ماده 79 قانون

د ظ پرسیده شده در 5 ماه پیش
با سلام

حکم دیوان عدالت اداری توسط شاکی درخواست اعمال ماده 79 شده است و شعبه حکم را بر خلاف قانون و شرع دانسته است . آیا طرف شکایت که دستگاه اجرایی است طبق قانون می تواند نسبت به حکم صادر شده اعمال ماده 79 نماید؟ یا اینکه باید حتماً نسبت به حکم صادر شده تمکین نماید

1 پاسخ
وکیل پایه یک دادگستری عضو سایت پاسخ داده شده در 5 ماه پیش
مطابق همان ماده 79 رای صادره قطعی است وفقط یک بار اعمال ان قابل تجویز است

تماس جهت اعطای وکالت

مشاوره حقوقی (همراه با هزینه)

سوال حقوقی دارم (رایگان)

دکمه بازگشت به بالا