طلاق بائن چیست؟

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی می باشد. با اعتماد به وکلای ما می توانید از گرفتن کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.

هر ساعت از شبانه روز میتوانید با ما تماس بگیرید 02144428277

 • وکلای با تجربه
 • درصد موفقیت بالا
 • پیگیری مستمر
 • وکالت تخصصی
 • حق وکالت منصفانه
 • مطلع از تغییرات قوانین کشور
خانوادهطلاق

طلاق بائن چیست؟

آشنایی با احکام طلاق بائن | آثار طلاق بائن

لیست عناوین

برای اعطای وکالت به وکیل طلاق بائن با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل طلاق بائن سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در قسمت کامنت ها و نظرات در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا وکلای مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

گاهی مسیر یک زندگی به نقطه ای می رسد که تنها راه زوجین جدایی است، در این حالت طلاق راهی برای پایان دادن به زندگی مشترک زن و مرد می باشد. زن و مرد می توانند با رعایت شرایط طلاق از یکدیگر جدا شوند. اما طلاق نیز انواعی دارد. در یک دسته بندی طلاق به دو نوع بائن و رجعی تقسیم می شود. در طلاق رجعی مرد این حق را دارد که تحت شرایطی بدون خواندن صیغه عقد دوباره به زن برگردد. اما در طلاق بائن این امکان وجود ندارد.

ما در این مقاله از بلاگ گروه وکلای بزرگمهر به سوالاتی همچون طلاق بائن چیست؟ این نوع طلاق چه آثاری دارد؟ شرایط طلاق بائن چیست؟ و دیگر ابعاد آن می پردازیم.

پرونده های موفق وکیل طلاق بائن در گروه وکلای بزرگمهر

از آنجا که در گروه وکلای بزرگمهر، وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت می کنند و از پذیرش پرونده هایی در زمینه های دیگر (به طور مثال خانواده، ملکی و…) معذور هستند، تعداد پرونده هایی که وکیل طلاق بائن متخصص در هر زمینه پیگیری نموده است، از دیگر وکلای سایر مجموعه ها بیشتر بوده و همچنین به دلیل فعالت تخصصی، تجربه بسیار بالاتر و حرفه ای تری در این زمینه دارند. وکیل طلاق بائن گروه وکلای بزرگمهر با بیش از ۱۸۳ پرونده طلاق موفق و با بیش از ۹۴٪ موفقیت در پرونده های طلاق، به صورت تخصصی و با تجربه بسیار بالا در این زمینه فعالیت میکند. از جمله پرونده های شاخصی که وکیل طلاق بائن گروه وکلای بزرگمهر در آن ها موفق بوده است می توان به:

پرونده های شاخص موفق وکیل طلاق بائن در گروه وکلای بزرگمهر

 

 • پرونده طلاق خانم بازیگر مشهور از همسر ایشان به همراه دریافت مهریه کامل ایشان به ارزش ۲۰۰۰ سکه.
 • پرونده طلاق توافقی خانم و آقا که تنها در ۲ روز  ✅ انجام شد!

جهت مشاهده ادامه لیست پرونده های شاخص موفق کلیک کنید.

 • پرونده طلاق و مهریه خانمی که همسر ایشان با روابط نامشروع و خیانت، ایشان را آزرده بود، توسط وکیل طلاق گروه وکلای بزرگمهر منجر به گرفتن وکالت در طلاق و دریافت مهریه و نفقه برای خانم شد.
 • پرونده طلاق غیابی خانم که خارج از کشور حضور داشتند از همسر ایشان.
 • پرونده گرفتن وکالت در طلاق برای خانمی که حق طلاق نداشتند و همسر ایشان با خیانت ایشان را آزار میداد.
 • پرونده طلاق یک طرفه از سوی مرد که همسر ایشان مدت ۹ ماه از خانه رفته بود.
 • پرونده طلاق خانم به دلیل ضرب و جرح و آزار همسر ایشان که حتی منجر به شکستگی دست و پای خانم شده بود، با کمک وکیل طلاق گروه وکلای بزرگمهر، رای بر اجازه طلاق برای خانم صادر شد. همچنین مهریه و نفقه و همچنین دیه بابت ضرب و جرح نیز تمام و کمال دریافت شد.
 • پرونده طلاق خانم بابت مطلع شدن از صیغه موقت همسر خود با خانمی دیگر.
 • پرونده طلاق یکطرفه از طرف زن بابت اعتیاد همسر.
 • پرونده  ترک انفاق و عدم تمکین همسر که منجر به موفقیت در پرونده شده و حکم طلاق برای همسر صادر شد.
 • و ۱۸۰ پرونده موفق دیگر

آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟دانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟
آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟

برای مشاهده لیست وکلای تهران و شهرستان روی لینک زیر کلیک کنید

لیست وکلای تهران و شهرستان

چرا باید وکالت پرونده خود را به وکیل طلاق بائن گروه وکلای بزرگمهر بسپاریم

از آنجا که در پرونده های مختلف کیفری و حقوقی، تخصص و تجربه وکیل معیار و ملاک بسیار مهمی در تعیین سرنوشت پرونده است، تجربه بالا و همچنین موفقیت بهترین وکیل طلاق بائن در پرونده های در زمینه مشابه و یکسان، بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند پرونده شما را به بهترین نتیجه ممکن هدایت کند. با در نظر گرفتن این اصل مهم، ما در گروه وکلای بزرگمهر در تلاش هستیم تا با هدف افزایش کیفیت و افزایش هرچه بیشتر آمار موفقیت پرونده ها، وکالت پرونده شما را بهترین وکیل طلاق بائن با تجربه که سابقه موفقیت در پرونده مشابه پرونده شما را در زمینه پرونده کیفری شما داشته باشد. در صورتی که تنها قصد اعطای وکالت به وکیل طلاق بائن دارید با گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تنظیم وقت جلسه شما با وکیل متخصص در زمینه پرونده شما، اقدام نمایند.

طلاق بائن چیست؟

یکی از انواع طلاق و جدایی، طلاق بائن است. معنای طلاق بائن چیست؟ براساس ماده 1144 قانون مدنی، به طلاقی که در مدت عده برای مرد حق بازگشت وجود ندارد، بائن گفته می شود. این در حالی است که در طلاق رجعی، مرد می تواند به همسر خود رجوع کند ( برگردد). هرگاه مرد درخواست طلاق دهد و زن نیز یائسه باشد و صیغه طلاق جاری شود، طلاق بائن محسوب خواهد شد و مرد حق رجوع در مدت عده را ندارد.

همچنین در حالتی که زوجه باکره باشد و صیغه طلاق جاری شود مرد نمی تواند رجوع کند و طلاق بائن محسوب می شود. از دیگر مواردی که موجب طلاق بائن می شود این است که زن و مردی 3 بار از هم طلاق بگیرند، در این حالت در سومین مرتبه طلاق از نوع بائن است و حق رجوع از مرد سلب می شود.

طلاق خلع و مبارات نیز نوعی طلاق بائن است. وقتی به سبب کراهت طرفین از یکدیگر ( طلاق مبارات) یا کراهت زن از مرد ( طلاق خلع) جدایی اتفاق بیفتد، طلاق بائن محقق می شود. در طلاق بائن خلع، زن مالی عین مهریه خود یا بیشتر از آن را به مرد می بخشد تا در عوض مرد حاضر به طلاق دادن وی شود. در طلاق بائن مبارات نیز زن مالی تا میزان مهریه اش را به مرد می دهد.

در هر دو نوع طلاق، تا زمانی که زن نسبت به مال بخشیده شده، رجوع نکند مرد نیز حق رجوع ندارد. یعنی زمانی که زن بخواهد مالی را که به مرد بخشیده از وی بازپس ستاند آنگاه مرد نیز می تواند رجوع کند در غیر این صورت طلاق بائن است و حق بازگشت برای مرد وجود ندارد. حال که می دانیم طلاق بائن چیست، باید با احکام آن نیز آشنا شویم.

پاسخگویی ۲۴ ساعته کارشناسان گروه وکلای بزرگمهر
گروه وکلای بزرگمهر با پاسخگویی ۲۴ ساعته کارشناسان در خدمت رسانی به شما آماده است.

آشنایی با احکام طلاق بائن

در بخش قبلی به طلاق بائن چیست پرداختیم و گفیم طلاق بائن نوعی طلاق است که در آن حق بازگشت برای مرد وجود ندارد. برای ثبت دادخواست طلاق بائن و دیگر انواع طلاق، بهتر است از یک وکیل طلاق در تهران و دیگر شهرها کمک بگیرید تا به این ترتیب در سریعترین ز مان ممکن مراحل جدایی طی شود.

در این بخش به سایر جزئیات طلاق بائن از جمله احکام آن می پردازیم؛

 • زوجین باید درخواست خود مبنی بر صدور حکم طلاق را در یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی ثبت کنند.
 • زوجین باید از عقل، بلوغ، اختیار و اهلیت کافی برخوردار باشند.
 • در زمان جاری شدن صیغه این نوع طلاق زن نباید در دوران پریودی (عادت ماهانه) باشد.
 • در طلاق بائن خلع یا مبارات، زن باید مالی را که کمتر، بیشتر یا به اندازه مهریه است به مرد ببخشد.
 • بعد از جاری شدن صیغه طلاق، چنانچه زن یائسه یا باکره نباشد باید عده طلاق را به مدت 3 ماه و 10 روز حفظ کند.

آثار طلاق بائن چیست؟

یکی از سوالاتی که مطرح می شود این است که آثار طلاق بائن چیست؟ وقتی صیغه طلاق بائن جاری می شود مثل سایر انواع طلاق، رابطه زوجیت زن و مرد از بین رفته و دیگر نسبت به یکدیگر محرم نیستند. لذا زن و مرد می توانند با هر شخص دیگری ازدواج کنند البته همانطور که گفتیم زنانی که باکره یا یائسه نباشند موظف به رعایت عده هستند.

از دیگر اثرات طلاق بائن می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

 • چنانچه زن و مرد بخواهند با یکدیگر دوباره زندگی کنند، از آنجا که حق رجوع ندارند باید دوباره مراحل ازدواج یعنی مراجعه به دفترخانه رسمی ازدواج و جاری شدن صیغه نکاح را طی کنند.
 • مرد می تواند بلافاصله بعد از جاری شدن صیغه طلاق، با شخص دیگری ازدواج کند. زن نیز بعد از اتمام عده حق ازدواج دارد.
 • تمامی حقوق زوجیت از طرفین ساقط می شود. برای مثال زن دیگر وظیفه تمکین از مرد را ندارد و مرد نیز تکلیفی برای پرداخت نفقه نخواهد داشت. محل زندگی طرفین از یکدیگر جدا می شود و زن و مرد از یکدیگر ارث نمی برند.

برای طی کردن بهتر مراحل طلاق بائن و آشنایی با اثرات و نتایج آن، می توانید از وکیل طلاق در تهران یا شهر محل سکونت خود کمک بگیرید. حال که می دانیم طلاق بائن چیست و اثرات و احکام طلاق بائن چیست، بهتر است به سوالات مهم دیگر پیرامون این نوع طلاق نیز بپردازیم.

تماس با وکیل پایه یک دادگستری
هنوز برای احقاق حق دیر نیست. همین حالا با ما تماس بگیرید.

آیا طلاق توافقی نوعی طلاق بائن است؟

یکی از انواع طلاق هایی که احتمالا بارها شنیده اید، طلاق توافقی است. طلاق توافقی حالتی می باشد که در آن زن وکالت طلاق از سوی مرد را دارد و می تواند با اثبات عسر و حرج خود در زندگی، از مرد جدا شود. درواقع از آنجا که حق طلاق از نظر قانونی با مرد است، زن می تواند با داشتن وکالت از سوی مرد یا با اثبات عسر و حرج خود در دادگاه، از مرد طلاق بگیرد. این شکل از جدایی، طلاق توافقی است که نوعی طلاق بائن می باشد.

شاید بپرسید چرا طلاق توافقی، بائن است؟ در اغلب مواقع، زن برای طلاق توافقی به این شکل مشقت های فراوانی می کشد زیرا اثبات عسر و حرج و اخذ حکم طلاق از دادگاه بسیار سخت است. حال تصور کنید بعد از تمام این مشقت ها و سختی ها، مرد بتواند به زن رجوع کند! طبیعتا در چنین حالتی تمامی زحمات زن و اقدامات قانونی وکیل و دادگاه در راستای طلاق، از بین می رود و بی اثر می شود، به همین دلیل طلاق توافقی از نوع بائن است تا مرد حق رجوع نداشته باشد و زحمات قانونی و حقوقی نیز بیهوده نباشد.

طلاق توافقی و مهریه

همواره سوالی که در خصوص طلاق توافقی برای زوجین بوجود می آید این است که آیا در صورت طلاق توافقی، مهریه به خانم تعلق میگیرد؟ در پاسخ به این سوال می بایست اینگونه گفت که به طور کلی، مهریه یکی از حقوق زوجه در صورت جاری شدن عقد نکاح می باشد و تحت هر شرایطی باید پرداخت شود. مگر در مواردی که زوجه خود به اختیار، در حضور قاضی و یا در دفتر اسناد رسما و به صورت کتبی از مهریه خود بگذرد و به اصطلاح آن را ببخشد. با توجه به شرایط گفته شده، در این موارد بهتر است که از یک وکیل طلاق توافقی کمک بگیرید چرا که وکیل نحوه دفاع از حقوق موکل خود را به خوبی می داند.

بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران

به طور کلی برای افرادی که در تهران اقدام به طلاق توافقی در می کنند بهتر است که از وکلایی که در شهر تهران هستند کمک بگیرند. این موضوع اجباری نمی باشد اما حضور وکیل طلاق توافقی در تهران باعث تسریع در روند حل پرونده خواهد شد. و برای موکل ها نیز شرایط بهتری برای پرونده به وجود خواهد آورد زیرا پروسه ساده تری را طی خواهند کرد. در نتیجه گروه وکلای بزرگمهر به شما پیشنهاد می دهد تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران استفاده کنید تا روند حل پرونده به خوبی طی شود. البته ذکر این نکته نیز در این باره حائز اهمیت می باشد که اهمیتی ندارد این وکلا در شرق یا غرب تهران باشند. و تنها موضوعی که شما باید به آن دقت داشته باشید این می باشد که حضور چنین وکلایی بتواند در روند حل پرونده به شما کمک کنند. گروه وکلای بزرگمهر با همکاری بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران نیاز شما را به طور کامل برطرف خواهد کرد.

برای مشاهده لیست وکیل طلاق توافقی در تهران و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل برای طلاق توافقی در تهران

یک وکیل طلاق در تهران که در زمینه طلاق زوجین مهارت زیادی داشته باشد می تواند به خوبی تمامی مراحل اداری و قانونی جدایی را برای شما انجام دهد. وکلای باتجربه بزرگمهر در زمینه طلاق بائن چیست، آماده ارائه مشاوره های تخصصی و اقامه وکالت پروند طلاق شما هستند.

وکیل مهریه و طلاق، میتواند به صورت تخصصی و حرفه ای شما را در زمینه مهریه و طلاق یاری دهد. همچنین ایشان میتوانند با پیگیری تمام پرونده، از حقوق شما در طلاق و مهریه دفاع نماید. شما می توانید با مراجعه به لیست وکیل مهریه و طلاق و مشاهده رزومه و سوابق آنها به همراه نمونه پرونده های شاخص و موفق وکلای این زمینه، با آنها در هر لحظه در ارتباط باشید.

برای مشاهده لیست وکیل مهریه و طلاق و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل مهریه و طلاق

شرایط جاری شدن صیغه طلاق بائن چیست؟

شرایط جاری شدن صیغه طلاق بائن چیست؟ براساس قانون طلاق جزو ایقاعات است یعنی مرد به تنهایی می تواند زن را طلاق دهد و در این مورد به رضایت زوجه نیازی نیست. برای جاری شدن صیغه طلاق بائن، زن نباید در حالت عادت ماهانه باشد.

همچنین صیغه طلاق باید به عربی خوانده شود و دو مرد عاقل و بالغ شنونده آن باشند. زوج نیز باید در سلامت عقل کامل و بالغ باشد و از روی اختیار همسر خود را طلاق دهد. تمامی این شرایط باید در حین جاری شدن صیغه طلاق بائن رعایت شود در غیر این صورت طلاق باطل می باشد.

چگونگی تبدیل شدن طلاق بائن به طلاق رجعی

همانطور که می دانید در فرایند طلاق بائن، زوجه مهریه خود را می بخشد. به این ترتیب زوجه در این نوع طلاق نمی تواند درخواست طلب مهریه کند. این شرط در دوران عده زوجه نیز صادق است یعنی زوجه در صورتی که در دوران عده نیز قرار داشته باشد، هم چنان نمی تواند درخواستی مبنی بر دریافت مهریه داشته باشد.

حال اگر زوجه درخواست دریافت مهریه خود را بعد از طلاق یا در دوران عده داشته باشد، طلاق بائن به طلاق رجعی تبدیل می شود و پس از آن امکان رجوع کردن زوج و زوجه به یکدیگر نیز وجود دارد.

وکیل مشاوره حقوقی در تهران
مشاوره صادقانه و تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری گروه وکلای بزرگمهر.

نقش وکیل طلاق در تهران در طلاق بائن

طلاق و جدایی زوجین از آن دست فرآیندهایی است که بسیار زمانبر و پیچیده بوده و در مدت زمان طولانی باعث فرسایش روحی و جسمی طرفین می شود. در حالی که می توان با انتخاب یک وکیل طلاق در تهران یا شهرهای دیگر تمامی مراحل حقوقی و اداری و آن را به وکیل محول کرد.

سپردن امور حقوقی به وکلای متخصص این حوزه، باعث می شود که از یک طرف در وقت و زمان شما صرفه جویی شده و از طرفی درگیر پروسه های اداری و قضایی نیز نشوید. وکیل طلاق در تهران یا شهرهای دیگر به خوبی نسبت به مراحل طلاق و جدایی و روش های اثبات عسر و حرج و غیره آگاه بوده و دقیقا شما را به رای نهایی مورد نظرتان در دادگاه می رساند.

لذا اگر قصد جدایی و طلاق از نوع بائن یا دیگر انواع آن را دارید حتما برای صرفه جویی در وقت و هزینه و برای جلوگیری از آزمون و خطا، کار را به کاردان سپرده و از یک وکیل طلاق در تهران یا شهر محل سکونتتان کمک بگیرید.

12 دلیل که شما به وکیل احتیاج دارید!

 

 1. مشاوره گرفتن از وکیل متخصص نه تنها هیچ ضرری ندارد بلکه می تواند راهگشای پرونده شما باشد. ✅
 2. همیشه پیشگیری بهتر از درمان است پس منطقی است از مشکلات قانونی پیشگیری کنید به جای اینکه بعدا با آن ها دست و پنجه نرم کنید. ✅
 3. قانون و مسائل حقوقی بسیار پیچیده، دشوار و گسترده هستند. ✅
 4. همواره این امکان وجود دارد که پرونده ها به دلیل نداشتن وکیل برای شما هزینه و مدت زمان بیشتری در بر داشته باشند.❌
 5. با داشتن وکیل درک کاملی از گزینه ها و راهکار های خود خواهید داشت. ✅
 6. وکلا به شاهدان و کارشناسان دسترسی دارند، افرادی که در کنار خودتان به آن ها نیاز دارید. ✅
 7. وکیل می تواند بهترین و مناسب ترین دفاع برای پرونده ی شما را ارائه کند. ✅
 8. طرف مقابل در پرونده شما به احتمال زیادی وکیل دارد و با تمام توان خود در دادگاه حاضر میشود.❌
 9. وکلا می دانند چگونه شهود و دفاعیات را به چالش بکشانند. ✅
 10. یک دادخواست اشتباه یا پیروی از روش اشتباه می تواند پرونده شما را به طور کامل خراب کند.❌
 11. وکلا در صورت لزوم نحوه مذاکره کردن با طرف مقابل را می دانند. ✅
 12. وکیل تمام تلاش و توان خود را برای حفظ و دفاع از حقوق شما در پرونده به کار می گیرد و همواره حامی شما خواهد بود. ✅
آیا می‌دانید که در خصوص هر ادعا تنها یکبار می‌توان طرح دعوی نمود و در صورت شکست حق شما برای همیشه ضایع خواهد گردید؟!

وکیل مرد طلاق بائن

در بسیاری از پرونده ها و به خصوص در پرونده های طلاق بائن، با توجه به شرایط پرونده و موکل، ترجیح موکلن عزیز بر آن است که با وکیل مرد متخصص در زمینه طلاق بائن فعالیت داشته باشند چرا که بر این باورند که همراه داشتن وکیل مرد طلاق بائن می تواند مناسب تر باشد. به این دلیل که عموما خانم ها در برخی پرونده ها مناسب نباشند و نیاز به وکیل مرد طلاق بائن به دلیل استفامت و پیگیری مداوم و شجاعت بیشتر، احساس شود. همچنین گاه پیش می آید که افراد با وکیل مرد طلاق بائن احساس راحتی بیشتری دارند و این می تواند رابطه بین وکیل و موکل را تقویت کند. در بسیاری از پرونده ها به دلیل پنهان کاری و یا شرمساری موکل در بیان برخی موضوعات، پرونده ها پیچیده تر و مشکل خواهند شد.

پس در نتیجه وکیل مرد طلاق بائن با حضور در پرونده شما می تواند آن را به خوبی پیش ببرد. شما می توانید جهت مشاهده لیست وکیل مرد تهران و همچنین مشاهده رزومه و پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای مشاهده لیست وکیل مرد در تهران و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل مرد در تهران

وکیل خانم طلاق بائن

در برخی دیگر از پرونده های طلاق بائن، با توجه به شرایط پرونده ترجیح موکلن عزیز بر آن است که با وکیل خانم متخصص در زمینه طلاق بائن فعالیت داشته باشند چرا که اعتقاد دارند که همراه داشتن وکیل خانم طلاق بائن می تواند گزینه مناسب تری باشد. به این دلیل که عموما اقایان در برخی پرونده ها مناسب نباشند و نیاز به وکیل خانم طلاق بائن به دلیل صداقت و دلسوزی در پرونده و احساس مسئولیت بیشتر، احساس شود. همچنین گاه پیش می آید که موکلین خصوصا در میان خانم ها، به دلیل همجنس بودن با وکیل خانم طلاق بائن احساس راحتی بیشتری داشته باشند و این می تواند رابطه بین وکیل و موکل را تقویت کند. در بسیاری از پرونده ها به دلیل پنهان کاری و یا شرمساری موکل در بیان برخی موضوعات، پرونده ها پیچیده تر و مشکل خواهند شد.

پس در نتیجه انتخاب وکیل خانم طلاق بائن جهت حضور در پرونده شما می تواند انتخابی منطقی باشد. شما می توانید جهت مشاهده لیست وکلای خانم تهران و همچنین مشاهده رزومه و پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای مشاهده لیست وکلای خانم تهران و رزومه آن ها کلیک کنید.

لیست وکلای خانم تهران

وکیل قاضی بازنشسته طلاق بائن

بسیاری از افراد ترجیح می دهند که پرونده طلاق بائن خود را به یک وکیل قاضی بازنشسته بسپارند، چون تصورشان بر این است که وکیل قاضی بازنشسته تجربه خیلی بیشتری نسبت به دیگر وکلا دارد. البته که نمی توان منکر این قضیه هم شد، زیرا فردی که قاضی بوده و چندین سال به قضاوت مشغول بوده و بازنشسته شده، به واسطه سابقه کاری که در قوه قضاییه داشته، قوانین را بهتر می داند و با مسئله های حقوقی و دادگاه ها آشنایی بیشتری داشته و همچنین چون هر روزه با پرونده های مختلفی خصوصا در زمینه طلاق بائن سر و کار داشته، تجربه ی بالایی هم دارد. از این رو می تواند با کیفیت بهتری کار وکالت را انجام دهد.

پس در نتیجه انتخاب و اخذ وکیل قاضی بازنشسته طلاق بائن در پرونده شما می تواند انتخابی مناسب باشد. شما می توانید جهت تماس با قاضبی بازنشسته متخصص در زمینه طلاق بائن و همچنین مشاهده پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای تماس جهت رزرو جلسه با وکیل قاضی بازنشسته و مشاهده پرونده های موفق ایشان کلیک کنید.

وکیل قاضی بازنشسته

مزایای دریافت مشاوره تخصصی طلاق

همانطور که گفتیم طلاق بائن نوعی طلاق است که در آن مرد حق رجوع ندارد و در صورت تمایل به بازگشت مجددا باید صیغه عقد نکاح جاری شود. همچنین در طلاق بائن خلع یا مبارات زن باید مالی کمتر، بیشتر یا به اندازه مهریه را به مرد بذل کند تا طلاق جاری شود.

در این شرایط هم مرد و هم زن در شرایط روحی مساعدی نیستند و از طرفی اگر فرزندی داشته باشند باید وضعیت حضانت فرزند نیز مشخص شود. همه این موارد به علاوه عدم آگاهی زوجین نسبت به قوانین و رویه های قضایی، باعث اتلاف وقت و هزینه و مشکلات روحی می شود، در چنین شرایطی بهترین کار کمک گرفتن از وکلای باتجربه و متخصص تیم وکلای بزرگمهر در زمینه طلاق بائن است.

تیم وکلای بزرگمهر جمعی از بهترین و باتجربه ترین وکلای طلاق را یک جا جمع کرده است و شما می توانید جهت دریافت مشاوره تخصصی و اخذ بهترین وکیل طلاق در تهران و سایر شهرها، به ما مراجعه کنید. برای ارتباط با وکلای ماهر و کارآزموده بزرگمهر همین الان با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمائید.

 

 

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر  

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفاف سازی مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقراری ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روز ترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از آخرین قوانین کشور
 • برخورد مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده و…)، کیفری و … .

وکالت تخصصی

 

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه چندین ساله و داشتن وکلای مجرب و متخصص در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری آماده ارائه خدمات و رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری شما می باشد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. 02144428277

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

به وکیل طلاق بائن امتیاز دهید.

697

امتیاز کل وکیل طلاق بائن

از طریق دکمه زیر به وکیل طلاق بائن امتیاز دهید.

امتیاز کاربران: 4.6 ( 1 رای)

وکیل پایه یک دادگستری حامد شاکری نیا

✔️ از جمله مطرح ترین و شناخته شده ترین وکلای تهران متخصص در امور خانواده، ملکی و کیفری و... وکیل پایه یک دادگستری جناب آقای حامد شاکری نیا عضو مرکز مشاوران قوه قضاییه با بیش از ۱۵ سال سابقه وکالت، از جمله مطرح ترین و با تجربه ترین وکلای پایه یک دادگستری تهران در زمینه های کیفری، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. ایشان با بیش از ۹۳٪ موفقیت در پرونده های خود، از تجربه و تخصص بالایی در امر وکالت دارند. چنانچه نیازمند جلسه با جناب آقای حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری هستید، همین حالا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه جلسه شما را با ایشان تنظیم نمایند. تماس بگیرید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

توجه : شماره تماس شما منتشر نخواهد شد

*

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره از وکیل