الزام بهخودرو

الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه

برای اعطای وکالت به وکیل متخصص با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل  سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در قسمت “کامنت ها و نظرات” در انتهای صفحه سوال خود را مطرح کنید  تا وکلای مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

 

پرونده های موفق در گروه وکلای بزرگمهر

 

 ۱. پرونده سرقت از منازل با ۷۳ شاکی خصوصی که موفق به تبرئه متهم از تمامی اتهامات شد.

 ۲. پرونده ملک تصرف شده توسط بنیاد های حکومتی که منجر به موفقیت در پرونده شده و زمین موکل به وی برگشت داده شده

 ۳. پرونده سوزاندن دختر جوان توسط نامزد وی که ویدیوی آن در شبکه های اجتماعی بسیار جنجال به پا کرده بود منجر به دریافت دیه و مجازات متهم برای موکل شد.

۴. پرونده آدم ربایی مسلحانه و تجاوز به یک خانم که منجر به محکومیت متهم به اعدام و دریافت دیه برای شاکی از سوی وکیل کیفری شد.

 ۵. پرونده قتل با سلاح گرم که منجر به تبرئه متهم از تمامی اتهامات شده است.

۶. پرونده دستگیری باند تولید مواد مخدر به همراه کشف ۴۰۰ کیلوگرم شیشه 

۷. پرونده جعل سند و فروش مال غیر که منجر به محکومیت متهم و دریافت خسارت برای موکل شد.

۸. پرونده خانمی که همسرش وی را با زن بازی و رابطه نامشروع اثبات نشده آزار میداد که در نهایت پرونده طلاق و مهریه موفقت آمیز انجام شد

۹. پرونده رابطه نامشروع و زنای محصنه که منجر به رفع اتهام متهم گردید

۱۰. پرونده تولید، توزیع و حمل ۱۵۰ لیتر مشروبات الکلی در دادگاه انقلاب که منجر به موفقیت در پرونده شده و حداقل مجازات ممکن (شلاق تعزیری که نهایتا به جزای نقدی تبدیل شد) برای متهم صادر شد.

۱۱. پرونده کلاهبرداری ۱۰ میلیارد تومانی که منجر به محکومیت کلاهبرداران و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

۱۲. پرونده خانواده، مردی که 714 سکه مهریه بسته بود که منجر به موفقیت صلح زوجه و زوج با مبلغ مهریه خیلی پایین تر گردید

۱۳. پرونده زمین خواری به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان 

و…

پیشنهاد می کنیم قبل از هر گونه اقدامی تصمیم به اخذ وکیل متخصص بگیرید.

آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟دانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟
آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟

 


لیست وکیل الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه

 

وکیل سعید ستوده تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

تصویر جناب وکیل آقای سعید ستوده پارسا

 •  وکیل پایه یک دادگستری
 •  کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۱۴ سال سابقه
تماس جهت اعطای وکالت

 

مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل حامد شاکری نیا تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

جناب آقای حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری
جناب آقای حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
 • بیش از ۱۵ سال سابقه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل مرجانه فشنگچی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

مرجانه فشنگچی وکیل پایه یک دادگستری

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • رتبه دو رقمی آزمون وکالت و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۱۵ سال سابقه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل محمد فرخی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

تصویر وکیل محمد فرخی

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۲۲ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

دکتر مهرداد محمدی (بخش بین الملل) تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

دکتر مهرداد محمدی وکیل بین الملل
دکتر مهرداد محمدی وکیل بین الملل
 • مشاور حقوقی و امور قراردادهای شرکت‌هایی چون هواپیمایی قطر و …
 • داوری اختلافات قراردادی فدراسیون فوتبال ایران
 • داور مرکز بین‌المللی مرکز داوری شانگهای (SHIAC)

 

تماس جهت اعطای وکالت

وکیل ملیحه سنگ سفیدی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

خانم ملیحه سنگ سفیدی وکیل دادگستری

 

 • وکیل دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق
 • عضو وکلای مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

 

وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ۴ ستاره

تصویر جناب وکیل آقای امیر بهادر عامری

 • وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۵ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل اصغر قنبری
امتیاز ۴ ستاره

تصویر جناب وکیل آقای اصغر قنبری

 • کارآموز وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه آزاد اسلامی اهر
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کمتر از 2 سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

خانم فریبا رنجبر
امتیاز ۳ ستاره

تصویر خانم فریبا رنجبر؛ کارشناس حقوقی

 • کارآموز وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری البرز
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه شهید بهشتی

