ویزای استارتاپ پرتغال

لیست عناوین

برای دریافت ویزای استارتاپ پرتغال با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل برای ویزای استارتاپ پرتغال سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در بخش کامنت ها و نظرات در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا وکلای مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

ویزای استارتاپ پرتغال

کسانی که ایده ی تجاری جدید و خلاقانه ای دارند می توانند در صورت پیدا کردن یک انکوباتور در پرتغال ویزای استارتاپ پرتغال را اخذ کنند. این ویزا اقامت دو ساله را به دارندگانش هدیه می کند. شما می توانید با در دست داشتن ویزای اقامت پرتغال وارد این کشور شده و بعد از اجرای بیزینستان، این ویزا را به مدت سه سال دیگر تمدید کنید. بعد از گذشت 5 سال در خاک این کشور، امکان دریافت پاسپورت برای شما مهیا می شود.

اغلب افراد دوست دارند که امکان مهاجرت با ویزای اقامت پرتغال برایشان مهیا شود چرا که در مقایسه با سایر روش ها بسیار کم هزینه می باشد. شما در این روش فقط هزینه ی انکوباتور را پرداخت می کنید. این مراکز معتبر تسهیلاتی را در اختیار شما قرار می دهند که می توانید به کمک آن ها بیزینس خود را با بهترین شرایط در کشور پرتغال راه‌اندازی کنید.

شما برای اخذ ویزای استارتاپ پرتغال به مدرک زبان احتیاج نداشته و این یکی از دلایل محبوب بودن این ویزا می باشد. همچنین شما به سرمایه گذاری شخصی هم برای این ویزا نیاز ندارید. فقط باید برای یک سال زندگی در پرتغال پول کافی در حساب خود داشته باشید که این مبلغ چیزی در حدود 10 هزار پوند می باشد.

احتمالا می‌دانید که پاسپورت کشور پرتغال یکی از قدرتمندترین پاسپورت های دنیاست. در صورتی که تمایل دارید تا با اخذ ویزای استارتاپ پرتغال به این ویزا دست پیدا کنید، با ما همراه باشید.

در این مقاله قصد داریم تا به صورت کامل به توضیح درباره ی نحوه ی اخذ ویزای استارتاپ پرتغال در گروه وکلای بزرگمهر بپردازیم.

شرایط ویزای استارتاپ پرتغال

 1. شما در وهله ی اول باید حداقل 18 سال سن را دارا باشید تا بتوانید به صورت قانونی به انجام برخی امور بپردازید.
 2. برای اخذ ویزای اقامت پرتغال نباید شهروند هیچ کدام از کشورهایی که در حوزه ی شینگن می باشند، باشید. این ویزا تنها به کارآفرینان خارج از این حوزه تعلق دارد.
 3. شما به 10 هزار یورو پول احتیاج دارید که بتوانید آن را به یکی از بانک های پرتغال انتقال دهید. این مبلغ در کشور پرتغال بر اساس حداقل حقوق سالیانه تعیین شده است.
 4. شخص باید طرح تجاری خلاقانه ای را به منظور اجرای بیزنس خود داشته و ایده ی خود را در قالب بیزینس پلن به انکوباتور ارائه داده و تاییدیه بگیرند.
 5. ایده ی بیزنس باید کاملا جدید و خلاقانه باشد. همچنین بهتر است در زمینه تولید کالا یا ارائه ی خدمات تجاری باشد.
 6. بیزنس ارائه شده توسط شما باید قابلیت اشتغال زایی در پرتغال را داشته باشد.
 7. شخص باید بتواند نشان دهد که گردش مالی کسب و کار ایجاد شده توسط او در سال پنجم به 325 هزار یورو خواهد بود.
وکیل مهاجرت در تهران
بیش از ۱۳۰۰ پرونده موفق مهاجرت

مدارک لازم جهت اخذ ویزای استارتاپ پرتغال

شما باید در صورت تمایل برای اخذ هر نوع ویزا اقدام به جمع‌آوری مدارک کنید. لازم است تا برای جمع‌آوری مدارک بسیار با دقت عمل کنید. در بخش زیر به معرفی مدارکی که برای اخذ ویزای استارتاپ پرتغال به آن ها احتیاج دارید، می پردازیم.

 1. پاسپورت (در صورتی که چندین عضو دارد، لازم است تا پاسپورت همه ی اعضا جزو مدارک باشد.)
 2. انگیزه نامه
 3. رزومه کاری
 4. بیزنس پلن
 5. گواهی عدم سابقه کیفری
 6. صورت حساب بانکی به منظور ثابت کردن تمکن مالی

مزایای ویزای استارتاپ پرتغال

 1. شما برای اخذ ویزای اقامت پرتغال به مدرک زبان احتیاج نخواهید داشت.
 2. این کشور جزو حوزه ی شینگن بوده و شما با اخذ ویزای اقامت پرتغال می توانید به سایر کشورهای حوزه ی شینگن سفر کنید.
 3. ویزای استارتاپ پرتغال یک روش بسیار سریع و نسبتا راحت برای اخذ اقامت و پاسپورت کشور پرتغال است.
 4. اغلب افراد سیستم مالیاتی پرتغال را برای سرمایه گذاری مناسب می‌دانند.
 5. همسر یا پارتنر، والدینی که بتوانید اثبات کنید از نظر مالی به شما وابسته هستند، فرزندان زیر18 سال، فرزندان بالای 18 سال که وابستگی مالی دارند می توانند در برنامه ی ویزای اقمت پرتغال قرار گرفته و از تمامی مزایای ویزای اقامت پرتغال بهره ببرند.
 6. پرتغال همواره به خاطر آب و هوای مناسب، هزینه های پایین زندگی، فرهنگ غنی و همچنین داشتن زیرساخت های مدرن بین مهاجران محبوب بوده است.
 7. کارآفرینان در پرتغال جایگاه بسیار خوبی داشته و این کشور از این افراد حمایت می کند.
 8. پاسپورت پرتغال جزو قدرتمند ترین پاسپورت های جهان بوده و شما می توانید با آن به 188 کشور بدون ویزا سفر کنید.

بیزنس پلن برای ویزای استارتاپ پرتغال

لازم است شما طرحی از کسب و کار خود برای اخذ ویزای استارتاپ پرتغال تهیه کنید. این طرح در بین افراد به بیزنس پلن مشهور بوده که اصلی ترین مرحله هم برای گرفتن این ویزا به حساب می آید.

فرد متقاضی باید بیزنس پلن را به یکی از مراکز انکوباتور در پرتغال بفرستد. لازم است این بیزنس پلن به گونه ای باشد که بتواند حداقل موافقت آن ها را جلب کند.

انکوباتورها بیزنس پلن متقاضیان را بر اساس پتانسیل بازار، پتانسیل ایجاد شغل، مقیاس پذیری کسب و کار، مهارت های تیم مدیریت و غیره مورد بررسی قرار می دهند.

مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ
استارتاپ را ما برای مهاجرت شما آماده میکنیم

مراحل اخذ ویزای استارتاپ پرتغال

 1. شما باید به منظور اخذ ویزای استارتاپ پرتغال، به صورت آنلاین ثبت نام کنید. برای ثبت نام باید رزومه، تاییدیه بانکی، کپی پاسپورت، گواهی سو پیشینه و انگیزه نامه ی خود را ارسال کنید.
 2. انکوباتورها در پرتغال به بررسی طرح شما پرداخته و امکان دارد که آن را تایید یا رد کنند. پاسخ آن 30 روز کاری بعد از ارسال درخواست، به اطلاع شما می رسد. شما برای پذیرفته شدن باید حداقل مورد تایید یک انکوباتور قرار بگیرید.
 3. در صورتی که انکوباتور شما را تایید کند با شما ویدیو کال کرده و مصاحبه انجام می شود. پس از صفحه ای را برای شما ارسال می کند که شرایط، هزینه ها و مدارک مورد نیاز را شامل می شود.
 4. بعد از انجام مصاحبه باید مدارکی که از شما خواسته شده را ارائه داده و هزینه ی انکوباتور را بپردازید. پس از آن 15 روز کاری به شما فرصت داده می شود که برای مصاحبه ی حضوری به کنسولگری پرتغال مراجعه کنید.
 5. بعد از مصاحبه 3 ماه زمان دارید تا به پرتغال رفته و برای ویزای اقامت پرتغال درخواست دهید.
 6. پس از آن به عنوان آخرین مرحله باید به انکوباتور مراجعه کرده و تسهیلات را دریافت کنید و برنامه ریزی برای راه اندازی بیزنس را انجام دهید.

هزینه ی ویزای استارتاپ پرتغال

هرچند همانطور که گفتیم شما برای اخذ ویزای اقامت پرتغال به سرمایه گذاری شخصی نیاز ندارید اما برخی هزینه ها مانند هزینه ی ثبت نام و انجام مراحل قانونی و هزینه ی انکوباتور را باید بپردازید.

هزینه ی انکوباتور

برای تعریف انکوباتورها می توان گفت شتاب دهنده هایی هستند که هدفشان کمک به پیشرفت و توسعه ی ایده های استارتاپی است. انکوباتورها راه‌اندازی بیزنس شما را سرعت بخشیده و شما را در این مسیر به درستی هدایت می کنند تا هر چه سریع تر توسعه پیدا کرده و به درآمد برسید. هر چند شما باید برای دریافت این خدمات هزینه ای پرداخت کنید. دولت پرتغال هیچ مقدار مشخصی را بعنوان هزینه ی انکوباتور تعیین نکرده و پس از تایید ایده توسط انکوباتور و انجام مصاحبه این مقدار مشخص می شود. همانطور که برخی انکوباتورها گران‌تر از سایرین هستند، برخی هم اصلا به پرداخت هزینه نیازی ندارند و به صورت رایگان به شما مشاوره می دهند.

مشاوره مهاجرت رایگان
مشاوره صادقانه و تخصصی

اقامت پرتغال به وسیله ی استارتاپ

همانطور که گفتیم دولت پرتغال برنامه ی استارتاپ را به منظور جذب افراد با استعداد و همچنین سرمایه راه‌اندازی کرد. شما در این روش ابتدا یک اجازه ی 4 ماهه برای انجام امور کسب می کنید و وارد کشور پرتغال می شوید. در صورتی که به زمان بیشتری نیاز داشته باشید، 90 روز کاری هم به آن اضافه می شود.

بعد از این مرحله، شما رسما با یک انکوباتور قرار داد بسته و ویزای استارتاپ پرتغال که دو سال اعتبار دارد را دریافت می کنید. در این مدت هم با تسهیلاتی که توسط انکوباتور به شما داده می شود می توانید بیزنس خود را راه‌اندازی کرده و توسعه دهید. در پایان این دوسال می توانید ویزای خود را برای 3 سال دیگر تمدید کنید و پس از آن هم بعد از گذشت پنج سال اقدام به دریافت پاسپورت پرتغال کنید که به شما و تمامی اعضای وابسته به شما تعلق میگیرد.

در صورتی که هنوز هم درباره ی اخذ ویزای استارتاپ پرتغال سوالاتی دارید می توانید به گروه وکلای بزرگمهر مراجعه کرده و اطلاعات خود را تکمیل کنید. ما برای یک مهاجرت درست و اصولی قدم به قدم در کنار شما هستیم.

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

به ویزای استارتاپ پرتغال امتیاز دهید.

125

امتیاز کل ویزای استارتاپ پرتغال

از طریق دکمه زیر به ویزای استارتاپ پرتغال امتیاز دهید.

امتیاز کاربران: 4.45 ( 1 رای)

2 دیدگاه

 1. بخشید شما تو پرونده های حقوقی موسسات مهاجرتی هم فعالیت دارین؟ من با موسسه ای که قرارداد داشتم باهاشون برا مهاجرت به مشکل خوردم

  1. با سلام و وقت بخیر. بله فعالیت میکنیم. با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه : شماره تماس شما منتشر نخواهد شد

*

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره از وکیل