جرایم رایانه ایکلاهبرداری

کلاهبرداری ارز دیجیتال

کلاهبرداری ارز دیجیتال | لیست وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال | آشنایی با روش های کلاهبرداری ارز دیجیتال

برای اعطای وکالت به وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا کارشناسان حقوقی مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

کلاهبرداری ارز دیجیتال

لیست عناوین

امروزه عموم جامعه از سطح ها و طبقات مختلف مردم به فکر سرمایه گذاری و چند برابر کردن سرمایه خود هستند و سعی می کنند در کنار شغل اصلی خود به سرمایه گذاری و یا ترید در بازار هایی مانند ارز های دیجیتال بپردازند؛ که در بعضی مواقع مانند کلاهبرداری در بازار ارز دیجیتال می تواند پر ریسک باشد، که طبق تجربه وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال وارد شدن به صورت نا آگاهانه به بازار ارز دیجیتال می تواند منجر به کلاهبرداری ارز دیجیتال توسط شیادان شود.

وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال

پرونده های موفق وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال در گروه وکلای بزرگمهر

از آنجا که در گروه وکلای بزرگمهر، وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت می کنند و به طور مثال وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال، به صورت تخصصی تنها در این زمینه فعالیت کرده و از پذیرش پرونده هایی در زمینه های دیگر (به طور مثال خانواده، کیفری و…) معذور هستند، تعداد پرونده هایی که وکیل متخصص در هر زمینه پیگیری نموده است، از دیگر وکلای سایر مجموعه ها بیشتر بوده و همچنین به دلیل فعالت تخصصی، تجربه بسیار بالاتر و حرفه ای تری در این زمینه دارند. از جمله پرونده های شاخصی که وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال در گروه وکلای بزرگمهر در آن ها موفق بوده است می توان به:

پرونده های شاخص موفق وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال در گروه وکلای بزرگمهر

 

 ۱. پرونده کلاهبرداری بیت کوین با رد مال ۱۳ میلیارد تومان که موفق به دستگیری متهمین و مجازات آنان شد.

 ۲. پرونده کلاهبرداری سایت صرافی آنلاین ارز دیجیتال که منجر به محکومیت عوامل آن به حبس و دریافت خسارت از آن ها برای موکلین شاکی این پرونده شد.

 ۳. پرونده هک ولت های ارز دیجیتال توسط هکر نوجوان که در شبکه های اجتماعی بسیار جنجال به پا کرده بود منجر به رفع اتهام موکل شد.

۴. پرونده کلاهبرداری دلال های ارز دیجیتال که منجر به محکومیت متهمین و دریافت خسارت برای شاکی از سوی وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال شد.

 ۵. پرونده کلاهبرداری در سایت صرافی ارز دیجیتال به ارزش ۵۸ میلیارد تومان با ۳۱ شاکی که منجر به پس گیری تمامی مبالغ به همراه خسارات از عوامل سایت شده است.

و…

آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟دانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟
آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟

لیست وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال

وکیل سعید ستوده تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

تصویر جناب وکیل آقای سعید ستوده پارسا

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۱۳ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت ☑️  مشاهده رزومه وکیل ✏️


وکیل مرجانه فشنگچی تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

مرجانه فشنگچی وکیل پایه یک دادگستری⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ رتبه دو رقمی آزمون وکالت و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۱۵ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت ☑️ مشاهده رزومه وکیل ✏️


وکیل محمد فرخی تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

تصویر وکیل محمد فرخی

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۲۲ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت ☑️ مشاهده رزومه وکیل ✏️


وکیل ملیحه سنگ سفیدی تیک آبی تایید هویت
⭐️⭐️⭐️⭐️

خانم ملیحه سنگ سفیدی وکیل دادگستری

⚖️ وکیل دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق

⚖️ عضو وکلای مرکز مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه

 

تماس جهت اعطای وکالت ☑️ مشاهده رزومه وکیل ✏️

وکیل منا محمدی سام
⭐️⭐️⭐️

تصویر سرکار خانم وکیل منا محمدی سام

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ کارشناس ارشد حقوق دانشگاه تهران
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۱۱ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت ☑️ مشاهده رزومه وکیل ✏️


وکیل امیر بهادر عامری
⭐️⭐️⭐️

تصویر جناب وکیل آقای امیر بهادر عامری

⚖️ وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️بیش از ۵ سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت ☑️ مشاهده رزومه وکیل ✏️


وکیل اصغر قنبری
⭐️⭐️⭐️

تصویر جناب وکیل آقای اصغر قنبری

⚖️ کارآموز وکالت
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه آزاد اسلامی اهر
⚖️ عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

⚖️کمتر از 2 سال سابقه

 

تماس جهت اعطای وکالت ☑️ مشاهده رزومه وکیل ✏️


خانم فریبا رنجبر
⭐️⭐️

تصویر خانم فریبا رنجبر؛ کارشناس حقوقی

⚖️ مشاور حقوقی
⚖️ کارشناس ارشد حقوق خصوصی دانشگاه شهید بهشتی

⚖️بیش از 4 سال سابقه مشاوره حقوقی

 

تماس جهت مشاوره ☑️ مشاهده رزومه ✏️


خانم نسترن صادقی گندم آباد
⭐️⭐️

تصویر خانم نسترن صادقی گندم آباد؛ کارشناس حقوقی

⚖️ مشاور حقوقی
⚖️ کارشناس ارشد حقوق بین الملل
⚖️ پژوهشگر شرکت انتقال گاز ایران

⚖️بیش از 4 سال سابقه مشاوره حقوقی

 

تماس جهت مشاوره ☑️ مشاهده رزومه ✏️


آقای مهدی مصفا
⭐️⭐️

تصویر مهدی مصفا کارشناس حقوق

⚖️ مشاور حقوقی
⚖️ کارشناس حقوق

⚖️بیش از 2 سال سابقه مشاوره حقوقی

 

تماس جهت مشاوره

چرا باید وکالت پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال را به گروه وکلای بزرگمهر بسپاریم

از آنجا که در پرونده های کلاهبرداری ارز دیجیتال، تخصص و تجربه وکیل معیار و ملاک بسیار مهمی در تعیین سرنوشت پرونده است، تجربه بالا و همچنین موفقیت وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال در پرونده های کلاهبرداری ارز دیجیتال در زمینه مشابه و یکسان، بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند پرونده شما را به بهترین نتیجه ممکن هدایت کند. با در نظر گرفتن این اصل مهم، ما در گروه وکلای بزرگمهر در تلاش هستیم تا با هدف افزایش کیفیت و افزایش هرچه بیشتر آمار موفقیت پرونده ها، وکالت پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال شما را وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال با تجربه که سابقه موفقیت در پرونده مشابه پرونده شما را در زمینه پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال شما داشته باشد. در صورتی که تنها قصد اعطای وکالت به وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال دارید با گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تنظیم وقت جلسه شما با وکیل متخصص در زمینه پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال شما، اقدام نمایند.

ارز دیجیتال

طبق گفته وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال، ارز دیجیتال در واقع پول و ارز جهانی به صورت دیجیتال می باشد که در شبکه بلاک چین به صورت جهانی نقل و انتقال پیدا می کند، کسانی که مورد کلاهبرداری ارز دیجیتال قرار گرفته اند، ارز های دیجیتال خود را در کیف پول دیجیتال و یا فیزیکی که توسط صرافی های ایرانی و خارجی ارائه می شوند، منتقل می کردنند.

کشورها در کلاهبرداری ارز دیجیتال

البته باید به این نکته توجه کرد که ارز دیجیتال وابسته به هیچ دولت و کشوری نیست، اما دولت ها و کشور ها در سراسر جهان برای جلوگیری از کلاهبرداری ارز دیجیتال اقداماتی را انجام داده اند؛ مثلا در کشور های پیشرفته جهان دستگاه های خود پرداز ارز دیجیتال در سطح شهر نصب شده، معاملات روزانه با استفاده از ارز دیجیتال انجام شده و برای جلوگیری از کلاهبرداری ارز دیجیتال آگاهی رسانی به مردم شده.

