وکالت بلاعزل حضانت فرزند

ل ص پرسیده شده در 5 ماه پیش
#سوال شماره ۸۱۶

ارسالی از همکار گرامی سرکار خانم قیطاسوند.

باسلام؛

بنده حقیر با وکالت بلاعزلی که به زنم می دهدم حضانت فرزند رابه وی سپردم.آیا از نظر قانونی این وکالت صحیح میباشد؟در صورت صحیح بودن آیا راهی برای برگرداندن حضانت فرزندم به خودم وجود دارد؟ با سپاس.

1 پاسخ
وکیل پایه یک دادگستری عضو سایت پاسخ داده شده در 5 ماه پیش
تحت شرایط مقرر در ماده 1173 قانون مدنی میتوانید اقدام نمائید

تماس جهت اعطای وکالت

مشاوره حقوقی (همراه با هزینه)

سوال حقوقی دارم (رایگان)

دکمه بازگشت به بالا