مجازات قواد چیست؟

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی می باشد. با اعتماد به وکلای ما می توانید از گرفتن کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.

هر ساعت از شبانه روز میتوانید با ما تماس بگیرید 02144428277

 • وکلای با تجربه
 • درصد موفقیت بالا
 • پیگیری مستمر
 • وکالت تخصصی
 • حق وکالت منصفانه
 • مطلع از تغییرات قوانین کشور
افساد فی الارضرابطه نامشروعفساد و فحشاکیفری

مجازات قواد چیست؟

شرایط تحقق جرم قوادی | بهترین وکیل مجازات قواد

لیست عناوین

مجازات قواد چیست؟

چنانچه کسی به جرم قوادی دستگیر و در دادگاه جرم وی اثبات شود، به مجازات قوادی محکوم می گردد. اما مجازات قواد چیست؟ بنابر قانون مجازات فرد قواد اگر؛برای بار اول باشد، 75 ضربه شلاق می باشد. در صورت تکرار در مرتبه دوم مجازات فرد قواد، 75 ضربه شلاق و یک سال تبعید خواهد بود.

اگر قوادی منجر به انجام لواط یا زنا نشود، فرد قواد به 31 تا 74 ضربه شلاق و حبس از 6 ماه تا 2 سال محکوم می گردد.

اما اگر فرد قواد، دو یا چند فرد نابالغ را برای اعمال نامشروع به یکدیگر برساند آنگاه مجازات قواد چیست؟ در این شرایط مجازات او، 31 تا 74 ضربه شلاق و حبس از 6 ماه تا 2 سال می باشد.

همچنین در برخی از موارد مشاهده می کنیم که فرد قواد در کنار این کار به تاسیس یا اداره کردن خانه فساد نیز مشغول است. چنانچه اثبات شود که فرد قواد، در اداره کردن خانه فساد نیز دست دارد علاوه بر مجازت قوادی، به مجازات خانه فساد یعنی حبس از یک الی ده سال، نیز محکوم می شود.

برای اعطای وکالت به وکیل متخصص در خصوص مجازات قواد با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل مجازات قواد سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در قسمت کامنت ها و نظرات در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا وکلای مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

یکی از جرائم بسیار آسیب زا و زیانبار که در همه جوامع و کشورها نیز وجود دارد، قوادی یا واسطه گری است. قوادی به معنای رساندن دو یا چند نفر برای انجام روابط نامشروع زنا یا لواط می باشد. رواج این روابط باعث از هم پاشیدن بنیان خانواده، ترغیب جوانان به فساد و گناه و بی بند و باری در جامعه می شود، به همین دلیل هم قانونگذار با جرم انگاری قوادی و تعیین مجازات برای آن، با این پدیده شوم مبارزه می کند.

در کشورهای اروپایی و آمریکایی، سیستم های قوادی بسیار گسترده شده اند و میلیون ها دلار گردش مالی دارند. گرچه آمار موثقی وجود ندارد اما سالیانه تعداد زیادی از دختران و زنان، اسیر باندهای قاچاق انسان این سیستم ها می شوند. در کشورمان نیز، افرادی به صورت مخفیانه به قوادی و واسطه گری مشغول هستند. قانون به شدت با این افراد برخورد کرده و آنان را مجازات می کند.

اما قواد کیست؟ مجازات قواد چیست؟ چگونه می توان از فرد متهم به قوادی رفع اتهام کرد؟ در این مقاله از بلاگ حقوقی بزرگمهر به این سوالات پاسخ می دهیم.

پرونده های موفق وکیل مجازات قواد در گروه وکلای بزرگمهر

از آنجا که در گروه وکلای بزرگمهر، وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت می کنند و به طور مثال وکیل مجازات قواد، به صورت تخصصی تنها در این زمینه فعالیت کرده و از پذیرش پرونده هایی در زمینه های دیگر (به طور مثال خانواده، ملکی و…) معذور هستند، تعداد پرونده هایی که وکیل متخصص در هر زمینه پیگیری نموده است، از دیگر وکلای سایر مجموعه ها بیشتر بوده و همچنین به دلیل فعالت تخصصی، تجربه بسیار بالاتر و حرفه ای تری در این زمینه دارند. وکیل مجازات قواد بزرگمهر با بیش از ۷۸ پرونده موفق و همچنین موفقیت بالای ۹۶٪ در پرونده های پیچیده و دشوار که بسیاری از وکلا در خصوص این پرونده ها قطع امید کرده اند، دارای بهترین تجربه و سابقه بوده و امید است که بتواند در پرونده های شما مشکل گشا باشد. از جمله پرونده های شاخصی که وکیل مجازات قواد گروه وکلای بزرگمهر در آن ها موفق بوده است می توان به:

