خانوادهطلاقمهریه

اجرا گذاشتن مهریه

 

برای اعطای وکالت به وکیل اجرا گذاشتن مهریه با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل اجرا گذاشتن مهریه سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در قسمت کامنت ها و نظرات در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا وکلای مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

این نکته را پیش از هر چیز به یاد داشته باشید که موضوع اجرا گذاشتن مهریه در دعاوی حقوقی خانواده، امری بسیار حساس و دشوار است و نیازمند تخصص و تجربه کافی در این امر می باشد. توصیه میکنیم پیش از هر اقدامی توسط شخص شما، حتما با وکیل مهریه و طلاق متخصص و با تجربه در این زمینه همکاری کنید.

پرونده های موفق وکیل اجرا گذاشتن مهریه در گروه وکلای بزرگمهر

از آنجا که در گروه وکلای بزرگمهر، وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت می کنند و به طور مثال وکیل اجرا گذاشتن مهریه، به صورت تخصصی تنها در این زمینه فعالیت کرده و از پذیرش پرونده هایی در زمینه های دیگر (به طور مثال کیفری، ملکی و…) معذور هستند، تعداد پرونده هایی که وکیل متخصص در هر زمینه پیگیری نموده است، از دیگر وکلای سایر مجموعه ها بیشتر بوده و همچنین به دلیل فعالت تخصصی، تجربه بسیار بالاتر و حرفه ای تری در این زمینه دارند. از جمله پرونده های شاخصی که وکیل اجرا گذاشتن مهریه گروه وکلای بزرگمهر در آن ها موفق بوده است می توان به:

پرونده های شاخص موفق وکیل اجرا گذاشتن مهریه در گروه وکلای بزرگمهر

 

 ۱.پرونده طلاق یک طرفه بازیگر معروف که منجر به دریافت کامل مهریه به ارزش ۵۰۰۰ سکه و نفقه شد

 ۲.پرونده ترک انفاق و عدم تمکین همسر که منجر به موفقیت در پرونده شده و حکم طلاق برای همسر صادر شد.

 ۳. پرونده مهریه به ارزش ۱۵۰۰ سکه که منجر به دریافت کامل مهریه شد.

و…

 

آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟دانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟
آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟

 


لیست وکیل اجرا گذاشتن مهریه

 

وکیل دکتر حسین مروج تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

حسین مروج وکیل پایه یک دادگستری
حسین مروج وکیل پایه یک دادگستری
 •  وکیل پایه یک دادگستری
 • بیش از ۴۰ سال سابقه حقوقی
 • دکترای حقوق خصوصی
 • دکترای حرفه ای مشاوره حقوقی DBA
 • استاد دانشگاه های آزاد و دانشکده علوم و فنون نیروهای مسلح از سال ۱۳۶۱
 • مدیر حقوقی نیروهای مسلح از سال ۱۳۶۱
 • عضو مرکز مشاوران قوه قضاییه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

وکیل حامد شاکری نیا تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

جناب آقای حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری
جناب آقای حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
 • بیش از ۱۵ سال سابقه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل مرجانه فشنگچی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

مرجانه فشنگچی وکیل پایه یک دادگستری

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • رتبه دو رقمی آزمون وکالت و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۱۵ سال سابقه

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل مونا الماسی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری
مونا الماسی وکیل پایه یک دادگستری
 •  وکیل پایه یک دادگستری
 • بیش از ۶ سال سابقه حقوقی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

وکیل محمد فرخی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

تصویر وکیل محمد فرخی

 • وکیل پایه یک دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۲۲ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

دکتر مهرداد محمدی (بخش بین الملل) تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

دکتر مهرداد محمدی وکیل بین الملل
دکتر مهرداد محمدی وکیل بین الملل
 • مشاور حقوقی و امور قراردادهای شرکت‌هایی چون هواپیمایی قطر و …
 • داوری اختلافات قراردادی فدراسیون فوتبال ایران
 • داور مرکز بین‌المللی مرکز داوری شانگهای (SHIAC)

 

تماس جهت اعطای وکالت

وکیل ملیحه سنگ سفیدی تیک آبی تایید هویت
ستاره امتیاز

خانم ملیحه سنگ سفیدی وکیل دادگستری

 

 • وکیل دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق
 • عضو وکلای مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

 

وکیل امیر بهادر عامری

امتیاز ۴ ستاره

تصویر جناب وکیل آقای امیر بهادر عامری

 • وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • بیش از ۵ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

وکیل اصغر قنبری
امتیاز ۴ ستاره

تصویر جناب وکیل آقای اصغر قنبری

 • کارآموز وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه آزاد اسلامی اهر
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • کمتر از 2 سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه وکیل

 

خانم فریبا رنجبر
امتیاز ۳ ستاره

تصویر خانم فریبا رنجبر؛ کارشناس حقوقی

 • کارآموز وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری البرز
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه شهید بهشتی

 

تماس جهت اعطای وکالت مشاهده رزومه

چرا باید وکالت پرونده اجرا گذاشتن مهریه خود را به گروه وکلای بزرگمهر بسپاریم

از آنجا که در پرونده های اجرا گذاشتن مهریه، تخصص و تجربه وکیل معیار و ملاک بسیار مهمی در تعیین سرنوشت پرونده است، تجربه بالا و همچنین موفقیت وکیل اجرا گذاشتن مهریه در پرونده های اجرا گذاشتن مهریه در زمینه مشابه و یکسان، بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند پرونده شما را به بهترین نتیجه ممکن هدایت کند. با در نظر گرفتن این اصل مهم، ما در گروه وکلای بزرگمهر در تلاش هستیم تا با هدف افزایش کیفیت و افزایش هرچه بیشتر آمار موفقیت پرونده ها، وکالت پرونده اجرا گذاشتن مهریه شما را به وکیل اجرا گذاشتن مهریه که سابقه موفقیت در پرونده مشابه پرونده شما را در زمینه پرونده اجرا گذاشتن مهریه شما داشته باشد، ارجاع دهیم. در صورتی که تنها قصد اعطای وکالت اجرا گذاشتن مهریه دارید با گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تنظیم وقت جلسه شما با وکیل متخصص در زمینه پرونده اجرا گذاشتن مهریه شما، اقدام نمایند.

چنانچه در خصوص اجرا گذاشتن مهریه، سوال و یا نیاز به مشاوره دارید. در انتهای مطلب، سوال خود را مطرح کنید تا کارشناسان حقوقی ما در کمترین زمان ممکن به شما پاسخ دهند.

در این مطلب می خواهیم انواع مطالبات پرداختی در اجرا گذاشتن مهریه و نحوه به اجرا گذاشتن مهریه را مورد بررسی قرار دهیم. زن از زمان انعقاد عقد، مالک مهریه خود است و می تواند هر زمان که بخواهد مهریه را به اجرا بگذارد هم چنین استفاده از یک ” وکیل برای اجرای مهریه ” در این زمینه می تواند بسیار کارآمد باشد. در ادامه به بررسی شرایط و نحوه اجرا گذاشتن مهریه می پردازیم.

 

مهریه چیست؟

مهریه یا مهر یا صداق بنا در ماده 1087 قانون مدنی هر چیزی است که قابل تملک باشد و مالیت نیز داشته باشد. مهریه مبلغی از پول است که مرد به عنوان نوعی از هدیه و کادو به زن خود پرداخت می کند. در هنگام طلاق چون بسیاری از زنان حق طلاق را ندارند با اجرا گذاشتن مهریه سعی بر این دارند که مرد را وادار به طلاق توافقی نمایند اما این روش همیشه پاسخگو نیست و گاهی با به اجرا گذاشتن مهریه، دعواهای خانوادگی اتفاق می افتد یا این که این امکان وجود دارد که با به اجرا گذاشتن مهریه مرد مهریه را به صورت قسطی پرداخت کند اما حاضر به طلاق نشود. برای اطلاع از قوانین درخواست طلاق توافقی را مطالعه نمایید. مطابق ماده ۹۲ قانون ثبت اسناد و املاک، مفاد آن از جمله مهریه بدون احتیاج به حکمی از دادگاه لازم الاجرا است؛ لذا زوجه با مراجعه به اداره ثبت مستقیماً در مرحله اجرا قرار می‌گیرد و دیگر مراحل رسیدگی و دعوت از طرفین دعوا و ابلاغ اوراق مربوطه و صدور رای و قطعی شدن آن وجود ندارد. زمانی که عقد بین زن و شوهر جاری می شود، اجرا گذاشتن مهریه توسط زن می تواند صورت بگیرد و دریافت مهریه بعد از طلاق، از حقوق شرعی و قانونی زن خواهد بود که حتی امکان دریافت مهریه حتی بدون طلاق نیز وجود دارد و فرقی ندارد که عقد دائم باشد یا موقت. در هر صورت اجرا گذاشتن مهریه توسط زن قانونی است.

