یا دادیار محترم میتونه مانع کپی از اوراق پرونده شود

ض ذ پرسیده شده در 8 ماه پیش
سلام ایا دادیار محترم میتونه مانع کپی از اوراق پرونده شود ؟ به استناد چه ماده ای؟ باتشکر و سپاس

1 پاسخ
وکیل پایه یک دادگستری عضو سایت پاسخ داده شده در 8 ماه پیش
طبق ماده 191 قانون ایین دادرسی کیفری سال 1392 در مرجله تحقیقات دادسرا قاضی می تواند مانع از گرفتن کپی ودسترسی به اوراق پرونده شود

تماس جهت اعطای وکالت

مشاوره حقوقی (همراه با هزینه)

سوال حقوقی دارم (رایگان)

دکمه بازگشت به بالا