آیا اگر سیم کارت ها سوزانده شود قاضی دستور پرینت را صادر خواهد کرد؟

مهسا س پرسیده شده در 1 سال پیش
با سلام اگر اثبات شود که مرد و زنی رابطه ای به صورت چت در تلگرام داشته و حتی عکس های مستهجن همدیگه و روابط این چنینی داشتند اما انکار کنند که فقط در حد حرف بوده حکم چیست؟

اگر سیم کارتی سوزانده شود، باز هم از سوی قاضی قابل پیگیری خواهد بود و قاضی دستور پرینت را صادر میکند؟

باتشکر

1 پاسخ
وکیل پایه یک دادگستری سعید ستوده پارسا پاسخ داده شده در 1 سال پیش
ماده ۶۳۷ قانون مجازات اسلامی مصوب ۱۳۷۵ شامل دو بخش مختلف است و بخش اول ناظر بر روابط نامشروع و بخش دوم ناظر بر عمل منافی عفت است و در خصوص روابط نامشروع، ارتباط فیزیکی بدنی، شرط نیست. 

تماس جهت اعطای وکالت

مشاوره حقوقی (همراه با هزینه)

سوال حقوقی دارم (رایگان)

دکمه بازگشت به بالا