته اند در بزرگسالی به احتمال بیشتری به عورت نمایی اعتیاد پیدا می کنند. آزار جنسی کودک، مشکلات خانوادگی، ضربه های روحی، ترشح بیش از حد تستوسترون و تماشای فیلم های مبتذل از دیگر عوامل موثر بر بروز اختلال عورت نمایی هستند.

وکیل مشاوره حقوقی در تهران
مشاوره صادقانه و تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری گروه وکلای بزرگمهر.

نقش وکیل در رد یا اثبات اتهام عورت نمایی

اگر شما یا یکی از نزدیکانتان متهم به عورت نمایی یا برهنگی در ملا عام شده بهترین اقدام مشاوره با یک وکیل باتجربه و کاربلد در این حوزه است. عورت نمایی از جمله جرائمی می باشد که نیاز به شاکی خصوصی ندارد و قانون می تواند بدون وجود شاکی فرد مجرم را به مجازات عورت نمایی و برهنگی در ملا عام محکوم کند. به همین دلیل اثبات بی گناهی فرد متهم بسیار ضروری است.

از سوی دیگر باتوجه به این که افراد معمولا نسبت به مواد و تبصره های قانونی و رویه های دادرسی اطلاع چندانی ندارند درگیر روندهای طولانی و آزمون خطا می شوند. برای حل تمام این مشکلات، بهتر است کار را به کاردان بسپارید تا بدون بروز هیچ مشکلی، کارها انجام شود. از این رو توصیه می کنیم برای اثبات بی گناهی و رد اتهام عورت نمایی یا کاهش مجازات عورت نمایی، قبل از طرح دعوی حتما با یکی از مشاورین حقوقی و وکلای متخصص مجازات عورت نمایی بزرگمهر مشورت کنید.

وکلای باتجربه ما، باتوجه به مدارک و مستندات و با تکیه برقانون شما را در این زمینه راهنمایی کرده و درصورت نیاز وکالت پرونده شما را برعهده خواهند گرفت. برای ارتباط با وکلای متخصص و حاذق در زمینه رد اتهام عورت نمایی یا کاهش مجازات برهنگی در ملا عام، حتما با شماره تماس های گروه وکلای بزرگمهر در ارتباط باشید.

12 دلیل که شما به وکیل احتیاج دارید!

 

 1. مشاوره گرفتن از وکیل متخصص نه تنها هیچ ضرری ندارد بلکه می تواند راهگشای پرونده شما باشد. ✅
 2. همیشه پیشگیری بهتر از درمان است پس منطقی است از مشکلات قانونی پیشگیری کنید به جای اینکه بعدا با آن ها دست و پنجه نرم کنید. ✅
 3. قانون و مسائل حقوقی بسیار پیچیده، دشوار و گسترده هستند. ✅
 4. همواره این امکان وجود دارد که پرونده ها به دلیل نداشتن وکیل برای شما هزینه و مدت زمان بیشتری در بر داشته باشند.❌
 5. با داشتن وکیل درک کاملی از گزینه ها و راهکار های خود خواهید داشت. ✅
 6. وکلا به شاهدان و کارشناسان دسترسی دارند، افرادی که در کنار خودتان به آن ها نیاز دارید. ✅
 7. وکیل می تواند بهترین و مناسب ترین دفاع برای پرونده ی شما را ارائه کند. ✅
 8. طرف مقابل در پرونده شما به احتمال زیادی وکیل دارد و با تمام توان خود در دادگاه حاضر میشود.❌
 9. وکلا می دانند چگونه شهود و دفاعیات را به چالش بکشانند. ✅
 10. یک دادخواست اشتباه یا پیروی از روش اشتباه می تواند پرونده شما را به طور کامل خراب کند.❌
 11. وکلا در صورت لزوم نحوه مذاکره کردن با طرف مقابل را می دانند. ✅
 12. وکیل تمام تلاش و توان خود را برای حفظ و دفاع از حقوق شما در پرونده به کار می گیرد و همواره حامی شما خواهد بود. ✅
آیا می‌دانید که در خصوص هر ادعا تنها یکبار می‌توان طرح دعوی نمود و در صورت شکست حق شما برای همیشه ضایع خواهد گردید؟!

وکیل مرد مجازات عورت نمایی

در بسیاری از پرونده ها و به خصوص در پرونده های مجازات عورت نمایی، با توجه به شرایط پرونده و موکل، ترجیح موکلن عزیز بر آن است که با وکیل مرد متخصص در زمینه مجازات عورت نمایی فعالیت داشته باشند چرا که بر این باورند که همراه داشتن وکیل مرد مجازات عورت نمایی می تواند مناسب تر باشد. به این دلیل که عموما خانم ها در برخی پرونده ها مناسب نباشند و نیاز به وکیل مرد مجازات عورت نمایی به دلیل استفامت و پیگیری مداوم و شجاعت بیشتر، احساس شود. همچنین گاه پیش می آید که افراد با وکیل مرد مجازات عورت نمایی احساس راحتی بیشتری دارند و این می تواند رابطه بین وکیل و موکل را تقویت کند. در بسیاری از پرونده ها به دلیل پنهان کاری و یا شرمساری موکل در بیان برخی موضوعات، پرونده ها پیچیده تر و مشکل خواهند شد.

پس در نتیجه وکیل مرد مجازات عورت نمایی با حضور در پرونده شما می تواند آن را به خوبی پیش ببرد. شما می توانید جهت مشاهده لیست وکیل مرد تهران و همچنین مشاهده رزومه و پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای مشاهده لیست وکیل مرد در تهران و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل مرد در تهران

وکیل خانم مجازات عورت نمایی

در برخی دیگر از پرونده های مجازات عورت نمایی، با توجه به شرایط پرونده ترجیح موکلن عزیز بر آن است که با وکیل خانم متخصص در زمینه مجازات عورت نمایی فعالیت داشته باشند چرا که اعتقاد دارند که همراه داشتن وکیل خانم مجازات عورت نمایی می تواند گزینه مناسب تری باشد. به این دلیل که عموما اقایان در برخی پرونده ها مناسب نباشند و نیاز به وکیل خانم مجازات عورت نمایی به دلیل صداقت و دلسوزی در پرونده و احساس مسئولیت بیشتر، احساس شود. همچنین گاه پیش می آید که موکلین خصوصا در میان خانم ها، به دلیل همجنس بودن با وکیل خانم مجازات عورت نمایی احساس راحتی بیشتری داشته باشند و این می تواند رابطه بین وکیل و موکل را تقویت کند. در بسیاری از پرونده ها به دلیل پنهان کاری و یا شرمساری موکل در بیان برخی موضوعات، پرونده ها پیچیده تر و مشکل خواهند شد.

پس در نتیجه انتخاب وکیل خانم مجازات عورت نمایی جهت حضور در پرونده شما می تواند انتخابی منطقی باشد. شما می توانید جهت مشاهده لیست وکلای خانم تهران و همچنین مشاهده رزومه و پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای مشاهده لیست وکلای خانم تهران و رزومه آن ها کلیک کنید.

لیست وکلای خانم تهران

وکیل قاضی بازنشسته مجازات عورت نمایی

بسیاری از افراد ترجیح می دهند که پرونده مجازات عورت نمایی خود را به یک وکیل قاضی بازنشسته بسپارند، چون تصورشان بر این است که وکیل قاضی بازنشسته تجربه خیلی بیشتری نسبت به دیگر وکلا دارد. البته که نمی توان منکر این قضیه هم شد، زیرا فردی که قاضی بوده و چندین سال به قضاوت مشغول بوده و بازنشسته شده، به واسطه سابقه کاری که در قوه قضاییه داشته، قوانین را بهتر می داند و با مسئله های حقوقی و دادگاه ها آشنایی بیشتری داشته و همچنین چون هر روزه با پرونده های مختلفی خصوصا در زمینه مجازات عورت نمایی سر و کار داشته، تجربه ی بالایی هم دارد. از این رو می تواند با کیفیت بهتری کار وکالت را انجام دهد.

پس در نتیجه انتخاب و اخذ وکیل قاضی بازنشسته مجازات عورت نمایی در پرونده شما می تواند انتخابی مناسب باشد. شما می توانید جهت تماس با قاضبی بازنشسته متخصص در زمینه مجازات عورت نمایی و همچنین مشاهده پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای تماس جهت رزرو جلسه با وکیل قاضی بازنشسته و مشاهده پرونده های موفق ایشان کلیک کنید.

وکیل قاضی بازنشسته

 

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر  

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفاف سازی مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقراری ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روز ترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از آخرین قوانین کشور
 • برخورد مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده و…)، کیفری و … .

وکالت تخصصی

 

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه چندین ساله و داشتن وکلای مجرب و متخصص در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری آماده ارائه خدمات و رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری شما می باشد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. 02144428277

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

به مطلب مجازات عورت نمایی امتیاز دهید.

697

امتیاز کل مجازات عورت نمایی

از طریق دکمه زیر به مطلب مجازات عورت نمایی امتیاز دهید.

امتیاز کاربران: 4.8 ( 2 رای)

حسن اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری

✔️ از جمله مطرح ترین و شناخته شده ترین وکلای تهران متخصص در امور کیفری، ملکی و خانواده جناب آقای حسن اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری عضو مرکز وکلای قوه قضاییه از جمله مطرح ترین و با تجربه ترین وکلای دادگستری تهران در زمینه های کیفری، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. ایشان با بیش از ۱۵ سال سابقه وکالت، دارای تجربه بالایی در زمینه حقوقی می باشند. چنانچه نیازمند جلسه با جناب آقای حسن اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری هستید، همین حالا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه جلسه شما را با ایشان تنظیم نمایند. رزرو مشاوره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

توجه : شماره تماس شما منتشر نخواهد شد

*

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره از وکیل