بهترین روش اقامت کانادا

لیست عناوین

برای اعطای وکالت به بهترین روش اقامت کانادا با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل برای بهترین روش اقامت کانادا سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در بخش کامنت ها و نظرات در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا وکلای مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

کانادا یکی از امن ترین کشورهای دنیا برای مهاجرت است. در سال 2022 کانادا در لیست 25 کشور ثروتمند جهان قرار گرفت. اقتصاد رو به رشد، امنیت بالا، مراکز آموزشی معتبر، نرخ جرائم پایین و کیفیت بالای زندگی در این کشور باعث شده است تا سالانه هزاران نفر متقاضی مهاجرت به آن باشند.

با توجه به این که بسیاری از ایرانیان نیز به دنبال بهترین روش اقامت کانادا هستند و می خواهند در اسرع وقت ویزای این کشور را دریافت کنند ما در این مقاله از بزرگمهر بر آن شدیم تا شما را با بهترین و سریع ترین روش اقامت کانادا آشنا کنیم. در این نوشتار ما لیستی جامع شامل بهترین و سریع ترین روش اقامت کانادا را در اختیار شما قرار می دهیم.

 

بهترین روش اقامت کانادا چیست؟

در این بخش روش های مختلف مهاجرت به کانادا را به شما معرفی می کنیم. با بررسی این روش ها قطعا می توانید باتوجه به تحصیلات، سن و اهدافتان، بهترین و سریع ترین روش اقامت کانادا را انتخاب نمائید.

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

افرادی که می خواهند یک بیزینس در کانادا راه اندازی کنند باید نسبت به دریافت ویزای ثبت شرکت اقدام نمایند. برای مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت به عنوان یکی از بهترین روش های اقامت کانادا، باید مراحل زیر را طی کنید؛

  1. داشتن یک میزان سرمایه اولیه و جمع آوری مدارک مورد نیاز
  2. تحقیق درباره بازار کار مورد نظر در کشور کانادا
  3. تهیه طرح تجاری یا بیزنس پلن
  4. ارسال درخواست و مدارک برای اداره مهاجرت و تایید این مدارک توسط اداره مهاجرت کانادا
  5. دریافت تاییدیه از اداره کار کانادا برای اخذ ویزای کاری
  6. و در نهایت اخذ ویزای کاری
یکی از دلایل این که این روش جزو لیست سریع ترین روش اقامت کانادا قرار گرفته این است که برای مهاجرت نیازی به سرمایه بسیار زیاد یا مدرک زبان ندارید.

همچنین این برنامه مهاجرتی را می توانید با کمک وکلای آگاه به بهترین روش اقامت کانادا مثل وکلای بزرگمهر، در کمتر از یک سال به سرانجام برسانید.

وکیل مهاجرت در تهران
بیش از ۱۳۰۰ پرونده موفق مهاجرت

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای انتقال درون شرکتی

برای انتقال درون شرکتی، شما باید یک شعبه از کسب و کار خودتان را در کانادا دایر کنید تا به این ترتیب ویزای کار دریافت نمائید. این شیوه مهاجرتی نیز جزو لیست بهترین روش اقامت کانادا قرار دارد و مدت زمان کمتری نسبت به مهاجرت از طریق ثبت شرکت، طول می کشد.

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای استارتاپ

اگر ایده های ناب زیادی در ذهنتان وجود دارد این شیوه، بهترین روش اقامت کانادا برای شما می باشد. برای مهاجرت به کانادا از طریق ویزای استارتاپ ابتدا باید ایده خود را در قالب یک طرح تجاری برای یکی از شرکت های رشد بیزنس کانادا بفرستید.

چنانچه یکی از این شرکت ها از ایده شما خوشش بیاید برای شما یک نامه تحت عنوان لتر آف ساپورت ارسال می کند. به واسطه این نامه حمایتی شما می توانید ویزای کانادا را دریافت کنید. وکلای باتجربه در زمینه بهترین روش اقامت کانادا بزرگمهر، در تمامی مسیر اخذ ویزای کانادا در کنار شما هستند.

مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ
استارتاپ را ما برای مهاجرت شما آماده میکنیم

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری جزو موارد سریع ترین روش اقامت کانادا می باشد. در این شیوه نیازی به مدرک تحصیلی یا مدرک زبان ندارید. از طرفی سرمایه خود را در یک کشور امن و با رشد اقتصادی بالا قرار می دهید و شاهد رشد روزافزون آن خواهید بود.

در حال حاضر، تنها از طریق استان کبک کانادا می توان برای اخذ ویزای سرمایه گذاری اقدام کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و پرسیدن سوالات خود با وکلای باتجربه در زمینه بهترین روش اقامت کانادا بزرگمهر تماس حاصل فرمائید.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری
بیش از 500 ئرونده موفق در زمینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری، سریع ترین روش اقامت کانادا محسوب می شود. با این حال کسب امتیازات لازم برای دریافت ویزا به این شیوه بسیار سخت است. برای مثال اگر جاب آفر نداشته باشید باید برای جبران، مدرک تحصیلی بالای لیسانس داشته باشید. نمره آیلتس 7.5 به بالا و سن بین 19 تا 29 سال از دیگر شرایط مهاجرت به کانادا از این طریق می باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه مهاجرتی استانی

هر استان و ایالت در کانادا، سالانه بنابر نیازهای خود یک سری شرایط خاص را برای پذیرش مهاجران اعلام می کند. البته شرایط و نحوه مهاجرت به استان کبک کانادا متفاوت است و شامل برنامه مهاجرت استانی نمی شود.

برنامه مهاجرت استانی بسته به هر استان و قوانین و سیاست های آن متفاوت است به همین دلیل برای یافتن روش مناسب مهاجرت استانی، کمک گرفتن از وکلای باتجربه بهترین روش اقامت کانادا بزرگمهر را فراموش نکنید.

مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک

سیاست ها و برنامه های مهاجرتی استان کبک کانادا با سایر استان های این کشور تفاوت اساسی دارد. در این استان 3 برنامه مهاجرتی وجود دارد که شامل حرفه و تخصص، کارآفرینی و خود اشتغالی است. سیستم امتیاز بندی آن نیز به طور کلی با سیستم اکسپرس اینتری متفاوت می باشد. مهاجرین معمولا این استان را برای مهاجرت سرمایه گذاری و تحصیلی انتخاب می کنند.

مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیب

کسانی که اقامت دائم کشور کانادا را دارند می توانند از طریق اسپانسرشیپ، والدین یا همسر خود را به کانادا ببرند و برای آنان نیز ویزای دائم اخذ کنند. این مورد نیز جزو لیست بهترین روش اقامت کانادا می باشد.

در این شیوه مهاجرتی باید یکی از افراد درجه یک خانواده شما ساکن کانادا باشد و با ارائه تمکن مالی اثبات نماید که می تواند از نظر مالی از شما حمایت کند زیرا در این شیوه مهاجرت دولت تعهدی در قبال هزینه های فرد مهاجر ندارد و تمام هزینه های مهاجرت و زندگی فرد بر عهده کسی است که وی را اسپانسرشیپ کرده است.

مهاجرت از طریق استان های آتلانتیک

برنامه مهاجرتی استان های آنتلانتیک در کانادا، مدتی است که از حالت یک برنامه آزمایشی به یک برنامه مهاجرتی اصلی تبدیل شده است. برای اخذ اقامت از این طریق باید جاب آفر یا پیشنهاد شغلی از سوی یک کارفرما داشته باشید.

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

مهاجرت تحصیلی به کانادا بسیار رایج است و جزو بهترین روش اقامت کانادا به شمار می رود. این کشور دانشگاه های معتبر زیادی دارد و تحصیل در یکی از این دانشگاه ها شانس شما را برای اخذ اقامت دائم کانادا افزایش می دهد.

درواقع سریع ترین روش اقامت کانادا در این حالت این است که بعد از اتمام تحصیلات، درخواست اقامت دائم از طریق ویزای کار یا سرمایه گذاری دهید. از طرفی برای مهاجرت تحصیلی به کانادا در برخی مراکز دانشگاهی این کشور نیازی به ارائه مدرک زبان هم نیست. البته داشتن مدرک زبان با نمره آیلتس 6.5 به بالا در اخذ پذیرش تحصیلی بسیار موثر است.

مهاجرت به کانادا از طریق جاب آفر

داشتن جاب آفر یا پیشنهاد کاری از سوی یک کارفرما در کانادا کمک می کند تا شما ویزای کاری این کشور را دریافت کنید. درواقع فرد کارفرما باید به اداره مهاجرت کانادا اثبات کند که برای کار خود به شما احتیاج دارد و نتوانسته است در کانادا فردی همچون شما را پیدا کند. به این ترتیب شما می توانید با در دست داشتن نامه جاب آفر خود، برای اخذ اقامت کانادا اقدام کنید. این روش هم جزو لیست بهترین روش اقامت کانادا می باشد.

مهاجرت به کانادا به روش خود اشتغالی

این شیوه مهاجرتی برای افرادی که در زمینه ورزش و هنر فعالیت دارند مناسب است زیرا معمولا ویزای خود اشتغالی در این روش به افرادی که در این دو حوزه فعالیت داشته باشند اعطا می شود. این شیوه نیز یکی از موارد بهترین و سریع ترین روش اقامت کانادا محسوب می شود و نیازی به سرمایه آنچنانی مدرک زبان قوی ندارد.

یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در کانادا، کارآفرینی نیوبرانزویک است. به این ترتیب می توانید قبل از ورود به کانادا اقامت دائم این کشور را اخذ کنید. همچنین الزامی به ایجاد شغل برای دیگران هم نیست. البته از سوی آفیسرهای ویزای کانادا در این زمینه سخت گیری های زیادی اعمال می شود. بنابراین اگر قصد مهاجرت به کانادا به روش خود اشتغالی را دارید حتما از وکلای متخصص بهترین روش اقامت کانادا بزرگمهر کمک بگیرید.

مشاوره مهاجرت رایگان
مشاوره صادقانه و تخصصی

سریع ترین روش اقامت کانادا چیست؟

به طور کلی اخذ ویزای کشوری همچون کانادا که جزو برترین کشورهای دنیا محسوب می شود، پروسه ای وقت گیر و زمانبر است. با این حال روش هایی هستند که نسبت به سایر برنامه های مهاجرتی وقت کمتری می طلبند و شما می توانید باتوجه به شرایط سنی، مالی و تحصیلی یکی از آنها را انتخاب نمائید.

بهترین روش اقامت کانادا یا سریع ترین روش اقامت کانادا بسته به هر شخص و شرایط وی متفاوت است.

برای تشخیص و انتخاب بهترین برنامه مهاجرت به کانادا توصیه می کنیم حتما با وکلا و کارشناسان امور مهاجرت و وکلایی که در انتخاب بهترین روش اقامت کانادا مثل وکلای بزرگمهر می توانند به شما کمک کنند، مشورت نمائید.

ما در تیم وکلای بزرگمهر با تکیه بر سال ها تجربه، آماده ارائه مشاوره تخصصی و انجام تمامی مراحل مهاجرت شما به کانادا هستیم. برای دریافت مشاوره تخصصی و پرسیدن سوالات خود از بهترین وکلا و کارشناسان امور مهاجرتی این کشور همین الان با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمائید.

 

 

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

به بهترین روش اقامت کانادا امتیاز دهید.

257

امتیاز کل بهترین روش اقامت کانادا

از طریق دکمه زیر به بهترین روش اقامت کانادا امتیاز دهید.

امتیاز کاربران: 3.89 ( 6 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

توجه : شماره تماس شما منتشر نخواهد شد

*

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره از وکیل