ویزای استارتاپ استرالیا

لیست عناوین

برای دریافت ویزای استارتاپ استرالیا با شماره 02144428277 و 09374807447 (منشی ۲۴ ساعته وکیل) تماس حاصل فرمایید.

چنانچه از وکیل برای ویزای استارتاپ استرالیا سوال داشته و یا نیاز به مشاوره دارید، در بخش کامنت ها و نظرات در انتهای مطلب سوال خود را مطرح نمایید تا وکلای مجموعه سریعا به شما پاسخ دهند.

ویزای استارتاپ استرالیا

در صورتی که قصد دارید تا کسب و کاری جدید را در استرالیا شروع کنید و یا محصولی را اختراع کرده اید و قصد دارید تا آن را در این کشور به تولید انبوه برسانید، لازم است تا ویزای استارتاپ استرالیا را اخذ نمائید. ویزای اقامت استرالیا یک روش جذاب برای افرادی است که ایده ای خلاقانه و جدید دارند. لازم است شما به این موضوع دقت کنید که گاها این روش با نام E 188 در بین افراد شناخته می شود؛ هر چند که ویزای استارتاپ استرالیا بسیار متفاوت از ویزای E 188 است چرا که در این ویزا شما نباید اقدام به خرید یک رستوران یا نمایندگی کنید بلکه باید یک ایده ی جدید را گسترش دهید. ویزای اقامت استرالیا همواره جزو بهترین ویزاها محسوب می شود چرا که نسبت به سایر ویزاها هزینه ی کم تری در پی داشته و استرالیا یکی از بهترین کشورهایی است که یک نفر می تواند بیزنس خود را در آن آغاز کند. شروع هر بیزنسی قطعا سختی های بسیاری دارد، این سختی ها در صورتی که در کشوری بیگانه باشد، چند برابر می شود؛ پس بهتر است که با آگاهی کامل دست به انتخاب بزنید.

به خاطر سردرگمی هایی که ممکن است برای شما پیش بیاید، گروه وکلای بزرگمهر اطلاعات ویزای استارتاپ استرالیا را به طور کامل برای شما مورد بررسی قرار می دهد. لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا به خوبی درباره ی این ویزا اطلاعات کسب کنید.

مزایای ویزای استارتاپ استرالیا

از آن جایی که ویزای استارتاپ استرالیا شرایط بسیار خوبی را برای افراد ایجاد کرده، مزایای بسیاری را شامل می شود. این ویزا جزو سه ویزای استارتاپی عالی و محبوب در بین افراد شناخته شده و سعی دارد تا سایر رقبای خود را از میدان به در کند.

این ویزا امکان اقامت 5 ساله ی استرالیا را برای افراد فراهم می کند. در ویزای اقامت استرالیا همسر و فرزندان زیر 23 سال شما هم می توانند همراه شما به این کشور مهاجرت کنند. شما می توانید ویزای استارتاپ استرالیا را به ویزا 888 استرالیا که یک ویزای دائمی است تبدیل کنید و در این حین هم به کارآفرینی در این کشور بپردازید.

وکیل مهاجرت در تهران
بیش از ۱۳۰۰ پرونده موفق مهاجرت

مزایای اخذ ویزای استارتاپ استرالیا

افراد بسیاری آرزو دارند تا استارتاپی را در استرالیا راه اندازی کنند چرا که این کشور بستری را برای این افراد آماده می کند تا بیزنس خود را راه اندازی کرده و از مزایای کار و زندگی در این کشور بهره ببرند. در قسمت زیر به معرفی برخی از این مزایا می پردازیم.

شما با استفاده از این ویزا می توانید کاملا قانونی اقامت دائم استرالیا را اخذ نمائید. درواقع بعد از این که مدت زمان مشخصی از ورود شما گذشت، در صورتی که از شرایط مورد نیاز برخوردار باشید می توانید برای اخذ اقامت دائم استرالیا اقدام نمائید. اقامت دائم یک پیش زمینه برای دریافت پاسپورت این کشور و شهروندی آن است.

از طرفی شما می توانید با اخذ ویزای اقامت استرالیا و مهاجرت به این کشور و راه اندازی بیزنس مورد نظر خود، سود چشم گیری را به دست آورید. این کشور به خاطر موقعیت جغرافیایی فوق العاده ای که دارد باعث شده تا سرمایه گذاران در این کشور به سرمایه گذاری بپردازند که باعث می شود ایده های خلاقانه و جدید به چشم بیاید.

مزیت مهم بعدی این است که خانواده ی شما هم می توانند با ویزای استارتاپ استرالیا به این کشور مهاجرت کنند و جزو معدود ویزاهایی دسته بندی می شود که متقاضی این امکان را دارد که همسر و فرزندان خود را با خود به استرالیا ببرد. حتی خانواده ی این افراد می توانند اقامت دائم استرالیا را هم اخذ نمایند.

به عنوان مزیت دیگر ویزای اقامت استرالیا می توان به شروع کسب و کار بدون نیاز به سرمایه ی اولیه ی خاصی اشاره کرد. فرد می تواند با سرمایه ی بسیار کمی فعالیت خود را شروع کند.

دولت استرالیا و سایر کمک های مالی برای راه اندازی استارتاپ از فرد حمایت می کند و این یک مزیت دیگر ویزای استارتاپ استرالیاست.

گروه وکلای بزرگمهر برای اخذ ویزای استارتاپ استرالیا در تمامی مراحل در کنار موکلان خود بوده تا بتوانند در سریع ترین زمان ممکن و در بهترین شرایط، این ویزا را اخذ نمایند.

شرایط دریافت ویزای استرالیا

اشخاصی که قصد دارند تا به وسیله ی ویزای استارتاپ استرالیا به این کشور مهاجرت کنند، باید برخی شرایط را دارا باشند که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

 • دارا بودن سن کم تر از 55 سال
 • نامزدن شدن از طرف دولت منطقه ای یا ایالتی
 • برخورداری از مهارت انگلیسی قابل قبول

در صورتی که دولت منطقه ای یا ایالتی ایده ی شخص را به عنوان فرصت اقتصادی استثنائی به شمار آورد، از این شرایط می توان چشم پوشی کرد.

 • داشتن تمکن مالی کافی
 • داشتن سابقه ی کاری مرتبط با ایده ی پیشنهادی
 • جدید و خلاقانه بودن طرح ارائه شده

دقت کنید که هر کدام از ایالت ها شرایط خاص خود را برای ارائه ی دعوت نامه و پذیرفتن فرد بیان کرده اند که شخص باید بر اساس ایالت مد نظر خود آن ها را بررسی کرده و در شرایطی که آن ها را دارا بود، اقدام نماید.

مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ
استارتاپ را ما برای مهاجرت شما آماده میکنیم

هزینه و مدت زمان صدور ویزای استارتاپ استرالیا

از وقتی که شما دعوت نامه ی رسمی منطقه ای یا ایالتی را دریافت کنید، تا 60 روز بعد از آن می توانید برای درخواست ویزای اقامت استرالیا اقدام نمایید. اغلب افرادی که تمایل به دریافت این ویزا دارند دوست دارند بدانند که چه مدت زمان بعد از تکمیل مدارک و ارسال درخواست خود، ویزای آن ها صادر می شود. در حالت کلی موافقت با اخذ این ویزا و صدور آن ممکن است حدود 3 تا 7 ماه طول بکشد.

شما باید در هنگام ارسال مدارک اصلی اخذ ویزا، فیش پرداخت هزینه ی ویزا را هم ارائه دهید. این هزینه برای ویزای استارتاپ استرالیا معادل 4115 دلار می باشد. دقت کنید که این مبلغ فقط برای اخذ ویزا بوده و هزینه های جانبی جمع آوری مدارک را شامل نمی شود.

علاوه بر این لازم است در نظر داشته باشید که در صورتی که درخواست ویزای اقامت استرالیا برای شما به هر دلیلی رد شد، این مبلغ به شما برگردانده نمی شود. پس بهتر است در زمان تکمیل مدارک و بررسی شرایط خود برای تطابق با معیارهای اصلی این ویزا، دقت کنید تا درخواست شما رد نشود.

مدارک مورد نیاز جهت درخواست ویزای استارتاپ استرالیا

قطعا مهاجرت به این کشور از طریق ویزای استارتاپ استرالیا همانند سایر روش های مهاجرتی نیازمند برخی مدارک می باشد که در این قسمت به معرفی آن ها می پردازیم.

 • ارائه ی همه ی مدارک پزشکی
 • کارت ملی
 • پاسپورت
 • شناسنامه
 • ارائه ی بیزنس پلن ایده ی مربوطه
 • دلایل و مدارکی مبنی بر علاقه ی متقاضی به بیزنس خود
 • تکمیل فرم 80 برای ارزیابی شخصیتی فرد
 • گواهی حمایت برای هر کدام از افراد همراه
 • ارائه ی مدارکی از کلیات فعالیت استارتاپی پیشنهادی
 • ارائه ی گواهی پلیس کشورهایی که شخص در ده سال گذشته حدود یک سال در آن سکونت داشته است.
 • ارائه ی مدارک از گردش مالی
 • ارائه ی مدارک زبان انگلیسی با هدف مسلط بودن به این زبان

علاوه بر این اگر شخص تمایل داشته باشد تا به همراه خانواده ی خود از طریق ویزای استارتاپ استرالیا به این کشور مهاجرت کند، باید تمامی مدارک هویتی فرزندان، صورت حساب مشترک بانکی با همسر، سند ازدواج و مدارکی این چنینی را با خود به همراه داشته باشد.

کشور استرالیا برای راه اندازی استارتاپ مناسب است؟

کشور استرالیا بنا به دلایل مختلف می تواند جزو بهترین کشورهای دنیا برای راه اندازی کسب و کارتان باشد. در صورتی که قصد دارید تا با اخذ ویزای اقامت استرالیا به این کشور مهاجرت کنید، دلایل زیر باعث دلگرمی هرچه بیشتر شما خواهند شد.

 • ثبات بسیار بالای سیاسی و اقتصادی استرالیا
 • تنوع فرهنگی بالا در این کشور و بهره مندی از تنوع بالای مخاطبان با دیدگاه های متفاوت
 • صداقت و شفافیت در سیستم بیزنس های استرالیا
 • بهره مند شدن از طیف گسترده ی نیروی کار ماهر و تحصیل کرده
 • داشتن درآمد مطلوب نسبت به کار
 • نزدیک بودن به کشورهای آسیایی و امکان ارتباط با آن ها
 • سطح زندگی مطلوب در این کشور و بهره مند شدن از زیبایی های طبیعی در کنار فضای شهری مدرن
مشاوره مهاجرت رایگان
مشاوره صادقانه و تخصصی
ما در این مقاله سعی کردیم تا به بررسی تمامی جوانب ویزای استارتاپ استرالیا بپردازیم. گروه وکلای بزرگمهر به خوبی از ویزای استارتاپ استرالیا و تمامی جزئیاتش اطلاع داشته و می تواند به شما در این راه کمک کند.

ممنون که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید. لطفا سوالات خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید.

نظرات موکلین اخیر

میانگین امتیاز ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (4.7) - 731 نظر

نظر آقای م. خ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

بسیار دلسوز. تسلط خوب بر قوانین حقوقی به من کمک کردن تا هر سندی را که امضا کردم بفهمم.

نظر آقای ج. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

ایشون یک وکیل حرفه ای هستن و دانش بسیار خوبی در زمینه حقوقی دارند. حمایت بسیار خوبی ارائه دادند و بهترین راهکار را در پرونده ملکی من اجرا کردند. من کاملا راضی هستم.

نظر خانم س. ذ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

جناب وکیل واقعا وکیل بسیار خوبی هستند. در مورد پرونده من که درمورد مسائل خصوصی زندگی من بود به من کمک کردند. از ایشون ممنونم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

یک صلح نامه برای من جناب وکیل تنظیم کردن که باهاش تونستم به تمامی حق و حقوقم برسم.

نظر آقای ک. ض
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من کارم نظافت هستش و تو یکی از خانه هایی که رفته بودم بهم اتهام سرقت زدن واقعا از حکم زندان می ترسیدم به خاطر شرایط زندگیم، خداروشکر جناب وکیل کارم رو به خوبی انجام دادند.

نظر خانم ج. ه
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع کیفری متخصص بود. خداروشکر تبرئه شدم با کمکشون

نظر خانم ص. ش
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

شوهرم اذیتم میکرد فک نمیکردم بتونم طلاق بگیرم چون حق طلاق نداشتم الحمدلله با درایت وکیل محترم کارم به خوبی به نتیجه رسید.

نظر آقای ن. م
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

طلاق توافقیمون تو یک هفته انجام شد و راحت شدم ممنونم ازتون.

نظر آقای ق. ا
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

هنگام جا به جایی بار یک مشتری ایست بازرسی جلوم رو گرفت و بعد از گشتن ماشین، متاسفانه شیشه در بار پیدا شده بود بازداشت شدم. به کمک جناب وکیل تبرئه شدم. ممنونم ازشون

نظر خانم س. ن
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

من اسمم رو اصلا دوست نداشتم نتیجتا تو سن 40 سالگی تصمیم گرفتمم اسمم رو تغییر دهم شنیده بودم عوض کردن اسم دوندگی زیادی داره خداروشکر آقای وکیل برام اوکیش کرد واقعا ممنونم.

نظر خانم ص. ف
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

حضانت دخترم رو از شوهر سابقم بگیرم و دخترم رو کنار خودم نگه دارم.

نظر آقای ر. س
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

سال هاست که بلبرینگ با برند خودم از چین میارم، ولی برندم رو ثبت نکرده بودم، بعد مشاوره باهاشون از خطرات این قضیه آگاه شدم و برند هم به خودشون دادم برام ثبت کنند، قیمنشونم منصفانه بود.

نظر خانم ق. ل
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

وکیل در موضوع خانواده من متخصص بود. ایشون به من راهنمایی های کاربردی داشتن.

نظر آقای ل. گ
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

اتهام مشروب الکلی داشتم که من رو تبرئم کردند.

نظر خانم س. ک
در مورد گروه وکلا

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

باورم نمیشه منع تعقیب برام گرفتن. اتهام من فساد بود که به کمک وکیل عزیز پایان یافت.

به ویزای استارتاپ استرالیا امتیاز دهید.

367

امتیاز کل ویزای استارتاپ استرالیا

از طریق دکمه زیر به ویزای استارتاپ استرالیا امتیاز دهید.

امتیاز کاربران: 4.4 ( 1 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

توجه : شماره تماس شما منتشر نخواهد شد

*

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره از وکیل