دفاع از اتهام خرید مال مسروقه

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی می باشد. با اعتماد به وکلای ما می توانید از گرفتن کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.

هر ساعت از شبانه روز میتوانید با ما تماس بگیرید 02144428277

 • وکلای با تجربه
 • درصد موفقیت بالا
 • پیگیری مستمر
 • وکالت تخصصی
 • حق وکالت منصفانه
 • مطلع از تغییرات قوانین کشور
سرقتکیفری

دفاع از اتهام خرید مال مسروقه

مجازات خرید مال دزدی | ارکان جرم خرید مال مسروقه

لیست عناوین

برای اعطای وکالت به وکیل در خصوص دفاع از اتهام خرید مال مسروقه با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل دفاع از اتهام خرید مال مسروقه سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در قسمت کامنت ها و نظرات در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا وکلای مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

دفاع از اتهام خرید مال مسروقه

یکی از مسائلی که در شرایط رکود اقتصادی و تورم افزایش پیدا کرده است، سرقت می باشد. سارقان اموال به سرقت برده شده را به افراد دیگری با قیمت پایین تر از بازار می فروشند. این موضوع در قانون جرم به حساب آمده و حتی شخصی که اموال سرقت شده را خریداری می کند، مجرم شناخته می شود.

گروه وکلای بزرگمهر به خوبی در این زمینه تخصص داشته و می توانند به شما هنگام درگیر شدن با چنین پرونده هایی کمک کنند. وکلای متخصص این گروه می توانند دفاع از اتهام خرید مال مسروقه را انجام داده و پرونده را جهت تحقق حقوق موکل خود پیش ببرند.

پرونده های موفق وکیل دفاع از اتهام خرید مال مسروقه در گروه وکلای بزرگمهر

از آنجا که در گروه وکلای بزرگمهر، وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت می کنند و به طور مثال وکیل دفاع از اتهام خرید مال مسروقه، به صورت تخصصی تنها در این زمینه فعالیت کرده و از پذیرش پرونده هایی در زمینه های دیگر (به طور مثال خانواده، ملکی و…) معذور هستند، تعداد پرونده هایی که وکیل متخصص در هر زمینه پیگیری نموده است، از دیگر وکلای سایر مجموعه ها بیشتر بوده و همچنین به دلیل فعالیت تخصصی، تجربه بسیار بالاتر و حرفه ای تری در این زمینه دارند. وکیل سرقت مقرون به ازار گروه وکلای بزرگمهر با بیش از ۸۳ پرونده دفاع از اتهام خرید مال مسروقه موفق و با بیش از ۹۴٪ موفقیت در پرونده های دفاع از اتهام خرید مال مسروقه، به صورت تخصصی و با تجربه بسیار بالا در این زمینه فعالیت میکند. از جمله پرونده های شاخصی که وکیل دفاع از اتهام خرید مال مسروقه گروه وکلای بزرگمهر در آن ها موفق بوده است می توان به:

پرونده های شاخص موفق وکیل دفاع از اتهام خرید مال مسروقه در گروه وکلای بزرگمهر

 • پرونده سرقت صندوق امانات بانک ملی شعبه دانشگاه تهران
 • پرونده سرقت از منزل با ۶۸ شاکی که با دفاع مناسب توسط وکیل، منجر به رفع اتهام موکل شد.

جهت مشاهده ادامه لیست پرونده های شاخص موفق کلیک کنید.

 • پرونده سرقت گوشی با ۳۰ شاکی خصوصی در گیلان
 • پرونده شاکی سرقت از منزل که منجر به محکومیت متهم و دریافت رد مال از ایشان شد.
 • پرونده اتهام سرقت چک و سفته از شرکت توسط کارمند که منجر به صدور قرار منع تعقیب ایشان شد.
 • پرونده سرقت مقرون به آزار طلا و جواهرات از منزل که منجر به محکومیت سارق گشت.
 • پرونده سرقت از منزل با رد مال ۷۰۰ میلیون تومانی
 • پرونده اتهام سرقت اسناد و مدارک محرمانه توسط سرپرست شرکت خصوصی
 • پرونده اتهام مالخری و خرید مال سرقتی بدون اطلاع توسط طلافروش
 • پرونده سرقت مسلحانه با ۱۷ شاکی خصوصی
 • پرونده نگهداری مال مسروقه بدون اطلاع که منجر به رفع اتهام متهم شد.
 • پرونده دستگیری باند سرقت و نگهداری اموال مسروقه در تهران
 • پرونده اتهام سرقت ۳۸ فقره سرقت گوشی آیفون که منجر به رفع اتهام موکل شد.
 • پرونده کلاهبرداری و سرقت اموال شرکت توسط کارمند شرکت خصوصی
 • پرونده سرقت مسلحانه از بانک در کرج
 • پرونده اتهام سرقت ۸ فقره خودرو در ورامین
 • پرونده سرقت با رد مال ۴ و نیم میلیارد تومان
 • و…

آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟دانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟
آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟

برای مشاهده لیست وکلای تهران و شهرستان روی لینک زیر کلیک کنید

لیست وکلای تهران و شهرستان

چرا باید وکالت پرونده دفاع از اتهام خرید مال مسروقه از منزل خود را به گروه وکلای بزرگمهر بسپاریم

در معرفی مجازات دفاع از اتهام خرید مال مسروقه باید اذعان داشت که از آنجا که در پرونده های کیفری، تخصص و تجربه وکیل معیار و ملاک بسیار مهمی در تعیین سرنوشت پرونده است، تجربه بالا و همچنین موفقیت وکیل در پرونده ها در زمینه مشابه و یکسان، بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند پرونده شما را به بهترین نتیجه ممکن هدایت کند. با در نظر گرفتن این اصل مهم، ما در گروه وکلای بزرگمهر در تلاش هستیم تا با هدف افزایش کیفیت و افزایش هرچه بیشتر آمار موفقیت پرونده ها و ارائه وکالت با وکیل متخصص دفاع از اتهام خرید مال مسروقه از منزل با تجربه که سابقه موفقیت در پرونده مشابه پرونده کیفری شما را داشته باشد. در صورتی که تنها قصد اعطای وکالت دارید با گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تنظیم وقت جلسه شما با وکیل کیفری متخصص در زمینه پرونده کیفری شما، اقدام نمایند.

خرید مال مسروقه چه معنایی دارد؟

زمانی که افراد مرتکب جرم سرقت می شوند، نیاز دارند تا اموال به سرقت برده شده را به فروش برسانند. در این شرایط برخی افراد اقدام به خرید این اموال کرده و اموال مسروقه را از سارقان در ازای مبلغ ناچیزی تحویل می گیرند. در این وضعیت اموال مسروقه وارد چرخه ی بازار شده و مسیر سرقت از بین می رود. اموال مسروقه ویژگی هایی را دارا هستند: این اموال شی بوده و قابل جابه جایی هستند. در جرم خرید مال مسروقه، نوع سرقت تعیین کننده نیست و هیچ فرقی بین سرقت حدی و تعزیری وجود ندارد. این موضوع از این نظر بیان شد که در شرایط سرقت حدی قانون گذار شرایط خاصی را برای اثبات آن در نظر  گرفته است و در صورت نبود آن شرایط، سرقت تعزیری خواهد بود. اما درباره ی جرم خرید مال مسروقه تفاوتی درباره ی نوع سرقت قائل نشده است. در مسائل حقوقی، خرید مال مسروقه به نوعی معاونت در جرم شناخته می شود و دفاع از اتهام خرید مال مسروقه امر بسیار مهمی می باشد.

مجازات خرید مال دزدی

بر اساس ماده ی 662 قانون مجازات اسلامی، در صورتی که شخص متهم به عنوان شغل، خرید و فروش اموال مسروقه را انجام دهد، بر اساس ارزش مال مسروقه به مجازات های شدیدی محکوم می شوند. در کل این امکان وجود دارد که ملاک مشخصی برای اثبات دزدی بودن اموال وجود نداشته باشد اما بر اساس بعضی شواهد می تواند آن را تشخیص داد. وکیل با تجربه می تواند در صورت اتهام اقدام به دفاع از اتهام خرید مال مسروقه نماید.

در بعضی از شهرها مکان های خاصی برای به فروش رساندن اموال دزدی در نظر گرفته شده است و قطعا اگر کسی از اهالی شهر برای خرید به این قسمت شهر مراجعه کند، کاملا آگاهانه بوده و متهم خواهد شد که در این شرایط به وکیل برای دفاع از اتهام خرید مال مسروقه نیاز خواهد داشت.

اهمیت حضور وکیل به این خاطر است که مجازات خرید مال مسروقه همانطور که در قسمت های بالا هم اشاره کردیم، سنگین می باشد. از طرفی اثبات بی اطلاعی از دزدی بودن اموال هم کار چندان ساده ای نبوده و باید شخصی که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کند با ارائه ی دلایل محکمه پسند اقدام به دفاع از اتهام خرید مال مسروقه نماید تا قاضی پس از بررسی دلایل ارائه شده او را تبرئه نماید. در غیر این صورت مجازات جرم خرید مال دزدی برای او در نظر گرفته می شود. شما می توانید با کمک وکلای گروه وکلای بزرگمهر به دفاع از اتهام خرید مال مسروقه بپردازید.

پاسخگویی ۲۴ ساعته کارشناسان گروه وکلای بزرگمهر
گروه وکلای بزرگمهر با پاسخگویی ۲۴ ساعته کارشناسان در خدمت رسانی به شما آماده است.

آیا علم به دزدی بودن شرط است؟

در شرایطی که خریدار نسبت به مسروقه بودن اموال اطلاعی نداشته باشد و اقدام به خرید نماید یا هر رفتار دیگری را در آن باره انجام دهد باز هم به مجازات جرم خرید مال دزدی محکوم می شود. در شرایطی که هیچ راهی برای پی بردن به مسروقه بودن اموال وجود نداشته باشد، نمی توان خریدار را مجازات کرد و وکیل می تواند به شما مشاوره داده و شما را از تمامی این موارد آگاه کند. وکیل علاوه بر مشاوره دادن می تواند در دفاع از اتهام خرید مال مسروقه هم به شما کمک کند. پس به منظور تحقق جرم مسروقه باید 2 شرط وجود داشته باشد:

 1. فرد مرتکب شده باید نسبت به جرم مرتکب شده اطلاع داشته باشد. درواقع در صورتی که شخص از مسروقه بودن اموال اطلاعی نداشته باشد مجازات نخواهد شد و شرط تحقق جرم اطلاع داشتن از مسروقه بودن مال است. دفاع از اتهام خرید مال مسروقه در این شرایط اهمیت بسیار بالایی دارد.
 2. شرایط به گونه ای باشد که شخص احتمال مسروقه بودن مال را بدهد. به عنوان مثال یک شخص معتاد قصد داشته باشد تا اموال را با قیمتی پایین تر از قیمت واقعی به فروش برساند. در این شرایط فرد می تواند به مسروقه بودن مال شک کند.

مجازات خرید مال دزدی

همانطور که گفتیم در ماده ی 662 قانون مجازات اسلامی، مجازات خرید مال دزدی بین شش ماه تا سه سال حبس و 74 ضربه ی شلاق می باشد. زین جهت اهمیت دفاع از اتهام خرید مال مسروقه چند برابر شده که وکلای گروه بزرگمهر می توانند در این زمینه به متهم کمک شایانی نمایند. بهتر است دقت کنید که این مجازات بیان شده برای فردی است که فقط یک بار جرم خرید مال مسروقه را مرتکب شده باشد. در شرایطی که شخص این کار را به عنوان شغل برای خود در نظر گرفته باشد و از این شرایط کسب درآمد کند، قاضی پرونده برای ایشان حداکثر مجازات یعنی سه سال حبس و 74 ضربه ی شلاق را در نظر می گیرد و وظیفه ی وکیل در دفاع از اتهام خرید مال مسروقه بسیار سخت تر می باشد.

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چگونه می تواند به این مسئله پی برد که فرد فروش اموال را به عنوان حرفه ی خود در نظر گرفته است؟

در صورتی که کسی فقط یک بار اقدام به معامله ی اموال مسروقه کرده باشد نمی تواند فرد را متهم به این کرد که این کار را شغل خود قرار داده است. در شرایطی که وی مکررا این رفتار را انجام داده باشد و افراد برای خرید اموال دزدی به او مراجعه کنند به این موضوع متهم خواهد شد که به دفاع از اتهام خرید مال مسروقه توسط وکیل نیاز خواهد داشت.

ما در گروه وکلای بزرگمهر آماده ارائه مشاوره تخصصی در پرونده های سرقت، به شما همراهان گرامی هستیم. برای ارتباط با وکلا و کارشناسان حقوقی، می توانید همین الان با شماره تلفن های گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید.

برای مشاهده لیست وکیل سرقت و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل سرقت
تماس با وکیل پایه یک دادگستری
هنوز برای احقاق حق دیر نیست. همین حالا با ما تماس بگیرید.

بررسی ارکان جرم خرید مال مسروقه

هر عمل مجرمانه ای ارکان سه گانه ی قانونی، مادی و معنوی را داراست که به منظور اثبات وقوع جرم هر سه ی آن ها نیاز است. در صورتی که افراد به این جرائم متهم شوند باید اقدام به دفاع از اتهام خرید مال مسروقه نمایند چرا که مجازات خرید مال دزدی می تواند سنگین باشد. در ادامه به معرفی هر سه ی این ارکان در خرید مال مسروقه می پردازیم.

رکن قانونی مجازات خرید مال دزدی

بنا به حساسیتی که برای این موضوع وجود دارد، قانونگذار مواد قانونی را برای این جرم در نظر گرفته است. اگر خریداری برای اموال مسروقه وجود نداشته باشد، افراد انگیزه ای برای دزدی نخواهند داشت. از این رو قانون گذار اعلام داشته که هر کس با علم به این که مالی که قصد خرید آن را دارد مسروقه بوده و همچنان آن را خریداری می کند به مجازات معین شده محکوم خواهد شد. در شرایطی که متهم این وضعیت را شغل خود قرار داده باشد هم وضعیت متفاوتی داشته که در بخش های قبل به توضیح همه ی این موارد پرداختیم و به شما توصیه میکنیم برای دفاع از اتهام خرید مال مسروقه از کمک وکلای خبره همچون وکلای بزرگمهر استفاده کنید.

رکن مادی مجازات خرید مال دزدی

این جرم از نوع مقید بوده و باید نتیجه ی مورد نظر صورت بگیرد تا وقوع جرم به اثبات برسد. رفتار مادی که بخواهد عمل سارق و همچنین خریدار را به نتیجه برساند بسیار متعدد بوده اما در نهایت منجر به تحصیل مال از سمت خریدار و همچنین دریافت پول از سمت سارق می شود. این عمل مجرمانه با عناوین مختلف صورت می گیرد.

اتهام خرید مال مسروقه پیچیدگی های بسیاری دارد و به منظور دفاع از اتهام خرید مال مسروقه باید یک فرد متخصص اقدام نماید چرا که اثبات خلاف آن بسیار دشوار است.

از آنجا که این موارد مربوط به وکیل کیفری می شود، پیشنهاد میکنیم به لیست وکیل کیفری گروه وکلای بزرگمهر مراجعه بفرمایید تا علاوه بر نمونه پرونده های موفق و به سرانجام رسانده آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای کیفری گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های کیفری عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با وکلای این حوزه داشته است.

برای مشاهده لیست وکیل کیفری و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل کیفری
وکیل مشاوره حقوقی در تهران
مشاوره صادقانه و تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری گروه وکلای بزرگمهر.

رکن معنوی مجازات خرید مال دزدی

انگیزه ی فرد در خرید مال مسروقه بسیار اهمیت دارد. این که شخص خریدار اطلاعات کافی درباره ی منشا مال داشته و بداند که از طریق سرقت به دست آمده است، در تشکیل ارکان سه گانه جرم موثر می باشد. در صورتی که متهم با علم به این که مال دزدی است با شخص سارق معامله را انجام دهد، جرمی را مرتکب شده که نیاز به دفاع از اتهام خرید مال مسروقه در دادگاه دارد.

برای مجازات این فرد بازگرداندن مال، شلاق و حبس در نظر گرفته است. از آن جایی که متهم برای تحویل وجه باید به سارق مراجعه کند ممکن است در این راه بتوان یک گروه در این زمینه را دستگیر کرد.

نیت بسیاری از افراد این مسئله نبوده و ناخودآگاه در این مسیر قرار گرفته اند پس در این شرایط باید حتما به دفاع از اتهام خرید مال مسروقه پرداخته شود و اجازه ندهد که به ناحق متهم شود.

گروه وکلای بزرگمهر در این زمینه می تواند به متهم کمک کرده و دفاع از اتهام خرید مال مسروقه را جهت جلوگیری از مجازات خرید مال دزدی انجام دهند. شما نیاز دارید تا این وظیفه ی مهم را به افراد متخصص در این زمینه بسپارید.

حکم نگهداری یا اخفای مال مسروقه

همانطور که توضیح داده شد، خرید مال مسروقه جرم تلقی می شود و برای خریدار در صورتی که از مسروقه بودن آن اطلاع داشته باشد، عواقب قانونی در پی دارد اما باید بدانید که هرگونه نگهداری یا اخفای مال مسروقه نیز طبق قانون دارای عواقب قانونی برای افراد است.

برای این منظور باید بدانید که نگهداری از مال مسروقه نیز در صورتی که شخص از مسروقه بودن آن اطلاع داشته باشد، جرم محسوب می شود و فرد خطاکار طبق ماده 622 قانون مجازات اسلامی مجازات خواهد شد.

از طرفی اخفای مال مسروقه به معنی پنهان کردن مال مسروقه از معرض چشم دیگران است. طبق قانون در صورتی که فردی مال مسروقه را مخفی کند و از مسروقه بودن آن نیز اطلاع داشته باشد، مشمول ماده 622 قانون مجازات اسلامی می شود.

12 دلیل که شما به وکیل احتیاج دارید!

 

 1. مشاوره گرفتن از وکیل متخصص نه تنها هیچ ضرری ندارد بلکه می تواند راهگشای پرونده شما باشد. ✅
 2. همیشه پیشگیری بهتر از درمان است پس منطقی است از مشکلات قانونی پیشگیری کنید به جای اینکه بعدا با آن ها دست و پنجه نرم کنید. ✅
 3. قانون و مسائل حقوقی بسیار پیچیده، دشوار و گسترده هستند. ✅
 4. همواره این امکان وجود دارد که پرونده ها به دلیل نداشتن وکیل برای شما هزینه و مدت زمان بیشتری در بر داشته باشند.❌
 5. با داشتن وکیل درک کاملی از گزینه ها و راهکار های خود خواهید داشت. ✅
 6. وکلا به شاهدان و کارشناسان دسترسی دارند، افرادی که در کنار خودتان به آن ها نیاز دارید. ✅
 7. وکیل می تواند بهترین و مناسب ترین دفاع برای پرونده ی شما را ارائه کند. ✅
 8. طرف مقابل در پرونده شما به احتمال زیادی وکیل دارد و با تمام توان خود در دادگاه حاضر میشود.❌
 9. وکلا می دانند چگونه شهود و دفاعیات را به چالش بکشانند. ✅
 10. یک دادخواست اشتباه یا پیروی از روش اشتباه می تواند پرونده شما را به طور کامل خراب کند.❌
 11. وکلا در صورت لزوم نحوه مذاکره کردن با طرف مقابل را می دانند. ✅
 12. وکیل تمام تلاش و توان خود را برای حفظ و دفاع از حقوق شما در پرونده به کار می گیرد و همواره حامی شما خواهد بود. ✅
آیا می‌دانید که در خصوص هر ادعا تنها یکبار می‌توان طرح دعوی نمود و در صورت شکست حق شما برای همیشه ضایع خواهد گردید؟!

وکیل مرد دفاع از اتهام خرید مال مسروقه

در بسیاری از پرونده ها و به خصوص در پرونده های دفاع از اتهام خرید مال مسروقه، با توجه به شرایط پرونده و موکل، ترجیح موکلن عزیز بر آن است که با وکیل مرد متخصص در زمینه دفاع از اتهام خرید مال مسروقه فعالیت داشته باشند چرا که بر این باورند که همراه داشتن وکیل مرد دفاع از اتهام خرید مال مسروقه می تواند مناسب تر باشد. به این دلیل که عموما خانم ها در برخی پرونده ها مناسب نباشند و نیاز به وکیل مرد دفاع از اتهام خرید مال مسروقه به دلیل استفامت و پیگیری مداوم و شجاعت بیشتر، احساس شود. همچنین گاه پیش می آید که افراد با وکیل مرد دفاع از اتهام خرید مال مسروقه احساس راحتی بیشتری دارند و این می تواند رابطه بین وکیل و موکل را تقویت کند. در بسیاری از پرونده ها به دلیل پنهان کاری و یا شرمساری موکل در بیان برخی موضوعات، پرونده ها پیچیده تر و مشکل خواهند شد.

پس در نتیجه وکیل مرد دفاع از اتهام خرید مال مسروقه با حضور در پرونده شما می تواند آن را به خوبی پیش ببرد. شما می توانید جهت مشاهده لیست وکیل مرد تهران و همچنین مشاهده رزومه و پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای مشاهده لیست وکیل مرد در تهران و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل مرد در تهران

وکیل خانم دفاع از اتهام خرید مال مسروقه

در برخی دیگر از پرونده های دفاع از اتهام خرید مال مسروقه، با توجه به شرایط پرونده ترجیح موکلن عزیز بر آن است که با وکیل خانم متخصص در زمینه دفاع از اتهام خرید مال مسروقه فعالیت داشته باشند چرا که اعتقاد دارند که همراه داشتن وکیل خانم دفاع از اتهام خرید مال مسروقه می تواند گزینه مناسب تری باشد. به این دلیل که عموما اقایان در برخی پرونده ها مناسب نباشند و نیاز به وکیل خانم دفاع از اتهام خرید مال مسروقه به دلیل صداقت و دلسوزی در پرونده و احساس مسئولیت بیشتر، احساس شود. همچنین گاه پیش می آید که موکلین خصوصا در میان خانم ها، به دلیل همجنس بودن با وکیل خانم دفاع از اتهام خرید مال مسروقه احساس راحتی بیشتری داشته باشند و این می تواند رابطه بین وکیل و موکل را تقویت کند. در بسیاری از پرونده ها به دلیل پنهان کاری و یا شرمساری موکل در بیان برخی موضوعات، پرونده ها پیچیده تر و مشکل خواهند شد.

پس در نتیجه انتخاب وکیل خانم دفاع از اتهام خرید مال مسروقه جهت حضور در پرونده شما می تواند انتخابی منطقی باشد. شما می توانید جهت مشاهده لیست وکلای خانم تهران و همچنین مشاهده رزومه و پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای مشاهده لیست وکلای خانم تهران و رزومه آن ها کلیک کنید.

لیست وکلای خانم تهران

وکیل قاضی بازنشسته دفاع از اتهام خرید مال مسروقه

بسیاری از افراد ترجیح می دهند که پرونده دفاع از اتهام خرید مال مسروقه خود را به یک وکیل قاضی بازنشسته بسپارند، چون تصورشان بر این است که وکیل قاضی بازنشسته تجربه خیلی بیشتری نسبت به دیگر وکلا دارد. البته که نمی توان منکر این قضیه هم شد، زیرا فردی که قاضی بوده و چندین سال به قضاوت مشغول بوده و بازنشسته شده، به واسطه سابقه کاری که در قوه قضاییه داشته، قوانین را بهتر می داند و با مسئله های حقوقی و دادگاه ها آشنایی بیشتری داشته و همچنین چون هر روزه با پرونده های مختلفی خصوصا در زمینه دفاع از اتهام خرید مال مسروقه سر و کار داشته، تجربه ی بالایی هم دارد. از این رو می تواند با کیفیت بهتری کار وکالت را انجام دهد.

پس در نتیجه انتخاب و اخذ وکیل قاضی بازنشسته دفاع از اتهام خرید مال مسروقه در پرونده شما می تواند انتخابی مناسب باشد. شما می توانید جهت تماس با قاضبی بازنشسته متخصص در زمینه دفاع از اتهام خرید مال مسروقه و همچنین مشاهده پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای تماس جهت رزرو جلسه با وکیل قاضی بازنشسته و مشاهده پرونده های موفق ایشان کلیک کنید.

وکیل قاضی بازنشسته

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفاف مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقرای ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روزترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از اخرین قوانین کشور
 • برخود مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده،و…)، کیفری و….

وکالت تخصصی

 

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقیمی باشد. با اعتماد به وکلای ما می توانید از استیفای کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

تلفن: 44428277-021

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

به وکیل دفاع از اتهام خرید مال مسروقه امتیاز دهید.

254

امتیاز کل وکیل دفاع از اتهام خرید مال مسروقه

از طریق دکمه زیر به وکیل دفاع از اتهام خرید مال مسروقه امتیاز دهید.

امتیاز کاربران: 4.7 ( 1 رای)

حسن اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری

✔️ از جمله مطرح ترین و شناخته شده ترین وکلای تهران متخصص در امور کیفری، ملکی و خانواده جناب آقای حسن اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری عضو مرکز وکلای قوه قضاییه از جمله مطرح ترین و با تجربه ترین وکلای دادگستری تهران در زمینه های کیفری، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. ایشان با بیش از ۱۵ سال سابقه وکالت، دارای تجربه بالایی در زمینه حقوقی می باشند. چنانچه نیازمند جلسه با جناب آقای حسن اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری هستید، همین حالا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه جلسه شما را با ایشان تنظیم نمایند. رزرو مشاوره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

توجه : شماره تماس شما منتشر نخواهد شد

*

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره از وکیل