کلاهبرداریکیفری

تخفیف مجازات در کلاهبرداری

 

برای اعطای وکالت به وکیل تخفیف مجازات در کلاهبرداری با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل کلاهبرداری سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در قسمت کامنت ها و نظرات در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا وکلای مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

با توجه به انواع مختلف کلاهبرداری و شرایط متفاوت تخفیف مجازات در کلاهبرداری لازم است ضمن مشاوره حقوقی یا وکیل مجرب در زمینه تخفیف مجازات در کلاهبرداری، با انواع کلاهبرداری و تخفیف مجازات در کلاهبرداری نیز آشنایی داشته باشیم. در این مقاله به بررسی تخفیف مجازات در کلاهبرداری می پردازیم پس با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

پرونده های موفق وکیل کلاهبرداری در گروه وکلای بزرگمهر

از آنجا که در گروه وکلای بزرگمهر، وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت می کنند و به طور مثال وکیل کلاهبرداری، به صورت تخصصی تنها در این زمینه فعالیت کرده و از پذیرش پرونده هایی در زمینه های دیگر (به طور مثال خانواده، ملکی و…) معذور هستند، تعداد پرونده هایی که وکیل متخصص در هر زمینه پیگیری نموده است، از دیگر وکلای سایر مجموعه ها بیشتر بوده و همچنین به دلیل فعالت تخصصی، تجربه بسیار بالاتر و حرفه ای تری در این زمینه دارند. از جمله پرونده های شاخصی که وکیل کلاهبرداری گروه وکلای بزرگمهر در آن ها موفق بوده است می توان به:

پرونده های شاخص موفق وکیل کلاهبرداری در گروه وکلای بزرگمهر

 

 ۱. پرونده کلاهبرداری اینترنتی با رد مال ۳ میلیارد تومان که موفق به دستگیری متهمین و مجازات آنان شد.

 ۲. پرونده کلاهبرداری سایت شرط بندی بت که منجر به محکومیت عوامل آن به حبس و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

 ۳. پرونده کلاهبرداری و فروش مال غیر که با فروش یک ملک به چندین نفر صورت گرفته بود، منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت از آن برای موکل شد.

۴. پرونده کلاهبرداری سایت صرافی آنلاین ارز دیجیتال که منجر به محکومیت متهمین و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل جرایم رایانه ای شد.

 ۵. پرونده اتهام کلاهبرداری در سایت آگهی خرید و فروش وسایل که در شبکه اجتماعی بسیار رسانه ای شده بود، منجر به تبرئه متهم از تمامی اتهامات شده است.

و…

در انواع مختلف کلاهبرداری، وکیل کلاهبرداری متخصص این توانایی را دارد تا روند پرونده را کاهش داده و بتواند اموال فرد مال باخته را به او برگرداند. در مواردی نیز با دخالت وکیل خوب و متخصص در حوزه کلاهبرداری، امکان تخفیف مجازات در کلاهبرداری وجود دارد.

آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟دانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟
آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟

 


لیست وکیل تخفیف مجازات در کلاهبرداری

 

وکیل دکتر حسین مروج تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

حسین مروج وکیل پایه یک دادگستری
حسین مروج وکیل پایه یک دادگستری
 •  وکیل پایه یک دادگستری
 • بیش از ۴۰ سال سابقه حقوقی
 • دکترای حقوق خصوصی
 • دکترای حرفه ای مشاوره حقوقی DBA
 • استاد دانشگاه های آزاد و دانشکده علوم و فنون نیروهای مسلح از سال ۱۳۶۱
 • مدیر حقوقی نیروهای مسلح از سال ۱۳۶۱
 • عضو مرکز مشاوران قوه قضاییه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

وکیل حامد شاکری نیا تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

جناب آقای حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری
جناب آقای حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
 • بیش از ۱۵ سال سابقه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل مرجانه فشنگچی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

مرجانه فشنگچی وکیل پایه یک دادگستری

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • رتبه دو رقمی آزمون وکالت و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۱۵ سال سابقه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل مونا الماسی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری
مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری
 •  وکیل پایه یک دادگستری
 • بیش از ۶ سال سابقه حقوقی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

وکیل محمد فرخی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

تصویر وکیل محمد فرخی

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۲۲ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

دکتر مهرداد محمدی (بخش بین الملل) تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

دکتر مهرداد محمدی وکیل بین الملل
دکتر مهرداد محمدی وکیل بین الملل
 • مشاور حقوقی و امور قراردادهای شرکت‌هایی چون هواپیمایی قطر و …
 • داوری اختلافات قراردادی فدراسیون فوتبال ایران
 • داور مرکز بین‌المللی مرکز داوری شانگهای (SHIAC)

 

تماس جهت اعطای وکالت

وکیل ملیحه سنگ سفیدی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

خانم ملیحه سنگ سفیدی وکیل دادگستری

 

 • وکیل دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق
 • عضو وکلای مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

 

وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ۴ ستاره

تصویر جناب وکیل آقای امیر بهادر عامری

 • وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۵ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل اصغر قنبری
امتیاز ۴ ستاره

تصویر جناب وکیل آقای اصغر قنبری

 • کارآموز وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه آزاد اسلامی اهر
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کمتر از 2 سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

خانم فریبا رنجبر
امتیاز ۳ ستاره

تصویر خانم فریبا رنجبر؛ کارشناس حقوقی

 • کارآموز وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری البرز
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه شهید بهشتی

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه

چرا باید وکالت پرونده کلاهبرداری خود را به گروه وکلای بزرگمهر بسپاریم

از آنجا که در پرونده های کلاهبرداری، تخصص و تجربه وکیل معیار و ملاک بسیار مهمی در تعیین سرنوشت پرونده است، تجربه بالا و همچنین موفقیت وکیل کلاهبرداری در پرونده های کلاهبرداری در زمینه مشابه و یکسان، بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند پرونده شما را به بهترین نتیجه ممکن هدایت کند. با در نظر گرفتن این اصل مهم، ما در گروه وکلای بزرگمهر در تلاش هستیم تا با هدف افزایش کیفیت و افزایش هرچه بیشتر آمار موفقیت پرونده ها، وکالت پرونده کلاهبرداری شما را وکیل کلاهبرداری با تجربه که سابقه موفقیت در پرونده مشابه پرونده شما را در زمینه پرونده کلاهبرداری شما داشته باشد. در صورتی که تنها قصد اعطای وکالت کلاهبرداری دارید با گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تنظیم وقت جلسه شما با وکیل متخصص در زمینه پرونده کلاهبرداری شما، اقدام نمایند.

متاسفانه یکی از موضوعاتی که امروزه در دادگاه های کشور مطرح می شود بحث کلاهبرداری و مجازات آن می باشد. که قوانین ایران برای اغلب کلاهبرداری ها مجازات سنگینی را در نظر گرفته است. و امکان تخفیف گرفتن در این نوع جرایم بسیار دشوار می باشد و نیاز به تخصص دارد. در نتیجه به شما پیشنهاد می کنیم که اگر پرونده ه ای در این زمینه دارید حتما از وکلای متخصص و مجرب بهره بگیرید.

در صورتی که سوالی درباره شرایط تخفیف در کلاهبرداری و یا نیاز به مشاوره درباره این موضوع دارید سوال خود را در انتهای این مقاله بپرسید تا مشاوران حقوقی ما در سریع ترین زمان به شما پاسخ دهند.

 

کلاهبردار و جرم کلاهبرداری

 

قبل از توضیح درباره تخفیف مجازات در کلاهبرداری لازم است بدانیم که دقیقا کلاهبردار چه کسی است و چه کاری انجام داده که به آن کلاهبرداری می گویند.

کلاهبردار کسی است که اموال مادی یا غیر مادی شخص دیگری را با تقلب و بدون اجازه او و معمولا بدون آگاهی آن شخص از این امر در اختیار خود در می آورد.

با استناد به این تعریف در مقاله تخفیف مجازات در کلاهبرداری می توان گفت کلاهبرداری عملی مطلقا از سوی کلاهبردار برای در اختیار گرفتن اموال مادی یا غیر مادی شخص دیگر است.

هر چند آگاهی از این دو تعریف قبل از پرداختن به تخفیف در مجازات کلاهبرداری لازم است ولی ابهامات و نکات دارای اهمیتی در این تعاریف وجود دارد که قبل از بررسی تخفیف در مجازات کلاهبرداری نیاز به توضیح درباره آن ها دیده می شود.

کلاهبردار الزاما شخصی نیست که اموال شخص دیگری را با تقلب از چنگش درآورده است بلکه کسی که هویت واقعی خود را برای امری تغییر دهد، در فضای مجازی یا حقیقی شایعه پراکنی کند و اقدام به عوام فریبی در زمینه ای کند می تواند از نظر قانون کلاهبردار شناخته  شود.

لازم به ذکر است کلاهبرداری ابعاد مختلفی دارد و بررسی کلاهبردار بودن یا نبودن یک شخص از نظر قانونی نیازمند مشاوره و اخذ وکیل کیفری با تجربه در این زمینه می باشد.

 

حد تخفیف مجازات در کلاهبرداری

 

قبل از بررسی دقیق تخفیف مجازات در کلاهبرداری ابتدا لازم است بدانیم طبق قانون قضایی تخفیف مجازات در کلاهبرداری می تواند تا حداقل مجازات را شامل شود. البته حداقل مجازات که حداکثر تخفیف مجازات در کلاهبرداری است با توجه به نوع کلاهبرداری کاملا متفاوت است.

لازم به ذکر است حداکثر تخفیف مجازات در کلاهبرداری شامل تخفیف در عدم اجازه خدمت در سازمان ها و ادارات دولتی نیز می شود که این اجازه با توجه به نوع کلاهبرداری و نکاتی که در هر پرونده با پرونده دیگر متفاوت است و بهترین راه آگاهی از آن و افزایش شانس موفقیت پرونده اخذ وکیل خوب و ماهر در زمینه تخفیف مجازات در کلاهبرداری می باشد می تواند به صورت دائمی یا موقت باشد.

تخفیف مجازات در کلاهبرداری عموما می تواند شامل جزای نقدی و تا حدی میزان حبس باشد.

همچنین مجازات قانونی کلاهبرداری بدون تخفیف در مجازات کلاهبرداری در دو دسته کلی قرار می گیرد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

 

تخفیف جزای نقدی در کلاهبرداری جمعی

 

کلاهبرداری جمعی نوعی از کلاهبرداری است که در آن چند نفر به صورت مرتبط با یکدیگر اقدام به کلاهبرداری از یک شخص یا گروه هدف می کنند.

همچنین بخوانید:  وکیل دعاوی کلاهبرداری

مجازات هر یک از افرادی که در کلاهبرداری جمعی به عنوان کلاهبردار نقش داشته باشند از نظر قانونی به صورت انفرادی محاسبه می شود یعنی کل جرم کلاهبرداری بر عهده تک تک آنان قرار می گیرد و هر یک بر اساس قوانین کلاهبرداری مجازات می شوند( مگر آن که بی گناهی یا معاونت در کلاهبرداری توسط هر یک از آن ها اثبات شود).

در این موارد نیز قوانین تخفیف مجازات در کلاهبرداری می تواند در صورت مشورت با وکیل با تجربه در زمینه تخفیف در مجازات کلاهبرداری شامل حال اشخاص شود.

 

کلاهبرداری مشدد و ساده

 

قبل از بیان تخفیف مجازات در کلاهبرداری ساده و مشدد بهتر است تفاوت آن ها را بدانیم تا در ادامه به درک بهتری از تخفیف مجازات در کلاهبرداری دست پیدا کنیم.

اگر کلاهبردار حداقل یکی از حالت های زیر را داشته باشد به عنوان کلاهبردار مشدد شناخته شده و ممکن است تخفیف مجازات در کلاهبرداری مشدد شامل حال او شود:

 

 1. کلاهبردار از رسانه ها یا مطبوعات به منظور تشویش و انحراف اذهان عمومی و شایعه پراکنی به قصد فریب مردم سوء استفاده کند.
 2. کلاهبردار با جعل لباس یا هویت خود را در ظاهر کارمند نهاد دولتی یا انقلابی به عموم نشان دهد و اقدام به فریب آن ها کند.
 3. کلاهبردار مشغول کار به عنوان کارمند نهاد دولتی یا انقلابی باشد.

 

لازم به ذکر است اگر کلاهبردار هیچ یک از این سه حالت را نداشته باشد به احتمال قوی مرتکب کلاهبرداری ساده شده است و ممکن است تخفیف مجازات در کلاهبرداری ساده شامل حال او شود.

 

تخفیف مجازات در کلاهبرداری ساده و مشدد

 

بهتر است قبل از بیان میزان تخفیف مجازات در کلاهبرداری ساده و مشدد درباره میانگین مجازات برای این دو نوع کلاهبرداری صحبت کنیم.

 

مجازات کلاهبرداری مشدد شامل موارد زیر می شود:

 1. تحویل اصل مال به صاحب حقوقی آن
 2. ثبت عدم اجازه خدمت در سازمان ها و ادارات دولتی
 3. بین 2 تا 10 سال حبس
 4. جزای نقدی

لازم به ذکر است اخذ وکیل با تجربه در زمینه تخفیف مجازات در کلاهبرداری می تواند باعث اعمال حداکثر تخفیف مجازات در کلاهبرداری مشدد شود.

 

مجازات کلاهبرداری ساده شامل موارد زیر می شود:

 1. تحویل اصل مال به صاحب حقوقی آن
 2. بین 1 تا 7 سال حبس
 3. جزای نقدی

لازم به ذکر است اخذ وکیل پرونده کیفری با تجربه در زمینه تخفیف مجازات در کلاهبرداری می تواند باعث اعمال حداکثر تخفیف مجازات در کلاهبرداری ساده شود.

همان طور که اشاره کردیم میزان تخفیف مجازات در کلاهبرداری علاوه بر نکات حقوقی وابسته به ساده یا مشدد بودن کلاهبرداری نیز می باشد. اخذ وکیل با تجربه در زمینه تخفیف مجازات در کلاهبرداری علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه پرونده احتمال کسب حداکثر تخفیف را به طور چشمگیری افزایش می دهد.

 

زمان پیگیری تخفیف مجازات در کلاهبرداری

 

پیگیری پرونده مربوط به تخفیف مجازات در کلاهبرداری می تواند در هنگام شروع روند قضایی مربوط به شکایت از کلاهبردار توسط وکیل با تجربه در زمینه تخفیف مجازات در کلاهبرداری و یا نماینده شخص آغاز شود؛ هر چند با توجه به جنبه های مختلف پرونده های تخفیف مجازات در کلاهبرداری پیشنهاد ما به شما اخذ وکیل با سابقه در حوزه تخفیف مجازات در کلاهبرداری می باشد.

همچنین شخص پس از محرز شناخته شدن جرم او توسط مرجع قضایی در صورتی که در هنگام شروع محاکمه برای تخفیف مجازات در کلاهبرداری اقدام نکرده است یا در این زمینه موفق نبوده است می تواند  تخفیف مجازات در کلاهبرداری را از طریق وکیل با تجربه در دوران محکومیت خود نیز پیگیری کند.

 

امکان تعلیق در اجرای حکم کلاهبرداری

 

تعلیق در اجرای حکم کلاهبرداری به طور مستقیم جزو تخفیف مجازات در کلاهبرداری محسوب نمی شود ولی می توان آن را یکی از تخفیفات ممکن در نظر گرفت.

قاضی پرونده می تواند بر اساس دفاعیه ای که از سوی وکیل ارائه شده است امکان تعلیق حکم را با صلاح دید خود بررسی کند.

لازم به ذکر است مدت تعلیق در اجرای حکم بر اساس صلاح دید قاضی پرونده بین 1 تا 5 سال می باشد.

 

مزایای وکیل تخفیف مجازات در کلاهبرداری

 

اخذ وکیل کلاهبرداری با تجربه در زمینه تخفیف مجازات در کلاهبرداری با توجه به وجود انواع مختلف کلاهبرداری و لزوم پیگیری درست موارد آن، شانس تخفیف مجازات در کلاهبرداری و موفقیت پرونده را به طور چشمگیری افزایش می دهد.

در صورتی که پرونده حقوقی شما مربوط به تخفیف مجازات در کلاهبرداری است، بهتر است قبل از هر گونه اقدام قضایی در این مورد با وکیل متخصص و با تجربه در حوزه تخفیف مجازات در کلاهبرداری مشورت کنید. برای مثال در شکایت از سایتهای شرط بندی حضور یک متخصص وکیل شکایت از سایت شرط بندی بسیار مهم است.

حوزه تخفیف مجازات در کلاهبرداری دارای نکات و ریزه کاری های بسیاری می باشد که این موضوع اهمیت اخذ وکیل متخصص که برای سالیان طولانی تجربه درخشان در پرونده های مختلف تخفیف مجازات در کلاهبرداری را دارد گوشزد می کند. به خصوص در حوزه جرایم رایانه ای حضور یک وکیل جرایم رایانه ای بسیار موثر خواهد بود.

اخذ وکیل متخصص برای تخفیف مجازات در کلاهبرداری علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه به دلیل شناخت کامل روند پرونده های کلاهبرداری و تسلط کامل بر شرایط و روش های گرفتن حداکثر تخفیف مجازات در کلاهبرداری، بهترین دفاعیه و پیگیری برای پرونده شما را تضمین می کند.

 

هزینه اخذ وکیل تخفیف مجازات در کلاهبرداری

 

حق الوکاله پرونده کلاهبرداری و تخفیف مجازات در کلاهبرداری مانند سایر پرونده ها مبلغی توافقی بین وکیل و موکل و بر اساس موارد مختلف حقوقی و ریزه کاری ها می باشد.

لازم به ذکر است پرونده های تخفیف مجازات در کلاهبرداری دارای نکات زیاد و انواع مختلفی با توجه به سختی و حجم پرونده می باشند که با بیان تمام این موارد به این نکته دست می یابیم که اخذ وکیل مجرب و متخصص در پرونده تخفیف مجازات در کلاهبرداری علاوه بر اطمینان موکل از پیگیری پرونده خود به بهترین شکل ممکن توسط وکیل، شانس موفقیت حداکثری تخفیف مجازات در کلاهبرداری را چندین برابر می کند.

سوالات متداول

برخی سوالات متداول از وکیل کلاهبرداری عبارتند از:

آیا کلاهبرداری قابل تعلیق است؟

چنانچه مجازات از نوع تعزیری باشد، امکان تعلیق و تخفیف میسر است اما به تشخیص قاضی و صلاحیت شخص و سابقه کیفری ایشان وابسته می باشد.

مجازات کلاهبرداری چیست؟

مجازات کلاهبرداری طبق قانون، ۱ الی ۷ سال حبس تعزیری به همراه جزای نقدی و پرداخت رد مال است و کلاهبرداری مشدد تا ۱۰ سال می باشد. چنانچه رد مال پرداخت نشود، حتی با گذشت زمان حبس، باز هم همچنان در حبس باقی خواهند ماند.

آیا کلاهبرداری مشمول مرور زمان میشود؟

بله؛ مجازات کلاهبرداری از آنجا که از نوع تعزیری است، شامل مرور زمان می شود. البته این موضوع در تمامی انواع کلاهبرداری صدق نکرده و دارای استثناها و تبصره هایی در قانون می باشد.

 

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر

 

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفافیت مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقرای ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روزترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از اخرین قوانین کشور
 • برخود مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده،و…)، کیفری و…

وکالت تخصصی

 

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی می باشد. با اعتماد به وکلای ما می توانید از استیفای کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. 02144428277

به وکیل تخفیف مجازات کلاهبرداری امتیاز دهید

191

امتیاز کل وکیل تخفیف مجازات کلاهبرداری

از طریق دکمه زیر به وکیل تخفیف مجازات کلاهبرداری امتیاز دهید

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

لیست عناوین

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

 1. سلام یه جنسی رو تو دیوار دیدم با طرف به توافق رسیدیم چون شهرستان بود به عنوان پیش پرداخت یه پولی کارت به کارت کردیم الان دیگه خاموش کرده میتونم پولمو پس بگیرم؟

  1. با سلام و وقت بخیر. بله میتوانید دادخواست مطالبه وجه خود را به دادگاه ارائه دهید.

 2. برای بار اول از روی ناچاری مجبور به حمل مواد شدم و سر بنده رو کلاه گذاشتن و همه چی پای من نوشته شده آیا تخفیفی برای مجازات من در نظر گرفته میشه؟

  1. با سلام و وقت بخیر. چنانچه سابقه کیفری نداشته باشید و همچنین اقرار صریح در خصوص این موضوع نداشته باشید، با کمک دفاع مناسب و دقیق، وکیل شما می تواند برای تخفیف و یا حتی تبرئه شما از جزم کلاهبرداری اقدام نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه : شماره تماس شما منتشر نخواهد شد

*

+ 80 = 89

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا