وکیل کیفری غرب تهران

 1. خانه
 2. Blogs
 3. وکیل کیفری غرب تهران
تماس با ما

وکیل کیفری غرب تهران

برای اعطای وکالت به وکیل کیفری غرب تهران با شماره 02144428277 و 09399217171 تماس حاصل فرمایید.

همانطور که میدانید امروزه آمار جرم و جنایت در کشور بسیار بالا رفته و روزانه پرونده های زیادی در رابطه با امور کیفری به دادگاه ارجاع داد می شود. در نتیجه قانون ایران نسبت به این موضوع بسیار حساسیت نشان می دهد و اثبات بی گناهی و دفاع در دادگاه دشوار بود. به همین علت حضور یک وکیل متخصص و مجرب در پزونده های کیفری بسیار ضرورری می باشد.

در صورتی که سوالی از وکیل کیفری غرب تهران داشته و یا نیاز به مشاوره درباره این موضوع دارید سوال خود را در انتهای این مقاله بپرسید تا مشاوران حقوقی ما در سریع ترین زمان به شما پاسخ دهند.

ساکنین که در غرب تهران حضور دارند، در صورتی که دچار یک موضوع کیفری شوند باید با مراجعه و مشورت با وکیل کیفری غرب تهران مشکل خود را در میان بگذارند، چرا که پرونده هایی با موضوع کیفری که دارای اهمیت زیادی نسبت به پرونده های حقوقی هستند مسلما نیازمند وکیل کیفری که آشنایی کامل به قوانین کیفری دارند است، چرا که نتیجه شکست در این پرونده ها به دلیل نا آشنا بودن به قوانین بسیار جبران ناپذیر خواهد بود. طبق اصل ماده 35 دو طرف دعوی مجاز به داشتن وکیل کیفری می باشند و در صورت عدم توانایی هر طرف دعوا برای در اختیار گرفتن وکیل، دادگاه شرایط داشتن وکیل را برای در اختیار گرفتن طرفین فراهم خواهد داد.

بهترین وکیل کیفری غرب تهران

پرونده های کیفری به دلیل حساسیت بالای خود نیازمند وکیل کیفری هستند که از هوش بالایی برای به کار بردن به جای قوانین برخوردار باشند، بهترین وکیل کیفری غرب تهران برای رسیدگی به پرونده باید نسبت به جمع آوری اسناد به کلانتری مربوطه مراجعه کند و نسبت به پیش برد مسائل پرونده پیگیری های لازم را صورت دهد.

همچنین برای افرادی که در غرب تهران زندگی می کنند و دچار پرونده های حقوقی که زمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است شده اند قطعا مشورت با وکیل کیفری غرب تهران که به موقعیت زمانی مناسب جهت اقدام حقوقی آشنا باشد لازم و ضروری است.

قوانینی که وکیل کیفری باید بداند

تخصص وکالت به دو دسته تقسیم می شوند : وکیل حقوقی ، وکیل کیفری.

طبیعتا برای رسیدگی به پرونده های حقوقی از قبیل وراثت ، چک ، مهریه و … باید از وکیل آشنا به مسائل حقوقی بهره برد و اما برای مواردی که نیاز به آشنایی با قوانین کیفری دارند باید از وکیل کیفری بهره برد چرا که موارد کیفری از اهمیت بیشتری نسبت به موارد حقوقی برخوردار است چند مورد از این قوانین عبارتند از :

 1. قانون مجازات اسلامی
 2. قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز
 3. قانون مبارزه با مواد مخدر
 4. آیین دادرسی کیفری و غیره میباشد.

مجازات جرایم کیفری

مجازاتی که معمولا برای موارد کیفری در نظر گرفته می شوند عبارتند از :

 1. اعدام
 2. قطع عضو
 3. زندان
 4. تبعید
 5. شلاق

انواع دعاوی کیفری

 1. قتل عمد
 2. قتل غیر عمد
 3. سرقت
 4. کلاهبرداری
 5. خیانت در امانت داری
 6. جعل

چه تعداد وکیل کیفری نیاز داریم

برای انجام تحقیقات و جمع آوری اسناد موارد کیفری به وقوع پیوسته در غرب تهران وجود تنها یک وکیل کیفری غرب تهران برای طرفین تعریف شده است، در حالی که در دادگاه کیفری طرفین میتوانند تا 2 وکیل را نیز داشته باشند درست مانند پرونده های حقوقی و اگر پرونده در دادگاه کیفری 1 طرح شکایت کیفری شود هر کدام از طرفین قادر به داشتن 3 وکیل خواهند بود.

 

وکیل کیفری قتل غرب تهران

نقش وکیل کیفری غرب تهران در موارد قتل بسیار اهمیت ویژه ای در پرونده خواهد داشت چرا که در این موارد وکیل کیفری باید از روی تجربه با انواع انگیزه های قتل و یا شناخت های جامعه شناسی و روانشناسی آشنا باشد تا بتواند بهترین نتیجه را چه برای شاکی چه برای مجرم به قتل از دادگاه دریافت کند؛ نتایجی مانند قصاص و حبس ابد برای شاکی و یا فرجام خواهی در امور کیفری برای مجرم . به ساکنین غرب تهران، وکیل کیفری غرب تهران توصیه خواهد شد تا در پرونده قتل باعث تسریع بخشیدن در روند دادخواست پرونده شود همچنین با گرفتن وکیل کیفری غرب تهران نیازی به حضوری شاکی در دادگاه نخواهد بود.

 

وکیل کیفری سرقت غرب تهران

سرقت از جمله جرائمی است که جز مسائل مادی افراد محسوب شده و در پرونده هایی با موضوع سرقت بزرگی سرقت و خشونت به کار رفته در بحث اصلی سرقت به حساب می آید، به همین دلیل استفاده از وکیل کیفری غرب تهران در صورتی که ساکن غرب هستید در این جرم بسیار تصمیم درستی خواهد بود.

گرفتن وکیل کیفری غرب تهران در پرونده های سرقت باعث سرعت بخشیدن برای احقاق حق شاکی می شود به خصوص سرقت وسایل نقلیه از قبیل (ماشین، موتورسیکلت و…) که احتمال اوراق کردن و فروختن قطعات یدکی آن ها توسط مال خرها بیشتر از موارد سرقت شده دیگر است و زمان در این پرونده ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

علاوه بر این مسائل حقوقی که در این موارد برای شاکی به وجود می آید باعث میشود شاکی از ادامه باز پس گیری اموال به سرقت رفته خود صرف نظر کند به همین علت گرفتن وکیل کیفری غرب تهران برای ساکنین غرب که آشنایی به قوانین و تجربه ای که در این پرونده ها دارند برای ادامه رونده پرونده بسیار مفید و راهگشا است.

وکیل کیفری کلاهبرداری غرب تهران

از آنجایی که پرونده های جرایم کلاهبرداری دارای حساسیتی خاصی است و به دلیل نداشتن آگاهی از مفاد قانونی امکان بروز کلاهبرداری و یا فریب بسیار زیاد است در اختیار گرفتن وکیل کیفری غرب تهران برای نظر دادن روی مسائل کلاهبرداری و طریقه طرح شکایت بسیار ضروریست. البته باید در نظر داشت طرح شکایت در مورد کلاهبرداری باید با نظر وکیل کلاهبرداری کیفری صورت بگیرد چرا که ممکن است کار انجام شده نوعی از فریب باشد که کلاهبرداری به حساب نمی آید.

وکیل کیفری جعل غرب تهران

جرم جعل جز جرائمی است که علاوه بر ضرر مالی در برخی موارد باعث ایجاد ضرر روحی در افراد جامعه نیز خواهد شد، در قانون مجازاتی که برای این گونه پرونده ها در نظر گرفته شده جبران خساراتی است که متهم کرده و همچنین 6 تا 24 ماه زندان یا پرداخت 3 تا 12 میلیون جزای نقدی برای متهم است و تنها در صورت اعاده دادرسی کیفری این حکم را لغو کند؛ وکیل کیفری غرب تهران به شما معرفی خواهیم کرد تا در پرونده جعل به دلیل آشنایی به موارد قانونی باعث جلوگیری از خسارات و ضرر های حقوقی بیشتر برای موکل خود باشد، همچنین وکیل کیفری برای احقاق حق موکل خود در صورت آسیب روحی وارده با استفاده از مفاد قانونی مرتبط بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

طریقه پیگیری روند پرونده جعل توسط وکیل کیفری به ترتیب است که وکیل طرح شکایت کیفری خود را به دادسرا ارائه داده و پرونده از طریق بازپرس به کارشناسان تشخیص هویت ارجاع داده میشود و پس از تایید کارشناس  به وقوع جرم جعل پرونده به دادسرا فرستاده شده و سپس در دادگاه کیفری 2 به پرونده جعل رسیدگی خواهد شد چیزی که بسیار مهم است حضور وکیل کیفری برای پیش برد سریع پرونده با در نظر گرفتن تمامی جوانب در تمامی این مراحل خواهد بود.

وکیل کیفری خیانت در امانت غرب تهران

طبق قانون 674 تعیین شده، مجازات خیانت در امانت داری بین 6 تا 36 ماه زندان تعیین شده است همچنین خیانت در امانت جز جرائم غیر قابل بخشش ذکر شده است و از طرفی ارائه شکایت برای شاکی ممکن است و پیروزی در پرونده و متهم شدن فرد خاطی به معنی بازگرداندن مال نخواهد بود به همین دلیل برای شاکی های ساکن غرب وکیل کیفری غرب تهران به شما پیشنهاد خواهیم داد.

در این پرونده ها نحوه عملکرد وکیل کیفری غرب تهران برای بازگرداندن مال موکل خود از شخص که متهم به خیانت در امانت می باشد به دو صورت است، در اولین راه وکیل به دادگاه حقوقی رفته و نسبت به بازگرداندن موکل خود دادخواست تنظیم میکنند البته وکیل کیفری غرب تهران بیشتر از راه دوم برای مسئله خیانت در امانت استفاده کرده در واقع ابتدا وکیل در این روش با ارائه شکایت به دادسرا پیگیر پرونده خواهد شد و پس آن با متهم کردن فرد متهم به خیانت در امانت با ارائه دادخواست به دادگاه حقوقی نسبت به بازگرداندن مال شاکی خود اقدام خواهد کرد. همچنین میتوانید از همین سایت مطلب تامین خواسته کیفری را نیز مطالعه کنید.

شکایت وکیل کیفری در صورت مشخص نبودن متهم

طرح شکایت ارائه شده توسط وکیل کیفری در صورت مشخص نبودن متهم تا مدت 2 سال قابل پیگیری است و وکیل شاکی میتواند از تمامی ظرفیت های قانونی برای پیش برد طرح شکایت استفاده کند و در صورتی که مدت اعتبار 2 ساله شکایت به پایان برسد طبق دستور مقام قضایی پرونده بایگانی خواهد شد و چنانچه در هر زمانی متهم پرونده مشخص شود امکان به جریان انداختن پرونده وجود خواهد داشت.

وظایف وکیل کیفری خوب

وکیل کیفری غرب تهران به شما معرفی خواهیم کرد که تعهد میدهد در انجام وکالت پرونده های کیفری موکل خود که حفظ و عدم فاش کردن اسرار موکل را رعایت کرده و همچنین با توجه به آگاهی که وکیل کیفری به قوانین کیفری دارد بهترین راه حل را با تامین دلیل کیفری برای موکل خود انتخاب کند تا بیشترین سود را از پرونده به موکل خود برساند، همچنین وکیل کیفری متعهد میگردد در حفظ و امانت داری تمامی اسناد موکل خود تمامی احتیاط لازم را صورت دهد. در آخر وکیل کیفری  ملزم به ارائه صورتحساب دقیق از تمامی دستمزد خود برای پیش برد پرونده تا انتهای کار می باشد.

مزایای گرفتن وکیل کیفری متخصص

در پرونده های کیفری که در غرب تهران رخ می دهد گرفتن وکیل کیفری غرب تهران با تجربه که آشنایی کامل به قوانین و هم کاربرد درستی از آن در پیش برد پرونده داشته باشد مهمتر از هرچیز دیگریست، همچنین وکیل کیفری غرب تهران باید آگاهی کاملی نسبت به مطرح کردن طرح شکایت شاکی و گرفتن حکم جلب کیفری که در غرب تهران حضور دارد داشته باشد و همچنین از نوع و زمان مناسب طرح شکایت آگاهی داشته باشد. به خصوص پرونده های کیفری قتل که نیازمند وکیل اعدام متخصص می باشد.

وکیل کیفری غرب تهران باید مهارت به خصوصی در مطرح کردن دفاعیه، شکواییه و اظهارنامه از خود نشان دهد چرا که در نتیجه نهایی پرونده بسیار تاثیر گذار است.

مزایای وکلای با تجربه گروه بزرگمهر

 • سرعت بخشیدن به روند دادرسی
 • حضور در جلسات دادگاه بدون نیاز به حضور موکل و گزارش دهی منظم به موکل
 • حفظ اسرار و اطلاعات موکل و عدم فاش شدن آن ها
 • شفاف مسائل حقوقی برای موکل
 • پیگیری منظم روند پرونده تا زمان حاصل شدن نتیجه پرونده
 • حق وکالت منصفانه
 • جذب اعتماد موکل و برقرای ارتباط موثر با او
 • انجام فعالیت های حقوقی با به روزترین سیستم حقوقی
 • به روز بودن و اطلاع از اخرین قوانین کشور
 • برخود مناسب و محترمانه با موکل و قاضی موکل
 • فعالیت گروه های مجرب در تمامی زمینه های حقوقی(ملکی، خانواده و…)، کیفری و…

گروه وکلای بزرگمهر با سابقه چندین ساله و داشتن وکلای مجرب و متخصص در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری آماده ارائه خدمات و رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری شما می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. 02144428277

[kkratings]

6 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • پسر عموی من بدون گواهینامه زده به یه نفر فوت شده طرف میخوام ببینم جرم کیفری حساب میشه و سوسابقه کیفری براش حساب میشه و باید وکیل کیفری بگیریم برای رفع سو سابقه براش؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بزرگمهر
   فروردین 15, 1400 8:51 ق.ظ

   با سلام. بله چنانچه فرد فوت شده باشد، مجازات ایشان قصاص و اعدام خواهد بود و قطعا سابقه کیفری برای ایشان محسوب خواهد شد.

   پاسخ
 • محمد زارعی
  فروردین 7, 1400 7:29 ق.ظ

  قاضی دادگاه کیفری دو بخاطر نداشتن مدرک کافی حکم قطعی صادر کرده الان من چطوری میتونم اعتراض بزنم ؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بزرگمهر
   فروردین 7, 1400 10:59 ق.ظ

   با سلام و وقت بخیر. از آنجایی که رای قطعی صادر شده، احتمالا پرونده شما در مرحله دادگاه تجدید نظر قرار داشته است. اینکه آیا امکان اعتراض به رای قطعی برای شما ممکن است یا خیر، بستگی به روند پروند شما داشته و بدون مطالعه آن امکان اظهار نظر نیست. اما به طور کلی، برای پرونده هایی که شرایط آنها فراهم باشد باید از طریق اعاده دادرسی اقدام نمود که البته این نیز تنها در شرایطی خاص امکان پذیر است.

   پاسخ
 • انیسا کیانی
  اردیبهشت 6, 1400 7:36 ق.ظ

  سلام ممنون از سایت خوبتون و مطلبی که نوشتید من یه سوال داشتم ببینید من خالم منزلش نیاوران هست و برای شش ماه منزلش رو سپرده به سرایدار و اومد کانادا پیش ما، ولی یه ماه پیش که برای عید برگشتیم ایران دیدیم سرایدار خونه رو اجاره داده میشه اقدام به شکایت کرد از اون فرد مستاجر و سرایدارمون؟

  پاسخ
  • گروه وکلای بزرگمهر
   اردیبهشت 6, 1400 7:43 ق.ظ

   با سلام. موردی که فرمودین اجاره مال غیر بوده و جرم محسوب می شود. می توانید علیه سرایدار شکایت کیفری مطرح بفرمایید. چنانچه مستاجر، با آگاهی از این موضوع ملک را از ایشان اجاره کرده باشد، با اثبات این قضیه می توانید از ایشان نیز شکایت کیفری بفرمایید. پیشنهاد میکنیم که در این خصوص حتما وکیل کیفری با تجربه اخذ بفرمایید چرا که موضوع پیچیده و حساسی است و اثبات و دفاع این موضوع از لحاظ کیفری کار دشواری خواهد بود که نیازمند تجربه در این زمینه است.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مطالب مرتبط

فهرست
phone برای‌تماس‌کلیک‌کنید021-44428277