 

انواع مطالبات پرداختی در اجرا گذاشتن مهریه:

مهریه ممکن است پول رایج کشور یا ملک یا سکه یا سرقفلی یا هر اموالی که قابلیت انتقال دارد باشد. البته پرداخت وجه نقد به عنوان مهریه به علت وجود تورم سالانه ممکن است ارزش خود را در طول زمان از دست بدهد، بر اساس ماده 1082 قانون مدنی وجه رایج منتاسب با تغییر شاخص قیمت سالانه زمان تادیه نسبت به سال اجرای عقد که توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تعیین می­گردد محاسبه و پرداخت خواهد گردید مگر اینکه زوجین در حین اجرای عقد به نحوه دیگری تراضی کرده باشند. با توجه به بند ب ماده 113 قانون برنامه پنج­ساله ششم توسعه جمهوری اسلامی ایران (مصوب 14/12/1395 مجلس شورای اسلامی) و آیین نامه اجرایی آن که مقرر می­دارد:

« مفاد اسناد رسمی لازم ‌الاجراء از طریق ادارات اجرای مفاد اسناد رسمی لازم‌ الاجرای سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اجراء می‌شوند. ادارات مذکور مکلف هستند بلافاصله پس از تقاضای اجرائیه نسبت به شناسایی و توقیف اموال مدیون اقدام کنند.

چنانچه مرجع مذکور نتواند ظرف مدت دو ماه از تقاضای اجراء، نسبت به شناسایی و توقیف اموال متعهد سند، اقدام کند یا ظرف مدت شش ماه نسبت به اجرای مفاد سند اقدام نماید، متعهدٌله سند می‌تواند با انصراف از اجرای مفاد سند به محاکم دادگستری رجوع نماید.»

 

 بازبینی و اصلاح قانون مهریه:

در مدت اخیر قانون مهریه تغییراتی را به خود داشته است که یکی از مهم ترین تغییرات آن به زندان نرفتن مردان برای پرداخت و وصول کل مهریه بود یعنی مرد با دادن دادخواست اعسار از پرداخت مهریه و نفقه و بررسی اموال او از طریق دادگاه، اگر دادگاه حکم اعسار به او بدهد مرد فقط برای پرداخت 110 سکه از مهریه محکوم می گردد. یکی از کارهایی که خانم ها می توانند پس از اجرای حکم قطعی مهریه شان انجام دهند دریافت حکم ممنوع الخروجی آقایان است که می تواند مشکلاتی را برای آقایان به وجود بیاورد. از جمله اقدامات دیگری که می توان در زمینه اجرا گذاشتن مهریه انجام داد این است که خانم ها لیستی از اموال و حساب های بانکی همسرشان برای به اجرا گذاشتن مهریه به دست بیاورند و به دادگاه ارائه دهند چون بسیاری از مردان همه حساب های بانکی خود را معرفی نمی کنند و فقط یک حساب را بیان می کنند و چون مبنای دادگاه در زمینه اعسار نزدیکان خود فرد است پس در زمینه به اجرا گذاشتن مهریه دقت و تفحص زیادی از سوی دادگاه صورت نخواهد گرفت. حال این نکته مهم است که گرفتن مهریه ربطی به طلاق ندارد ولی باز هم اگر صلاح دانستید که گرفتن طلاق به نفعتان است می توانید از وکیل های ایین موضوع مانند وکیل رابطه نامشروع کمک بگیرید.

 

مهریه عند الاستطاعه و عند المطالبه چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

با توجه به قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران در هنگام ثبت ازدواج دو روش برای اجرا گذاشتن مهریه برای دریافت وجود دارد که زوجین می توانند دادخواست مطالبه مهریه را با توجه به یکی از این دو روش انتخاب کنندحال یا با توافق طرفین یا با توجه به دارایی مرد. پیش از انجام به اجرا گذاشتن مهریه در دفترخانه ها، باید زوجین با یکدیگر صحبت کنند و نتیجه را در مورد نوع مهریه به دفترخانه بگویند در غیر این صورت مهریه به روش عند المطالبه ثبت خواهد شد.

تفاوت این دو نوع مهریه در آن است که در مهریه عند الستطاعه پرداخت مهریه به شرط تمکن مالی مرد است و فقط در صورتی مهریه پرداخت خواهد شد که مرد اموال و دارایی برای پرداخت مهریه داشته باشد که اثبات آن در دادگاه بر عهده همسر او خواهد بود و در این نوع از اجرا گذاشتن مهریه زوجه این امکان را ندارد که زوج را ممنوع الخروج کند و اجازه خروج از کشور را به وی ندهد. همچنین زوجه امکان دریافت حکم جلب در این نوع از اجرا گذاشتن مهریه را ندارد، در صورتی در مهریه عند المطالبه زوجه هر زمان که مهریه خود را به اجرا بگذارد مرد موظف است که مهریه او به طور تمامو کمال پرداخت کند. در این نوع از اجرا گذاشتن مهریه زوجه امکان ممنوع الخروج کردن زوج و هم چنین دریافت حکم جلب برای زوج را خواهد داشت.

همچنین بخوانید:  انتقال اموال قبل از مطالبه مهریه

 

برای اعطای وکالت به وکیل اجرا گذاشتن مهریه با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل اجرا گذاشتن مهریه سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان حقوقی مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

 

 نحوه به اجرا گذاشتن مهریه:

برای مطالبه و اجرا گذاشتن مهریه دو روش کلی وجود دارد:

به اجرا گذاشتن مهریه از طریق اجرای ثبت:

مدت زمان بسیار کمتر یکی از مزیت های مراجعه به دفاتر ثبت است که نتیجه به دست آمده برای اجرا گذاشتن مهریه بسیار کمتر خواهد بود. برای اجرا گذاشتن مهریه زوجه باید به همان دفتری که عقد او در آن جا صورت گرفته است مراجعه کند و از جمله مدارکی که باید با خود داشته باشد اصل یا رونوشت عقدنامه، شناسنامه و کارت ملی است. برای اجرا گذاشتن مهریه باید زوج اموالی غیر از مستثنیات دین برای توقیف داشته باشد بنابر ماده ۲۴ قانون نحوه اجرای محکومیت‌های مالی مستثنیات دین صرفاً شامل موارد زیر است:

۱- منزل مسکونی که عرفاً در شأن محکوم علیه در حالت اعسار او باشد.
۲- اثاثیه مورد نیاز زندگی که برای رفع حوائج ضروری محکوم علیه و افراد تحت تکفل وی لازم است

۳- آذوقه موجود به قدر احتیاج محکوم علیه و افراد تحت تکفل وی
۴- کتب و ابزار علمی و تحقیقاتی برای اهل علم و تحقیق متناسب با شأن آن‌ها
۵- وسایلی که برای امرار معاش ضروری فرد و افراد تحت تکفلشان لازم است.
۶- مبلغی که در ضمن عقد اجاره به موجر پرداخت می‌شود، مشروط بر اینکه پرداخت اجاره بها بدون آن موجب مشقت گردد و امکان پذیر نباشد.

 

هزینه مراجعه به اداره ثبت به اندازه 0.5 درصد مهریه است که اول آن را از زوجه می گیرند اما پس از اجرا گذاشتن مهریه،زوج هزینه را پرداخت می کند و مبلغ گرفته شده از زوجه به او پس داده خواهد شد.

نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که در صورتی که زوجه اموالی را زوج سراغ ندارد که بتواند آن را توقیف کند بهتر است به اداره ثبت مراجعه نکند و درخواست خود را دادگاه ببرد.

نکته: در صورتی که آدرس دفترخانه تغییر پیدا کرده باشد و دسترسی به آن برای به اجرا گذاشتن مهریه امکان پذیر نباشد زوجه می تواند به کانون سردفتران ازدواج و طلاق یا اداره ثبت شهر مورد نظر برای پیدا کردن نشانی جدید و یا کفیل دفتر خانه مراجعه نماید.

 

به اجرا گذاشتن مهریه از طریق مراجعه به دادگاه:

اولین قدم برای به اجرا گذاشتن مهریه از طریق دادگاه مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیکی قضایی است پس از تنظیم دادخواست و فرستادن پرونده مهریه به دادگاه خانواده و تعیین وقت، طرفین باید در زمان مقرر شده به دادگاه رفته و قاضی پرونده مهریه به اجرا گذاشته شده رای را صادر خواهد کرد.

 

هزینه مراجعه به دادگاه 3.5 درصد مجموع ارزش مهریه است.

نکته: در صورتی که مرد از پرداخت مهریه سرباز زند، زن باید اموالی از شوهر را که قابلیت توقیف دارند اعم از ” توقیف خودرو برای مهریه ” و ” توقیف ملک قولنامه ای برای مهریه ” به دادگاه معرفی کند و دادگاه باید با توقیف و فروش آن مهریه به اجرا گذاشته شده را به زن پرداخت کند. به دلیل آنکه مرد از طریق انتقال اموال قبل از مطالبه مهریه اقدام به نقل و انتقال تمامی اموال منقول وغیر منقول خود به نام نزدیکان و اقوام نکند و بخواهد از پرداخت مهریه فرار کند نیاز به قرار تامین خواسته مهریه از طرف زوجه به دادگاه می باشد.

نکته: در صورتی که مرد فاقد اموال باشد اما وی کارمند دولت باشد زوجه می تواند این درخواست را از دادگاه داشته باشد که تا زمان پرداخت تمام و کمال مهریه وی یک سوم از حقوق مرد توقیف شود و به عنوان مهریه به او پرداخت شود.

نکته: با توجه به بند (ج) ماده (9) قانون شورای حل اختلاف مصوب 10 آبان 1394 رسیدگی به دعاوی خانوادگی راجع به جهیزیه ، مهریه ، نفقه تا نصاب دویست میلیون ریال در صلاحیت شورای حل اختلاف می باشد.

 

 پیش قسط مهریه به اجرا گذاشته شده:

میزان پیش قسط مهریه و مقدار اقساط پرداخت شده برای اجرا گذاشتن مهریه زوجین متفاوت است و مقدار ثابت و مشخصی ندارد. می توان از طریق اعتراض زوجه به تقسیط مهریه اقدام به شکایت به دلیل اقساطی شدن مهریه نمود.

بهترین وکیل اجرا گذاشتن مهریه کیست؟

معیار های زیادی وجود دارد که باید در هنگام انتخاب وکیل اجرا گذاشتن مهریه خوب به آن توجه داشت. قبل از هرگونه تصمیم باید ابتدا در مورد سابقه و نحوه عملکرد وکیل اجرا گذاشتن مهریه در دعوی های حقوقی مورد نظر تحقیق کرد و حتی می توان در صورت امکان جلسه مشاوره با وکیل اجرا گذاشتن مهریه برگزار کرد.

نکات مهمی که باید به آن توجه داشت میزان مهارت، سابقه کاری و تجربه و البته تخصص وکیل اجرا گذاشتن مهریه در حرفه خود است. منظور از سابقه کاری و تجربه کافی این مسئله نیست که شما حتما باید به دنبال وکیل خانواده با سن بالا باشید بسیاری از وکیل های متخصص و با تجربه با سن پایین هستند که با مهارت تمام، خیلی بهتر توانایی رسیدگی و سرعت بخشیدن به روند پرونده های حقوقی خانواده را دارند.

مدارک لازم جهت اجرا گذاشتن مهریه

یکی از نکات مهمی که در به اجرا گذاشتن مهریه لازم است بدانید این است که کدام مدارک را باید همراه خود به دادگاه ببرید تا مجددا بازگردانده نشوید. عقدنامه از مهم ترین مواردی است که همراه داشتن آن ضروری است. البته موارد دیگری هم نیاز است اما مهم ترین آن همین عقدنامه است.

 

مزایای داشتن وکیل خانواده

در صورتی که پرونده حقوقی در حوزه اجرا گذاشتن مهریه دارید، قبل از هر گونه اقدامی تصمیم به اخذ بهترین وکیل خانواده در تهران اجرا گذاشتن مهریه متخصص بگیرید. چرا که موضوع اجرا گذاشتن مهریه در قانون بسیار حساس و دقیق بوده و بسیاری از موارد ممکن است سرنوشت پرونده شما را به طور کلی تغییر دهد و به همین دلیل اخذ وکیل اجرا گذاشتن مهریه متخصص و با تجربه مزایای خوبی برای شما به همراه خواهد داشت. یکی دیگر از موارد نیاز به وکیل امور خانواده مسئله حضانت فرزند است، با کمک وکیل خانواده می توان حضانت فرزند در صورت ازدواج پدر یا مادر را گرفت.

وکیل اجرا گذاشتن مهریه متخصص و با تجربه، به تمامی امور دادگاهی آگاه است و قبل از انجام هرگونه دعوی یا شکایت آن موضوع را تحلیل و مورد بررسی قرار داده و این موضوعات را با شما در میان می گذارد. وکیل اجرا گذاشتن مهریه خود پیگیر پرونده شما می باشد و می کوشد بهترین دفاع برای پرونده شما داشته باشد بدون نیاز به حضور شما نیز می تواند تمامی کارهای شما را انجام داده و سبب آسودگی خاطر قوت قلب شما می شود. البته وکیل این موضوع در موارد دیگر مانند اثبات عدم تمکین مرد به شما کمک کند.

از مزایای دیگر داشتن وکیل اجرا گذاشتن مهریه خوب صرفه جویی در وقت و هزینه شما می باشد. چرا که آگاهی به روند کلی پرونده های اجرا گذاشتن مهریه، همچنین تخصص در مواد و تبصره های قانون، می تواند بسیار سرنوشت ساز بوده و در وقت و هزینه های شما به میزان قابل توجهی صرفه جویی نماید.

 

 هزینه اخذ وکیل اجرا گذاشتن مهریه چقدر است؟

هزینه و حق الزحمه وکالت مبلغی توافق شده بین وکیل اجرا گذاشتن مهریه و موکل برای رسیدگی و به سرانجام رساندن پرونده اجرا گذاشتن مهریه موکل می باشد.

البته این هزینه ها به نوع پرونده اجرا گذاشتن مهریه و سختی کار بستگی دارد که باید مورد بررسی قرار بگیرد و نمی توان مبلغ دقیق و مشخصی را ذکر کرد.

به طور کلی وکیل اجرا گذاشتن مهریه می تواند با دارا بودن توانایی و تحصیلات لازم در پرونده های اجرا گذاشتن مهریه برای طرح شکایت و پیشبرد پرونده به ما کمک کند. در پایان امید است بدون داشتن وکیل اجرا گذاشتن مهریه و حتی مشاوره، در دادگاه خانواده اقدام به طرح شکایت نکنید.

 

 

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر

 

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفاف سازی مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقرای ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روزترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از اخرین قوانین کشور
 • برخود مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده،و…)، کیفری و….

وکالت تخصصی

 

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی از جمله دعاوی خانواده می باشد. با اعتماد به وکلای پایه یک دادگستری این موسسه می توانید از استیفای کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

تلفن: 44428277-021

به وکیل اجرا گذاشتن مهریه امتیاز دهید

73

امتیاز کل وکیل اجرا گذاشتن مهریه

از طریق دکمه زیر به وکیل اجرا گذاشتن مهریه امتیاز دهید

امتیاز کاربران: 4.28 ( 2 رای)

لیست عناوین

نوشته های مشابه

6 دیدگاه

 1. مطلب اجرا گذاشتن مهریه مفید بود. لطفا در مورد اینکه حکم دادگاه برای پرداخت مهریه صادر شده باشه و مرد از اجرا و پرداخت امتناع کنه هم اطلاعاتی بدید.

  1. سلام تماس بگیرید تا در مورد پرونده های مهریه و امتناع مرد از اجرا و پرداخت مهریه با بهترین وکیل متخصص در زمینه اجرا گذاشتن مهریه، همکاری کنید تا انشالله بهترین نتایج در سریعترین زمان برای شما حاصل بشه.

 2. سلام
  من ماشینم به خاطر مهریه از طرف دادگاه توقیف شده و الان به پارکینگ منتقل شده می خواستم بپرسم هیچ راهی وجود نداره که بتونم ماشینمو از توقیف در بیارم؟

  1. با سلام. اگر که خودروی توقیفی شما جزو مستثنیات دین باشد، میتوان اقدام نمود. پیشنهاد میکنم به دلیل حساسیت این موضوع حتما با وکیل مشورت کنید.

  1. با سلام و وقت بخیر. مهریه بیشتر از ۱۱۰ سکه، قابل دریافت می باشد اما شامل حبس نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه : شماره تماس شما منتشر نخواهد شد

*

47 + = 55

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا