عدم تعیین و تکلیف پرونده که درحال اجرای مجازات بوده

ع ج پرسیده شده در 2 ماه پیش
سلام

من بعنوان متهم در یک پرونده کیفری به 2 سال حبس و پرداخت 500 میلیون تومان پول محکوم شدم ، این حکم پس از قطعی شدن ، در سال 94 اجرا گردیده و من ضمن تحمل کیفر حبس مبلغ مورد نظر را هم به شاکی پرداخت کردم.

در سال 94 و هنگامی که من در حال تحمل حبس بودم ، طی بازدیدی که سازمان نظارت و بازرسی قوه قضاییه از دادگستری کرج داشت ، چندین پرونده از جمله پرونده من را جهت بازبینی مجدد در دستور کار قرار دادند و باتوجه به اینکه از نظر قضات مربوطه ، پرونه موصوف اصلا جنبه کیفری نداشته و صرفا” میتوانسته جنبه حقوقی آن مورد توجه قرار گیرد ، و از طرفی حکم صادره قطعی و در حال اجرا بود ، اصل پرونده را برای انجام اقدامات قانونی به تهران ارسال میکنند و مطابق مستندات موجود از خرداد ماه سال 94 به درخواست معاون محترم قوه قضایی (آقای حصاری) به دفتر ایشان ارسال میگردد .

متاسفانه از آن تاریخ به امروز به رغم پیگیریهای عمل آمده جهت تعیین تکلیف پرونده ، هیچگونه پاسخ روشنی دریافت نکرده ام ، خواهشمندم راهنمایی بفرمایید.

1 پاسخ
وکیل پایه یک دادگستری عضو سایت پاسخ داده شده در 2 ماه پیش
سلام- مطلب خود را در تلفن گویای اعلام شده در سایت منعکس نمایید شماره پرونده و ادرس دادستری و اجرای اجکام مربوطه را اعلام نمایید.

تماس جهت اعطای وکالت

مشاوره حقوقی (همراه با هزینه)

سوال حقوقی دارم (رایگان)

دکمه بازگشت به بالا