مجازات سرقت

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی می باشد. با اعتماد به وکلای ما می توانید از گرفتن کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.

هر ساعت از شبانه روز میتوانید با ما تماس بگیرید 02144428277

 • وکلای با تجربه
 • درصد موفقیت بالا
 • پیگیری مستمر
 • وکالت تخصصی
 • حق وکالت منصفانه
 • مطلع از تغییرات قوانین کشور
Blogsسرقت

مجازات سرقت

لیست وکیل سرقت | مجازات سرقت تعزیری در شرایط مختلف چیست؟

لیست عناوین

برای اعطای وکالت به وکیل در خصوص مجازات سرقت با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل سرقت سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در قسمت کامنت ها و نظرات در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا وکلای مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

یکی از تلخ ترین تجربه ها برای هر کسی، دزیده شدن اموالش توسط سارقین است. در همین راستا نیز قانون سارقین را علاوه بر حبس و شلاق به بازگرداندن عین مال مسروقه یا قیمت آن به مال باخته محکوم می کند. براساس قوانین کشورمان سرقت انواع مختلفی دارد و یکی از آنها سرقت تعزیری می باشد. ما در این مقاله از وبلاگ گروه وکلای بزرگمهر معنای سرقت تعزیری و تفاوت آن با سرقت حدی و شرایط تحقق آن را توضیح می دهیم و به مجازات سرقت تعزیری در شرایط مختلف نیز می پردازیم.

پرونده های موفق وکیل سرقت در گروه وکلای بزرگمهر

از آنجا که در گروه وکلای بزرگمهر، وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت می کنند و به طور مثال وکیل سرقت، به صورت تخصصی تنها در این زمینه فعالیت کرده و از پذیرش پرونده هایی در زمینه های دیگر (به طور مثال خانواده، ملکی و…) معذور هستند، تعداد پرونده هایی که وکیل متخصص در هر زمینه پیگیری نموده است، از دیگر وکلای سایر مجموعه ها بیشتر بوده و همچنین به دلیل فعالت تخصصی، تجربه بسیار بالاتر و حرفه ای تری در این زمینه دارند. وکیل سرقت گروه وکلای بزرگمهر با بیش از ۸۳ پرونده سرقت موفق و با بیش از ۹۴٪ موفقیت در پرونده های سرقت، به صورت تخصصی و با تجربه بسیار بالا در این زمینه فعالیت میکند. از جمله پرونده های شاخصی که وکیل سرقت گروه وکلای بزرگمهر در آن ها موفق بوده است می توان به:

پرونده های شاخص موفق وکیل سرقت در گروه وکلای بزرگمهر

 • پرونده سرقت صندوق امانات بانک ملی شعبه دانشگاه تهران
 • پرونده سرقت از منزل با ۶۸ شاکی که با دفاع مناسب توسط وکیل، منجر به رفع اتهام موکل شد.

جهت مشاهده ادامه لیست پرونده های شاخص موفق کلیک کنید.

 • پرونده سرقت گوشی با ۳۰ شاکی خصوصی در گیلان
 • پرونده شاکی سرقت از منزل که منجر به محکومیت متهم و دریافت رد مال از ایشان شد.
 • پرونده اتهام سرقت چک و سفته از شرکت توسط کارمند که منجر به صدور قرار منع تعقیب ایشان شد.
 • پرونده سرقت مقرون به آزار طلا و جواهرات از منزل که منجر به محکومیت سارق گشت.
 • پرونده سرقت از منزل با رد مال ۷۰۰ میلیون تومانی
 • پرونده اتهام سرقت اسناد و مدارک محرمانه توسط سرپرست شرکت خصوصی
 • پرونده اتهام مالخری و خرید مال سرقتی بدون اطلاع توسط طلافروش
 • پرونده سرقت مسلحانه با ۱۷ شاکی خصوصی
 • پرونده نگهداری مال مسروقه بدون اطلاع که منجر به رفع اتهام متهم شد.
 • پرونده دستگیری باند سرقت و نگهداری اموال مسروقه در تهران
 • پرونده اتهام سرقت ۳۸ فقره سرقت گوشی آیفون که منجر به رفع اتهام موکل شد.
 • پرونده کلاهبرداری و سرقت اموال شرکت توسط کارمند شرکت خصوصی
 • پرونده سرقت مسلحانه از بانک در کرج
 • پرونده اتهام سرقت ۸ فقره خودرو در ورامین
 • پرونده سرقت با رد مال ۴ و نیم میلیارد تومان
 • و…

وکیل سرقت پرونده های حوزه سرقت را بررسی می کند. وکیل سرقت باید تخصص، تسلط لازم و همچنین سابقه بالایی را داشته باشد تا بتواند پرونده ها را به طور کاملا دقیق مورد بررسی قرار دهد.

گروه وکلای بزرگمهر با بهره گیری از وکلای حرفه ای با سابقه از جمله وکیل سرقت، آماده ارائه خدمات حقوقی به هموطنان عزیز می باشد.

آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟دانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟
آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟دانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟

برای مشاهده لیست وکلای تهران و شهرستان روی لینک زیر کلیک کنید

لیست وکلای تهران و شهرستان

چرا باید وکالت پرونده سرقت خود را به گروه وکلای بزرگمهر بسپاریم

از آنجا که در پرونده های سرقت، تخصص و تجربه وکیل معیار و ملاک بسیار مهمی در تعیین سرنوشت پرونده است، تجربه بالا و همچنین موفقیت وکیل سرقت در پرونده های سرقت در زمینه مشابه و یکسان، بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند پرونده شما را به بهترین نتیجه ممکن هدایت کند. با در نظر گرفتن این اصل مهم، ما در گروه وکلای بزرگمهر در تلاش هستیم تا با هدف افزایش کیفیت و افزایش هرچه بیشتر آمار موفقیت پرونده ها، وکالت پرونده سرقت شما را وکیل سرقت با تجربه که سابقه موفقیت در پرونده مشابه پرونده شما را در زمینه پرونده کیفری شما داشته باشد، ارجاع دهیم. در صورتی که تنها قصد اعطای وکالت سرقت دارید با گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تنظیم وقت جلسه شما با وکیل سرقت متخصص در زمینه پرونده سرقت شما، اقدام نمایند.

سرقت تعزیری چیست؟

در قوانین کشورمان سرقت به دو دسته حدی و تعزیری تقسیم شده است. سرقت حدی و سرقت تعزیری تفاوت های اساسی با یکدیگر دارند و در نتیجه مجازات سرقت تعزیری و حدی نیز متفاوت است. سرقت حدی شرایط تحقق سختتری نسبت به سرقت تعزیری دارد زیرا مجازات آن مجازات حدی است که بسیار سنگین تر از مجازت سرقت تعزیری میباشد. اما تعریف سرقت تعزیری از نگاه قانون چیست؟

به طور کلی سرقت، به معنای بردن مال دیگری بدون اجازه او یا ربایش مال دیگران است. از منظر قانون، به سرقتی که حدی نباشد سرقت تعزیری گفته می شود. درواقع سرقت تعزیری نقطه مقابل سرقت حدی است. ( سرقت حدی نیز به سرقتی گفته می شود که مجازات آن بر اساس موازین و حدود شرعی مشخص شده باشد). اما در چه شرایطی سرقت تعزیری محرز می شود؟

پاسخگویی ۲۴ ساعته کارشناسان گروه وکلای بزرگمهر
گروه وکلای بزرگمهر با پاسخگویی ۲۴ ساعته کارشناسان در خدمت رسانی به شما آماده است.

شرایط تحقق سرقت تعزیری کدام است؟

بر چه اساس می گوییم یک سرقت تعزیری است و دیگری حدی؟ شروط تحقق سرقت تعزیری چیست؟ برای آن که یک سرقت تعزیری قلمداد شود و مشمول مجازات سرقت تعزیری باشد باید شروطی که در قانون گفته شده است محرز شود.

بر اساس ماده 651 قانون مجازات اسلامی، هر گاه شرایط سرقت حدی محرز نشود ( یعنی سرقت حدی نباشد) و شروط زیر را داشته باشد سرقت از نوع تعزیری خواهد بود.

 1.  سرقت در شب اتفاق افتاده باشد.
 2.  سارقین دو نفر یا بیشتر باشند.
 3.  یک یا چند از نفر سارقان دارای سلاح باشند. منظور از سلاح داشتن انواع سلاح سرد ( قمه، شمشیر، چاقو، کارد و پنجه بوکس) و گرم ( نارنجک و تفنگ) و اسلحه های شکاری است.
 4.  سارق یا سارقین از دیوار بالا رفته یا حرز را شکسته باشند. ( حرز به معنای مانع و مکانی که مال در آن نگهداری میشود) یا سارقین کلید قفل را بسازند یا از لباس ماموران دولتی سوء استفاده کنند.
 5. سارق یا سارقین در حین ارتکاب عمل سرقت به کسی آزار یا آسیب رسانده یا او را تهدید کرده باشند.

اگر این شروط محقق شوند سرقت از نوع تعزیری بوده و سارقان مشمول مجازات سرقت تعزیری خواهند بود. اما مجازات سرقت تعزیری چیست؟

اگر درگیر مشکلات مربوط به سرقت و تبعات قانونی آن هستید و نیاز به مشاوره با یک وکیل باتجربه در این زمینه دارید حتما با کارشناسان گروه وکلای بزرگمهر در ارتباط باشید.

مجازات سرقت تعزیری در شرایط مختلف چیست؟

سرقت انواع و شرایط مختلفی دارد و بر حسب این که تحت چه شرایطی و کیفیتی انجام شده باشد افراد سارق مجازات های مختلفی خواهند داشت. برای مثال؛

 • چنانچه سرقت تعزیری همراه با آزار افراد باشد یا سارق مسلح باشد، به حبس از 3 ماه تا ۱۰ سال و 74 ضربه شلاق محکوم می شود.
 • از سوی دیگر اگر سرقت تعزیری در شب اتفاق بیفتد و سارقین دو نفر یا بیشتر باشند و یکی از آنها مسلح باشد هر کدام از مرتکبین به 5 الی 15 سال حبس و 74 ضربه شلاق محکوم میشوند.
 • هر گاه سرقتی انجام شود و از نوع تعزیری و دارای تمام 5 شرطی که بالاتر گفتیم باشد، هر کدام از سارقین به 5 الی 20 سال حبس و 74 ضربه شلاق محکوم خواهند شد.

در ادامه برخی از مهمترین و شایع ترین سرقت ها و مجازات های قانونی آن را بررسی خواهیم کرد.

شرایط انواع جرم سرقت

برای آنکه جرم سرقت در انواع سرقت محرز شود، شرایطی مورد بررسی قرار می گیرد. در ادامه به توضیح سه شرط آن می پردازیم؛

شرط اول: ربوده شدن مال

ربوده شدن مال که اصلی ترین شرط در ارکان سرقت محسوب می شود، به معنای اثبات ربودن مال از صاحب اصلی آن است. برای مثال در صورتی که صاحب اصلی مال، آن را به امانت سپرده باشد و شخص امین از بازپس دادن آن امتناع ورزد، نام این جرم خیانت در امانت است و سرقت محسوب نمی شود.

شرط دوم: جنس ربوده شده مال محسوب شود.

در شرط دوم باید اثبات شود که مال ربوده شده برای طرفین ارزشمند است یا دارای ارزش اقتصادی است.

شرط سوم: صاحب مال دیگری باشد.

در شرایطی ممکن است شرط اول و دوم صدق کند ولی شرط سوم صادق نباشد. در آن صورت عمل انجام شده، سرقت نمی باشد. برای مثال ممکن است شخصی مالی را به دیگری به امانت داده باشد و پس از مدتی آن را ربوده باشد. این شرایط سرقت محسوب نمی شود زیرا صاحب اصلی مال آن را ربوده است و مال متعلق به خود او می باشد.

مجازات سرقت مسلحانه از منزل چیست؟

متاسفانه سرقت از منازل امری شایع است. در این میان اگر سرقت مسلحانه و گروهی باشد یا سارقین هنگام سرقت هتک ناموس کنند، مجازات آنها اعدام یا حبس ابد خواهد بود. همچنین اگر ساکنین آن منزل، برای دفاع از مال و ناموس خود مرتکب قتل یا ضرب و جرح دزدان شوند مجازات نخواهند شد. ماموران هم اگر حین دستگیری سارقین باعث قتل یا ضرب و جرح دزدان شوند از مجازات معاف هستند.

مجازات سرقت از بانک، صرافی یا جواهر فروشی چیست؟

اگر دو یا چند نفر با برنامه ریزی قبلی پول یا اوراق بهادار دیگر را از بانک ها و صرافی ها سرقت کنند در حالی که حداقل یک نفر از آنها مسلح باشد ( حتی اسلحه خالی) مشمول مجازات سرقت تعزیری حبس ابد خواهند بود. چنانچه در جریان سرقت دزدان مرتکب قتل شوند به اعدام نیز محکوم خواهند شد. اما اگر یک گروه با هدف دزدی وارد یک مکان مثل بانک شده و موفق به سرقت نشوند در این شرایط مجازات آنها چیست؟ در چنین شرایطی هر کدام از مرتکبین به حبس از 5 تا 10 سال محکوم خواهند شد.

ما در گروه وکلای بزرگمهر آماده ارائه مشاوره تخصصی در پرونده های سرقت، به شما همراهان گرامی هستیم. برای ارتباط با وکلا و کارشناسان حقوقی، می توانید همین الان با شماره تلفن های گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید.

برای مشاهده لیست وکیل سرقت و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل سرقت
تماس با وکیل پایه یک دادگستری
هنوز برای احقاق حق دیر نیست. همین حالا با ما تماس بگیرید.

 مجازات سرقت از طریق راهزنی چیست؟

اگر سارق با اسلحه اقدام به از بین بردن امنیت مردم، بستن راه و ایجاد رعب و وحشت کند در حکم محارب است. مجازات سرقت به این شکل اعدام یا قطع دست راست یا پای چپ و یا تبعید سارق خواهد بود. چنانچه براساس نظر قاضی کسی راهزنی کند اما محارب محسوب نشود مجازات او 3 الی 15 سال حبس و 74 ضربه شلاق خواهد بود.

مجازات سرقت از اماکن تاریخی و مذهبی و موزه ها چیست؟

یکی از سوالات پرتکرار درباره مجازات سرقت تعزیری از موزه ها و اماکن مذهبی و تاریخی است. بر اساس قانون اگر کسی اشیاء، لوازم، قطعات هنری و تاریخی و مصالح را از موزه ها و اماکن تاریخی و مذهبی سرقت کند یا با آگاهی از مسروقه بودن آنها را خرید و فروش کند به حبس از 1 تا 5 سال محکوم می شود.

مجازات سرقت وسایل مربوط به تاسیسات عمومی چیست؟

اگر کسی وسیله و قطعه ای از تاسیسات عمومی مثل آب، برق و گاز را که مورد استفاده همگان است سرقت نماید به حبس از 1 الی 5 سال محکوم خواهد شد.

مجازات سرقت از طریق کیف زنی و جیب بری چیست؟

متاسفانه امروزه کیف زنی و جیب بری یکی از انواع شایع سرقت است. اگر کسی به این طریق اقدام به دزدی کند مشمول مجازات سرقت تعزیری از 1 تا 5 سال حبس و تا 74 ضربه شلاق خواهد بود.

مجازات سرقت از اماکن حادثه زده چیست؟

منظور از مناطق حادثه زده، مناطقی است که درگیر بحران و بلایای طبیعی و شهری و غیره همچون سیل، آتش سوزی، سقوط ساختمان، تصادف خودروها و غیره باشد. اگر کسی از چنین اماکنی دزدی کند به حبس از 1 تا 5 سال و تا 74 ضربه شلاق محکوم میشود.

مجازات مداخله در اموال مسروقه چیست؟

یکی از مهمترین انگیزه های دزدان این است که مال مسروقه را به فروش رسانده و از پول آن استفاده کنند. در نتیجه یکی از بهترین راه های برای جلوگیری از دزدی، جلوگیری و ممنوعیت خرید و فروش اموال دزدی است.

در همین راستا، اگر کسی با علم و آگاهی از این که مالی مسروقه است و با وجود قراین و شواهدی که مشخص می کند مال دزدی است، وارد معامله اموال مسروقه شود به حبس از 6 ماه تا 3 سال و تا 74 ضربه شلاق محکوم خواهد شد.

از سوی دیگر اگر شغل کسی خرید و فروش اموال مسروقه باشد مجازات شدیدتری برای او تعیین می شود. حال که با مجازات سرقت در شرایط مختلف و همچنین مجازات خرید و فروش اموال مسروقه آشنا شدیم وقت آن است که به سراغ وظیفه سارق در مقابل افراد مال باخته برویم.

وکیل مشاوره حقوقی در تهران
مشاوره صادقانه و تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری گروه وکلای بزرگمهر.

وظیفه سارق در مقابل افراد مال باخته چیست؟

تا اینجا درباره مجازات سرقت صحبت کردیم و گفتیم اگر کسی اقدام به سرقت کند حتی اگر موفق به دزدی نشود بر اساس قانون محکوم می شود. اما تکلیف کسی که دزد اموالش را دزدیده چه میشود؟

مطابق قانون، در تمام موارد سرقت، سارق موظف است عین مال دزدیده شده را به مال باخته برگرداند و اگر عین مال وجود نداشته باشد دزد باید قیمت مال مسروقه را به همراه خسارات وارده به مال باخته برگرداند.

اگر دزد یا دزدان نسبت به برگرداندن عین مال یا قیمت آن امتناع کنند، دولت اموال و دارایی های آنان را مصادره کرده و میزان ضرر و زیان مال باخته از محل آن پرداخت می شود. در غیر این صورت سارق تا زمان پرداخت قیمت مال و خسارات مربوطه در حبس باقی خواهد ماند. یعنی حتی اگر مدت محکومیت مجازات سرقت او تمام شده باشد تا زمان پرداخت قیمت مال دزدیده شده در حبس می ماند.

دریافت مشاوره حقوقی و اخذ بهترین وکیل سرقت تعزیری

برخی از افراد به دلایل مختلف درگیر پرونده های مربوط به سرقت و در نهایت مجازات سرقت می شوند. عده ای ممکن است مال باخته باشند و عده ای نیز خواسته و ناخواسته محکوم به سرقت، معاونت در سرقت یا خرید و فروش اموال مسروقه می شوند. در تمام این شرایط تنظیم یک دفاعیه قوی و حضور یک وکیل باتجربه در دادگاه میتواند تاثیر بسزایی در روند دادرسی و رای نهایی داشته باشند.

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه ای درخشان و صدها پرونده موفق در سالهای اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی شما و ارائه مشاوره تخصصی در حوزه های مختلف از جمله سرقت تعزیری می باشد. با اعتماد به وکلای با سابقه گروه وکلای بزرگمهر میتوانید از استیفای کامل حقوق قانونی خود در زمینه اثبات یا رد اتهام سرقت اطمینان خاطر داشته باشید.

برای پرسیدن سوالات حقوقی خود و مشورت با وکلای متخصص و با سابقه تنها کافی است با شماره تماس های تیم وکلای بزرگمهر در ارتباط باشید.

12 دلیل که شما به وکیل احتیاج دارید!

 

 1. مشاوره گرفتن از وکیل متخصص نه تنها هیچ ضرری ندارد بلکه می تواند راهگشای پرونده شما باشد. ✅
 2. همیشه پیشگیری بهتر از درمان است پس منطقی است از مشکلات قانونی پیشگیری کنید به جای اینکه بعدا با آن ها دست و پنجه نرم کنید. ✅
 3. قانون و مسائل حقوقی بسیار پیچیده، دشوار و گسترده هستند. ✅
 4. همواره این امکان وجود دارد که پرونده ها به دلیل نداشتن وکیل برای شما هزینه و مدت زمان بیشتری در بر داشته باشند.❌
 5. با داشتن وکیل درک کاملی از گزینه ها و راهکار های خود خواهید داشت. ✅
 6. وکلا به شاهدان و کارشناسان دسترسی دارند، افرادی که در کنار خودتان به آن ها نیاز دارید. ✅
 7. وکیل می تواند بهترین و مناسب ترین دفاع برای پرونده ی شما را ارائه کند. ✅
 8. طرف مقابل در پرونده شما به احتمال زیادی وکیل دارد و با تمام توان خود در دادگاه حاضر میشود.❌
 9. وکلا می دانند چگونه شهود و دفاعیات را به چالش بکشانند. ✅
 10. یک دادخواست اشتباه یا پیروی از روش اشتباه می تواند پرونده شما را به طور کامل خراب کند.❌
 11. وکلا در صورت لزوم نحوه مذاکره کردن با طرف مقابل را می دانند. ✅
 12. وکیل تمام تلاش و توان خود را برای حفظ و دفاع از حقوق شما در پرونده به کار می گیرد و همواره حامی شما خواهد بود. ✅
آیا می‌دانید که در خصوص هر ادعا تنها یکبار می‌توان طرح دعوی نمود و در صورت شکست حق شما برای همیشه ضایع خواهد گردید؟!

وکیل مرد مجازات سرقت

در بسیاری از پرونده ها و به خصوص در پرونده های مجازات سرقت، با توجه به شرایط پرونده و موکل، ترجیح موکلن عزیز بر آن است که با وکیل مرد متخصص در زمینه مجازات سرقت فعالیت داشته باشند چرا که بر این باورند که همراه داشتن وکیل مرد مجازات سرقت می تواند مناسب تر باشد. به این دلیل که عموما خانم ها در برخی پرونده ها مناسب نباشند و نیاز به وکیل مرد مجازات سرقت به دلیل استفامت و پیگیری مداوم و شجاعت بیشتر، احساس شود. همچنین گاه پیش می آید که افراد با وکیل مرد مجازات سرقت احساس راحتی بیشتری دارند و این می تواند رابطه بین وکیل و موکل را تقویت کند. در بسیاری از پرونده ها به دلیل پنهان کاری و یا شرمساری موکل در بیان برخی موضوعات، پرونده ها پیچیده تر و مشکل خواهند شد.

پس در نتیجه وکیل مرد مجازات سرقت با حضور در پرونده شما می تواند آن را به خوبی پیش ببرد. شما می توانید جهت مشاهده لیست وکیل مرد تهران و همچنین مشاهده رزومه و پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای مشاهده لیست وکیل مرد در تهران و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل مرد در تهران

وکیل خانم مجازات سرقت

در برخی دیگر از پرونده های مجازات سرقت، با توجه به شرایط پرونده ترجیح موکلن عزیز بر آن است که با وکیل خانم متخصص در زمینه مجازات سرقت فعالیت داشته باشند چرا که اعتقاد دارند که همراه داشتن وکیل خانم مجازات سرقت می تواند گزینه مناسب تری باشد. به این دلیل که عموما اقایان در برخی پرونده ها مناسب نباشند و نیاز به وکیل خانم مجازات سرقت به دلیل صداقت و دلسوزی در پرونده و احساس مسئولیت بیشتر، احساس شود. همچنین گاه پیش می آید که موکلین خصوصا در میان خانم ها، به دلیل همجنس بودن با وکیل خانم مجازات سرقت احساس راحتی بیشتری داشته باشند و این می تواند رابطه بین وکیل و موکل را تقویت کند. در بسیاری از پرونده ها به دلیل پنهان کاری و یا شرمساری موکل در بیان برخی موضوعات، پرونده ها پیچیده تر و مشکل خواهند شد.

پس در نتیجه انتخاب وکیل خانم مجازات سرقت جهت حضور در پرونده شما می تواند انتخابی منطقی باشد. شما می توانید جهت مشاهده لیست وکلای خانم تهران و همچنین مشاهده رزومه و پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای مشاهده لیست وکلای خانم تهران و رزومه آن ها کلیک کنید.

لیست وکلای خانم تهران

وکیل قاضی بازنشسته مجازات سرقت

بسیاری از افراد ترجیح می دهند که پرونده مجازات سرقت خود را به یک وکیل قاضی بازنشسته بسپارند، چون تصورشان بر این است که وکیل قاضی بازنشسته تجربه خیلی بیشتری نسبت به دیگر وکلا دارد. البته که نمی توان منکر این قضیه هم شد، زیرا فردی که قاضی بوده و چندین سال به قضاوت مشغول بوده و بازنشسته شده، به واسطه سابقه کاری که در قوه قضاییه داشته، قوانین را بهتر می داند و با مسئله های حقوقی و دادگاه ها آشنایی بیشتری داشته و همچنین چون هر روزه با پرونده های مختلفی خصوصا در زمینه مجازات سرقت سر و کار داشته، تجربه ی بالایی هم دارد. از این رو می تواند با کیفیت بهتری کار وکالت را انجام دهد.

پس در نتیجه انتخاب و اخذ وکیل قاضی بازنشسته مجازات سرقت در پرونده شما می تواند انتخابی مناسب باشد. شما می توانید جهت تماس با قاضبی بازنشسته متخصص در زمینه مجازات سرقت و همچنین مشاهده پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای تماس جهت رزرو جلسه با وکیل قاضی بازنشسته و مشاهده پرونده های موفق ایشان کلیک کنید.

وکیل قاضی بازنشسته

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفافیت مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقرای ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روزترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از اخرین قوانین کشور
 • برخود مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده،و…)، کیفری و…

وکالت تخصصی

 

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی از جمله دعاوی خانواده می باشد. با اعتماد به وکلای پایه یک دادگستری این موسسه می توانید از استیفای کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

تلفن: 44428277-021

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

به وکیل سرقت امتیاز دهید

326

امتیاز کل وکیل سرقت

از طریق دکمه زیر به وکیل سرقت امتیاز دهید

امتیاز کاربران: 4.85 ( 2 رای)

حسن اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری

✔️ از جمله مطرح ترین و شناخته شده ترین وکلای تهران متخصص در امور کیفری، ملکی و خانواده جناب آقای حسن اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری عضو مرکز وکلای قوه قضاییه از جمله مطرح ترین و با تجربه ترین وکلای دادگستری تهران در زمینه های کیفری، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. ایشان با بیش از ۱۵ سال سابقه وکالت، دارای تجربه بالایی در زمینه حقوقی می باشند. چنانچه نیازمند جلسه با جناب آقای حسن اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری هستید، همین حالا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه جلسه شما را با ایشان تنظیم نمایند. رزرو مشاوره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

توجه : شماره تماس شما منتشر نخواهد شد

*

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره از وکیل