تماس با ما

وکیل سرقت

برای اعطای پرونده و اخذ وکیل سرقت با شماره 02144428277 و 09399217171 تماس حاصل فرمایید.

به طور کلی امروزه جرایم مربوط به امور کیفری بسیار در جامعه گسترش پیدا کرده است. و پرونده های مربوط به سرقت و کلاهبرداری دارای حساسیت ها و پیچیدگی های خاص خود می باشد. به همین علت وکلایی که در زمینه سرقت فعالیت می کنند باید توانایی های لازم برای دفاع از متهم را داشته باشند. گروه وکلای بزرگمهر با در اختیار داشتن وکلای پایه یک دادگستری در زمینه سرقت, آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

در صورتی که سوالی از وکیل سرقت و یا نیاز به مشاوره درباره این موضوع دارید سوال خود را در انتهای این مقاله بپرسید تا مشاوران حقوقی ما در سریع ترین زمان به شما پاسخ دهند.

وکیل سرقت پرونده های حوزه سرقت را بررسی می کند وکیل سرقت باید تخصص، تسلط لازم و همچنین سابقه بالایی را داشته باشد تا بتواند پرونده ها را به طور کاملا دقیق مورد بررسی قرار دهد.

گروه وکلای بزرگمهر با بهره گیری از وکلای حرفه ای با سابقه از جمله وکیل سرقت ، وکیل قتل و… آماده ارائه خدمات حقوقی به هموطنان عزیز می باشد.

سرقت

سرقت را در حقوق جزایی به طور مختصر ربودن مال و اشیا منقول و غیرمنقول  بدون رضایت صاحب شخص تعریف می کنند. در قانون مجازات اسلامی در خصوص سرقت چنین ذکر شده است که: «سرقت عبارت است از ربودن مال متعلق به غیر». یکی از بزرگترین جرایم کیفری، سرقت می باشد و زیرمجموعه جرم های علیه اموال و مالکیت اشخاص می باشد. وکیل سرقت متخصص می تواند با قبول وکالت در پرونده سرقت بی گناهی یا جرم یک متهم را با توجه به قوانین اثبات کند.

مجازات سرقت

در قانون مجازات اسلامی، سرقت و مجازات های آن شامل انواع و مراتب مختلفی می شود که وکیل سرقت از آن ها آگاهی دارد. در ادامه به توضیح هر یک می پردازیم.

سرقت حدی:

حد و حدود این نوع سرقت، همان طور که در قانون مشخص بوده، شرع نیز در این خصوص مجازاتی را تعیین نموده است که در هنگام صدور حکم و اجرای آن نیز به این موضوع توجه می شود. از شروط مربوط به سرقت حدی که وکیل سرقت باید نسبت به آن ها شناخت کافی داشته باشد، مسلحانه بودن سرقت و یا انجام شدن سرقت در شب و همچنین سرقت گروهی و نیز آزار و اذیت مالک هنگام سرقت را می توان نام برد که اثبات و رد این موضوع یکی از مهم ترین وظایف وکیل سرقت در مسئله حدی شناخته شدن سرقت است. لازم به ذکر است که با توجه به گفته های وکیل سرقت با تجربه، وجود مدارک و شواهد در خصوص هر یک از موارد گفته شده، باعث پیچیدگی و تشدید مجازات در جرم سرقت نیز خواهد شد.

در چه صورت سرقت، سرقت حدی محسوب می شود؟

 • سرقت در شب انجام شده باشد
 • افراد سارق 2 نفر یا بیشتر باشند
 • یک نفر یا بیشتر حاوی سلاح باشند
 • اگر افراد سارق از دیوار بالا بروند کلید را شکسته یا کلید را بسازند
 • اگر در هنگام سرقت افردی مورد آزار و اذیت قرار بگیرند
 • حداکثر مجازات در سرقت زمانی است که سرقت مسلحانه باشد یا هنگام سرقت آزار و اذیتی انجام شود.

مجازات سرقت حدی

 • دفعه اول قطع چهار انگشت دست راست
 • دفعه دوم قطع پای چپ از بخش پایینی برآمدگی
 • دفعه سوم حبس
 • دفعه چهارم اعدام

سرقت تعزیری:

میزان مجازات آن مشخص نبوده و بستگی به نظر قاضی دارد و حد و حدود این جرم مشخص نیست در سرقت تعزیری حبس از سه ماه و 1 روز تا 2 سال به همراه 74 ضربه شلاق در نظر گرفته شده که به عوامل مختلف و عنوان اتهام موکل نیز بستگی دارد. از وظایف مهم وکیل سرقت در مجازات سرقت تعزیری، دفاع از موکل خود جهت رسیدن به حق واقعی ایشان است. وکیل سرقت با تجربه و حرفه ای می تواند با استناد و استدلال قوی، پرونده را به نفع موکل خود درآورده و پرونده ایشان را به سوی احقاق حق خود هدایت کنند.

 

رد مال مسروقه

از جمله نکاتی که وکیل سرقت درباره آن آگاه است این موضوع می باشد که در مجازات سرقت، علاوه بر جنبه کیفری و مجازات حبس و شلاق که بالاتر ذکر شده است، سارق موظف است که رد (بازگرداندن) مال مسروقه را به دو صورت عین مال و یا ارزشی از مال که توسط کارشناس دادگاه ارزش گذاری می شود را به مالباخته پرداخت نماید. چنانچه سارق از این موضوع امتناع نموده و رد مال را به مالباخته پرداخت نکند، اموال ایشان توقیف شده و پس از برگزاری مزایده توسط دادگاه، اموال به فروش رفته و از محل مال حاصله رد مال پرداخت می شود. در غیر این صورت تا زمان عدم رضایت مالباخته، سارق در حبس خواهد بود. این موضوع حتی بعد از پایان مدت محکومیت سارق نیز ادامه خواهد داشت.

وکیل سرقت در تهران:

وکیل سرقت در تهران، پرونده سرقت را به دقت بررسی می کند و به کوچکترین جزییات آن دقت کرده و با استدلال و استناد مناسب و محکم، پرونده را به بهترین نتیجه هدایت می کند. انتخاب وکیل سرقت به شدت موضوع مهمی می باشد چرا که وکیل سرقت می تواند با تجربه خود با توجه به ماده و تبصره های قانون مجازات اسلامی جرم یا گناهی را اثبات و یا رد کند.

وجود یک وکیل سرقت متخصص در صورت وجود و عدم وجود جرم یا اثبات جرم یا بی گناهی موکل بسیار ضروری است. یک وکیل سرقت متخصص با آگاهی کامل از قوانین و مقررات می تواند با ارائه توضیحات و دلایل کافی جرم یا عدم بی گناهی را اثبات کند از آنجایی که این توانایی در توان متهم یا مالباخته یا فرد بی گناه وجود ندارد، بسیار حائز اهمیت بوده و می تواند نتیجه پرونده را کاملا متفاوت رقم بزند. چنانچه یک وکیل سرقت متخصص و کار بلد برای این موضوع انتخاب شود، وکیل متخصص سرقت از مالباخته با ارائه سند و مدرک دفاع میکند و سرقت و یا عدم آن را اثبات می کند. همچنین یک وکیل سرقت متخصص می تواند تمام تلاش خود را به کار گیرد تا مال سرقت شده به صاحب مال برگشت داده شود و همچنین سارق مورد بررسی قرار بگیرد. وکیل سرقت در تهران باید دانش کافی در شناخت موارد جرم را داشته باشد انتخاب یک وکیل کارآزموده و متخصص که تجربه و تخصص کافی در زمینه سرقت داشته باشد و با انرژی برای پیروزی در پرونده سرقت موکل تلاش کند از مواردی است که باید به آن توجه کرد.

اثبات سرقت در دادگاه:

از جمله وظایف مهم وکیل سرقت در دادگاه، ‌اثبات سرقت است. وکیل سرقت مالباخته،‌ تمامی تلاش خود را در احقاق حق و زنده شدن مال موکل خود می کند تا به بهترین نتیجه ممکن دست یابد. اثبات سرقت در دادگاه از جمله تخصصی ترین و پیچیده ترین وظایف وکیل سرقت است که پیشنهاد می شود در این زمینه حتما از وکیل سرقت با تجربه بالا و حرفه ای کمک بگیرید چرا که تجربه وکیل سرقت می تواند در پرونده سرقت شما بسیار سرنوشت ساز باشد. از جمله مواردی که وکیل سرقت در این خصوص برای اثبات سرقت در دادگاه مطرح می کند، اشاره به اشیا و وسایل سرقت شده و یا همان مال مسروقه است. همچنین وکیل سرقت می تواند به شهادت شهود و زمان وقوع سرقت نیز اشاره نموده و از این طریق وقوع و یا عدم وقوع سرقت را اثبات نماید. از آنجا که پرونده های کیفری خصوصا پرونده های سرقت، از جمله پرونده های پیچیده هستند، پیشنهاد می شود حتما از وکیل با تجربه در این زمینه کمک گرفته شود.

 

رد اتهام سرقت

از جمله وظایف وکیل سرقت در دادگاه، رد اتهام سرقت از موکل خود می باشد. وکیل سرقت می تواند با استناد و استدلال کافی، دقیق و موثر، همچنین با ارائه مدارک موجود در رد اتهام سرقت موکل خود، بسیار سرنوشت ساز و موثر واقع شود. در واقع وکیل سرقت با تجربه و متخصص، علاوه بر تجربه و تخصص، پرونده های سرقت پیچیده بسیاری را موفقیت آمیز به سرانجام رسانده است. از آنجا که پرونده سرقت علاوه بر جنبه حقوقی، جنبه کیفری نیز خواهد داشت، لذا باید در این خصوص وکیل سرقت با تجربه ای اخذ شود تا توانایی دفاع و رد اتهام سرقت از موکل خود را داشته باشد.

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفافیت مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقرای ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روزترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از اخرین قوانین کشور
 • برخود مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده،و…)، کیفری و…

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه درخشان و پرونده های موفق طی سال های اخیر آماده بررسی پرونده های قضایی و مشاوره های تخصصی در حوزه های مختلف حقوقی می باشد. با اعتماد به وکلای ما می توانید از استیفای کامل حقوق قانونی خود اطمینان خاطر داشته باشید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید02144428277

[kkratings]

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • برادر من رو به اتهام سرقت طلا و جواهر از خانه خاله همسرش دستگیر کردن و براش دویست میلیون رد مال اعلام کردن. لطفا کمک کنین برادر من بی گناهه چطور این موضوع رو اثبات کنیم.

  پاسخ
  • گروه وکلای بزرگمهر
   خرداد 19, 1400 10:19 ق.ظ

   با سلام و وقت بخیر. از آنجا که رد اتهام سرقت و اثبات بی گناهی در سرقت از موارد پیچیده و حساس در زمینه کیفری می باشد، با ما تماس بگیرید تا وکیل سرقت متخصص و با تجربه پرونده سرقت شما را بر عهده بگیرد.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مطالب مرتبط

فهرست
phone برای‌تماس‌کلیک‌کنید021-44428277