وکیل ارز دیجیتال

توصیه ای که از سمت بسیاری از متخصصان و وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال، که در حوزه ارز دیجیتال فعالیت و سر رشته دارند و به کلاهبرداری ارز دیجیتال آگاهی دارند، بسیار تکرار می شود این است که، بدون آموزش و آگاهی وارد این بازار صرفا به دلیل گفته ها و شنیده هایی که از اطرافیان داشته اند نشوند، چون امکان کلاهبرداری ارز دیجیتال زیاد می باشد؛ برای افرادی که نا آگاهانه وارد این بازار می شوند بسیار خطرناک بوده و ممکن است به علت نداشتن دانش تمام سرمایه خود را از دست داده و مورد کلاهبرداری ارز دیجیتال قرار گیرند.

بلاک چین در کلاهبرداری ارز دیجیتال

بنا به گفته وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال، بلاک چین شبکه ای بر بستر اینترنت می باشد که نقل و انتقالات ارز های دیجیتال بر بستر این شبکه صورت می گیرد؛ البته این نکته وجود دارد به دلیل ساختار بسیار امن و هوشمند این شبکه امکان کلاهبرداری ارز دیجیتال از طریق این شبکه وجود ندارد.

بیت کوین

بیت کوین یکی از ارز های دیجیتال و البته معرف ترین آن میان ارز های دیجیتال می باشد که اکثر کلاهبرداری ارز دیجیتال با بیت کوین انجام می شود ، بیت کوین میان ارز های دیجیتال از پشتوانه قوی توسط افراد با نفوذ در سراسر جهان برخوردار است و نسبت به یکسری از ارز های دیگر مطمئن تر و قابل اعتماد تر می باشد؛ زیرا در کلاهبرداری ارز دیجیتال ارتباطی میان با پشتوانه بودن ارز و کلاهبرداری ارز دیجیتال وجود دارد.

کلاهبرداری ارز دیجیتال بیت کوین

با همه این تفاسیر در همه بازار های سرمایه گذاری همیشه یک عده سودجو وجود دارن که از نا آگاهی و بی اطلاعی برخی افراد سو استفاده می کنند، در این بازار هم عده ای اقدام به کلاهبرداری ارز دیجیتال با وعده های وسوسه انگیز به واسطه سود های زیاد می کنند؛ مبلغ ای و یا تعداد واحدی بیت کویت را از مردم دریافت می کنند و چون تمام این انتقالات و مبلغ به صورت دیجیتال می باشد کلاهبرداری ارز دیجیتال برای شیادان بسیار راحتر می باشد.

وکیل بیت کوین

البته در صورت مورد سو استفاده و کلاهبرداری ارز دیجیتال قرار گرفتن جای نگرانی نیست و مال باختگان می توانند با کمک وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال که در زمینه ارز های دیجیتال آگاهی و دانش کافی دارد و قوانین و مقررات مربوط ارز های دیجیتال را می داند از طریق مراجع مختص به این مسئله پیگیری و طرح شکایت نمایند.

کلاهبرداری ارز دیجیتال در ایران

طبق گفته وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال، هر چند که این بازار برای سرمایه گذاران در سراسر جهان امن و مطمئن باشد، اما با این حال در کشور ایران به دلیل وجود بعضی مشکلات و موضوعات در جامعه طبق تجربه ای که از مراجعه کنندگان به دست آوردیم امکان کلاهبرداری ارز دیجیتال از مردم همیشه وجود دارد.

وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال

وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال باید به این بازار آشنا و مقررات و روند رسیدگی به این گونه جرایم و پرونده ها را اطلاع داشته باشد، تا بتواند به موکلین ای که از روی نا آگاهی سرمایه خود را از دست داده اند در این رابطه اطلاعات ای برای احقاق حقوق افرادی که مورد کلاهبرداری ارز دیجیتال قرار گرفته اند به ایشان بدهد.

روش های کلاهبرداری ارز دیجیتال

کلاهبرداری ارز دیجیتال عمدتا توسط صرافی های داخلی یا خارجی، یا توسط افرادی که اعتماد دیگران را جلب کرده و به روش های مختلف مانند: معرفی چند ارز بی پشتوانه توسط این افراد یا فریب اشخاص یا دادن سیگنال های غیر واقعی برای خرید و فروش و یا دریافت تعدادی واحد از هر ارز دیجیتال و دریافت مبلغی از مردم برای خرید ارز های دیجیتال اقدام به کلاهبرداری ارز دیجیتال می کنند.

وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال در تهران

وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال باید با طرق مختلف کلاهبرداری شیادان آشنایی داشته باشد، یکی از انواع کلاهبرداری که امروزه بسیار گسترش پیدا کرده است، کلاهبرداری ارز دیجیتال می باشد.

صرافی های ارز دیجیتال

شرکت ها و کمپانی هایی که به عنوان صرافی ارز دیجیتال یا اکسچنج فعالیت می کنند، در واقع محل خرید و فروش ارز های دیجیتال می باشند و شرایط نقل و انتقالات آن ها را بر بستر شبکه بلاک چین فراهم می کنند. طبق توصیه وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال باید بسیار در انتخاب صرافی به منظور فعالیت در این بازار دقت کرد.

کلاهبرداری صرافی های ارز دیجیتال

طبق تجربه وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال بسیاری از کلاهبرداری هایی که در این بازار صورت می گیرد توسط صرافی های ارز دیجیتالی می باشد که هیچ اعتباری در این بازار ندارند و با فریب مردم به واسطه استفاده از این صرافی ها برای فعالیت در این بازار اقدام به کلاهبرداری ارز دیجیتال از مردم می کنند.

صرافی های خارجی ارز دیجیتال

صرافی های خارجی ارز دیجیتال خدماتی مانند خرید و فروش ارز های دیجیتال، ارائه کیف پول های دیجیتال، به علاوه برخی خدمات دیگر که در ایران به علت تحریم ها مجاز به ارائه آن ها نمی باشند و… ارائه می کنند؛ از صرافی یا اکسچنج های خارجی می توان به بایننس، kucoin، ftx، bitfinex، نام برد؛ هر چند امکان کلاهبرداری ارز دیجیتال توسط صرافی های خارجی کم است اما با این حال تا این زمان برای کلاهبرداری ارز دیجیتال توسط صرافی های خارج از کشور مراجعه شده است.

فعالیت در صرافی های خارجی

بنا به گفته وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال، فعالیت در این اکسچنج ها یا صرافی ها برای کاربران ایرانی به دلیل تحریم بودن ایران ممنوع و خطر آفرین (از جهت از دست رفتن سرمایه شان) می باشد، زیرا امکان دارد در صورت متوجه شدن صرافی های خارجی که کاربری ایرانی در حال فعالیت در صرافی آن ها می باشد، حساب و ارز های کاربر ایرانی از سمت این کمپانی ها مسدود و در اصطلاح بلاک می شود. که البته این امر به معنی کلاهبرداری ارز دیجیتال این صرافی ها نمی باشد.

بایننس

بایننس یکی از مطرح ترین و معتبر ترین اکسچنج ها یا صرافی های خارجی از نظر عدم انجام کلاهبرداری ارز دیجیتال می باشد، که کمپانی این صرافی در شهر هنگ کنگ واقع می باشد، البته همان طور که پیش تر گفتیم، این صرافی مدتی قبل به دلیل تحریم بودن کشور ایران، کاربران ایرانی را از فعالیت در این صرافی منع و حساب کاربری آن ها را مسدود و ارز های آن ها را از دسترس کاربران خارج کرد؛ که البته کاربران ایرانی در صورت ایجاد چنین مشکلی می توانند از وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال کمک بگیرند.

صرافی های ایرانی ارز دیجیتال

صرافی های ارز دیجیتال ای که در ایران فعالیت می کنند در واقع مجوز رسمی برای فعالیت در این حوزه را ندارند، اما بعضی از صرافی ها با نظارت پلیس فتا و بانک مرکزی به فعالیت خود ادامه می دهند، که مانع کلاهبرداری ارز دیجیتال می شود؛ بنابراین نمی توان گفت که فعالیت بعضی از صرافی های ایرانی با پشتوانه و معتبر در بازار ارز دیجیتال غیر قانونی می باشد. البته در ایران همیشه احتمال کلاهبرداری ارز دیجیتال وجود دارد.

کلاهبرداری ارز دیجیتال صرافی های ایرانی

طبق گفته وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال تشخیص صرافی معتبر که فعالیت قانونی دارد، کار دشواری می باشد و از این جهت نمی توان این خطر را پذیرفت که سرمایه خود را با تفکر فعالیت قانونی همه صرافی ها به هر صرافی منتقل کرد. اما یکی از راه های اطمینان پیدا کردن از صرافی برای عدم انجام کلاهبرداری ارز دیجیتال توجه به درگاه پرداخت امن و معتبر صرافی برای نقل و انتقالات می باشد.

کیف پول ارز دیجیتال

کیف پول ارز دیجیتال در واقع محلی می باشد که اشخاص ارز های دیجیتال خود را در آن نگه داری می کنند، که کلاهبرداری ارز دیجیتال می تواند از این طریق صورت گیرد؛ کیف پول های ارز دیجیتال به 2 نوع دیجیتال بر بستر شبکه و یا فیزیکی قابل استفاده هستند؛ هر دو نوع از کیف پول های ارز دیجیتال توسط بعضی از صرافی های ایرانی و خارجی ارائه می شود. در ادامه مطلب کیف پول امن تر برای مانع شدن از کلاهبرداری ارز دیجیتال معرفی می شود.

تفاوت کیف پول دیجیتال و فیزیکی

تفاوت کیف پول دیجیتال و فیزیکی در این است که کیف پول فیزیکی مانند یک فلش هست که شما می توانید با اتصال آن به کامپیوتر خود به ارز های خود دسترسی داشته باشید، اما کیف پول دیجیتالی بر بستر شبکه و اینترنت می باشد. از نظر کلاهبرداری ارز دیجیتال کیف پول فیزیکی مطمئن تر می باشد. اما با این حال باز هم از طریق هک کردن کیف پول امکان کلاهبرداری ارز دیجیتال و سرقت آن ها وجود دارد.

رمز عبور کیف پول های ارز دیجیتال

نکته مهم ای که در خصوص کیف پول ها و کلاهبرداری ارز دیجیتال وجود دارد رمز عبور کیف پول های ارز دیجیتال و یا اصطلاحا 12 کلمه عبور کیف پول شما می باشد؛ که محافظت از رمز عبور کیف پول ارز دیجیتال از اهمیت بسیار بالایی به منظور مورد سرقت و کلاهبرداری ارز دیجیتال قرار نگرفتن و از دست نرفتن سرمایه و ارز های شما می باشد.

کیف پول دیجیتال در کلاهبرداری ارز دیجیتال

اگر این 12 کلمه و رمز عبور شما به هر دلیلی گم شود و یا به دست افراد ناشناس بیافتد، شما به راحتی در معرض سرقت و کلاهبرداری ارز دیجیتال قرار می گیرید و دیگر نمی توانید وارد کیف پول خود شوید و به ارز های خود دسترسی داشته باشید؛ بنابراین می توان بیان کرد که در این صورت همه سرمایه شما از دست می رود؛ البته در این شرایط حتما باید از وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال کمک بگیرید.

وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال متخصص

وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال متخصص باید علاوه بر داشتن اطلاعات حقوقی و مجازات های تعیین شده برای کلاهبرداری ارز دیجیتال، اطلاعات به روزی در این زمینه داشته و به انواع روش ها و طرق مختلف کلاهبرداری ارز دیجیتال آشنا باشد، تا بتواند موکلین خود را در این گونه پرونده ها راهنمایی و هدایت کند.

مهریه ارز دیجیتال

همان طور که پیش تر اشاره کردیم با گسترش این بازار در جامعه و البته سطح جهانی اخیرا شاهد این موضوع بوده ایم که، در عقد نامه های ازدواج مهریه زوجه بر اساس بیت کوین و دیگر ارز های دیجیتال تعیین شده است، سوالی که در این بین مطرح می شود قانونی بودن مهریه بیت کوین می باشد، که وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال با توجه به تحقیقات خود در ادامه جواب این سوال را می دهد.

قانونی بودن مهریه بیت کوین

این کار از نظر قانون و شرع به دلیل دارا بودن تمام معیار هایی که باید مالی به عنوان مهریه در شرع و قانون پذیرفته شود، بلا مانع و امکان پذیر می باشد؛ البته از نظر برخی فقها و عالمان دینی ارز های دیجیتال مانند بیت کوین را نمی توان به عنوان مهریه تعیین کرد؛ در نتیجه برای تعیین ارز های دیجیتال به عنوان مهریه زوجه هنوز شک و شبه و اختلافی میان علمای دینی وجود دارد. که یکی از دلایل مخالفت با ارز دیجیتال به عنوان مهریه کلاهبرداری ارز دیجیتال ای می باشد که اخیرا گسترش پیدا کرده.

