مسکن مهر

ط ع پرسیده شده در 2 ماه پیش
با سلام و احترام

ضمن تشکر از سامانه ثبت پرسش، بنده یکی از متقاضیان مسکن مهر واقع در استان خراسان رضوی، شهر مشهد، گلبهار هستم. پروژه مورد نظر را شرکت تعاونی مسکن مهر 82 زیر نظر اتحادیه مسکن مهر مشهد و اداره کل تعاون خراسان رضوی راهبری میکردند.

اینجانب و دیگر اعضا از سال 1386 مبالغ اعلامی توسط شرکت را پرداخت کردیم. غالبا دفترچه اقساط خود را در بانک مسکن افتتاح کردند و هم اکنون قسط پرداخت میکنند. متاسفانه از پروژه 360 واحدی، تاکنون 164 واحد بصورت ناقص و با کم و کاستی‌های فراوان ساخته شده است. شرکت تعاونی مسکن مهر 82 به هیچ عنوان جوابگوی متقاضیان نیست. واحد خود بنده و 19 شخص حقیقی دیگر که در بلوک 6 این مجتمع واقع شده است، فاقد هرگونه امتیازات آب و برق و گاز و آسانسور و به طور کلی غیر قابل سکونت است. هیچ یک از تعهدات این شرکت مبنی بر محوطه سازی و نماسازی بلوک ها صورت نگرفته است.

بسیاری از متقاضیان هستند که تمام پول را آن سال ها پرداخت کرده اند اما بندگان خدا هیچ گونه واحدی برایشان ساخته نشده است.

خواهشمندم، راهنمایی بفرمایید چه راهکاری باید در پیش بگیریم؟ شکایت حقوقی از شرکت مذکور انجام شد اما قاضی وقت فرمودند بررسی حقوقی، بطالت زمان است و راه به جایی نمیبرد. تا کنون از تمامی مراجع همچون استانداری، فرمانداری، شرکت عمران شهر جدید گلبهار، اداره کل تعاون استان خراسان، دفتر تعاونی های توزیعی وزارت تعاون در تهران و … پیگیری کرده ایم. هنوز جواب مشخص و صریحی دریافت نکرده ایم.

مستدعی است راهنمایی لازم را بفرمایید. با تشکر – عادلشاهیان

1 پاسخ
وکیل پایه یک دادگستری عضو سایت پاسخ داده شده در 2 ماه پیش
سلام- شکایت از تعاونی ها در اجرای تعهدات و تخلفات احتمالی در اداره تعاون استان قابل طرح و پیگیری میباشد .

تماس جهت اعطای وکالت

مشاوره حقوقی (همراه با هزینه)

سوال حقوقی دارم (رایگان)

دکمه بازگشت به بالا