ویزای استارتاپ انگلیس

لیست عناوین

برای دریافت ویزای استارتاپ انگلیس با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل برای ویزای استارتاپ انگلیس سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در بخش کامنت ها و نظرات در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا وکلای مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

ویزای استارتاپ انگلیس

ویزای استارتاپ انگلیس را می توان یک فرصت عالی به منظور اخذ اقامت انگلیس دانست. قطعا رویای هر کس کار کردن در یکی از پیشرفته ترین کشورهای اروپا و بزرگ ترین اقتصادهای جهان است. شما به منظور اخذ ویزای استارتاپ انگلیس نیاز به سرمایه ی خاصی ندارید و برای این منظور کافیست فقط بتوانید ایده ی تجاری خلاقانه ای را ارائه دهید.

این ویزا از برنامه های دولت این کشور به منظور جذب کارآفرینان خارجی می باشد. شما باید توانایی راه اندازی یک کسب و کار نوآورانه را داشته باشید تا بتوانید این ویزا را اخذ نمائید.

افراد بسیاری به دنبال اخذ ویزای اقامت انگلیس می باشند تا بتوانند در این کشور کار و اقامت کنند. لازم است این نکته را به یاد داشته باشید که ویزای استارتاپ انگلیس یکی از کم هزینه ترین روش ها برای این منظور است.

حال ما اینجا هستیم تا به شما در زمینه ی اخذ ویزای استارتاپ انگلیس در گروه وکلای بزرگمهر کمک کنیم تا شما بتوانید با کم ترین هزینه و راحت ترین روش به این کشور مهاجرت نمایید.

شرایط مورد نیاز جهت اخذ ویزای استارتاپ انگلیس

شما باید برخی شرایط را برای اخذ ویزای استارتاپ انگلیس دارا باشید که در این قسمت به معرفی این شرایط می پردازیم.

 1. لازم است که حداقل 18 سال را دارا باشید.
 2. شما به حداقل نمره ی 5.5 آیلتس نیاز دارید.
 3. حداقل میزان پول مورد نیاز شما، 1270 پوند می باشد.
 4. شما باید در جدول امتیاز بندی ویزای استارتاپ انگلیس، حداقل امتیاز را کسب نمائید.
 5. در آخر هم باید ایده ی تجاری نوآورانه ای را دارا باشید و برای آن از نهادی معتبر در این کشور نامه تاییدیه بگیرید.

در صورتی که اطلاعی از نامه تاییدیه و نحوه ی اخذ آن ندارید، در ادامه با ما همراه باشید. ما سعی داریم تا در این مقاله شما را کاملا درباره ی روش اخذ ویزای استارتاپ انگلیس در گروه وکلای بزرگمهر آگاه نمائیم.

وکیل مهاجرت در تهران
بیش از ۱۳۰۰ پرونده موفق مهاجرت

نامه تاییدیه چیست؟

در قسمت بالا اشاره کردیم که شما به منظور اخذ ویزای استارتاپ انگلیس لازم است تا ایده ای نوآورانه و جدید داشته باشید. پس از آن باید یک نهاد مجاز اقتصادی و یا علمی در کشور انگلیس، ایده ی شما را تایید نماید. به عنوان مثال می توان به موسسه آموزش عالی انگلستان یا سازمان حمایت از کارآفرینان انگلستان اشاره کرد. در صورتی که ایده ی شما مورد تایید واقع شود، نامه ی تاییده دریافت خواهید کرد. این نامه به افرادی تعلق می گیرد که بتوانند بیزنس پلن قوی ای را برای فعالیت تجاری خود ارائه دهند. این بیزنس پلن باید دارای سه شرط زیر باشد:

 1. نوآورانه باشد.

همان طور که در بخش های قبل هم اشاره کردیم، ایده ی شما باید کاملا جدید باشد و از هر فعالیتی در بازار متفاوت باشد.

 1. جدید باشد.

شما با این ویزا نمی توانید به مشاغلی که امروزه در انگلیس وجود دارد بپیوندید و در آن بیزنس ها سرمایه گذاری کنید.

 1. پتانسیل رشد اقتصادی داشته باشد.

بیزنس مطرح شده توسط شما باید قابلیت این را داشته باشد که از نظر اقتصادی رشد کند.

در صورتی که در این زمینه سوالاتی برایتان پیش آمد، می توانید با تماس با گروه وکلای بزرگمهر به جواب آن ها برسید.

مزایای ویزای استارتاپ انگلیس

قطعا شما هم اگر بخواهید یک مهاجرت اصولی داشته باشید، به تمامی مزایا و معایب مقصد خود فکر می کنید. حال ما قصد داریم تا در این بخش مزایای ویزای استارتاپ انگلیس را مورد بررسی قرار دهیم.

اولین و شاید مهم ترین مورد برای افرادی که قصد دارند تا با خانواده ی خود مهاجرت کنند این است که شما می توانید برای افراد همراه خود، ویزای همراه بگیرید. کسی که ویزای استارتاپ انگلیس را اخذ می کند، این امکان را دارد که علاوه بر بیزنسی که راه اندازی کرده، به کاری دیگر هم مشغول شود.

اخذ این ویزا به نوعی اخذ ویزای اقامت انگلیس می باشد و شما می توانید بدین طریق، اقامت دائم انگلیس را اخذ نمائید.

نکته ی مهم دیگری که باعث شده تا این ویزا بین مردم به محبوبیت بالایی دست پیدا کند، کم هزینه بودن این روش است. شما به جز برخی هزینه های جانبی، نیازی به بردن هیچ هزینه ای برای راه اندازی بیزنس خود ندارید. این روش در مقایسه با سایر روش های مهاجرت به انگلیس، بسیار کم هزینه می باشد. علاوه بر این، اخذ این ویزا بسیار ساده تر بوده و نسبت به روش های کاری، تحصیلی یا غیره شما می توانید در صورت داشتن روحیه ی استارتاپی، ایده ی جدید و خلاقانه به راحتی آن را اخذ کنید.

شما در بازه ای که دارای ویزای استارتاپ انگلیس هستید می توانید به مقاصد مختلف سفر کنید و هیچ ممنوعیتی برای شما وجود ندارد.

اخذ این ویزا نیازمند یک پروسه ی زمانی کوتاه مدت است که یکی دیگر از شرایط ایده آل اخذ ویزای استارتاپ انگلیس می باشد. این کشور همچنین زیرساخت اقتصادی بسیار قوی و مناسبی برای افرادی که ایده های خلاقانه دارند ایجاد کرده است. از این رو شما می توانید بیزنس موفق و سود دهی را راه اندازی نمائید. در صورتی که به دنبال اخذ ویزای اقامت انگلیس می باشید، این روش مناسب شما است چرا که شما از این طریق می توانید اقامت انگلیس را به دست آورید که قطعا یکی از رویاهای هر فرد است که در کشوری که جزو هفت اقتصاد برتر جهان است، زندگی کند.

معایب ویزای استارتاپ انگلیس

قطعا هر چیزی در این جهان معایبی را هم داراست. حال اگر قصد دارید تا اقدام به اخذ ویزای اقامت انگلیس از این طریق بزنید، لازم است تا به برخی نکات توجه کنید.

شما با اخذ ویزای استارتاپ انگلیس امکان برخورداری از تسهیلات دولتی را نخواهید داشت. این تسهیلات شامل تخفیفات مالیاتی یا کمک هزینه ی مسکن می شود.

در قسمت قبل اشاره کردیم که شما همراه با این ویزا می توانید همراه با بیزنس استارتاپی خود، در شغل دیگری هم مشغول به کار شوید اما دقت کنید که برای کار کردن در بعضی مشاغل محدودیت هایی وجود دارد. به عنوان مثال شما با اخذ این ویزا نمی توانید به عنوان یک ورزشکار حرفه ای اقدام به کار کنید.

در صورتی که شما ویزای اقامت انگلیس را دریافت کنید می توانید لیستی از کارهای مجاز و غیر مجاز را مشاهده کنید.

اقامت انگلیس به وسیله ی استارتاپ

افراد بسیاری همواره علاقه دارند بدانند که آیا ویزای استارتاپ انگلیس را می توان به نوعی معادل ویزای اقامت انگلیس دانست؟ باید بگوییم که بله، درواقع شما با این ویزا، اقامت دائم انگلیس را دریافت می کنید. هر چند که این ویزا یک روش مستقیم برای این منظور محسوب نمی شود اما شما می توانید بعد از گذشت 2 سال، این ویزا را به ویزای نو آوری انگلیس تبدیل کنید. در این شرایط ویزای شما برای 3 سال دیگر تمدید شده و پس از آن می توانید به منظور اخذ اقامت دائم اقدام کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ
استارتاپ را ما برای مهاجرت شما آماده میکنیم

مدارک مورد نیاز به منظور دریافت ویزای استارتاپ انگلیس

شما به منظور دریافت این ویزا، باید مدارک زیر را با صحت کامل ارائه دهید:

 1. مدرک زبان انگلیسی
 2. تاییدیه بانک ( باید 28 روز قبل از اپلای در حسابتان 1270 پوند داشته باشید.)
 3. پاسپورت معتبر و سایر مدارک هویتی

دقت کنید که این مدارک در حالت کلی ارائه شده اند و ممکن است که برخی افراد به اسناد بیشتری نیاز داشته باشند. علاوه بر این لازم است تا اسنادی را که به زبان انگلیسی نیستند حتما با ترجمه ی معتبر ارائه کنید.

هزینه های لازم جهت اخذ ویزای استارتاپ انگلیس

شما باید در زمان اپلای 378 پوند پرداخت کنید. در صورتی که قصد دارید تا به همراه خانواده ی خود اقدام کنید، باید برای هر شخص هم همین میزان پرداخت شود. در این بین بهتر است هزینه های انگشت نگاری را فراموش نکنید، این هزینه برای هر شخص 19.20 پوند می باشد.

تمکن مالی برای ویزای اقامت انگلیس

به منظور دریافت ویزای استارتاپ یا به نوعی ویزای اقامت انگلیس، شما به هیچ گونه سرمایه گذاری نیاز نخواهید داشت. اما لازم است تا حداقل 1270 پوند را به مدت 28 روز متوالی از قبل اپلای در حسابتان موجود باشد. این موجودی به این منظور است که ثابت کند شما در زمان حضور در این کشور به منظور تامین هزینه های شخصی خود، پس انداز کافی دارید.

مشاوره مهاجرت رایگان
مشاوره صادقانه و تخصصی

مدت زمان صدور ویزای استارتاپ

اگر شما به منظور اخذ این ویزا به صورت آنلاین اقدام کردید، اطلاعات بیومتریک و اسناد خود را آماده و ارائه کردید، پس از آن اغلب در حدود 3 هفته پاسخ را دریافت خواهید کرد.

در شرایطی که بررسی درخواست ارائه شده توسط شما بیشتر طول بکشد، با شما تماس گرفته می شود. یکی از مثال های زیر می تواند دلایل نیاز به زمان بیشتر باشد:

 1. اسناد ارائه شده توسط شما به بررسی بیشتری احتیاج داشته باشد.
 2. این احتمال وجود دارد که لازم باشد تا شما در یک مصاحبه شرکت کنید.
 3. برخی دلایل شخصی که به خودتا مربوط می شود مانند سوپیشینه کیفری.

ما در این مقاله سعی کردیم تا به سوال هایی که ممکن است برای شما پیش بیاید جواب دهیم. در صورتی که هنوز سوال های بیشتری دارید می توانید با گروه وکلای بزرگمهر ارتباط برقرار کرده و به آن ها پاسخ دهید.

ما به عنوان گروه وکلای بزرگمهر در تمامی مراحل اخذ ویزای استارتاپ انگلیس در کنار شما خواهیم بود. ما به اندازه ی یک تماس با شما فاصله داریم.

 

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

به ویزای استارتاپ انگلیس امتیاز دهید.

امتیاز کل ویزای استارتاپ انگلیس

از طریق دکمه زیر به ویزای استارتاپ انگلیس امتیاز دهید.

امتیاز کاربران: 4.55 ( 1 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

توجه : شماره تماس شما منتشر نخواهد شد

*

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره از وکیل