بهترین وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال

با توجه به تمام موارد گفته شده امکان کلاهبراری ارز دیجیتال از مردم در این بازار به دلیل اینکه هنوز عموم جامعه اطلاعات کامل و واضحی از این بازار ندارند، بسیار بالا می باشد، و خیلی از اشخاص طعمه شیادان و کلاهبرداران این بازار می شوند و مورد کلاهبرداری قرار می گیرند؛ اگر شخصی دچار کلاهبرداری ارز دیجیتال شد، باید برای جلوگیری از ضرر های احتمالی مالی بیشتر از وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال مشورت و چاره جویی نماید.

مرجع رسیدگی به کلاهبرداری ارز دیجیتال

کلاهبرداری ارز دیجیتال مانند کلاهبرداری های اینترنتی دیگر چون از طریق بستر اینترنت و شبکه انجام می شود، پلیس فتا مسئول رسیدگی و پیگیری این گونه جرایم و پرونده ها می باشد؛ در نتیجه مال باختگانی که مورد کلاهبرداری ارز دیجیتال قرار گرفته اند باید شکایت خود را از طریق پلیس فتا طرح و پیگری نمایند، البته که وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال در این راه می تواند کمک قابل توجه ای به مال باختگان نماید.

هزینه وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال

بعضی مواقع مردم به اندازه ای مبالغ بسیار بالایی را در این بازار به علت های مختلفی از جمله کلاهبرداری ارز دیجیتال و سرقت از دست می دهند، که تمام زوایای زندگی شخصی آن ها را تحت تاثیر و دچار مشکل می کند، لذا هزینه ای که صرف کمک گرفتن از وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال برای باز گرداندن مال خود می کنند در قبال مبلغ و مالی که از دست داده اند بسیار کوچک و ناچیز می باشد.

وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال بزرگمهر

وکلای بزرگمهر با داشتن اطلاعات به روز در زمینه کلاهبرداری ارز دیجیتال و آشنایی و آگاهی با روش ها و راه حل هایی که می توان مال های دست رفته مال باختگان را حداقل تا حدودی بازگرداند شما را در مسیر طرح شکایت و پیگری از کلاهبرداران ارز دیجیتال راهنمایی و همراهی می نمایند.

سوالات متداول

برخی سوالات متداول پرسیده شده از وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال عبارتند از:

آیا ارز دیجیتال قانونی است؟

بر اساس اطلاعات وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال، به دلیل عدم وجود هر گونه محدودیت و مجازاتی در خرید و فروش ارز های دیجیتال، نگهداری ارز دیجیتال نیز جرم محسوب نمی شود.

ارز دیجیتال چه حکمی دارد؟

با اینکه از دید قانونی و بر طبق گفته وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال، مبادله ارز های دیجیتال منعی ندارد، اما بر اساس نظر اکثریت مراجع دینی، مبادله ارز دیجیتال مشکل دارد و جایز نیست.

آیا استخراج ارز دیجیتال قانونی است؟

در صورتی که فرد با اخذ مجوز های لازم به استخراج ارز های دیجیتال بپردازد برای این کار وی منع قانونی وجود ندارد. اما در صورتی که فرایند استخراج بدون اخذ مجوز های لازم انجام گیرد بر اساس اطلاعات وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال این امر جرم است.

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفاف سازی مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقراری ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روز ترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از آخرین قوانین کشور
 • برخورد مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده و…)، کیفری و … 

 

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه چندین ساله و داشتن وکلای مجرب و متخصص در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری آماده ارائه خدمات و رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری شما می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

تلفن: 44428277-021

به وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال امتیاز دهید

317

امتیاز کل وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال

از طریق دکمه زیر به وکیل کلاهبرداری ارز دیجیتال امتیاز دهید

امتیاز کاربران: 4.89 ( 5 رای)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا