تامین دلیلکیفری

تامین دلیل کیفری

برای اعطای وکالت به وکیل تامین دلیل کیفری با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل تامین دلیل کیفری سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در قسمت کامنت ها و نظرات در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا وکلای مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

پرونده های کیفری نسبت به پرونده های حقوقی پیچیدگی بیشتری دارد و همچنین مجازات آنها شدیدتر است و اگر در روند پرونده اشتباهی مرتکب شوید آسیب جدی می بینید. در این قبیل پرونده ها به دلایلی که ذکر شد بهتر است از وکیل متخصص این حوزه کمک بگیرید.

پرونده های موفق وکیل تامین دلیل کیفری در گروه وکلای بزرگمهر

از آنجا که در گروه وکلای بزرگمهر، وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت می کنند و به طور مثال وکیل تامین دلیل کیفری، به صورت تخصصی تنها در این زمینه فعالیت کرده و از پذیرش پرونده هایی در زمینه های دیگر (به طور مثال خانواده، ملکی و…) معذور هستند، تعداد پرونده هایی که وکیل متخصص در هر زمینه پیگیری نموده است، از دیگر وکلا بیشتر بوده و همچنین به دلیل فعالت تخصصی، تجربه بسیار بالاتر و حرفه ای تری در این زمینه دارند. از جمله پرونده های شاخصی که وکیل تامین دلیل کیفری گروه وکلای بزرگمهر در آن ها موفق بوده است می توان به:

پرونده های شاخص موفق وکیل تامین دلیل کیفری در گروه وکلای بزرگمهر

 

 ۱. پرونده سرقت از منازل با ۷۳ شاکی خصوصی که موفق به تبرئه متهم از تمامی اتهامات شد.

 ۲. پرونده کلاهبرداری ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

 ۳. پرونده سوزاندن دختر جوان توسط نامزد وی که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی بسیار جنجال به پا کرده بود منجر به دریافت دیه و مجازات متهم برای موکل شد.

۴. پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که منجر به محکومیت متهم به اعدام و دریافت دیه برای شاکی از سوی وکیل کیفری غرب تهران شد.

 ۵. پرونده قتل با سلاح گرم که منجر به تبرئه متهم از تمامی اتهامات شده است.

۶. پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر به همراه کشف ۴۰۰ کیلوگرم شیشه 

۷. پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

۸. پرونده زمین خواری به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان 

۹. پرونده رابطه نامشروع و زنای محصنه که منجر به رفع اتهام متهم گردید

۱۰. پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

و…

با توجه به وجود انواع تامین دلیل و نکات تامین دلیل کیفری لازم است قبل از مراجعه به مراجع قضایی و دادگاه برای تامین دلیل کیفری موفقیت آمیز و موفقیت پرونده کیفری و برای صرفه جویی در زمان و هزینه خود ضمن اخذ وکیل مجرب برای تامین دلیل کیفری، با انواع تامین دلیل به خصوص تامین دلیل کیفری نیز آشنایی داشته باشیم. در این مقاله با تامین دلیل کیفری آشنا می شویم پس با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

 

آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟دانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟
آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟

 


لیست وکیل تامین دلیل کیفری

 

وکیل سعید ستوده تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

تصویر جناب وکیل آقای سعید ستوده پارسا

 •  وکیل پایه یک دادگستری
 •  کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۱۴ سال سابقه
تماس جهت اعطای وکالت

 

مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل حامد شاکری نیا تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

جناب آقای حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری
جناب آقای حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
 • بیش از ۱۵ سال سابقه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل مرجانه فشنگچی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

مرجانه فشنگچی وکیل پایه یک دادگستری

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • رتبه دو رقمی آزمون وکالت و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۱۵ سال سابقه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل محمد فرخی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

تصویر وکیل محمد فرخی

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۲۲ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

دکتر مهرداد محمدی (بخش بین الملل) تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

دکتر مهرداد محمدی وکیل بین الملل
دکتر مهرداد محمدی وکیل بین الملل
 • مشاور حقوقی و امور قراردادهای شرکت‌هایی چون هواپیمایی قطر و …
 • داوری اختلافات قراردادی فدراسیون فوتبال ایران
 • داور مرکز بین‌المللی مرکز داوری شانگهای (SHIAC)

 

تماس جهت اعطای وکالت

وکیل ملیحه سنگ سفیدی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

خانم ملیحه سنگ سفیدی وکیل دادگستری

 

 • وکیل دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق
 • عضو وکلای مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

 

وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ۴ ستاره

تصویر جناب وکیل آقای امیر بهادر عامری

 • وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۵ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل اصغر قنبری
امتیاز ۴ ستاره

تصویر جناب وکیل آقای اصغر قنبری

 • کارآموز وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه آزاد اسلامی اهر
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کمتر از 2 سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

خانم فریبا رنجبر
امتیاز ۳ ستاره

تصویر خانم فریبا رنجبر؛ کارشناس حقوقی

 • کارآموز وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری البرز
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه شهید بهشتی

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه

چرا باید وکالت پرونده تامین دلیل کیفری خود را به گروه وکلای بزرگمهر بسپاریم

از آنجا که در پرونده های تامین دلیل کیفری، تخصص و تجربه وکیل معیار و ملاک بسیار مهمی در تعیین سرنوشت پرونده است، تجربه بالا و همچنین موفقیت وکیل تامین دلیل کیفری در پرونده های کیفری در زمینه مشابه و یکسان، بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند پرونده شما را به بهترین نتیجه ممکن هدایت کند. با در نظر گرفتن این اصل مهم، ما در گروه وکلای بزرگمهر در تلاش هستیم تا با هدف افزایش کیفیت و افزایش هرچه بیشتر آمار موفقیت پرونده ها، وکالت پرونده کیفری شما را وکیل تامین دلیل کیفری با تجربه که سابقه موفقیت در پرونده مشابه پرونده شما را در زمینه پرونده کیفری شما داشته باشد. در صورتی که تنها قصد اعطای وکالت کیفری دارید با گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تنظیم وقت جلسه شما با وکیل متخصص در زمینه پرونده تامین دلیل کیفری شما، اقدام نمایند.

 

تامین دلیل در عبارت تامین دلیل کیفری به چه معناست؟

قبل از توضیح درباره تامین دلیل کیفری لازم است بدانیم تامین دلیل چیست و انواع آن کدامند.

تامین دلیل امن کردن و ثبت کردن دلیل است یعنی فرد شاکی دلایل و مستندات مربوط به شکایت خود از مجرم را علاوه بر ثبت شکایت از طریق آن ها، در طول روند دادگاه برای دفاعیه پرونده خود نیز بتواند به آن ها استناد کند. در واقع هدف از تامین دلیل اطمینان از داشتن اسناد و دلایل و جلوگیری از نابودی یا تغییر کردن این اسناد به منظور داشتن دلایل کافی برای ثبت شکایت و موفقیت پرونده خود برای زمانی که قصد شکایت از مجرم را دارید می باشد.

تامین دلیل انواع مختلفی دارد که به طور کلی در دو دسته طبقه بندی می شوند:

 • تامین دلیل کیفری
 • تامین دلیل حقوقی

در ادامه این مقاله به طور کاربردی به بررسی تامین دلیل کیفری می پردازیم و در مقاله ای دیگر به بررسی دقیق تامین دلیل حقوقی خواهیم پرداخت.

 

تامین دلیل کیفری

تامین دلیل کیفری یعنی فرد شاکی اسناد و دلایل مربوط به پرونده خود را شخصا یا با مشورت با مشاور حقوقی مجرب در این زمینه و یا اخذ وکیل با سابقه در زمینه تامین خواسته کیفری برای ثبت شکایت در آینده جمع آوری و نگهداری می کند. هدف از تامین دلیل کیفری، اطمینان از داشتن اسناد و دلایل کافی برای شکایت کیفری در آینده و جلوگیری از نابودی و یا تغییر این اسناد برای ثبت شکایت کیفری می باشد.

موکلی که احتمال دهد اسناد و ادله او در زمینه شکایت کیفری شرایط تامین دلیل کیفری را دارد و بخواهد این اسناد در جایی محفوظ بمانند و ممکن است دسترسی او به این اسناد در آینده به سختی صورت گیرد و هدف او از تامین دلیل کیفری امن نگه داشتن این اسناد برای شکایت کیفری است، می تواند ضمن مشاوره و اخذ وکیل مجرب برای تامین دلیل کیفری این دلایل و اسناد را در قالب درخواست تامین دلیل کیفری به مراجع قضایی تحویل دهد تا در صورت ادامه صحیح روند اداری به تایید مراجع قضایی برسد و شخص مدرکی قابل اطمینان برای شکایت کیفری در دست داشته باشد.

 

چه زمانی می توانم درخواست تامین دلیل کیفری کنم؟

درخواست تامین دلیل کیفری قبل از شروع دعوای حقوقی و حتی در حین آن امکان پذیر است. هر چند تامین دلیل کیفری قبل از شروع دعوای حقوقی هدف اصلی تامین دلیل کیفری یعنی از دست نرفتن اسناد ذکر شده در درخواست تامین دلیل کیفری در حین دعوای حقوقی را محقق می کند ولی درخواست تامین دلیل کیفری در حین دعوای حقوقی نیز می تواند باعث اطمینان شاکی پرونده کیفری از حفظ مستندات ذکر شده در تامین دلیل کیفری در ادامه محاکمه جلوگیری کند.

برای افزایش شانس موفقیت پرونده کیفری در آینده بر اساس درخواست تامین دلیل کیفری موفق بهتر است قبل از شروع روند تامین دلیل کیفری با وکیل ماهری در این زمینه مشورت کنید.

 

اسناد مورد تایید در تامین دلیل کیفری

اسناد مورد تایید در تامین دلیل کیفری که شاکی می خواهد بر اساس آن ها شکایت خود را ثبت کند شامل موارد زیادی می شود که برای آگاهی از آن ها بهتر است با وکیل با تجربه در زمینه تامین دلیل کیفری مشورت کرد. نکته قابل توجه این است که درخواست تامین دلیل کیفری تنها شامل اسنادی که در دست شاکی است نمی شود و می تواند اسنادی که در دست شخصی که مورد شکایت قرار می گیرد یا شخص ثالث است را نیز در برگیرد و آن ها را تا زمان محاکمه حفظ کند.

 

نظر مرجع قضایی برای شروع تامین دلیل کیفری

اگر برای تامین دلیل کیفری نظر کارشناسان متخصص در زمینه تامین دلیل کیفری برای شروع پیگیری لازم باشد، دادگاه ابتدا رأی به نظر کارشناسی ایشان در این باره می دهد.

هر چند اگر اجرای تامین دلیل کیفری از نظر دادگاه و با توجه به مستندات تحویل داده شده از طرف وکیل فوری به نظر برسد، دادگاه می تواند آن را تسریع بخشد.

زمان بررسی صحت اسناد ذکر شده برای تامین دلیل کیفری

قبل از توضیح درباره زمان بررسی صحت اسناد ذکر شده برای تامین دلیل کیفری لازم است بدانیم تامین دلیل کیفری برای حفظ کردن دلایل و مستندات کیفری می باشد و درخواست آن الزاما به این معنی نیست که صحت این مدارک درست باشد.

با تایید درخواست تامین دلیل کیفری پس از صورت جلسه مربوطه، شاکی می تواند از امن بودن اسناد ذکر شده در تامین دلیل کیفری اطمینان داشته باشد ولی صحت اعبتار اسناد ذکر شده در آن صرفا در صورت شکایت کیفری در آینده توسط شاکی و قبل از ارائه به دادگاه برای محکومیت مجرم پرونده توسط کارشناسان دادگاه بررسی می شود و در صورت صحت اعتبار اسناد ذکر شده در تامین دلیل کیفری محاکمه کیفری آغاز می شود.

 

برای تامین دلیل کیفری باید به کجا مراجعه کرد؟

پیش از شروع روند تامین دلیل کیفری و تحویل درخواست مربوط به آن به مرجع قضایی ابتدا لازم است با وکیل مجربی که سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه تامین دلیل کیفری و شکایات کیفری دارد مشورت گرفت.

سپس برای شروع تامین دلیل کیفری شاکی باید درخواست خود را به شورای حل اختلاف حوزه ای که تامین دلیل کیفری مربوط به آن است و جرم کیفری در آنجا رخ داده تحویل دهد. هر چند در صورتی که در حوزه ذکر شده شورای حل اختلاف وجود نداشت شاکی می تواند برای تحویل درخواست خود به دادگاه حوزه مربوطه مراجعه کند.

سپس شاکی درخواست تامین دلیل کیفری را در فرم مخصوص قوه قضاییه که برای تامین دلیل کیفری آماده شده است به همراه اطلاعات لازم و اسناد فردی خود و سایر اسناد لازم به مرجع قضایی مراجعه شده تحویل می دهد.

لازم به ذکر است دادگاه یا شورای حل اختلاف که درخواست تامین دلیل کیفری در آن صورت گرفته است، موضوع تامین دلیل کیفری را به کارشناس رسمی دادگستری در موضوع مربوطه ارجاع می دهد و طبق نظر ایشان صورت جلسه تنظیم می شود.

 

مزایای داشتن وکیل تامین دلیل کیفری

اخذ وکیل مجرب در زمینه تامین دلیل کیفری با توجه به گسترده بودن محدوده تامین دلیل کیفری و لزوم استفاده درست از موارد مفید آن، شانس موفقیت پرونده کیفری و درخواست موفق تامین دلیل کیفری را به طور چشمگیری افزایش می دهد.

در صورتی که پرونده حقوقی شما مربوط به تامین دلیل کیفری است، بهتر است قبل از هر گونه اقدام قضایی در این مورد با وکیل متخصص و با تجربه در حوزه تامین دلیل کیفری مشورت کنید.

حوزه تامین دلیل کیفری دارای نکات و ریزه کاری های بسیاری می باشد که این موضوع اهمیت اخذ وکیل متخصص که برای سالیان طولانی تجربه درخشان در پرونده های مختلف تامین دلیل کیفری را دارد گوشزد می کند.

اخذ وکیل متخصص برای تامین دلیل کیفری علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه به دلیل شناخت کامل روند پرونده های تامین دلیل کیفری، بهترین دفاعیه و پیگیری برای پرونده تامین دلیل کیفری را تضمین می کند.

 

هزینه اخذ وکیل تامین دلیل کیفری

حق الوکاله پرونده تامین دلیل کیفری مانند سایر پرونده ها مبلغی توافقی بین وکیل و موکل و بر اساس موارد مختلف حقوقی و ریزه کاری ها می باشد.

لازم به ذکر است پرونده های تامین دلیل کیفری دارای نکات زیاد و انواع مختلفی با توجه به سختی و حجم پرونده می باشند که با بیان تمام این موارد به این نکته دست می یابیم که اخذ وکیل مجرب و متخصص در تامین دلیل کیفری علاوه بر اطمینان موکل از پیگیری پرونده خود به بهترین شکل ممکن توسط وکیل، شانس موفقیت تامین دلیل کیفری را چندین برابر می کند.

 

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر  

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفاف مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقرای ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روزترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از اخرین قوانین کشور
 • برخود مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده،و…)، کیفری و…

وکالت تخصصی

 

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی می باشد. با اعتماد به وکلای ما می توانید از استیفای کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. 02144428277

به وکیل تامین دلیل کیفری امتیاز دهید

325

امتیاز کل تامین دلیل کیفری

از طریق دکمه زیر به وکیل تامین دلیل کیفری امتیاز دهید

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

لیست عناوین

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

 1. ا سلام ووقت بخیر

  پرسش بنده در خصوص تخلف در ساخت و ساز هست.همسایه ما اقدام به اخذ جواز و تخریب ملک خودش کرده و الان سقف اول رو هم زده مساله ای که هست اینه که چون ملک های ما قدیمی بوده و دیوار مشترک داشتیم ایشون تو مرحله تخریب و درحال حاضر درمرحله اجرای اسکلت اسیب جدی به ملک مازده که موضوع مورد تایید سامانه 137 شهرداری هم هست(کارشناس اعزام شده و عکس و فیلم گرفتن)

  و باپیشرفت کار این اسیب ها هرروز بیشتر هم میشه به نوعی که چون دیوارهای ملک قدیمی حمال هست ایشون چند قسمت از دیوارهای مارو شکونده و احتمال تخریب ملک ما بشدت زیاده و هرروز بیشتر هم میشه

  ما هم از طریق شورای حل اختلاف هم ازطریق سامانه 137 شهرداری اقدام کردیم متاسفانه تا به امروز موفق نشدیم جلوی ادامه روند کاره ایشون و اسیب های بعدی رو بگیریم

  با خود سازنده و مالک هم صحبت میکنیم کاملا بی تفاوت رفتار میکنن و اهمیتی قائل نمیشن

  خواهشا راهنمایی بفرمایید ما باید چی کار کنیم؟ شهرداری میگه چون ایشون جواز گرفته ما نمیتونیم جلوی کارشو بگیریم

  ایا ایشون با گرفتن جواز این حق رو داره ملک خودشو بسازه ملک مارو تخریب کنه؟

  لطفا راهنمایی بفرمایید ما زچه طریقی باید اقدام کنیم؟

  ممنون و تشکر از شما

  1. با سلام و وقت بخیر. دادخواست تأمین دلیل در شورای حل اختلاف و دادخواست رفع عیب و جبران خسارت وارده و صدور دستور توقف موقت عملیات ساختمانی تا رفع عیب با جلب نظر کارشناس را مطرح نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه : شماره تماس شما منتشر نخواهد شد

*

+ 58 = 59

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا