دفاع از اتهام تصرف عدوانی

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی می باشد. با اعتماد به وکلای ما می توانید از گرفتن کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.

هر ساعت از شبانه روز میتوانید با ما تماس بگیرید 02144428277

 • وکلای با تجربه
 • درصد موفقیت بالا
 • پیگیری مستمر
 • وکالت تخصصی
 • حق وکالت منصفانه
 • مطلع از تغییرات قوانین کشور
تغییر کاربریکیفریملک و ساخت و سازملکیوکیلوکیل ملکی

دفاع از اتهام تصرف عدوانی

لیست عناوین

نحوه دفاع از اتهام تصرف عدوانی

مطابق ماده 12 قانون آیین دادرسی مدنی، دادگاه صالحه برای رسیدگی به شکایات تصرف عدوانی، دادگاهی است که مال تصرف شده از نظر محلی در حوزه آن قرار می گیرد. بنابراین طرح دعوی و ثبت شکایت و تمامی مراحل دفاع از اتهام تصرف عدوانی در دادگاه عمومی محلی که مال غیر منقول در آنجا قرار دارد انجام می گیرد.

برای دفاع از اتهام تصرف عدوانی، باید مدارک و ادله کافی به دادگاه ارائه شود. گاهی می توان از شرط رکن روانی که در بخش قبلی توضیح داده شد به نفع متهم استفاده کرد و به این ترتیب از وی رفع اتهام نمود. با این حال بسته به هر پرونده و مدارکی که در آن موجود است روش های اثبات بی گناهی در تصرف عدوانی متفاوت می باشد.

در این زمینه حضور وکیلی که بتواند با دیدی دقیق به جزئیات پرونده نگاه کرده و از کوچکترین ادله و شواهد به نفع موکل خود استفاده کند بسیار کمک کننده می باشند و سرنوشت پرونده را تغییر می دهد. همچنین این نکته را در نظر داشته باشید که برای حصول نتیجه بهتر و رفع اتهام باید از همان ابتدا وکالت خود را به یک وکیل ماهر بسپارید. بنابراین قبل از انجام هرگونه اقدام قانونی یا اظهار نظر برای دفاع از اتهام تصرف عدوانی از یک وکیل حاذق مشورت بگیرید.

نکات نهایی اثبات بی گناهی در تصرف عدوانی

نه تنها در زمینه دفاع از اتهام تصرف عدوانی بلکه برای رسیدن به نتیجه مطلوب در تمامی پرونده ها باید از روش های قانونی و اصولی استفاده کرد. یک وکیل متخصص در زمینه دفاع از اتهام تصرف عدوانی، علاوه بر ارائه مشاوره حقوقی باید به خوبی از موکل خود در دادگاه دفاع کند.

در همین راستا اخذ یک وکیل مجرب و مسلط به پرونده بسیار تعیین کننده خواهد بود. گروه وکلای بزرگمهر با در اختیار داشتن وکلای متخصص و باتجربه و مطلع به رویه های قضایی آماده ارائه کلیه خدمات مشاوره حقوقی و اقامه وکالت پرونده های رفع اتهام تصرف عدوانی شما عزیزان است. برای پرسیدن سوالات و دریافت مشاوره از وکلای دفاع از اتهام تصرف عدوانی بزرگمهر همین الان با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمائید.

برای اعطای وکالت به وکیل دفاع از اتهام تصرف عدوانی با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل دفاع از اتهام تصرف عدوانی سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در قسمت کامنت ها و نظرات در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا وکلای مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

مشکلات حقوقی در تمامی جوامع از توسعه نیافته تا پیشرفته دیده می شود. یکی از این مشکلات تصرف اموال دیگران با زور و اجبار و ادعای مالکیت است. تصور کنید شب که از سرکار به خانه می آیید، غریبه ای در منزل شما ساکن شده و ادعا می کند که خانه متعلق به اوست! توسل به زور و اجبار یا دعوا و خشونت نیز مشکلات دیگری را به دنبال خواهد داشت. در این شرایط شما می توانید با ثبت دادخواست تصرف عدوانی از فرد متصرف شکایت کنید. فرد متصرف باید در دادگاه حضور پیدا کرده و از خود دفاع کند در غیر این صورت مجرم شناخته می شود.

اما شرایط دفاع از اتهام تصرف عدوانی چیست؟ روش های اثبات بی گناهی در تصرف عدوانی کدام است؟ ما در این مقاله از بلاگ گروه وکلای بزرگمهر ضمن تعریف مفهوم و انواع تصرف عدوانی و مجازات آن به روش های دفاع از اتهام تصرف عدوانی نیز می پردازیم.

پرونده های موفق وکیل دفاع از اتهام تصرف عدوانی در گروه وکلای بزرگمهر

از آنجا که در گروه وکلای بزرگمهر، وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت می کنند و به طور مثال وکیل دفاع از اتهام تصرف عدوانی، وکیل زمین و… به صورت تخصصی تنها در این زمینه فعالیت کرده و از پذیرش پرونده هایی در زمینه های دیگر (به طور مثال خانواده و…) معذور هستند، تعداد پرونده هایی که وکیل متخصص در هر زمینه پیگیری نموده است، از دیگر وکلای سایر مجموعه ها بیشتر بوده و همچنین به دلیل فعالت تخصصی، تجربه بسیار بالاتر و حرفه ای تری در این زمینه دارند. از جمله پرونده های شاخصی که وکیل دفاع از اتهام تصرف عدوانی گروه وکلای بزرگمهر در آن ها موفق بوده است می توان به:

پرونده های شاخص موفق وکیل دفاع از اتهام تصرف عدوانی در گروه وکلای بزرگمهر

 

 • پرونده ۱۵ هکتار زمین در لواسانات که توسط منابع طبیعی اراضی ملی اعلام شده بود منجر به بازپس گیری ملک شد
 • پرونده فروش مال غیر و کلاهبرداری از طریق وکالت فروش ملک که ملکی به ارزش ۳ میلیارد تومان، به ارزش ۵۰ میلیون تومان معامله شده بود منجر به محکومیت متهم به ۵ سال حبس و بازپس گیری ملک به همراه خسارت برای موکل شد.

جهت مشاهده ادامه لیست پرونده های شاخص موفق کلیک کنید.

 • پرونده انحصار وراثت املاک تجاری و مسکونی در تجریش به ارزش ۳۰ میلیارد تومان توسط وکیل ملکی گروه وکلای بزرگمهر
 • پرونده اخذ سند برای ملکی با سند ورثه ای به ارزش  ۶ میلیارد تومان توسط وکیل ملکی گروه وکلای بزرگمهر
 • پرونده تصرف عدوانی ملک ویلایی در چمستان مازندران به ارزش ۳ میلیارد تومان که منجر به بازپس گیری ملک و تخریب و قلع و قمع سازه شد.
 • پرونده تغییر کاربری باغ به مسکونی ویلایی توسط وکیل پایه یک دادگستری ملکی گروه وکلای بزرگمهر
 • پرونده بازپس گیری زمین موات اعلام شده توسط جهاد کشاورزی در گوهردشت کرج
 • پرونده اخذ دستور فروش ملک ورثه ای از دادگاه توسط وکیل ملکی گروه وکلای بزرگمهر
 • پرونده اثبات مالکیت ملکی در استان گیلان 
 • پرونده ملکی در چرم شهر کرج به ارزش ۱۵ میلیارد تومان که توسط جهاد کشاورزی اراضی ملی اعلام شده بود.
 • پرونده سرقفلی ملک در بازار تهران 
 • پرونده فروش مال غیر یک گاوداری به ارزش ۱۵ میلیارد تومان 
 • پرونده انحصار وراثت ملکی به ارزش ۱۵ میلیارد تومان  که توسط یکی از ورثه به تصرف درآمده بود
 • پرونده تهاتر ملکی به ارزش ۲۴ میلیارد تومان
 • پرونده ابطال سند صادره و بازپس گیری ملک ورثه ای توسط وکیل پایه یک دادگستری
 • پرونده زمین ۱۰۰ هزار متری واقع در پردیس و دماوند که توسط زمین شهری اراضی ملی اعلام شده بود
 • پرونده زمینخواری املاکی به ارزش مجموعا ۳۰۰ میلیارد تومان که منجر به دستگیری و محکومیت متهمین و بازپس گیری املاک شد.
 • پرونده دستور فروش سهم ملک مشاع تجاری در بازار تجریش تهران
 • پرونده زمین موات کرج به مساحت ۷ هکتار که منجر به دریافت زمین معوض شد
 • پرونده زمین منابع طبیعی در خوزستان (اندیمشک) به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع که توسط جهاد کشاورزی تصاحب شده بود، به مالک بازگشت
 • پرونده زمین شهران به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع که توسط زمین شهری اراضی ملی اعلام شده بود
 • پرونده ۱۸ هکتار زمین در کرج که توسط منابع طبیعی اراضی ملی اعلام شده است
 • پرونده دو قطعه زمین ۱۴۴ متری در افسریه که توسط منابع طبیعی تصاحب شده است
 • پرونده زمین منابع طبیعی ۳ هزار متر مربع در دلیجان اصفهان
 • پرونده ۶ هکتار زمین باغی زراعی در ساوجبلاغ که توسط منابع طبیعی تصرف شده بود
 • پرونده ۴۰ هزار متر مربع زمین در کهریزک که اراضی ملی اعلام شده بود
 • پرونده ۴۰۰ متر مربع زمین اراضی ملی اعلام شده در چالوس
 • پرونده اراضی ملی ۵ هکتار زمین در مهاباد
 • پرونده اراضی ملی زمینی در هشتگرد که بخشی از آن تبدیل به فرودگاه شده بود، منجر به دریافت زمین معوض شد
 • پرونده اراضی ملی مربوط به آبخیزداری به وسعت ۳۵۰۰ متر مربع در پردیس
 • و…
آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟
آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟

برای مشاهده لیست وکلای تهران و شهرستان روی لینک زیر کلیک کنید

لیست وکلای تهران و شهرستان

چرا باید وکالت پرونده دفاع از اتهام تصرف عدوانی خود را به گروه وکلای بزرگمهر بسپاریم

از آنجا که در پرونده های دفاع از اتهام تصرف عدوانی، تخصص و تجربه وکیل معیار و ملاک بسیار مهمی در تعیین سرنوشت پرونده است، تجربه بالا و همچنین موفقیت بهترین وکیل دفاع از اتهام تصرف عدوانی تهران در پرونده های دفاع از اتهام تصرف عدوانی در زمینه مشابه و یکسان، بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند پرونده شما را به بهترین نتیجه ممکن هدایت کند. با در نظر گرفتن این اصل مهم، ما در گروه وکلای بزرگمهر در تلاش هستیم تا با هدف افزایش کیفیت و افزایش هرچه بیشتر آمار موفقیت پرونده ها، وکالت پرونده دفاع از اتهام تصرف عدوانی شما را بهترین وکیل دفاع از اتهام تصرف عدوانی تهران با تجربه که سابقه موفقیت در پرونده مشابه پرونده شما را در زمینه پرونده دفاع از اتهام تصرف عدوانی شما داشته باشد. در صورتی که تنها قصد اعطای وکالت به بهترین وکیل دفاع از اتهام تصرف عدوانی تهران دارید با گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تنظیم وقت جلسه شما با وکیل متخصص در زمینه پرونده دفاع از اتهام تصرف عدوانی شما، اقدام نمایند.

تصرف عدوانی چیست؟

پیش از آن که به سراغ روش های دفاع از اتهام تصرف عدوانی برویم لازم است که اصطلاح قانونی تصرف عدوانی را توضیح دهیم. براساس قانون آیین دادرسی تصرف عدوانی عبارت است از؛ «از ادعای متصرف سابق، مبنی بر این که دیگری با اعمال زور مال غیر منقولی را از تصرف او خارج کرده و اعاده تصرف خود را نسبت به آن مال غیر منقول درخواست می نماید.»

برای مثال تصور کنید شخصی بیاید و ملک شما را به زور به تصرف خودش درآورد و ادعای مالکیت کند. در این حالت، تصرف عدوانی رخ داده است. در این شرایط شما می توانید از شخص غاصب به جرم تصرف عدوانی شکایت کنید. آن فرد هم می تواند نسبت به دفاع از اتهام تصرف عدوانی اقدام کند و مدارک و دلایل خود را به دادگاه ارائه دهد.

تصرف عدوانی درباره اموال غیر منقول رخ می دهد و اگر کسی مال غیر منقول را به زور تصاحب کند مشمول تصرف عدوانی نمی شود. در قانون کشورمان تصرف عدوانی جرم است و چنانچه اثبات شود که کسی مرتکب تصرف عدوانی شده است به مجازات آن یعنی تا 74 ضربه شلاق و یک سال حبس محکوم خواهد شد. در ادامه نیز دادگاه با رفع تصرف عدوانی، مال تصاحب شده را به مالک اصلی باز می گرداند.

پاسخگویی ۲۴ ساعته کارشناسان گروه وکلای بزرگمهر
گروه وکلای بزرگمهر با پاسخگویی ۲۴ ساعته کارشناسان در خدمت رسانی به شما آماده است.

یکی از نکات مهمی که در زمینه دفاع از اتهام تصرف عدوانی و ثبت شکایت در این زمینه باید بدانید این است که تصرف عدوانی درباره تصاحب اموال منول از جمله اتوموبیل صدق نمی کند.

اگر کسی بیاید و به زور اتومبیل دیگری را تصاحب کند و مدعی شود که صاحب آن است، مشمول تصرف عدوانی نیست.

همانطور که گفتیم این جرم درباره اموال غیر منقولی همچون مغازه ، ملک یا زمین صدق می کند. در ادامه مطلب بیشتر به روش های دفاع از اتهام تصرف عدوانی و اثبات بی گناهی در تصرف عدوانی می پردازیم.

اگر در زمینه اثبات بی گناهی در تصرف عدوانی دچار مشکل شده اید، گروه وکلای دفاع از اتهام تصرف عدوانی بزرگمهر در تمامی مراحل دادرسی در کنار شما هستند تا در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه دلخواهتان برسید. به این منظور تنها کافی است با کارشناسان دفاع از اتهام تصرف عدوانی بزرگمهر در تماس باشید.

آشنایی با انواع تصرف عدوانی

تصرف عدوانی یک اصطلاح حقوقی است که از نظر قانونی به دو دسته تقسیم می شود. برای آن که در زمینه اثبات بی گناهی در تصرف عدوانی و دفاع از اتهام تصرف عدوانی موفق ظاهر شوید باید انواع تصرف عدوانی را بشناسید.

به طور کلی از نظر قانونی دو نوع تصرف عدوانی کیفری و حقوقی وجود دارد. یکی از نکات مهم این است که اگر تحت نام یکی از این دو نوع تصرف عدوانی ثبت دعوی کنید دیگر نمی توانید نوع آن را تغییر دهید. برای مثال اگر از کسی به جرم تصرف عدوانی کیفری شکایت کنید دیگر امکان تغییر آن به تصرف عدوانی حقوقی وجود ندارد. لذا یکی از نکات مهم در زمینه ثبت شکایت و تنظیم شکوائیه، تشخیص صحیح نوع تصرف عدوانی است.

اگر در این زمینه دانش و اطلاعات کافی ندارید برای جلوگیری از رد درخواست از وکلای باتجربه در این زمینه کمک بگیرید تا یک شکوائیه و دادخواست دقیق برای شما تنظیم نمایند. برای دفاع از اتهام تصرف عدوانی لازم است که با مفهوم تصرف عدوانی کیفری و حقوقی آشنا شوید.

تماس با وکیل پایه یک دادگستری
هنوز برای احقاق حق دیر نیست. همین حالا با ما تماس بگیرید.

تصرف عدوانی کیفری چیست؟

هنگامی که شخصی مال غیر منقول دیگری را با زور و اجبار به تصرف خود درآورد در حالی که می داند آن مال متعلق به او نیست، تصرف عدوانی کیفری رخ داده است. از نظر قانونی این نوع تصرف، جرم است و در صورت اثبات این جرم در دادگاه فرد مجرم به حبس از یک ماه تا یک سال محکوم می شود. بنابراین اگر متهم به تصرف عدوانی کیفری هستید حتما باید از همان مراحل اولیه نسبت به دفاع از اتهام تصرف عدوانی اقدام کنید در غیر این صورت به مجازات حبس و رد مال محکوم خواهید شد.

از آنجا که این موارد مربوط به وکیل کیفری می شود، پیشنهاد میکنیم به لیست وکیل کیفری گروه وکلای بزرگمهر مراجعه بفرمایید تا علاوه بر نمونه پرونده های موفق و به سرانجام رسانده آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای کیفری گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های کیفری عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با وکلای این حوزه داشته است.

برای مشاهده لیست وکیل کیفری و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل کیفری

تصرف عدوانی حقوقی چیست؟

نوع دوم تصرف عدوانی، حقوقی است که تفاوت های مهمی با نوع کیفری دارد. برای دفاع از اتهام تصرف عدوانی و اثبات بی گناهی در تصرف عدوانی درک تفاوت های میان انواع آن ضروری است. به طور کلی سه تفاوت عمده میان تصرف عدوانی کیفری و حقوقی وجو دارد که عبارت است از؛

 • الزامی برای اثبات مالکیت در شکایات تصرف عدوانی حقوقی وجود ندارد اما در کیفری باید مالکیت شاکی اثبات شود.

برای مثال تصور کنید شما مستاجر یک خانه هستید و شخصی با زور و اجبار خانه شما را تصاحب کرده و ادعای مالکیت می کند. در این حالت گرچه شما مالک خانه نیستید اما می توانید با طرح دعوی تصرف عدوانی حقوقی از فرد متصرف شکایت کنید و نیازی به وجود سند مالکیت خانه نیست. اما در دعاوی کیفری حتما باید اثبات کنید که مالک خانه هستید و اگر مالک نباشید نمی توانید دعوی کیفری ثبت کنید.

 • وجود یا عدم وجود رکن روانی در جرم نیز دومین تفاوت بین تصرف های عدوانی حقوقی و کیفری است. منظور از رکن روانی این است که آیا متهم می دانسته مال متعلق به وی نیست یا نه؟ از این نکته می توان در دادگاه برای دفاع از اتهام تصرف عدوانی و اثبات بی گناهی در تصرف عدوانی استفاده کرد.
 • برای ثبت تصرف عدوانی حقوقی باید دادخواست حقوقی تنظیم و ارائه شود این در حالی است که برای تصرف عدوانی کیفری، صرفا شکایت کیفری کفایت می کند و نیازی به ثبت دادخواست حقوقی نیست.

بعد از ثبت شکایت یا ارائه دادخواست دادگاه مراتب را پیگیری کرده و فرد متهم در جلسات دادرسی این امکان را دارد که با دفاع از اتهام تصرف عدوانی از خود رفع اتهام کند. در صورتی که فرد در زمینه اثبات بی گناهی در تصرف عدوانی موفق نشود و مدارک علیه وی باشد آنگاه به مجازات تصرف عدوانی که پیش تر گفتیم محکوم می شود. دادگاه نیز حکم رفع تصرف عدوانی و بازگشت مال متصرفه را صادر می کند.

چه در زمینه صدور حکم رفع تصرف و چه در زمینه اثبات بی گناهی در تصرف عدوانی، حضور یک وکیل باتجربه و آگاه به رویه های قانونی بسیار ضروری است. لذا وکلای باتجربه و ماهر دفاع از اتهام رفع تصرف عدوانی بزرگمهر همواره آماده پاسخگویی به سوالات و اقامه وکالت شما عزیزان هستند.

از آنجا که این موارد در تخصص وکیل ملکی می باشد، پیشنهاد میکنیم به لیست بهترین وکیل ملکی تهران مراجعه بفرمایید تا علاوه بر مشاهده سابقه و رزومه کاری آنها، نمونه پرونده های شاخص موفق وکلا را نیز مشاهده بفرمایید.

برای مشاهده لیست بهترین وکیل ملکی تهران و رزومه آن ها کلیک کنید.

بهترین وکیل ملکی تهران
وکیل مشاوره حقوقی در تهران
مشاوره صادقانه و تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری گروه وکلای بزرگمهر.

وکیل مرد دفاع از اتهام تصرف عدوانی

در بسیاری از پرونده ها و به خصوص در پرونده های دفاع از اتهام تصرف عدوانی، با توجه به شرایط پرونده و موکل، ترجیح موکلن عزیز بر آن است که با وکیل مرد متخصص در زمینه دفاع از اتهام تصرف عدوانی فعالیت داشته باشند چرا که بر این باورند که همراه داشتن وکیل مرد دفاع از اتهام تصرف عدوانی می تواند مناسب تر باشد. به این دلیل که عموما خانم ها در برخی پرونده ها مناسب نباشند و نیاز به وکیل مرد دفاع از اتهام تصرف عدوانی به دلیل استفامت و پیگیری مداوم و شجاعت بیشتر، احساس شود. همچنین گاه پیش می آید که افراد با وکیل مرد دفاع از اتهام تصرف عدوانی احساس راحتی بیشتری دارند و این می تواند رابطه بین وکیل و موکل را تقویت کند. در بسیاری از پرونده ها به دلیل پنهان کاری و یا شرمساری موکل در بیان برخی موضوعات، پرونده ها پیچیده تر و مشکل خواهند شد.

پس در نتیجه وکیل مرد دفاع از اتهام تصرف عدوانی با حضور در پرونده شما می تواند آن را به خوبی پیش ببرد. شما می توانید جهت مشاهده لیست وکیل مرد تهران و همچنین مشاهده رزومه و پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای مشاهده لیست وکیل مرد در تهران و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل مرد در تهران

وکیل خانم دفاع از اتهام تصرف عدوانی

در برخی دیگر از پرونده های دفاع از اتهام تصرف عدوانی، با توجه به شرایط پرونده ترجیح موکلن عزیز بر آن است که با وکیل خانم متخصص در زمینه دفاع از اتهام تصرف عدوانی فعالیت داشته باشند چرا که اعتقاد دارند که همراه داشتن وکیل خانم دفاع از اتهام تصرف عدوانی می تواند گزینه مناسب تری باشد. به این دلیل که عموما اقایان در برخی پرونده ها مناسب نباشند و نیاز به وکیل خانم دفاع از اتهام تصرف عدوانی به دلیل صداقت و دلسوزی در پرونده و احساس مسئولیت بیشتر، احساس شود. همچنین گاه پیش می آید که موکلین خصوصا در میان خانم ها، به دلیل همجنس بودن با وکیل خانم دفاع از اتهام تصرف عدوانی احساس راحتی بیشتری داشته باشند و این می تواند رابطه بین وکیل و موکل را تقویت کند. در بسیاری از پرونده ها به دلیل پنهان کاری و یا شرمساری موکل در بیان برخی موضوعات، پرونده ها پیچیده تر و مشکل خواهند شد.

پس در نتیجه انتخاب وکیل خانم دفاع از اتهام تصرف عدوانی جهت حضور در پرونده شما می تواند انتخابی منطقی باشد. شما می توانید جهت مشاهده لیست وکلای خانم تهران و همچنین مشاهده رزومه و پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای مشاهده لیست وکلای خانم تهران و رزومه آن ها کلیک کنید.

لیست وکلای خانم تهران

وکیل قاضی بازنشسته دفاع از اتهام تصرف عدوانی

بسیاری از افراد ترجیح می دهند که پرونده دفاع از اتهام تصرف عدوانی خود را به یک وکیل قاضی بازنشسته بسپارند، چون تصورشان بر این است که وکیل قاضی بازنشسته تجربه خیلی بیشتری نسبت به دیگر وکلا دارد. البته که نمی توان منکر این قضیه هم شد، زیرا فردی که قاضی بوده و چندین سال به قضاوت مشغول بوده و بازنشسته شده، به واسطه سابقه کاری که در قوه قضاییه داشته، قوانین را بهتر می داند و با مسئله های حقوقی و دادگاه ها آشنایی بیشتری داشته و همچنین چون هر روزه با پرونده های مختلفی خصوصا در زمینه دفاع از اتهام تصرف عدوانی سر و کار داشته، تجربه ی بالایی هم دارد. از این رو می تواند با کیفیت بهتری کار وکالت را انجام دهد.

پس در نتیجه انتخاب و اخذ وکیل قاضی بازنشسته دفاع از اتهام تصرف عدوانی در پرونده شما می تواند انتخابی مناسب باشد. شما می توانید جهت تماس با قاضبی بازنشسته متخصص در زمینه دفاع از اتهام تصرف عدوانی و همچنین مشاهده پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای تماس جهت رزرو جلسه با وکیل قاضی بازنشسته و مشاهده پرونده های موفق ایشان کلیک کنید.

وکیل قاضی بازنشسته

 

 

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر  

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفاف سازی مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقراری ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روز ترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از آخرین قوانین کشور
 • برخورد مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده و…)، کیفری و … .

وکالت تخصصی

 

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه چندین ساله و داشتن وکلای مجرب و متخصص در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری آماده ارائه خدمات و رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری شما می باشد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. 02144428277

 

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

به وکیل دفاع از اتهام تصرف عدوانی امتیاز دهید.

367

امتیاز کل وکیل دفاع از اتهام تصرف عدوانی

از طریق دکمه زیر به دفاع از اتهام تصرف عدوانی امتیاز دهید.

امتیاز کاربران: 4.55 ( 1 رای)

حسن اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری

✔️ از جمله مطرح ترین و شناخته شده ترین وکلای تهران متخصص در امور کیفری، ملکی و خانواده جناب آقای حسن اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری عضو مرکز وکلای قوه قضاییه از جمله مطرح ترین و با تجربه ترین وکلای دادگستری تهران در زمینه های کیفری، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. ایشان با بیش از ۱۵ سال سابقه وکالت، دارای تجربه بالایی در زمینه حقوقی می باشند. چنانچه نیازمند جلسه با جناب آقای حسن اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری هستید، همین حالا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه جلسه شما را با ایشان تنظیم نمایند. رزرو مشاوره

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

 1. یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  خانواده ای صاحب دو فرزند دختر
  یکی ۹ ساله کلاس چهارم ، دومی ۲۹ساله لیسانس.
  مادر خانواده بدلیل بیماری فوت میشه .
  بدلیل یسری مسائل و بداخلاقی پدر بچه ها دوست ندارن پیش پدرشون زندگی کنن.
  فرزند بزرگتر که خودش به سن قانونی رسیده و مستقله و صاحب اختیاره و تصمیم با خودشه که کجا و با کی زندگی کنه و پدر نمیتونه دخالتی داشته باشه. اما فرزند کوچک که هنوز به سن قانونی نرسیده و سرپرستیش با پدرشه و مادرش که اونو به خواهر بزرگترش سپرده و گفته کنار خودت باشه و پدر مانع هست و اجازه ی اینو نمیده.
  گفتم ببینم ایا راه حل قانونی هست که بشه از پدر شکایت کرد فرزند کوچک رو ازش گرفت و…

  1. با سلام و وقت بخیر. خیر امکان پذیر نیست. پدر علاوه بر حق حضانت فرزند، حق ولایت نیز بر ایشان دارد و تعیین کننده زندگی فرزند خود هست و در درجه اول ایشان بایستی عهده دار فرزند خود باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه : شماره تماس شما منتشر نخواهد شد

*

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره از وکیل