پرونده های شاخص موفق وکیل مجازات قواد در گروه وکلای بزرگمهر

 

 • پرونده رابطه نامشروع خانم متاهل با آقا پسر جوان که وکیل رابطه نامشروع گروه وکلای بزرگمهر در این پرونده وکیل شاکی (همسر خانم) بود، منجر به محکومیت خانم و پسر شد.
 • پرونده اتهام فساد و فحشا خانم ماساژور که در دادگاه بدوی محکوم به ۱۰ سال حبس شده بودند، با تلاش های وکیل متخصص فساد و فحشا گروه وکلای بزرگمهر، در تجدید نظر حبس ایشان به ۳ ماه تبدیل شد و با توجه به میزان بازداشت بودن ایشان، مابقی حبس طی نشده و کلا پرونده برای ایشان مختومه شد.
 • پرونده اتهام فساد و فحشا و مدیریت باند با ایجاد کانال تلگرامی با بیش از ۸۰ هزار کاربر و بیش از ۱۸۰ خانم

جهت مشاهده ادامه لیست پرونده های شاخص موفق کلیک کنید.

 • پرونده رابطه نامشروع خانم جوان با مرد متاهل و اخاذی از ایشان که منجر به رفع اتهام از مرد شد و بابت اخاذی نیز خانم محکوم شدند.
 • پرونده اتهام فساد و فحشا چند خانم و آقا به دلیل شرکت در پارتی
 • پرونده اتهام فساد و فحشا در اصفهان که مرد به اتهام دایر کردن مرکز فساد و فحشا به ۱۰ سال حبس محکوم شده بود، در دیوان عالی منجر به شکسته شدن رای شد و دادکاه رای به بی گناهی ایشان داد.
 • پرونده اتهام فساد و فحشا یک مدیر دولتی که شاکیان پرونده اداره آگاهی و وزارت اطلاعات بودند، منجر به رفع اتهام کامل از ایشان شد.
 • پرونده شکایت فساد و فحشا در آموزشگاه بازیگری توسط مدیر آموزشگاه
 • پرونده ایجاد موجبات فساد و فحشا مردی که منزل خود را به قصد اجاره در اختیار عده ای جوان قرار داده بود.
 • پرونده فساد و فحشا پدر و پسر با چند خانم که اتهامات رابطه نامشروع، ایجاد مرکز فساد و فحشا، شرب خمر و مصرف مواد مخدر به ایشان وارد شده بود، در این پرونده وکیل متخصص گروه وکلای بزرگمهر، از سوی همسر مرد، شاکی پرونده بود که منجر به محکومیت پدر و پسر و خانم ها گشت.
 • پرونده اتهام حضور در خانه فساد و فحشا مردی که در دادگاه بدوی ۲ سال حبس به ایشان داده شده بود، منجر به پرداخت جریمه نقدی شد.
 • پرونده خانه فساد و فحشا یک خانه تیمی که منجر به دستگیری بیش از ۴۵ خانم شده بود.
 • پرونده فساد و فحشا خانم ترنس
 • پرونده دستگیری باند فساد و فحشا در یک خانه تیمی که توسط شکایت مردمی گزارش شده بود، منجر به محکومیت آن ها شد.
 • پرونده رابطه نامشروع مردی که به ۲ سال تبعید و ۹۹ ضربه شلاق در دادگاه بدوی محکوم شده بود، منجر به کاهش مجازات ایشان به ۴۰ ضربه شلاق در دادگاه تجدید نظر شد.
 • اتهام رابطه نامشروع خانم متاهل در شرف طلاق توسط همسر ایشان که منجر به رفع اتهام از خانم توسط وکیل رابطه نامشروع گروه وکلای بزرگمهر شد.
 • پرونده اتهام رابطه نامشروع خانم کارمند با مدیرعامل شرکت که منجر به رفع اتهام ایشان شد.
 • پرونده رابطه نامشروع و زنای محصنه خانم متاهل که در دادگاه کیفری یک حکم اعدام برای ایشان صادر شده بود، با دفاع مناسب وکیل رابطه نامشروع گروه وکلای بزرگمهر، در مرحله فرجام خواهی منجر به شکست رای شد و ایشان تنها به ۴۴ ضربه شلاق محکوم شدند.
 • شکایت رابطه نامشروع بابت خیانت همسر که منجر به محکومیت همسر شد.
 • پرونده شکایت رابطه نامشروع مرد از همسر بابت زنای محصنه خانم که بیش از صد مورد فیلم های مربوط به ایشان در سایت های غیر اخلاقی پخش شده بود، منجر به حکم اعدام و افساد فی الارض برای خانم شد.
 • پرونده رابطه نامشروع از طریق چت و پیامک مرد متاهل که منجر به ۷۴ ضربه شلاق برای ایشان شد
 • پرونده رابطه نامشروع مردی با خانمی متاهل که همسر خود را با این موضوع آزار میداد که منجر به محکومیت مرد به ۷۴ ضربه شلاق و طلاق خانم به همراه دریافت کامل مهریه ایشان شد.
 • پرونده رابطه نامشروع دختر و پسر مجرد که منجر به رفع اتهام آن ها شد.
 • پرونده اتهام رابطه نامشروع و بارداری خانم متاهل
 • پرونده شکایت از خانم بابت رابطه نامشروع و نفی نسب فرزند حاصل از رابطه نامشروع
 • پرونده رابطه نامشروع دختر خانم جوان که منجر به از دست رفتن بکارت ایشان شده بود، با تلاش وکیل، ارش البکاره و مبلغی برای رضایت خانم پرداخت شد تا از شکایت صرف نظر کنند.
 • پرونده شکایت رابطه نامشروع پنهانی مرد به مدت پنج سال که منجر به اخذ طلاق و مهریه و اجرت المثل برای خانم شد.
آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟دانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟
آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟

برای مشاهده لیست وکلای تهران و شهرستان روی لینک زیر کلیک کنید

لیست وکلای تهران و شهرستان

چرا باید وکالت پرونده مجازات قواد را به گروه وکلای بزرگمهر بسپاریم

از آنجا که در دفاع از پرونده مجازات قواد، تخصص و تجربه وکیل معیار و ملاک بسیار مهمی در تعیین سرنوشت پرونده است، تجربه بالا و همچنین موفقیت وکیل در زمینه پرونده های مشابه و یکسان، بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند پرونده شما را به بهترین نتیجه ممکن هدایت کند. با در نظر گرفتن این اصل مهم، ما در گروه وکلای بزرگمهر در تلاش هستیم تا با هدف افزایش کیفیت و افزایش هرچه بیشتر آمار موفقیت پرونده ها، وکالت پرونده شما را وکیل مجازات قواد با تجربه که سابقه موفقیت در پرونده مشابه پرونده شما را در زمینه پرونده شما داشته باشد. در صورتی که تنها قصد اعطای وکالت دارید با گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تنظیم وقت جلسه شما با وکیل متخصص در زمینه پرونده، اقدام نمایند.

قواد کیست؟

معنای کلمه قواد یا قوادی چیست؟ در لغت قواد به معنای شخصی که واسطه شهوت رانی بین دو یا چند نفر می شود، آمده است. قیادت نیز به معنای رهبری و دلالی محبت می باشد. درواقع فرد قواد، کسی است که بین دو یا چند نفر واسطه شده و آنان را برای انجام زنا و شهوت رانی به یکدیگر می رساند.

قوادی نیز به معنای واسطه گری بین دو یا چند نفر برای عمل زنا یا لواط می باشد. فرد قواد ممکن است در ازای عمل قوادی یا همان واسطه گری، پولی دریافت کند یا نکند. در هر دو صورت عمل قوادی محقق شده است.

رواج قوادی باعث رواج روابط نامشروع، از بین رفتن بنیان خانواده و رواج بی بند و باری می شود به همین دلیل هم این کار از منظر دین و قوانین کشورمان جرم بوده و فرد قواد به مجازات قواد محکوم می شود. اما مجازات قواد چیست؟ در ادامه مطلب به مجازات قواد نیز می پردازیم.

قوادی در بعضی از کشورها نه تنها جرم نیست بلکه به عنوان یک صنعت پرزرق و برق و پول ساز شناخته می شود. متاسفانه این صنعت زمینه را برای به وجود آمدن باندهای قاچاق زن و دختران از کشورهای مختلف مهیا کرده است. در حال حاضر شبکه های قوادی و قاچاق زن و دختر در دنیا یکی از سازمان یافته ترین سیستم ها هستند.

پاسخگویی ۲۴ ساعته کارشناسان گروه وکلای بزرگمهر
گروه وکلای بزرگمهر با پاسخگویی ۲۴ ساعته کارشناسان در خدمت رسانی به شما آماده است.

در این کشورها زنا و لواط رواج یافته و تاثیرات مخربی بر ارزش ها و هنجارها گذاشته است، با این حال به نظر می رسد سیستم های واسطه گری و قوادی در این کشورها آنچنان قدرتمند و گسترده شده اند که عملا ریشه کن، کردن آنها کاری دشوار است. در کشور خودمان نیز گرچه شاهد سیستم های گسترده و علنی واسطه گری و قوادی نیستیم اما متاسفانه در ابعاد کوچکتر این جرم اتفاق می افتد.

افرادی هستند که واسطه شهوت رانی و ارضای جسمی دیگران شده و به این ترتیب کسب درآمد می کنند و بسیاری از زنان، دختران و جوانان معصوم را به ورطه گناه و فساد می کشانند. مراجع قضایی نیز با هدف جلوگیری از وقوع این پدیده شوم و آثار زیان بار آن، به شدت با مجرمان و افراد قواد از طریق مجازات قوادی مبارزه می کنند.

قانونگذار در کشورمان جرم قوادی را در زمره جرائم حدی قرار داده است و به این ترتیب مجازات قواد و قوادی نیز حدی می باشد. مجازات قواد چیست؟ پیش از آن که به سوال مجازات قواد چیست بپردازیم، همانطور که گفتیم قواد کسی است که دو یا چند نفر را برای انجام روابط حرام زنا یا لواط به یکدیگر می رساند. بد نیست در اینجا کمی با تعریف فقهی زنا و لواط آشنا شویم؛

 • زنا: به رابطه جنسی میان زن و مرد نامحرم بدون عقله زوجیت گفته می شود.
 • لواط: به رابطه مقعدی و همجنس بازی، بین دو مرد گفته می شود.

شرایط تحقق جرم قوادی

در کنار مجازات قوادی چیست یکی از سوالاتی که مطرح می شود این است که شرایط تحقق جرم قوادی چیست؟ برای تحقق این جرم مثل بسیاری از جرائم دیگر، وجود سه شرط ضروری است. در ادامه عناصر سه گانه تحقق جرم قوادی را بررسی می کنیم؛

 • عنصر قانونی جرم قوادی

بر اساس قانون، زمانی می توانیم فعل یا ترک فعلی را جرم بشماریم که قانونگذار به طور روشن و واضح در قانون آن را جرم تلقی و برای آن مجازات تعیین کرده باشد. عناصر قانونی جرم قوادی مواد 242 تا 244 قانون مجازات اسلامی است. قانونگذار در این مواد، قوادی را یک جرم معرفی کرده و برای آن مجازات نیز تعیین نموده است.

 • عنصر مادی جرم قوادی

دومین شرط برای تحقق جرم قوادی، این است که عمل قوادی انجام شود. درواقع صرف این که کسی در ذهن خود تصمیم به انجام یک عمل مجرمانه را داشته باشد برای مجازات و دستگیری او کفایت نمی کند. بنابراین هر زمان که فرد عمل مجرمانه را مرتکب شود ما می توانیم او را مجرم بدانیم. به این شرط، شرط مادی برای تحقق جرم گفته می شود.

