طلاق به دلیل رابطه مقعدی

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی می باشد. با اعتماد به وکلای ما می توانید از گرفتن کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.

هر ساعت از شبانه روز میتوانید با ما تماس بگیرید 02144428277

 • وکلای با تجربه
 • درصد موفقیت بالا
 • پیگیری مستمر
 • وکالت تخصصی
 • حق وکالت منصفانه
 • مطلع از تغییرات قوانین کشور
طلاق

طلاق به دلیل رابطه مقعدی

طلاق به دلیل رابطه مقعدی ✔️| موارد قابل قبول برای فسح نکاح | مشاوره با وکیل طلاق

لیست عناوین

بسیاری از مشکلات زناشویی تا پس از ازدواج افراد و وارد شدن به زندگی مشترک همچنان سربسته می ماند. یکی از این مشکلات انحرافات جنسی یا تمایلات نامتعارف جنسی بین زوجین است. در بسیاری از شرایط این مشکلات زندگی را برای افراد سخت می کند. به گونه ای که ادامه زندگی دیگر برای آن ها ممکن نیست. در نتیجه این مشکلات، برای برخی از افراد این سوال پیش می آید که آیا تمایلات نامتعارف جنسی از منظر قانون، دلیل معتبری برای طلاق محسوب می شود؟ یا به عبارتی آیا طلاق به دلیل رابطه مقعدی امری ممکن است؟ در ادامه این مقاله قصد داریم به صورت کاملا تخصصی از منظر قانون به پاسخ این سوال بپردازیم. به همین دلیل ب شما پیشنهاد می کنیم برای رسیدن به پاسخ پرسش های خود پیرامون طلاق به دلیل رابطه مقعدی یا دیگر تمایلات نامتعارف جنسی تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

آیا طلاق به دلیل رابطه مقعدی امری ممکن است؟

خوب است بدانید که طلاق دارای انواع مختلفی است که به واسطه مشکلاتی که در زندگی زوجین پدید می آید، دادخواست طلاق مورد نظر بر مبنای آن در نظر گرفته می شود و در نهایت توسط هر یک از زوجین تنظیم و به مراجعه مربوطه ارائه می گردد. بر همین اساس آشنایی با انواع مختلف طلاق به افراد کمک می کند تا در صورت لزوم بتوانند با تنظیم دادخواست به شکل کاملا قانونی و مسالمت آمیز اقدام به طلاق از شریک خود نمایند.

در این میان یکی از سوالاتی که پرسیده می شود این است که آیا طلاق به دلیل رابطه مقعدی یا هرگونه تمایلات نامتعارف جنسی دیگر امری ممکن است؟ و در صورتی که امکان طلاق به دلیل رابطه مقعدی وجود دارد، از چه طریقی می توان نسبت به طلاق به دلیل رابطه مقعدی اقدام کرد؟

برای پاسخ به این سوال باید یادآور شد که همانگونه که می دانید طلاق به درخواست زوجه نیاز به دلیل محکمه پسند و دارای اعتبار از منظر قانون دارد تا برای دادگاه مورد قبول واقع شود، در حالی که برای مردان اینگونه نیست. نکته ای که قانون به آن توجه کرده است، این است که راه هایی وجود دارد تا در صورتی که زندگی به زوجه سخت شد و در صورتی که شرایط وی از جمله شرایط مورد قبول در طلاق عسر و حرج محسوب شود، اقدامات لازم را نسبت به طلاق به دلیل رابطه مقعدی به صورت قانونی انجام دهد. در نتیجه به طور کلی می توان گفت تنظیم دادخواست برای طلاق به دلیل رابطه مقعدی به دلیل عسر و حرج از طرف زوجه امری ممکن است.

پاسخگویی ۲۴ ساعته کارشناسان گروه وکلای بزرگمهر
گروه وکلای بزرگمهر با پاسخگویی ۲۴ ساعته کارشناسان در خدمت رسانی به شما آماده است.

پرونده های موفق وکیل برای طلاق به دلیل رابطه مقعدی در گروه وکلای بزرگمهر

از آنجا که در گروه وکلای بزرگمهر، وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت می کنند و از پذیرش پرونده هایی در زمینه های دیگر (به طور مثال خانواده، ملکی و…) معذور هستند، تعداد پرونده هایی که طلاق به دلیل رابطه مقعدی متخصص در هر زمینه پیگیری نموده است، از دیگر وکلای سایر مجموعه ها بیشتر بوده و همچنین به دلیل فعالت تخصصی، تجربه بسیار بالاتر و حرفه ای تری در این زمینه دارند. وکیل برای طلاق به دلیل رابطه مقعدی گروه وکلای بزرگمهر با بیش از ۱۸۳ پرونده طلاق موفق و با بیش از ۹۴٪ موفقیت در پرونده های طلاق، به صورت تخصصی و با تجربه بسیار بالا در این زمینه فعالیت میکند. از جمله پرونده های شاخصی که وکیل برای طلاق به دلیل رابطه مقعدی گروه وکلای بزرگمهر در آن ها موفق بوده است می توان به:

پرونده های شاخص موفق طلاق به دلیل رابطه مقعدی در گروه وکلای بزرگمهر

 

 • پرونده طلاق خانم بازیگر مشهور از همسر ایشان به همراه دریافت مهریه کامل ایشان به ارزش ۲۰۰۰ سکه.
 • پرونده طلاق توافقی خانم و آقا که تنها در ۲ روز  ✅ انجام شد!

جهت مشاهده ادامه لیست پرونده های شاخص موفق کلیک کنید.

 • پرونده طلاق و مهریه خانمی که همسر ایشان با روابط نامشروع و خیانت، ایشان را آزرده بود، توسط وکیل طلاق گروه وکلای بزرگمهر منجر به گرفتن وکالت در طلاق و دریافت مهریه و نفقه برای خانم شد.
 • پرونده طلاق غیابی خانم که خارج از کشور حضور داشتند از همسر ایشان.
 • پرونده گرفتن وکالت در طلاق برای خانمی که حق طلاق نداشتند و همسر ایشان با خیانت ایشان را آزار میداد.
 • پرونده طلاق یک طرفه از سوی مرد که همسر ایشان مدت ۹ ماه از خانه رفته بود.
 • پرونده طلاق خانم به دلیل ضرب و جرح و آزار همسر ایشان که حتی منجر به شکستگی دست و پای خانم شده بود، با کمک وکیل طلاق گروه وکلای بزرگمهر، رای بر اجازه طلاق برای خانم صادر شد. همچنین مهریه و نفقه و همچنین دیه بابت ضرب و جرح نیز تمام و کمال دریافت شد.
 • پرونده طلاق خانم بابت مطلع شدن از صیغه موقت همسر خود با خانمی دیگر.
 • پرونده طلاق یکطرفه از طرف زن بابت اعتیاد همسر.
 • پرونده  ترک انفاق و عدم تمکین همسر که منجر به موفقیت در پرونده شده و حکم طلاق برای همسر صادر شد.
 • و ۱۸۰ پرونده موفق دیگر

آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟دانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟
آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟

برای مشاهده لیست وکلای تهران و شهرستان روی لینک زیر کلیک کنید

لیست وکلای تهران و شهرستان

 

چرا باید وکالت پرونده خود را به وکیل برای طلاق به دلیل رابطه مقعدی گروه وکلای بزرگمهر بسپاریم

از آنجا که در پرونده های مختلف کیفری و حقوقی، تخصص و تجربه وکیل معیار و ملاک بسیار مهمی در تعیین سرنوشت پرونده است، تجربه بالا و همچنین موفقیت بهترین وکیل طلاق به دلیل رابطه مقعدی در پرونده های در زمینه مشابه و یکسان، بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند پرونده شما را به بهترین نتیجه ممکن هدایت کند. با در نظر گرفتن این اصل مهم، ما در گروه وکلای بزرگمهر در تلاش هستیم تا با هدف افزایش کیفیت و افزایش هرچه بیشتر آمار موفقیت پرونده ها، وکالت پرونده شما را بهترین وکیل برای طلاق به دلیل رابطه مقعدی با تجربه که سابقه موفقیت در پرونده مشابه پرونده شما را در زمینه پرونده کیفری شما داشته باشد. در صورتی که تنها قصد اعطای وکالت به وکیل برای طلاق از طرف زن دارید با گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تنظیم وقت جلسه شما با وکیل متخصص در زمینه پرونده شما، اقدام نمایند.

به چه طلاقی عسر و حرج می گویند؟

بر اساس قانون می توان گفت عسر و حرج به معنای لغوی به شرایط سخت و در سختی افتادن گفته می شود. در موارد قانونی، عسر و حرج زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که زن در زندگی دچار قرار گرفتن در رنج و سختی بسیار زیاد یا تحمل ناپذیری شود؛ به طوری که زندگی برای او امکان پذیر نباشد. در این شرایط که مصادیق مشخصی نیز از آن در قوانین کشور وجود دارد، این امکان وجود دارد که زن با توجه به ماده های قانونی موجود اقدام به تنظیم دادخواست طلاق کند.

به طور کلی می توان گفت طلاق عسر و حرج از جمله استثنائاتی محسوب می شود که زوجه به استناد آن می توان نسبت به تنظیم دادخواست طلاق و ارائه آن به دادگاه تمامی اقدامات و مراحل را به صورت کاملا قانونی پیگیری نماید که از جمله آن می توان به طلاق به دلیل رابطه مقعدی اشاره کرد. توجه داشته باشید که طلاق به دلیل عسر و حرج دارای شرایطی است که بر اساس آن می توان اقدامات لازم را پیگیری نمود. توجه داشته باشید که در نظر گرفتن این شرایط از اهمیت ویژه ایی برخوردار است. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم قبل از هرگونه اقدامی با وکیل مورد نظر خود پیرامون طلاق عسر و حرج مشورت کرده و تمامی ابهامات پرونده خود را پیرامون طلاق عسر و حرج برطرف نمایید.

موارد قابل قبول برای فسخ نکاح

یکی از نارضایتی هایی که می تواند منجر به فسخ نکاح شود، مربوط به نداشتن رابطه جنسی یا نداشتن توانایی برقراری رابطه جنسی می باشد که آثار مخرب زیادی در زندگی زناشویی زوجین ایجاد می کند. علاوه بر موارد توضیح داده شده، دیگر مورد با اهمیت دیگری که می تواند منجر به فسخ نکاح شود، روابط نامتعارف جنسی از طرف هرکدام از زوجین به خصوص مرد می باشد. همانطور که توضیح داده شد، مصادیق مشخصی برای فسخ نکاح در قانون تعیین گردیده است که با توجه به آن ها به ویژه طلاق به دلیل رابطه مقعدی، زوجه می تواند نسبت به تنظیم دادخواست طلاق اقدامات قانونی لازم را پیگیری کند. در این قسمت قصد داریم به توضیح برخی از مصادیق که زوجه می تواند با استناد به آن ها نسبت به تنظیم دادخواست و پیگیری جهت فسخ نکاح اقدام کند، بپردازیم.

اولین مورد مربوط به عنن یا عدم توانایی زوج در نعوظ می باشد. توجه داشته باشید برخی از این موارد از جمله عنن مربوط به دوران عقد نمی شود و زوجه می تواند از زمان شروع زندگی مشترک و پس از آن نیز نسبت به اثبات آن و تنظیم دادخواست و در نهایت طلاق به دلیل عسر و حرج اقدام کند.

در دیگر موارد ممکن است زوج توانایی نعوظ داشته باشد اما سرد مزاج باشد. به این معنا که به دلایل مختلف از جمله مشکلات روحی و جسمی گوناگون تمایلی به برقراری رابطه جنسی نداشته باشد. در صورتی که در این موارد زوجه در سختی باشد و تحمل زندگی برای او ممکن نباشد، این امکان برای او وجود دارد تا با مراجعه به مراجع ذی صلاح و تنظیم دادخواست طلاق به دلیل عسر و حرج اقدام کند.

از آنجا که این موارد مربوط به وکیل خانواده می شود، پیشنهاد میکنیم به لیست وکیل خانواده گروه وکلای بزرگمهر مراجعه بفرمایید تا علاوه بر نمونه پرونده های موفق و به سرانجام رسانده آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید.

برای مشاهده لیست وکیل خانواده و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل خانواده

گاهی در مواردی پیش می آید که زوج تعمدا به دلایل مختلفی از جمله ترس از رابطه جنسی یا موارد بهداشتی یا دیگر مواردی که در زندگی زناشویی پیش می آید در مدت زمان نسبتا طولانی اقدام به برقراری رابطه جنسی نمی کند. در صورتی که در دادگاه اثبات شود که زوج به صورت کاملا تعمدی اقدام به برقراری رابطه جنسی نمی کند و زوجه به واسطه آن در سختی قرار گرفته است، اقدام برای طلاق به دلیل عسر و حرج از طرف زوجه امری ممکن است و زوجه می تواند با مشورت با یک وکیل مجرب و دارای تجربه اقدامات قانونی لازم را پیگیری نماید. توجه داشته باشید که در همه این موارد رابطه زناشویی از جمله حقوق هر کدام از طرفین محسوب می شود که با سلب این حقوق از هر کدام از طرفین، امکان اقدام به صورت قانونی برای طلاق برای زوجین در نظر گرفته شده است.

تماس با وکیل پایه یک دادگستری
هنوز برای احقاق حق دیر نیست. همین حالا با ما تماس بگیرید.

دیگر موردی که بحث اصلی مقاله ما محسوب می شود مربوط به انواع رابطه های جنسی نامتعارف یا رابطه مقعدی می شود. یکی از مشکلات رابطه های جنسی نامتعارف مربوط به مشکلات روحی، روانی و جسمی است که ممکن است اثرات جبران ناپذیری بر روی سلامت جسمی و روحی انسان بگذارد. به همین دلیل انواع رابطه های جنسی نامتعارف که دارای مصادیق مشخصی هستند که از جمله آن ها می توان به رابطه مقعدی اشاره کرد، می شود، از جمله دلایل دارای اعتبار برای طلاق به دلیل رابطه مقعدی محسوب می شوند. بر همین اساس در صورتی که زوجه بتواند در دادگاه اثبات کند که زوج تمایل به انواع روابط جنسی نا متعارف دارد، زوجه می تواند با استناد به آن ها نسبت به طلاق به دلیل روابط جنسی نامتعارف اقدام کند.

نکته ای که باید در انواع رابطه جنسی نامتعارف یا طلاق به دلیل رابطه مقعدی به آن دقت کنید، معاینه و مراجعه به پزشکی قانونی است. در مواردی ممکن است شما با توجه به مدارکی که در دادگاه ارائه می کنید، نیاز داشته باشید تا به پزشکی قانونی مراجعه و گواهی لازم را از آن ها دریافت نمایید که برای این منظور بهتر است با وکیل خود مشورت کنید.

در تمامی این موارد ما به شما پیشنهاد می کنیم حتما با یک وکیل مجرب و با تجربه در این زمینه مشورت کرده و توصیه های لازم را پیرامون طلاق به دلیل رابطه مقعدی از ایشان دریافت نمایید.

وکیل مهریه و طلاق، میتواند به صورت تخصصی و حرفه ای شما را در زمینه مهریه و طلاق یاری دهد. همچنین ایشان میتوانند با پیگیری تمام پرونده، از حقوق شما در طلاق و مهریه دفاع نماید. شما می توانید با مراجعه به لیست وکیل مهریه و طلاق و مشاهده رزومه و سوابق آنها به همراه نمونه پرونده های شاخص و موفق وکلای این زمینه، با آنها در هر لحظه در ارتباط باشید.

برای مشاهده لیست وکیل مهریه و طلاق و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل مهریه و طلاق
وکیل مشاوره حقوقی در تهران
مشاوره صادقانه و تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری گروه وکلای بزرگمهر.

مشاوره با وکیل طلاق

همانطور که توضیح داده شد طلاق به دلیل عسر و حرج تنها یکی از انواع طلاق محسوب می شود که با استفاده از آن می توان نسبت به دادخواست طلاق اقدام کرد. این در حالی است که انواع دیگری از طلاق نیز وجود دارد که هر یک از زوجین با استناد به مدارک و شواهد موجود می توانند نسبت به دادخواست طلاق اقدام کنند.

لازم به ذکر است که هر کدام از انواع طلاق با توجه به شرایط زوجین در نظر گرفته می شود و زوجین می توانند با توجه به شرایط خانوادگی دیگر نسبت به آن اقدام کنند. برای مثال یکی از انواع طلاق شناخته شده در بین خانواده ها، طلاق توافقی است که زوجین با طی کردن مراحل طلاق می توانند نسبت به انجام آن اقدام کنند.

به طور کلی برای افرادی که در تهران اقدام به طلاق توافقی در می کنند بهتر است که از وکلایی که در شهر تهران هستند کمک بگیرند. این موضوع اجباری نمی باشد اما حضور وکیل طلاق توافقی در تهران باعث تسریع در روند حل پرونده خواهد شد. و برای موکل ها نیز شرایط بهتری برای پرونده به وجود خواهد آورد زیرا پروسه ساده تری را طی خواهند کرد. در نتیجه گروه وکلای بزرگمهر به شما پیشنهاد می دهد تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران استفاده کنید تا روند حل پرونده به خوبی طی شود. البته ذکر این نکته نیز در این باره حائز اهمیت می باشد که اهمیتی ندارد این وکلا در شرق یا غرب تهران باشند. و تنها موضوعی که شما باید به آن دقت داشته باشید این می باشد که حضور چنین وکلایی بتواند در روند حل پرونده به شما کمک کنند. گروه وکلای بزرگمهر با همکاری بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران نیاز شما را به طور کامل برطرف خواهد کرد.

برای مشاهده لیست وکیل طلاق توافقی در تهران و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل برای طلاق توافقی در تهران

در صورتی که هرگونه ابهامی پیرامون هرکدام از انواع طلاق یا طلاق به دلیل رابطه مقعهدی دارید، می توانید با مجموعه بزرگمهر ارتباط برقرار کرده و از وکلای با تجربه این مجموعه که به صورت تخصصی بر روی پرونده های مرتبط با انواع طلاق فعالیت می کنند، مشورت کرده و مشاوره های لازم را پیرامون پرونده خود دریافت نمایید و حتی در صورت لزوم نسبت به اعطای وکالت به ایشان اقدام کنید.

12 دلیل که شما به وکیل احتیاج دارید!

 

 1. مشاوره گرفتن از وکیل متخصص نه تنها هیچ ضرری ندارد بلکه می تواند راهگشای پرونده شما باشد. ✅
 2. همیشه پیشگیری بهتر از درمان است پس منطقی است از مشکلات قانونی پیشگیری کنید به جای اینکه بعدا با آن ها دست و پنجه نرم کنید. ✅
 3. قانون و مسائل حقوقی بسیار پیچیده، دشوار و گسترده هستند. ✅
 4. همواره این امکان وجود دارد که پرونده ها به دلیل نداشتن وکیل برای شما هزینه و مدت زمان بیشتری در بر داشته باشند.❌
 5. با داشتن وکیل درک کاملی از گزینه ها و راهکار های خود خواهید داشت. ✅
 6. وکلا به شاهدان و کارشناسان دسترسی دارند، افرادی که در کنار خودتان به آن ها نیاز دارید. ✅
 7. وکیل می تواند بهترین و مناسب ترین دفاع برای پرونده ی شما را ارائه کند. ✅
 8. طرف مقابل در پرونده شما به احتمال زیادی وکیل دارد و با تمام توان خود در دادگاه حاضر میشود.❌
 9. وکلا می دانند چگونه شهود و دفاعیات را به چالش بکشانند. ✅
 10. یک دادخواست اشتباه یا پیروی از روش اشتباه می تواند پرونده شما را به طور کامل خراب کند.❌
 11. وکلا در صورت لزوم نحوه مذاکره کردن با طرف مقابل را می دانند. ✅
 12. وکیل تمام تلاش و توان خود را برای حفظ و دفاع از حقوق شما در پرونده به کار می گیرد و همواره حامی شما خواهد بود. ✅
آیا می‌دانید که در خصوص هر ادعا تنها یکبار می‌توان طرح دعوی نمود و در صورت شکست حق شما برای همیشه ضایع خواهد گردید؟!

وکیل مرد طلاق به دلیل رابطه مقعدی

در بسیاری از پرونده ها و به خصوص در پرونده های طلاق به دلیل رابطه مقعدی، با توجه به شرایط پرونده و موکل، ترجیح موکلن عزیز بر آن است که با وکیل مرد متخصص در زمینه طلاق به دلیل رابطه مقعدی فعالیت داشته باشند چرا که بر این باورند که همراه داشتن وکیل مرد طلاق به دلیل رابطه مقعدی می تواند مناسب تر باشد. به این دلیل که عموما خانم ها در برخی پرونده ها مناسب نباشند و نیاز به وکیل مرد طلاق به دلیل رابطه مقعدی به دلیل استفامت و پیگیری مداوم و شجاعت بیشتر، احساس شود. همچنین گاه پیش می آید که افراد با وکیل مرد طلاق به دلیل رابطه مقعدی احساس راحتی بیشتری دارند و این می تواند رابطه بین وکیل و موکل را تقویت کند. در بسیاری از پرونده ها به دلیل پنهان کاری و یا شرمساری موکل در بیان برخی موضوعات، پرونده ها پیچیده تر و مشکل خواهند شد.

پس در نتیجه وکیل مرد طلاق به دلیل رابطه مقعدی با حضور در پرونده شما می تواند آن را به خوبی پیش ببرد. شما می توانید جهت مشاهده لیست وکیل مرد تهران و همچنین مشاهده رزومه و پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای مشاهده لیست وکیل مرد در تهران و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل مرد در تهران

وکیل خانم طلاق به دلیل رابطه مقعدی

در برخی دیگر از پرونده های طلاق به دلیل رابطه مقعدی، با توجه به شرایط پرونده ترجیح موکلن عزیز بر آن است که با وکیل خانم متخصص در زمینه طلاق به دلیل رابطه مقعدی فعالیت داشته باشند چرا که اعتقاد دارند که همراه داشتن وکیل خانم طلاق به دلیل رابطه مقعدی می تواند گزینه مناسب تری باشد. به این دلیل که عموما اقایان در برخی پرونده ها مناسب نباشند و نیاز به وکیل خانم طلاق به دلیل رابطه مقعدی به دلیل صداقت و دلسوزی در پرونده و احساس مسئولیت بیشتر، احساس شود. همچنین گاه پیش می آید که موکلین خصوصا در میان خانم ها، به دلیل همجنس بودن با وکیل خانم طلاق به دلیل رابطه مقعدی احساس راحتی بیشتری داشته باشند و این می تواند رابطه بین وکیل و موکل را تقویت کند. در بسیاری از پرونده ها به دلیل پنهان کاری و یا شرمساری موکل در بیان برخی موضوعات، پرونده ها پیچیده تر و مشکل خواهند شد.

پس در نتیجه انتخاب وکیل خانم طلاق به دلیل رابطه مقعدی جهت حضور در پرونده شما می تواند انتخابی منطقی باشد. شما می توانید جهت مشاهده لیست وکلای خانم تهران و همچنین مشاهده رزومه و پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای مشاهده لیست وکلای خانم تهران و رزومه آن ها کلیک کنید.

لیست وکلای خانم تهران

وکیل قاضی بازنشسته طلاق به دلیل رابطه مقعدی

بسیاری از افراد ترجیح می دهند که پرونده طلاق به دلیل رابطه مقعدی خود را به یک وکیل قاضی بازنشسته بسپارند، چون تصورشان بر این است که وکیل قاضی بازنشسته تجربه خیلی بیشتری نسبت به دیگر وکلا دارد. البته که نمی توان منکر این قضیه هم شد، زیرا فردی که قاضی بوده و چندین سال به قضاوت مشغول بوده و بازنشسته شده، به واسطه سابقه کاری که در قوه قضاییه داشته، قوانین را بهتر می داند و با مسئله های حقوقی و دادگاه ها آشنایی بیشتری داشته و همچنین چون هر روزه با پرونده های مختلفی خصوصا در زمینه طلاق به دلیل رابطه مقعدی سر و کار داشته، تجربه ی بالایی هم دارد. از این رو می تواند با کیفیت بهتری کار وکالت را انجام دهد.

پس در نتیجه انتخاب و اخذ وکیل قاضی بازنشسته طلاق به دلیل رابطه مقعدی در پرونده شما می تواند انتخابی مناسب باشد. شما می توانید جهت تماس با قاضبی بازنشسته متخصص در زمینه طلاق به دلیل رابطه مقعدی و همچنین مشاهده پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای تماس جهت رزرو جلسه با وکیل قاضی بازنشسته و مشاهده پرونده های موفق ایشان کلیک کنید.

وکیل قاضی بازنشسته

 

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر  

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفاف سازی مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقراری ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روز ترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از آخرین قوانین کشور
 • برخورد مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده و…)، کیفری و … .

وکالت تخصصی

 

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه چندین ساله و داشتن وکلای مجرب و متخصص در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری آماده ارائه خدمات و رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری شما می باشد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. 02144428277

 

 

 

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

به مطلب طلاق به دلیل رابطه مقعدی امتیاز دهید.

3947

امتیاز کل طلاق به دلیل رابطه مقعدی

از طریق دکمه زیر به طلاق به دلیل رابطه مقعدی امتیاز دهید.

امتیاز کاربران: 4.7 ( 1 رای)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

توجه : شماره تماس شما منتشر نخواهد شد

*

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره از وکیل