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه

چرا باید وکالت پرونده الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه خود را به گروه وکلای بزرگمهر بسپاریم

از آنجا که در پرونده ها، تخصص و تجربه وکیل معیار و ملاک بسیار مهمی در تعیین سرنوشت پرونده است، تجربه بالا و همچنین موفقیت وکیل در پرونده ها در زمینه مشابه و یکسان، بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند پرونده شما را به بهترین نتیجه ممکن هدایت کند. با در نظر گرفتن این اصل مهم، ما در گروه وکلای بزرگمهر در تلاش هستیم تا با هدف افزایش کیفیت و افزایش هرچه بیشتر آمار موفقیت پرونده ها و ارائه وکالت با وکیل متخصص با تجربه که سابقه موفقیت در پرونده مشابه پرونده شما را داشته باشد. در صورتی که تنها قصد اعطای وکالت دارید با گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تنظیم وقت جلسه شما با وکیل متخصص در زمینه پرونده شما، اقدام نمایند.

در حال حاضر یکی از موضوعاتی که پرونده های زیادی در دادگاه های کشور دارد مربوط به تنظیم سند خودرو و مسائل مربوط به آن می باشد. حضور وکلای متخصص و باتجربه در این رابطه بسیار تاثیر گذار خواهد بود و به روند حل پرونده کمک بسیار زیادی خواهد کرد. در نتیجه به شما پیشنهاد میکنیم که اگر پرونده ای در این رابطه دارید حتما از وکیل استفاده کنید تا دچار ضرر و زیان نشوید.

در صورتی که سوالی در خصوص الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه داشته و یا نیاز به مشاوره درباره این موضوع دارید سوال خود را در انتهای این مقاله بپرسید تا مشاوران حقوقی ما در سریع ترین زمان به شما پاسخ دهند.

بد قولی فروشنده در تنظیم سند خودرو یکی از اختلافات رایجی است که افراد را راهی دادگاه می کند و از این جاست که دعوای الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه مطرح می شود. دعوای الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه از آن دسته دعاوی حقوقی است که در دادگاه حقوقی محل انعقاد قرارداد قابل طرح می باشد اشخاص با اموالی که خریداری می کنند نسبت به آن اموال مالک شناخته می شوند و حق هر گونه تصرف و اختیار را دارند. اگر مالک از الزام تنظیم سند خودرو به نام خریدار امتناع کند راه حلی جز طرح دعوای الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه برایش باقی نمی ماند.

الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه دارای چه اهمیتی است؟ دادخواست الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه چگونه صورت می گیرد؟ چه زمانی می توان برای الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه اقدام کرد؟

اهمیت الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه

هر یک از طرفین برای طرح دعوای الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه باید دلایل و مستندات خود را به دادگاه اقامه کنند. سند یکی از ادله مورد قبول قانون گذار می باشد. کاربرد سند در اثبات ادعا در دعوا در صورتی که به صحت آن اعتراض شود و برای دادگاه اصالت و صحت آن احراز شود منجر به صدور رای دادگاه می شود. اگر چه قانونا ثابت کردن مالکیت افراد به اموال منقول از طریق تصرف میسر می باشد و فقط صدور سند برای اموال غیر منقول ضروری می باشد ولی با توجه به افزایش مبادلات خودرو، برای جلوگیری از سو استفاده ی افراد غیر مالک صدور سند مالکیت برای خودرو خواه به صورت برگه ی سبز اداره ی راهنمایی و رانندگی و یا به صورت سند رسمی ضرورت دارد. (ماده 220 ق.م و ماده 29 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی)

تنظیم دادخواست مبنی بر الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه

تنظیم دادخواست یکی از مهم ترین موارد در زمینه ی الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه می باشد. توصیه می کنیم که حتما برای تنظیم دادخواست خود در رابطه با موضوع الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه  با یک وکیل مجرب و متخصص مشورت کنید و یا بهتر است به همراه وی اقدام به تنظیم دادخواست برای الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه کنید تا از تامین و حفظ حقوق خود توسط وکیل اطمینان حاصل کنید.

در صورتی که در انتقال ثمن معامله به فروشنده خریدار به تعهدات خود به خوبی عمل کرده باشد و یا طبق قرارداد خودرو، توافق کرده باشند که باقی ثمن در دفتر اسناد رسمی تحویل و منتقل گردد فروشنده نیز متعهد می شود که برای تنظیم سند خودرو در دفترخانه حاضر شود. در غیر این صورت خریدار اظهار نامه ای را برای تنظیم سند خودرو به فروشنده ارسال می کند که او در دفترخانه حاضر شود در غیر این صورت خریدار می تواند دادخواست مبنی بر الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه را مطرح می کند و تعهد انتقال مالکیت فروشنده به خریدار را ثابت کند در نتیجه ملزم به تنظیم سند خودرو می شود.

نقش صاحب سند خودرو در دادخواست الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه

در دادخواست الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه صاحب سند دارای اهمیت زیادی می باشد. چون در نهایت برای تنظیم سند به عنوان آخرین خریدار محکوم می شود. در مواردی که خودرو دست به دست شده باشد و آخرین خریدار از محل و نشانی صاحب اصلی خودرو اطلاعی نداشته باشد شخص می تواند با طرح دعوای الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه علیه فروشنده صاحب سند را مجهول المکان قرار دهد و او را محکوم به تنظیم سند به نام خود کند.

برای الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه چه موقع اقدام کنیم؟

الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه زمانی صورت می گیرد که اگر در معامله فرد الزام به تنظیم سند خودرو توسط فروشنده تا تاریخ مورد نظر را ذکر نکرده باشد آن شخص باید در ابتدا برای فروشنده اظهار نامه بفرستد و از او در خواست تنظیم سند خودرو را بکند سپس دادخواست الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه را مطرح کند.

هزینه و محل طرح دعوای الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه

رسیدگی به دعوای الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه مانند سایر دعوا های حقوقی در صلاحیت محاکم عمومی است. مگر این که قانون گذار برای رسیدگی به این نوع دعوا یک مرجع اختصاصی تعیین کرده باشد. لذا متقاضیان در یکی از محاکم عمومی حقوقی دادگستری باید دعوای خود را مطرح کنند.

مطابق ماده 11 قانون آیین دادرسی مدنی دعوای الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه باید در محل اقامت خوانده مطرح شود به عبارت دیگر دعوای الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه در جایی مطرح می شود که خوانده در آن محل دارای محل سکونت است. اگر خوانده در خارج از کشور ساکن باشد و در ایران محل سکونت نداشته باشد دعوا در محل مال غیر منقول خوانده مطرح می شود.

مدت زمان رسیدگی به پرونده الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه چقدر است؟ امکان این که مدت زمان یک دادرسی حقوقی مشخص شود وجود ندارد چه دعوای الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه باشد و چه دعاوی حقوقی دیگر باشد اما معمولا دعوای الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه در حدود 4 تا 5 ماه برای رسیدگی اولیه زمان می برد.

چه مدارکی جهت دادخواست الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه نیاز است؟

 • مدرک شناسایی و کارت ملی خواهان
 • تنظیم دادخواست الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه
 • پرداخت هزینه دادرسی
 • مبایعه نامه و استشهادیه شهود مبنی بر خرید خودرو با سند عادی
 • وکالت نامه وکیل دادگستری

مزایای تنظیم دادخواست الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه توسط وکیل

 • زمانی که فروشنده حاضر به انتقال و تنظیم سند خودرو نشد وکیل می تواند با حضور مامور دادگاه سند خودرو را به نام خریدار بزند.
 • حضور خریدار در دادگاه الزامی نیست.
 • هم چنین یک وکیل خوب می تواند خسارت وارد شده در قرارداد را از فروشنده طلب کند.

 

انتخاب بهترین وکیل در زمینه الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه

بهترین وکیل برای الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه کیست؟ یک وکیل در خصوص الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ از کجا می توان بهترین وکیل برای الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه پیدا کرد؟

بهترین وکیل الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه وکیلی است که در زمینه موضوعات و پرونده های مرتبط با الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه تجربه و تخصص کافی داشته باشد و بتواند با تنظیم دادخواست الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه از طرف موکل خود اعلام وکالت کند و سپس با دفاع مناسب از موکل خویش بتواند نتیجه مطلوب یعنی الزام به تنظیم سند رسمی در دادگاه را برای موکل خویش به ارمغان بیاورد.

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر  

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفاف سازی مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقراری ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روزترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از آخرین قوانین کشور
 • برخورد مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی (ملکی، خانواده و …)، کیفری و … .

وکالت تخصصی

 

تلفن تماس: 02144428277

 

به وکیل الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه امتیاز دهید

34

امتیاز کل وکیل الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه

از طریق دکمه زیر به وکیل الزام به تنظیم سند خودرو در دادگاه امتیاز دهید

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

لیست عناوین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

توجه : شماره تماس شما منتشر نخواهد شد

*

6 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا