اخذ تراکم شهرداری

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی می باشد. با اعتماد به وکلای ما می توانید از گرفتن کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.

هر ساعت از شبانه روز میتوانید با ما تماس بگیرید 02144428277

 • وکلای با تجربه
 • درصد موفقیت بالا
 • پیگیری مستمر
 • وکالت تخصصی
 • حق وکالت منصفانه
 • مطلع از تغییرات قوانین کشور
Blogsشهرداری

اخذ تراکم شهرداری

لیست وکیل اخذ تراکم شهرداری | آشنایی با مراحل اخذ تراکم شهرداری

لیست عناوین

برای اعطای وکالت به وکیل اخذ تراکم شهرداری شهرداری با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل اخذ تراکم شهرداری سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در قسمت “کامنت ها و نظرات” در انتهای صفحه سوال خود را مطرح کنید  تا وکلای مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

در سال های اخیر شاهد بروز مشکلات فراوان ناشی از افزایش جمعیت در مناطق شهری بوده ایم. به همین دلیل هم شهرداری و مجلس تلاش کرده اند تا با وضع قوانین مختلف از افزایش تراکم جمعیت در مناطق شلوغ جلوگیری کنند.

در همین راستا امروزه افراد نمی توانند به هر میزان که بخواهند در ملک خود ساخت و ساز کنند. تعداد طبقات و ارتفاع ساختمان ها تابع قوانین مربوط به تراکم ساختمانی است. در این میان اگر کسی بخواهد تعداد طبقات ملک خود را افزایش دهد باید پس از طی مراحل قانونی و اخذ تراکم شهرداری این کار را انجام دهد.

اما مراحل اخذ تراکم شهرداری چگونه است؟ در صورت ساخت و ساز بدون اخذ مجوز شهرداری چه حکمی برای فرد متخلف صادر می شود؟ بهترین روش برای اخذ تراکم شهرداری چیست؟

ما در این مقاله از وبلاگ گروه وکلای بزرگمهر ضمن توضیح مفهوم قانون تراکم ساختمانی، به تمامی این سوالات نیز پاسخ می دهیم.

پیشنهاد می کنیم قبل از هر گونه اقدامی تصمیم به اخذ وکیل متخصص بگیرید.

آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟دانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟
آیا میدانید؟ یک دادخواست اشتباه یا یک سخن نسنجیده پرونده ۱۰۰٪ پیروز شما را به شکست میکشاند؟

برای مشاهده لیست وکلای تهران و شهرستان روی لینک زیر کلیک کنید

لیست وکلای تهران و شهرستان

چرا باید وکالت پرونده اخذ تراکم شهرداری خود را به گروه وکلای بزرگمهر بسپاریم

از آنجا که در پرونده ها، تخصص و تجربه وکیل معیار و ملاک بسیار مهمی در تعیین سرنوشت پرونده است، تجربه بالا و همچنین موفقیت وکیل در پرونده ها در زمینه مشابه و یکسان، بسیار تاثیرگذار بوده و می تواند پرونده شما را به بهترین نتیجه ممکن هدایت کند. با در نظر گرفتن این اصل مهم، ما در گروه وکلای بزرگمهر در تلاش هستیم تا با هدف افزایش کیفیت و افزایش هرچه بیشتر آمار موفقیت پرونده ها و ارائه وکالت با وکیل اخذ تراکم شهرداری با تجربه که سابقه موفقیت در پرونده مشابه پرونده شما را داشته باشد. در صورتی که تنها قصد اعطای وکالت دارید با گروه وکلای بزرگمهر تماس بگیرید تا کارشناسان ما جهت تنظیم وقت جلسه شما با وکیل متخصص در زمینه پرونده اخذ تراکم شهرداری شما، اقدام نمایند.

تراکم شهرداری چیست؟

وقتی از اخذ تراکم شهرداری صحبت می کنیم باید بدانیم قانون تراکم شهرداری چیست و به چه چیزی اشاره می کند.

شهرداری باهدف جلوگیری از انباشت و فشردگی جمعیت در یک نقطه خاص، قانون تراکم ساختمانی را وضع کرده است. مطابق این قانون شهرداری اجازه ساخت و ساز بیش از ارتفاع و طبقات معین را در یک منطقه نمی دهد. اما چرا؟

تصور کنید در کوچه محل زندگی شما، به طور متوسط 20 قطعه تفکیکی وجود داشته باشد و در هر قطعه 4 طبقه ساختمان موجود باشد. به این ترتیب حدود 80 الی 100 خانواده در این کوچه زندگی می کنند.

این حجم از شلوغی در یک محدوده کوچک زمینه ساز بروز مشکلات و معضلات فراوانی می شود. برای مثال صبح وقتی اغلب اهالی کوچه می خواهند با خودروی شخصی به محل کار خود بروند شاهد چندین ساعت ترافیک در این کوچه خواهیم بود.

انباشت جمعیت در یک منطقه علاوه بر ترافیک و آلودگی هوا و آلودگی صوتی باعث مشکلات امنیتی نیز می شود. همانطور که گفتیم شهرداری ها باهدف جلوگیری از بروز مشکلات این چنینی برای ساخت و ساز در هر منطقه و خیابان محدودیت هایی در نظر گرفته اند که به آن قانون تراکم شهرداری گفته می شود.

حال ممکن است کسی بخواهد بیش از حد معین شده (ارتفاع و طبقات) ساخت و ساز کند. در این شرایط با اخذ تراکم شهرداری می توان به صورت قانونی این کار را انجام داد. البته اخذ مجوز شهرداری به هیچ وجه آسان نیست و پس از بررسی فراوان و تحت شرایط خاصی اعطا می شود.

پاسخگویی ۲۴ ساعته کارشناسان گروه وکلای بزرگمهر
گروه وکلای بزرگمهر با پاسخگویی ۲۴ ساعته کارشناسان در خدمت رسانی به شما آماده است.

آیا شهرداری مسئول تغییر تراکم ساختمانی است؟

میزان تراکم مازاد در هر شهر و منطقه معمولا متفاوت است و محدودیت های خاصی دارد. بسیاری از افراد به اشتباه تصور می کنند شهرداری و شورای شهر مسئول و بانی افزایش تراکم ساختمانی هستند این در حالی است که تنها کمیسیون موضوع ماده 5 حق تغییر تراکم ساختمانی را دارد. در بخش مراحل اخذ تراکم شهرداری را بررسی خواهیم کرد.

آشنایی با مراحل اخذ تراکم شهرداری

قانون تراکم ساختمان به شهرداری در حفظ زیبایی شهر، آرامش و امنیت شهروندان کمک می کند. اما اگر تمایل به ساخت طبقات اضافی در زمین خود را دارید باید مراحل قانونی را طی کرده و پس از اخذ مجوز شهرداری اقدام به ساخت و ساز کنید.

اما مراحل اخذ تراکم شهرداری چیست؟ چگونه میتوان اقدام به اخذ مجوز شهرداری کرد؟ به طور کلی برای اخذ تراکم شهرداری باید مراحل زیر به درستی طی شود؛

1 – تشکیل پرونده: در این مرحله صاحب ملک یا شخصی که از وی وکالت نامه دارد باید درخواست اخذ مجوز شهرداری را در یکی از دفاتر الکترونیک ثبت کند. اصل و تصویر سند مالکیت، اصل و تصویر کارت شناسایی مالک، برگه تسویه حساب عوارض نوسازی و برگه پرداخت عوارض شهرداری برای تشکیل پرونده و طی مراحل اخذ تراکم شهرداری الزامی می باشد.

2 – صدور دستور بازدید: پس از تشکیل پرونده، پرونده در شهرداری بررسی می شود و کارشناس شهرسازی از ملک بازدید می کند و مواردی همچون ابعاد ملک، عرض کوچه و خیابان، بناهای مجاور و غیره را مورد بررسی قرار می دهد. این بازدید در اخذ تراکم شهرداری تاثیر فراوانی خواهد داشت. برای مثال اگر متراژ خانه کمتر از مقدار خاصی باشد مجوز ساخت و ساز برای بیشتر از 4 طبقه صادر نخواهد شد.

3 – بررسی گزارش مامور کاربری و فنی ملک: در برخی از شهرهای بزرگ همچون تهران این گزارش بسیار حائز اهمیت است زیرا در شهری مثل تهران که طرح تفصیلی اجرا می شود یکی از مراحل اخذ تراکم شهرداری بررسی گزارش مامور فنی و کاربردی است.

در این فرآیند کارشناسان شهرداری بررسی می کنند که آیا ملک مذکور در حوزه یکی از طرح های شهرداری قرار می گیرد یا خیر و اگر قرار می گیرد، ساخت و ساز و افزایش تراکم آن موجب اختلال در طرح مذکور می شود یا نه؟

4 – دستور نقشه: در این مرحله نیز اطلاعاتی همچون ابعاد باقی مانده ملک پس از اصلاحات مورد نظر شهرداری، تعداد طبقات و امثالهم به مالک ابلاغ می شود.

در ادامه نیز مراحلی همچون طراحی نقشه، پرداخت عوارض شهرداری و تهیه مدارک پیش نویس باید طی شود تا در نهایت مجوز افزایش تراکم صادر شود.

تماس با وکیل پایه یک دادگستری
هنوز برای احقاق حق دیر نیست. همین حالا با ما تماس بگیرید.

همانطور که تا اینجا خواندید، اخذ تراکم شهرداری کاری بسیار تخصصی و پیچیده است و چنانچه در یکی از مراحل آن غفلت و اشتباهی صورت گیرد صدور مجوز غیرممکن می شود. به همین دلیل نیز ما توصیه می کنیم اگر در زمینه قوانین مختلف شهرداری و فرآیند اخذ تراکم شهرداری اطلاعات کافی ندارید این کار را به افراد متخصص در این حوزه بسپارید.

ما در تیم وکلای بزرگمهر، با سال ها تجربه درخشان در زمینه اخذ تراکم شهرداری آماده ارائه مشاوره و انجام تمامی مراحل تا زمان اخذ مجوز شهرداری برای شما هستیم. برای دریافت مشاوره با شماره تماس های گروه وکلای بزرگمهر در ارتباط باشید.

عوامل موثر بر محاسبه تراکم ساختمانی کدام اند؟

تراکم ساختمانی در هر منطقه براساس عواملی مختلفی تعیین می شود. این موارد عبارت اند از؛

 • کاربرد ساختمان
 • مساحت قطعات
 • نسبت ابعاد قطعات
 • عرض معبر
 • قیمت زمین
 • قیمت مسکن
 • هزینه ساخت
 • لزوم تابش اشعه خورشید در زمستان به بدنه جنوبی ساختمان
 • الزام رعایت شدن حداقل فضای باز به ازای هر ساکن

همچنین ناگفته نماند که فضاهای زیر زمین و پارکینگ هایی که زیر زمین هستند جزء تراکم ساختمان محسوب نمی شوند.

اما اگر کسی بدون اخذ مجوز شهرداری و بدون اخذ تراکم شهرداری اقدام به ساخت و ساز فراتر از قوانین شهرداری کند تکلیف چیست؟

تخلفات تراکم ساختمانی

وقتی کسی بدون اخذ تراکم شهرداری اقدام به ساخت طبقات بیشتر از حد استاندارد منطقه می کند، مختلف محسوب شده و مطابق قانون برای تخلفات تراکم ساختمانی دو حکم زیر صادر می شود.

حکم جریمه نقدی: چنانچه فرد بدون اخذ مجوز شهرداری اقدام به ساخت و ساز غیرقانونی کند و کارشناس تشخیص دهد که تخریب بنا ضرورت ندارد فرد به پرداخت جریمه نقدی محکوم می شود.

این حکم زمانی صادر می شود که فرد شرایط اخذ تراکم شهرداری را دارد اما بدون طی مراحل قانونی و بدون اخذ مجوز شهرداری اقدام به ساخت و ساز اضافی کرده است.

حکم تخریب: در شرایطی که فرد بدون اخذ تراکم شهرداری، اقدام به ساخت طبقات اضافی کند و پس از صدور حکم جریمه نقدی از سوی کمیسیون، فرد خاطی حکم را نپذیرد، کمیسیون حکم تخریب ساختمان را صادر می کند.

جریمه نقدی نیز به شکل های مختلفی صورت می گیرد که دو شیوه رایج آن عبارت است از؛

جریمه ملک مسکونی: چانچه ملک مسکونی باشد حداقل یک دوم و حداکثر سه برابر ارزش هر متر از ساختمان، برای هر مترمربع از بنای اضافی جریمه دریافت می شود.

جریمه ملک صنعتی و تجاری و اداری: چنانچه فردی بدون اخذ تراکم شهرداری اقدام به ساخت طبقات اضافی در ملک تجاری، اداری یا صنعتی کند کمیسیون جریمه نقدی به ارزش حداقل 2 برابر و حداکثر 4 برابر ارزش هر متر مربع از ساختمان صادر می کند.

وکیل مشاوره حقوقی در تهران
مشاوره صادقانه و تخصصی توسط وکلای پایه یک دادگستری گروه وکلای بزرگمهر.

خرید تراکم مازاد

در برخی مواقع افراد برای ساخت ساختمان باید طبق مصوبه های مجاز شهرداری اقدام کنند اما در شرایطی که برای ساخت ساختمان بخواهند تراکمی مازاد بر مصوبه های شهرداری بسازند باید بر اساس قوانین و مقررات شهرداری نسبت به اخذ مجوز و خرید تراکم مازاد اقدام کنند.

در بیشتر مواقع خرید تراکم مازاد برای ساخت طبقه اضافی اقدام می شود. به همین دلیل متقاضیان ابتدا باید مجوز های لازم را برای ساخت طبقه اضافی از شهرداری دریافت و سپس اقدامات لازم را برای ساخت طبقه اضافی انجام دهند.

قیمت و هزینه مورد نیاز برای پرداخت طبقه اضافی یا خرید تراکم موردنیاز، طبق قوانین و مقررات شهرداری تعیین می شود و نرخ آن معمولا بر حسب متر مربع حساب می شود. در برخی شرایط دریافت مجوز از شهرداری یا به توافق رسیدن با شهرداری نیازمند کسب رضایت همسایگان است.

در صورتی که می خواهید برای خرید تراکم مازاد اقدام کنید، می توانید با وکلای اخذ تراکم شهرداری مجموعه وکلای بزرگمهر مشورت کنید و سپس نسبت به انجام اقدامات لازم برای آن اقدام کنید.

بهترین روش برای اخذ تراکم شهرداری چیست؟

همانطور که گفته شد قانون تراکم ساختمانی باهدف جلوگیری از شلوغی مناطق و آلودگی محیطی وضع شده است و به همین دلیل هم اخذ تراکم شهرداری به هیچ وجه کار آسانی نیست. اگر تمایل به افزایش طبقات ملک خود دارید باید قبل از هر کاری با یک فرد باتجربه در این زمینه مشورت کنید تا به خوبی از مراحل و رویه اداری اخذ مجوز شهرداری آشنا شوید.

اما بهترین روش برای اخذ تراکم شهرداری چیست؟ همانطور که از قدیم گفته اند «کار را به کاردان بسپار!» ما نیز توصیه می کنیم اخذ تراکم شهرداری را به یک تیم باتجربه و حرفه ای در این زمینه بسپارید.

ما در تیم وکلای بزرگمهر با داشتن کارشناسان با تجربه و آگاه به ضوابط شهرداری و نظام مهندسی می توانیم طبق قوانین تعریف شده در کمترین زمان ممکن تمامی مراحل ثبت درخواست و تشکیل پرونده شما را تا زمان اخذ تراکم شهرداری انجام دهیم.

همچنین از آنجا که انجام امور مربوط به اخذ مجوز شهرداری نیاز به اطلاعات گسترده و آگاهی به رویه های قانونی در این زمینه دارد لذا توصیه می کنیم قبل از هرگونه اقدام اداری و قانونی، با افراد متخصص در این زمینه مشورت کنید. برای دریافت مشاوره و پرسیدن سوالات خود از کارشناسان حقوقی ما با شماره تماس های گروه وکلای بزرگمهر در ارتباط باشید.

12 دلیل که شما به وکیل احتیاج دارید!

 

 1. مشاوره گرفتن از وکیل متخصص نه تنها هیچ ضرری ندارد بلکه می تواند راهگشای پرونده شما باشد. ✅
 2. همیشه پیشگیری بهتر از درمان است پس منطقی است از مشکلات قانونی پیشگیری کنید به جای اینکه بعدا با آن ها دست و پنجه نرم کنید. ✅
 3. قانون و مسائل حقوقی بسیار پیچیده، دشوار و گسترده هستند. ✅
 4. همواره این امکان وجود دارد که پرونده ها به دلیل نداشتن وکیل برای شما هزینه و مدت زمان بیشتری در بر داشته باشند.❌
 5. با داشتن وکیل درک کاملی از گزینه ها و راهکار های خود خواهید داشت. ✅
 6. وکلا به شاهدان و کارشناسان دسترسی دارند، افرادی که در کنار خودتان به آن ها نیاز دارید. ✅
 7. وکیل می تواند بهترین و مناسب ترین دفاع برای پرونده ی شما را ارائه کند. ✅
 8. طرف مقابل در پرونده شما به احتمال زیادی وکیل دارد و با تمام توان خود در دادگاه حاضر میشود.❌
 9. وکلا می دانند چگونه شهود و دفاعیات را به چالش بکشانند. ✅
 10. یک دادخواست اشتباه یا پیروی از روش اشتباه می تواند پرونده شما را به طور کامل خراب کند.❌
 11. وکلا در صورت لزوم نحوه مذاکره کردن با طرف مقابل را می دانند. ✅
 12. وکیل تمام تلاش و توان خود را برای حفظ و دفاع از حقوق شما در پرونده به کار می گیرد و همواره حامی شما خواهد بود. ✅
آیا می‌دانید که در خصوص هر ادعا تنها یکبار می‌توان طرح دعوی نمود و در صورت شکست حق شما برای همیشه ضایع خواهد گردید؟!

وکیل مرد اخذ تراکم شهرداری

در بسیاری از پرونده ها و به خصوص در پرونده های اخذ تراکم شهرداری، با توجه به شرایط پرونده و موکل، ترجیح موکلن عزیز بر آن است که با وکیل مرد متخصص در زمینه اخذ تراکم شهرداری فعالیت داشته باشند چرا که بر این باورند که همراه داشتن وکیل مرد اخذ تراکم شهرداری می تواند مناسب تر باشد. به این دلیل که عموما خانم ها در برخی پرونده ها مناسب نباشند و نیاز به وکیل مرد اخذ تراکم شهرداری به دلیل استفامت و پیگیری مداوم و شجاعت بیشتر، احساس شود. همچنین گاه پیش می آید که افراد با وکیل مرد اخذ تراکم شهرداری احساس راحتی بیشتری دارند و این می تواند رابطه بین وکیل و موکل را تقویت کند. در بسیاری از پرونده ها به دلیل پنهان کاری و یا شرمساری موکل در بیان برخی موضوعات، پرونده ها پیچیده تر و مشکل خواهند شد.

پس در نتیجه وکیل مرد اخذ تراکم شهرداری با حضور در پرونده شما می تواند آن را به خوبی پیش ببرد. شما می توانید جهت مشاهده لیست وکیل مرد تهران و همچنین مشاهده رزومه و پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای مشاهده لیست وکیل مرد در تهران و رزومه آن ها کلیک کنید.

وکیل مرد در تهران

وکیل خانم اخذ تراکم شهرداری

در برخی دیگر از پرونده های اخذ تراکم شهرداری، با توجه به شرایط پرونده ترجیح موکلن عزیز بر آن است که با وکیل خانم متخصص در زمینه اخذ تراکم شهرداری فعالیت داشته باشند چرا که اعتقاد دارند که همراه داشتن وکیل خانم اخذ تراکم شهرداری می تواند گزینه مناسب تری باشد. به این دلیل که عموما اقایان در برخی پرونده ها مناسب نباشند و نیاز به وکیل خانم اخذ تراکم شهرداری به دلیل صداقت و دلسوزی در پرونده و احساس مسئولیت بیشتر، احساس شود. همچنین گاه پیش می آید که موکلین خصوصا در میان خانم ها، به دلیل همجنس بودن با وکیل خانم اخذ تراکم شهرداری احساس راحتی بیشتری داشته باشند و این می تواند رابطه بین وکیل و موکل را تقویت کند. در بسیاری از پرونده ها به دلیل پنهان کاری و یا شرمساری موکل در بیان برخی موضوعات، پرونده ها پیچیده تر و مشکل خواهند شد.

پس در نتیجه انتخاب وکیل خانم اخذ تراکم شهرداری جهت حضور در پرونده شما می تواند انتخابی منطقی باشد. شما می توانید جهت مشاهده لیست وکلای خانم تهران و همچنین مشاهده رزومه و پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای مشاهده لیست وکلای خانم تهران و رزومه آن ها کلیک کنید.

لیست وکلای خانم تهران

وکیل قاضی بازنشسته اخذ تراکم شهرداری

بسیاری از افراد ترجیح می دهند که پرونده اخذ تراکم شهرداری خود را به یک وکیل قاضی بازنشسته بسپارند، چون تصورشان بر این است که وکیل قاضی بازنشسته تجربه خیلی بیشتری نسبت به دیگر وکلا دارد. البته که نمی توان منکر این قضیه هم شد، زیرا فردی که قاضی بوده و چندین سال به قضاوت مشغول بوده و بازنشسته شده، به واسطه سابقه کاری که در قوه قضاییه داشته، قوانین را بهتر می داند و با مسئله های حقوقی و دادگاه ها آشنایی بیشتری داشته و همچنین چون هر روزه با پرونده های مختلفی خصوصا در زمینه اخذ تراکم شهرداری سر و کار داشته، تجربه ی بالایی هم دارد. از این رو می تواند با کیفیت بهتری کار وکالت را انجام دهد.

پس در نتیجه انتخاب و اخذ وکیل قاضی بازنشسته اخذ تراکم شهرداری در پرونده شما می تواند انتخابی مناسب باشد. شما می توانید جهت تماس با قاضبی بازنشسته متخصص در زمینه اخذ تراکم شهرداری و همچنین مشاهده پرونده های شاخص موفق ایشان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

برای تماس جهت رزرو جلسه با وکیل قاضی بازنشسته و مشاهده پرونده های موفق ایشان کلیک کنید.

وکیل قاضی بازنشسته

 

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر  

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفاف سازی مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقراری ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روز ترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از آخرین قوانین کشور
 • برخورد مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده و…)، کیفری و … .

وکالت تخصصی

 

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه چندین ساله و داشتن بهترین وکلای مجرب و متخصص در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری آماده ارائه خدمات و رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری شما می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

تلفن02144428277

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

به وکیل اخذ تراکم شهرداری امتیاز دهید

154

امتیاز کل وکیل اخذ تراکم شهرداری

از طریق دکمه زیر به وکیل اخذ تراکم شهرداری امتیاز دهید

امتیاز کاربران: 4.55 ( 1 رای)

وکیل پایه یک دادگستری حامد شاکری نیا

✔️ از جمله مطرح ترین و شناخته شده ترین وکلای تهران متخصص در امور خانواده، ملکی و کیفری و... وکیل پایه یک دادگستری جناب آقای حامد شاکری نیا عضو مرکز مشاوران قوه قضاییه با بیش از ۱۵ سال سابقه وکالت، از جمله مطرح ترین و با تجربه ترین وکلای پایه یک دادگستری تهران در زمینه های کیفری، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. ایشان با بیش از ۹۳٪ موفقیت در پرونده های خود، از تجربه و تخصص بالایی در امر وکالت دارند. چنانچه نیازمند جلسه با جناب آقای حامد شاکری نیا وکیل پایه یک دادگستری هستید، همین حالا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه جلسه شما را با ایشان تنظیم نمایند. تماس بگیرید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

توجه : شماره تماس شما منتشر نخواهد شد

*

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره از وکیل