تماس با وکیل پایه یک دادگستری
هنوز برای احقاق حق دیر نیست. همین حالا با ما تماس بگیرید.

عنصر مادی قوادی، بهم رساندن دو یا چند نفر برای زنا یا لواط است. بنابراین شخص باید عمل واسطه گری را بین چند نفر انجام دهد تا این جرم محقق شود. اما مجازات قواد چیست؟

 • عنصر معنوی جرم قوادی

منظور از عنصر معنوی جرم، این است که فرد قصد انجام عمل مجرمانه را داشته باشد یا دست کم احتمال وقوع آن را بدهد. برای تحقق جرم قوادی نیز مجرم باید قصد ارتکاب این جرم را داشته باشد یعنی با قصد و نیت، دو یا چند نفر را برای زنا یا لواط بهم برساند.

اگر کسی، دو یا چند نفر را با هدفی غیر از زنا و لواط به یکدیگر برساند عنصر معنوی جرم قوادی شکل نمی گیرد و جرم قوادی نیز محقق نمی شود.

قبل از آن که به سراغ مجازات قواد چیست برویم، بد نیست بدانید که اگر کسی دو یا چند زن را برای مساحقه ( همجنس بازی زنان) به یکدیگر برساند جرم قوادی محقق نمی شود. درواقع برای تحقق قوادی، وجود روابط زنا یا لواط لازم است و روابط نامشروع بین دو یا چند زن، مصداق این جرم نیست. بنابراین کسی که دو یا چند زن را برای روابط نامشروع همجنس بازی به یکدیگر برساند قواد نیست و مشمول مجازات قوادی هم نمی شود. اما اگر اثبات شود که کسی مرتکب قوادی شده است آنگاه مجازات قواد چیست؟

اگر به عنوان یک زن یا مرد متهم به جرم قوادی هستید و می خواهید از خود رفع اتهام کنید یا مجازاتتان را کاهش دهید، یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه کنید دریافت مشاوره از یک وکیل باتجربه و ارائه مدارک و شواهد مستند به دادگاه است.

طبیعتا بدون اطلاع کافی از قوانین و بدون داشتن مدارک محکمه پسند موفقیت در زمینه رفع اتهام قوادی بعید خواهد بود. لذا شما می توانید برای رسیدن به نتیجه مطلوب در دادگاه، در اولین گام با یکی از حقوقدانان و وکلای قوادی بزرگمهر مشورت کرده و وکیلی حاذق و باتجربه را برای ادامه فرآیند دادرسی پرونده تان انتخاب نمائید.

وکیل مشاوره حقوقی در تهران
مشاوره صادقانه و تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری گروه وکلای بزرگمهر.

از آنجا که این موارد مربوط به وکیل کیفری می شود، پیشنهاد میکنیم به لیست وکیل کیفری گروه وکلای بزرگمهر مراجعه بفرمایید تا علاوه بر نمونه پرونده های موفق و به سرانجام رسانده آنها، رزومه و سابقه وکالت ایشان را نیز ببینید. کارگروه وکلای کیفری گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های بسیار، در کسب نتایج پرونده های کیفری عملکرد فوق العاده ای در مقایسه با وکلای این حوزه داشته است.

برای مشاهده لیست وکیل کیفری و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل کیفری

12 دلیل که شما به وکیل احتیاج دارید!

 

 1. مشاوره گرفتن از وکیل متخصص نه تنها هیچ ضرری ندارد بلکه می تواند راهگشای پرونده شما باشد. ✅
 2. همیشه پیشگیری بهتر از درمان است پس منطقی است از مشکلات قانونی پیشگیری کنید به جای اینکه بعدا با آن ها دست و پنجه نرم کنید. ✅
 3. قانون و مسائل حقوقی بسیار پیچیده، دشوار و گسترده هستند. ✅
 4. همواره این امکان وجود دارد که پرونده ها به دلیل نداشتن وکیل برای شما هزینه و مدت زمان بیشتری در بر داشته باشند.❌
 5. با داشتن وکیل درک کاملی از گزینه ها و راهکار های خود خواهید داشت. ✅
 6. وکلا به شاهدان و کارشناسان دسترسی دارند، افرادی که در کنار خودتان به آن ها نیاز دارید. ✅
 7. وکیل می تواند بهترین و مناسب ترین دفاع برای پرونده ی شما را ارائه کند. ✅
 8. طرف مقابل در پرونده شما به احتمال زیادی وکیل دارد و با تمام توان خود در دادگاه حاضر میشود.❌
 9. وکلا می دانند چگونه شهود و دفاعیات را به چالش بکشانند. ✅
 10. یک دادخواست اشتباه یا پیروی از روش اشتباه می تواند پرونده شما را به طور کامل خراب کند.❌
 11. وکلا در صورت لزوم نحوه مذاکره کردن با طرف مقابل را می دانند. ✅
 12. وکیل تمام تلاش و توان خود را برای حفظ و دفاع از حقوق شما در پرونده به کار می گیرد و همواره حامی شما خواهد بود. ✅
آیا می‌دانید که در خصوص هر ادعا تنها یکبار می‌توان طرح دعوی نمود و در صورت شکست حق شما برای همیشه ضایع خواهد گردید؟!

اخذ بهترین وکیل اثبات بی گناهی قوادی

همانطور که در پاسخ به سوال مجازات قواد چیست مشاهده کردید قوادی از آن دسته جرائمی است که مجازات های سنگینی دارد. لذا افرادی که متهم به جرم قوادی هستند به وکلای باتجربه و کاردان در این زمینه نیاز دارند تا با استفاده از قوانین مختلف و مدارک موجود از آنها رفع اتهام کند.

اما بهترین روش برای اثبات بی گناهی و رد اتهام قوادی چیست؟ اگر می خواهید بدون دردسر بی گناهی خود را اثبات کنید، بهترین روش کمک گرفتن از یک وکیل باتجربه است. بدون شک افراد بی تجربه و ناآگاه نمی توانند در محضر دادگاه آن هم در زمینه قوادی، از متهم رفع اتهام کنند و این کار تنها از وکلای باتجربه در این حوزه بر می آید.

ما در گروه وکلای بزرگمهر این افتخار را داریم که ضمن ارائه مشاوره کاملا تخصصی و پاسخ به پرسش های شما، بهترین و کارآزموده ترین وکیل مجازات قوادی بزرگمهر را در اختیارتان بگذاریم. لذا شما می توانید بدون هیچ نگرانی پیگیری مراحل قانونی پرونده خود را تا زمان صدور رأی دادگاه، به وکلای متخصص ما محول کنید. برای پرسیدن سوالات خود و دریافت مشاوره حقوقی همین الان می توانید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید.

وکیل مرد مجازات قواد

در بسیاری از پرونده ها و به خصوص در پرونده های مجازات قواد، با توجه به شرایط پرونده و موکل، ترجیح موکلن عزیز بر آن است که با وکیل مرد متخصص در زمینه مجازات قواد فعالیت داشته باشند چرا که بر این باورند که همراه داشتن وکیل مرد مجازات قواد می تواند مناسب تر باشد. به این دلیل که عموما خانم ها در برخی پرونده ها مناسب نباشند و نیاز به وکیل مرد مجازات قواد به دلیل استفامت و پیگیری مداوم و شجاعت بیشتر، احساس شود. همچنین گاه پیش می آید که افراد با وکیل مرد مجازات قواد احساس راحتی بیشتری دارند و این می تواند رابطه بین وکیل و موکل را تقویت کند. در بسیاری از پرونده ها به دلیل پنهان کاری و یا شرمساری موکل در بیان برخی موضوعات، پرونده ها پیچیده تر و مشکل خواهند شد.

پس در نتیجه وکیل مرد مجازات قواد با حضور در پرونده شما می تواند آن را به خوبی پیش ببرد. شما می توانید جهت مشاهده لیست وکیل مرد تهران و همچنین مشاهده رزومه و پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای مشاهده لیست وکیل مرد در تهران و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل مرد در تهران

وکیل خانم مجازات قواد

در برخی دیگر از پرونده های مجازات قواد، با توجه به شرایط پرونده ترجیح موکلن عزیز بر آن است که با وکیل خانم متخصص در زمینه مجازات قواد فعالیت داشته باشند چرا که اعتقاد دارند که همراه داشتن وکیل خانم مجازات قواد می تواند گزینه مناسب تری باشد. به این دلیل که عموما اقایان در برخی پرونده ها مناسب نباشند و نیاز به وکیل خانم مجازات قواد به دلیل صداقت و دلسوزی در پرونده و احساس مسئولیت بیشتر، احساس شود. همچنین گاه پیش می آید که موکلین خصوصا در میان خانم ها، به دلیل همجنس بودن با وکیل خانم مجازات قواد احساس راحتی بیشتری داشته باشند و این می تواند رابطه بین وکیل و موکل را تقویت کند. در بسیاری از پرونده ها به دلیل پنهان کاری و یا شرمساری موکل در بیان برخی موضوعات، پرونده ها پیچیده تر و مشکل خواهند شد.

پس در نتیجه انتخاب وکیل خانم مجازات قواد جهت حضور در پرونده شما می تواند انتخابی منطقی باشد. شما می توانید جهت مشاهده لیست وکلای خانم تهران و همچنین مشاهده رزومه و پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای مشاهده لیست وکلای خانم تهران و رزومه آن ها کلیک کنید.

لیست وکلای خانم تهران

وکیل قاضی بازنشسته مجازات قواد

بسیاری از افراد ترجیح می دهند که پرونده مجازات قواد خود را به یک وکیل قاضی بازنشسته بسپارند، چون تصورشان بر این است که وکیل قاضی بازنشسته تجربه خیلی بیشتری نسبت به دیگر وکلا دارد. البته که نمی توان منکر این قضیه هم شد، زیرا فردی که قاضی بوده و چندین سال به قضاوت مشغول بوده و بازنشسته شده، به واسطه سابقه کاری که در قوه قضاییه داشته، قوانین را بهتر می داند و با مسئله های حقوقی و دادگاه ها آشنایی بیشتری داشته و همچنین چون هر روزه با پرونده های مختلفی خصوصا در زمینه مجازات قواد سر و کار داشته، تجربه ی بالایی هم دارد. از این رو می تواند با کیفیت بهتری کار وکالت را انجام دهد.

پس در نتیجه انتخاب و اخذ وکیل قاضی بازنشسته مجازات قواد در پرونده شما می تواند انتخابی مناسب باشد. شما می توانید جهت تماس با قاضبی بازنشسته متخصص در زمینه مجازات قواد و همچنین مشاهده پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای تماس جهت رزرو جلسه با وکیل قاضی بازنشسته و مشاهده پرونده های موفق ایشان کلیک کنید.

وکیل قاضی بازنشسته

 

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر  

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفاف سازی مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقراری ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روز ترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از آخرین قوانین کشور
 • برخورد مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده و…)، کیفری و … .

وکالت تخصصی

 

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه چندین ساله و داشتن وکلای مجرب و متخصص در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری آماده ارائه خدمات و رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری شما می باشد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. 02144428277

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

به وکیل مجازات قواد امتیاز دهید.

397

امتیاز کل مجازات قواد

از طریق دکمه زیر به وکیل مجازات قواد امتیاز دهید.

امتیاز کاربران: 4.45 ( 1 رای)

حسن اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری

✔️ از جمله مطرح ترین و شناخته شده ترین وکلای تهران متخصص در امور کیفری، ملکی و خانواده جناب آقای حسن اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری عضو مرکز وکلای قوه قضاییه از جمله مطرح ترین و با تجربه ترین وکلای دادگستری تهران در زمینه های کیفری، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. ایشان با بیش از ۱۵ سال سابقه وکالت، دارای تجربه بالایی در زمینه حقوقی می باشند. چنانچه نیازمند جلسه با جناب آقای حسن اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری هستید، همین حالا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه جلسه شما را با ایشان تنظیم نمایند. رزرو مشاوره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

توجه : شماره تماس شما منتشر نخواهد شد

*

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره از وکیل