ویزای استارتاپ فرانسه

لیست عناوین

برای دریافت ویزای استارتاپ فرانسه با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل برای ویزای استارتاپ فرانسه سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در بخش کامنت ها و نظرات در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا وکلای مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

ویزای استارتاپ فرانسه

اغلب کشورهای توسعه یافته اخیرا در تلاش بوده اند تا مهاجرانی را به وسیله ی ویزای استارت آپی جذب کنند. به خاطر نقش مهمی که شرکت های استارتاپی در ایجاد اشتغال دارند، در بین کشورها محبوبیت بسیاری پیدا کرده اند و اغلب کشورها تمایل دارند تا ایده های تجاری بیشتری را به کشور خود بیاورند. فرانسه هم در این راستا با راه‌اندازی جنبشی استارتاپی، به یکی از مقاصد جذاب برای راه‌اندازی یک بیزینس تبدیل شده است. این کشور که ویزای استارتاپ فرانسه به علاقه مندان و توانمندان ارائه می دهد، هر ساله افراد بسیار زیادی با ایده های ناب و خلاقانه را جذب می کند. افراد درواقع به نوعی با این روش ویزای اقامت فرانسه را دریافت می کنند.

ما به عنوان گروه وکلای بزرگمهر در این مقاله قصد داریم تا شما را با تمامی موضوعات مربوط به ویزای استارتاپ فرانسه آشنا کنیم تا بتوانید بهترین تصمیم را اتخاذ کنید.

 

راه‌اندازی یک بیزینس در فرانسه

در صورتی که شما ایده ی تجاری جدید یا سرمایه ای دارید و می خواهید از ایده یا سرمایه ی خود در کشور دیگری به منظور راه‌اندازی یک استارتاپ استفاده کنید، قطعا لازم است تا یک بار این سؤال را مطرح کنید: چرا باید فرانسه انتخاب من باشد؟ هر چند که اخذ ویزای اقامت فرانسه به تنهایی بسیار وسوسه انگیز است.

به منظور پاسخ به این سؤال می توان موارد بسیاری را نام برد که در این قسمت به مهم ترین آن ها اشاره می کنیم:

این کشور در تمامی بخش های اقتصادی خود نقاط قوت مهمی را داراست که می تواند باعث شود تا یک کسب و کار پر رونق راه‌اندازی شود. شما در فرانسه می توانید به تمامی منابع انسانی متخصص، سرمایه و امور مالی، چهارچوب قانونی مناسب، اکوسیستم پویا برای استارتاپ ها و غیره دسترسی داشته باشید.

امروزه بیش از 10 هزار استارتاپ در این کشور وجود دارد که در حدود 900 هزار تا از این بیزینس ها در سال 2020 راه‌اندازی شده اند. بر اساس این ارقام می توان فهمید که فرانسوی ها به خلاقیت و نوآوری علاقه ی بسیار نشان می دهند و امکان اخذ ویزای استارتاپ فرانسه را به این افراد می دهند.

امانوئل مکرون در طی یک بیانیه اعلام کرد که این کشور از تمامی کسانی که در سراسر جهان در عرصه ی نوآوری و کارآفرینی فعالیت می کنند در تمامی زمینه های فناوری مواد غذایی، فناوری سبز، هوش مصنوعی و سایر فناوری ها استقبال می کند.

او همچنین اعلام کرد که قصد دارد تا فرانسه ملتی استارتاپی باشد. منظور از این حرف این است که مانند یک استارتاپ فکر و حرکت کند. ویزای استارتاپ فرانسه به افراد این امکان را می دهد تا همراه با خانواده ی خود اقامت دائم فرانسه را دریافت کنند.

گروه وکلای بزرگمهر می تواند در زمینه ی اخذ ویزای استارتاپ فرانسه به شما کمک کند تا با کم‌ترین هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را اخذ کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ
استارتاپ را ما برای مهاجرت شما آماده میکنیم

شرایط ویزای استارتاپ فرانسه

۱. باید امکان گرفتن یک نامه حمایتی از یک سازمان معتبر در فرانسه برای بیزینس پلنتان وجود داشته باشد.

۲.  به ۱۹۷۴۷ یورو تمکن مالی نیاز خواهید داشت.

۳. باید ایده ی تجاریتان خلاقانه و نوآورانه باشد و بیزینس پلن داشته باشید.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای استارتاپ فرانسه

* شناسنامه و پاسپورت

* درصورت وجود، شناسنامه و پاسپورت همسر و فرزندان

* در صورت وجود، سند ازدواج

* مدارک اثبات تمکن مالی

* سه قطعه عکس

* نامه رسمی از یک نهاد عمومی در فرانسه

* و در نهایت فرم درخواست ویزای استارتاپ

هزینه ی ویزای استارتاپ فرانسه

هزینه ی دریافت ویزای استارتاپ فرانسه ۹۹ یورو می باشد. هر چند دقت کنید که بعد از این که اجازه ی اقامت چهار ساله را دریافت کردید لازم است تا ۲۰۰ یورو مالیات و ۲۵ یورو هم حق تمبر بپردازید.

همچنین هزینه ی مورد نیاز برای ویزای همسر ۲۲۵ یورو است. به جز همسر، برای صدور ویزای هر کدام از اعضای خانواده، نیاز به پرداخت ۹۹ یورو می باشد.

شما باید موارد بیان شده را در پروسه ی اخذ ویزای اقامت فرانسه در نظر داشته باشید. همچنین شما باید بتوانید اثبات کنید که به اندازه ی یک سال زندگی در فرانسه پول کافی در حساب خود دارید. مبلغ آن هرسال متغیر بوده و در سال ۲۰۲۲ این مبلغ ۱۹۷۴۷ یورو است.

وکیل مهاجرت در تهران
بیش از ۱۳۰۰ پرونده موفق مهاجرت

مهاجرت خانوادگی به وسیله ی ویزای استارتاپ فرانسه

از آن جایی که اقدام به خواندن این متن کردید، می توان حدس زد که قصد دارید برای اخذ ویزای استارتاپ فرانسه اقدام کنید و احتمالا این سوال برایتان پیش آمده که آیا خانواده ی شما هم می توانند همراهتان مهاجرت کنند یا خیر!

می توان گفت که پاسخ این سؤال مثبت است. شما این امکان را دارید تا فرزندان زیر ۱۸ سال، همسر یا پارتنر خود و فررندان زیر ۱۸ سال همسرتان را با خود همراه کنید.

اشخاص همراه در این ویزا هم از تمامی مزایای این ویزا برخوردار می شوند. اما دقت کنید که شما نمیتوانید والدین را همراه خود با این ویزا ببرید.

تمدید ویزای استارتاپ فرانسه

حداکثر مدت اعتبار ویزای استارتاپ فرانسه، ۴ سال بوده که شما می توانید حدود ۳ ماه قبل از منقضی شدن آن، به منظور تمدید آن اقدام کنید.

در صورتی که شما بتوانید نشان دهید که بیزنس شما فعالیت خود را به خوبی ادامه می دهد، امکان تمدید آن وجود دارد‌. شما برای این منظور همچنین لازم است تا برخی مدارک مانند وضعیت پیشرفت بیزینس، گزارشی از کارهای انجام شده، اقدامات باقی مانده برای انجام و غیره را ارائه دهید.

برای تمدید این ویزا هم شما باید حداقل تمکن مالی گفته شده را نیاز خواهید داشت.

شهروندی فرانسه به وسیله ی ویزای استارتاپ فرانسه

پیش‌تر هم اشاره کردیم که شما می توانید به واسطه ی ویزای استارتاپ فرانسه، پاسپورت و شهروندی این کشور را به دست بیاورید. همچنین اعضای خانواده شما هم می توانند این شرایط را شامل شوند.

شما باید به منظور اخذ پاسپورت فرانسه شرایط زیر را دارا باشید:

۱. زبان فرانسوی شما برای مکالمه ی روزمره مناسب باشد.

۲. سابقه ی کیفری نداشته باشید.

۳. پنج سال متوالی در این کشور زندگی کرده باشید.

۴. بتوانید ثابت کنید که فرهنگ و مسئولیت شهروندی فرانسه را درک کرده اید.

این نکته را در نظر داشته باشید که تمامی اعضای خانواده که قصد اخذ پاسپورت فرانسه را دارند، باید شرایط بیان شده را دارا باشند.

مشاوره مهاجرت رایگان
مشاوره صادقانه و تخصصی

مزایای اخذ ویزای استارتاپ فرانسه

۱. شما بعد از گذشت ۵ سال، امکان اخذ اقامت دائم و شهروندی فرانسه را دارا هستید.

۲. ویزای استارتاپ فرانسه در مقایسه با سایر روش هایی که برای اخذ اقامت فرانسه وجود دارد، به تمکن مالی کم تری نیاز دارد.

۳. شما با گرفتن این ویزا می توانید به ۲۶ کشور حوزه ی شینگن بدون ویزا و بدون محدودیت سفر کنید.

۴. همسر شما هم امکان کار در کشور فرانسه را دارد و فرزندانتان به صورت رایگان می توانند در این مدارس تحصیل کنند.

۵. امکان حضور در یکی از برترین اکوسیستم های اروپایی را دارا خواهید بود و از حمایت انکوباتورهای فرانسه به منظور توسعه ی بیزنس خود بهره می برید.

۶. در این روش شما به مدرک زبان احتیاج نخواهید داشت. علاوه بر این به ارائه ی مدارک دانشگاهی هم نیازی نیست و شما تنها با ارائه ی مدرک دیپلم می توانید برای این ویزا اقدام کنید.

روند اخذ ویزای استارتاپ فرانسه

شما به منظور اخذ این ویزا باید حتما تمامی مراحل زیر را طی کنید:

۱. دریافت نامه حمایتی

نیاز است تا شما طرح تجاری خود را برای یک انکوباتور در این کشور یا هر کدام از نهاد های عضو اکوسیستم استارتاپی فرانسه، بفرستید. اگر هر کدام از آن ها با بیزنس پلن شما موافقت کند، برای شما یک نامه حمایتی ارسال خواهد کرد.

۲. اخذ گواهی نوآورانه و خلاقانه بودن بیزنس

لازم است تا بعد از اخذ نامه حمایتی  یک گواهی مبنی بر نوآورانه بودن بیزینستان از دولت فرانسه دریافت کنید. برای این منظور باید وارد وبسایت شده، اکانت ساخته و فرم های آنلاین را به درستی تکمیل کنید.

شرایط نو آورانه بودن بیزنس بنا بر معیارهای مختلف به واسطه ی وزارت اقتصاد فرانسه بررسی شده و اگر تایید شد، برای شما گواهی تایید صادر می شود.

لازم است تا وقتی که اقدام به اخذ ویزا می کنید، حتما گواهی را در پرونده خود داشته باشید.

۳. دریافت کردن ویزای استارتاپ فرانسه

بعد از این که شما هر دو مرحله ی بالا را طی کردید، امکان اقدام برای ویزای استارتاپ فرانسه برای شما وجود دارد. در این شرایط شما باید به سفارت این کشور مراجعه کرده و همراه با مدارک لازم، درخواست خود را ارائه دهید.

در شرایطی که مدارک و درخواست شما مورد قبول واقع شود، ویزا برای شما صادر و به پاسپورت شما الصاق خواهد شد. فرآیند صدور این ویزا در حدود ۳ ماه به طول می انجامد. شما پس از اخذ ویزای اقامت فرانسه می توانید به این کشور وارد شوید.

شما بعد از ورود باید حتما به یک دفتر اداری دولتی مراجعه کرده و ویزای خود را ارائه دهید. تنها در این صورت شما اجازه ی اقامت ۴ ساله دریافت خواهید کرد. بعد از این شرایط شما تا ۴ سال می توانید در این کشور زندگی کرده و به پیشرفت بیزنس خود بپردازید. دقت کنید که این مدت قابل تمدید است.

امیدواریم که توانسته باشید جواب اغلب سؤال های خود را در این مقاله دریافت کنید. شما میتوانید سوالات خود را در خصوص دریافت ویزای استارتاپ فرانسه را از گروه وکلای بزرگمهر بپرسید تا بدون هیچ ابهامی قدم در این مسیر بگذارید.

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

به ویزای استارتاپ فرانسه امتیاز دهید.

128

امتیاز کل ویزای استارتاپ فرانسه

از طریق دکمه زیر به ویزای استارتاپ فرانسه امتیاز دهید.

امتیاز کاربران: 4.45 ( 1 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

توجه : شماره تماس شما منتشر نخواهد شد

*

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره از وکیل